شگفت آور مملو سوال می پردازد که برای کنترل تولد

شب استاندارد / گتی

در سال 2017, تیلور کی فیلیپس به بحث دو چیز است: این که آیا او می خواست برای تغییر از قرص به یک يو و اگر او که آیا او باید از او بپرسید دوست پسر, فلیپ تورس برای کمک به پرداخت هزینه برای آن. در آن زمان فیلیپس—در حال حاضر یک کمدی نویسنده در شهر نیویورک—بیکار بود و طرح بیمه نمی پوشش $1,100 لایحه. اما او مردد به درخواست تورس به زمین. فیلیپس نمی دانم هر کس دیگری که تا به حال تقسیم هزینه های کنترل تولد با یک شریک و او تا به حال سوال. اگر دوست پسر خود را برای پرداخت بخشی از IUD را که او تا به حال کمتر در استقلال بیش از خود او ، آنها تا به حال آشنایی شده است تنها برای چند ماه و مس آیودی, نوع که فیلیپس می خواستم به طور معمول گذشته تا 12 سال; اگر او و تورس را شکست خواهد او نیاز به بازپرداخت او ؟ اما وقتی نشست به بحث در مورد آی یو دی او ارائه شده به پرداخت نیم قبل از او می تواند درخواست. “این فقط به نظر می رسید مانند عادلانه و درست انجام آنجایی که من نیز به دلیل بیم و مزایای” تورس به من گفت.

در طول مکالمه خود آنها اذعان کرد که در حالی که هر دو آنها خواهد بود مسئول برای بارداری های ناخواسته, بسیاری از بار فیزیکی بلکه روحی—آیا سقوط فیلیپس. آنها می خواستند به تعادل است که بار مالی. اگر چه من قادر به پیدا کردن هر گونه آمار دقیق تعداد زوج های که هزینه پیشگیری از بارداری بسیاری از محققان و افراد با من صحبت کرد گفت که در تجربه خود را مقرون به های است و نه هنجار در میان جنس مخالف زوج.

تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه بسیاری از زنان در ایالات متحده به دست آورده اند دسترسی به کنترل تولد اما برخی هنوز هم مجبور به پرداخت در شرایط خاص. شرکت های بیمه نمی نیاز به پوشش با نام تجاری-نام قرص های ضد بارداری فقط نسخه های عمومی. کوتاه مدت اغلب کم هزینه طرح بیمه لازم نیست برای پوشش پیشگیری از بارداری در همه. مذهبی کارفرمایان می توانند درخواست برای معافیت که اجازه می دهد تا آنها را به رها کردن وسایل پیشگیری از بارداری پوشش از طرح خود را. و زنان بدون بیمه هیچ چاره ای اما به پرداخت هزینه برای کنترل بارداری خارج از جیب و یا بدون.

نزدیک به 65 درصد از زنان در سنین 15 تا 49 ساله در حال حاضر با استفاده از نوعی از پیشگیری از بارداری با توجه به آخرین اطلاعات در دسترس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هزینه های کنترل تولد به طور چشمگیری می تواند متفاوت باشد بسته به نوع. با توجه به برنامه ریزی والدین آیودی می تواند هزینه تا $1,300 و قرص های هورمونی می تواند هزینه تا 50 دلار در ماه یا 600 $در سال است. زمانی که مقاطعه در هزینه سالانه مراجعه به متخصص زنان یا پزشک دیگر این لایحه می تواند حتی بالاتر است.

بسیاری از فرم های رایج پیشگیری از بارداری می تواند به دست آمده تنها از طریق یک پزشک و به عنوان یک نتیجه بسیاری از زنان تحمل فشار هزینه از نظر زمان و پول از جمله تنظیم قرار ملاقات گرفتن پر کردن مجدد و پرداخت برای پیشگیری از بارداری. این بار حتی سنگین تر برای زنان فقیر به خصوص کسانی که زندگی در “پیشگیری از بارداری بیابان” در مناطق با دسترسی محدود به تولد-کنترل درمانگاه. های هزینه پیشگیری از بارداری با یک شریک می تواند کمک به کاهش برخی از این فشار مالی و به صورت نمادین نشان می دهد که یک زن و شوهر views جلوگیری از بارداری به عنوان یک مسئولیت مشترک. زمانی که تورس و فیلیپس تصمیم گرفت که آنها را به تقسیم هزینه فیلیپس IUD آنها ابداع یک طرح پرداخت که در آن تورس خواهد Venmo فیلیپس 200 $در هر ماه برای سه ماه. فیلیپس به من گفت که در حالی که او views رابطه جنسی به عنوان یک “مشترک تلاش” وظیفه برای جلوگیری از بارداری است که “اساسا نابرابر” است که در او “می تواند باردار و او نمی تواند.” او افزود: “من تا به حال برای رفتن و مشروع روش پزشکی, گرفتگی عضلات و خونریزی اضافی برای یک سال. و او به نوجوانی مقعد, بدون مو, سکس با زن اساسا رها.”

کاترینا Kimport پزشکی جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: من از آن تعجب آور نیست که چند علاقمند به جنس مخالف, ارتباط جنسی, سهم هزینه های کنترل تولد است. او مطالعات تجارب زنان با سقط جنین و پیشگیری از بارداری و با اشاره به این که بیشتر بسیار موثر آستین اقدام و معمولا شکل استفاده از کنترل تولد—برای مثال آیودی و قرص های ضد بارداری—جسمی عمل در بدن زنان. در تحقیقات Kimport پیدا کرده است که حتی زمانی که زنان دیدار خانواده-برنامه ریزی کلینیک های پزشکی حرفه ای قاب های جلوگیری از بارداری به عنوان یک زن مسئولیت. به عنوان یک نتیجه هر دو طرف در یک رابطه ممکن است فرض کنیم به طور پیش فرض است که زنان باید مسئول حفظ و برای پرداخت پیشگیری از بارداری.

هزینه های مالی فقط یکی از گناهان جلوگیری از بارداری است. نیز وجود دارد و روانی و جسمی و عاطفی عوارض را در نظر بگیرید. “در آن طول می کشد زمان برای رفتن به دکتر رفتن را از طریق physicals و رفتن به داروخانه” جولی Fennell, یک جامعه شناس در دانشگاه گالودت در واشنگتن به من گفت. “این یک معامله بزرگ است, اما آن چیزی است که می افزاید: به خصوص اگر شما فقیر و شما را محدود کرده اند دسترسی به این چیزها.” حتی پس از دستیابی به نسخه پزشک و یا گرفتن یک يو فرو کردن کار نیست انجام می شود—یک فرد ممکن است به یاد داشته باشید به یک قرص در همان زمان در هر روز و یا رفتن به داروخانه یک بار در ماه. وجود دارد عوارض جانبی مانند افسردگی و کاهش وزن و خونریزی نامنظم و نادر ناتوان کننده آنهایی که مانند بيماری التهابی لگن لخته شدن خون و کیست تخمدان. “من فکر نمی کنم که هیچ وسیع اجتماعی گفتمان را تشویق می کند که همدلی برای مشکل است که برخی از چهره زنان در موفقیت contracepting,” Kimport گفت. در واقع او مشاهده شده “به طور کلی کمرنگ جلوه دادن اثر عوارض جانبی و چگونه تخريبي آنها می شود.”

برای زوج های پیشگیری از بارداری که تحت پوشش بیمه این موضوع هزینه های ممکن است هنوز هم می آیند تا زمانی که بحث در مورد یکی دیگر از نوع کنترل تولد: کاندوم. در سال 2016 بررسی توسط Trojan و مرکز ارتقاء سلامت جنسی در دانشگاه ایندیانا 65 درصد از زنان گفت: آنها تا به حال هرگز خرید کاندوم اگر چه 68 درصد از زنان فکر نمی کنم که ارائه آنها را باید تنها یک مرد ،

اما برخی از مردان مانند ویلیام 23 ساله محقق living in Bethesda, Maryland, مشخصات, خرید و تهیه کاندوم به عنوان یک مرد الزامی است. ویلیام می گوید: او هرگز با یک شریک که خریداری شده و یا ارائه شده برای خرید کاندوم. (ویلیام خواسته بود شناسایی شده توسط نام خود را تنها به طوری که او می تواند بحث در مورد زندگی جنسی خود را آشکارا.) او به من گفت که زمانی که او و شریک زندگی کنونی شروع به داشتن رابطه جنسی, آنها تا به حال یک رسمی بحث و گفتگو در مورد چگونه آنها می پرداخت برای کنترل تولد. ویلیام شریک می پردازد برای این قرص پس از او آن را برای noncontraceptive دلایل در حالی که او اقدام به خرید بروند ، او همچنین ارائه به پرداخت هزینه برای طرح B باید از آنها تا کنون به آن نیاز دارند چرا که اگر کاندوم بودند برای شکستن “آن را احتمالا می تواند تقصیر من,” او گفت:. اگر او و شریک زندگی خود را به اشتراک گذاشته هزینه های دیگر مانند اجاره و یا مواد غذایی ویلیام گفت که تقسیم هزینه های خود را با کل هزینه و نه مورد را بیشتر حس کنند. اما ویلیام تاکید کرد که او مخالف را به انجام این کار در آینده. “به عنوان یک مفهوم, من می خواهم به کمک به پرداخت هزینه برای آن را اگر خواسته. من واقعا نمی هر گونه قوی رزرو علیه که” او گفت:.

سامانتا دانا 51 سال زندگی در ویرجینیا روش هزینه های متفاوت است. او polyamorous اما در حال حاضر در یک رابطه طولانی مدت با یک شریک. هر چند او تا به حال او را راضی گری گره خورده است او هنوز هم با استفاده از کاندوم, و به طور معمول طول می کشد نوبت به خرید آنها را با شریک زندگی خود را. هنگامی که او از دیدن شرکای متعدد استفاده از کاندوم بود و حتی بیشتر nonnegotiable و او مطمئن ساخته شده است که هر دو او و شریک زندگی خود را به حال آنها.

دانا دارای دو دختر و او در تلاش است تا آنها را تشویق به فعال مورد استفاده از حفاظت. در عین حال او به من گفت که او “نمی خواهم به آنها این تصور که آنها باید انجام هزینه های خود را. من فقط می خواستم به اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها تا به حال به مطمئن شوید که آنها فکر می کردند در مورد حفاظت از خود را برای اولین بار و تکیه می کنند نیست شخص دیگری برای انجام این کار است.” او معتقد است که در حالی که همه به خصوص زنان باید انجام بخشی خود را به رابطه جنسی سالم در پیشگیری از بارداری به عنوان یک مشترک هزینه دارای مزایای بسیاری است.

هزینه های نیست تنها راهی است که زوج reallocate مسئولیت های اطراف پیشگیری از بارداری. در سال 2007 قبل از ACA گذشت Fennell مصاحبه با چند جنس مخالف, ارتباط جنسی, برای یک مقاله او با عنوان”مردان را از کاندوم زنان, قرص: مردان و زنان در نقش های پیشگیری از بارداری تصمیم گیری.” در حالی که برخی از مردان به همکاران زن خود را در پول برای کمک به پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری دیگران, تنظیم آلارم برای یادآوری آنها را به قرص را در یک زمان خاص و یا رفت و با شرکای خود برای انتصاب دکتر. هنوز Fennell گفت که اگر چه بسیاری از زنان می خواست همکاران مرد خود را به یک علاقه بیشتری در پیشگیری از بارداری بسیاری هنوز هم “می خواستم به [یکی] ساخت تصمیم گیری نهایی” از آنجا که آنها احساس ناراحت کننده با ایده ای که شرکای خود در حال نوسان بیش از آنچه که آنها با بدن خود است.

حتی زوج هایی که به اشتراک گذاری هزینه های کنترل تولد مانند فیلیپس و تورس مردد به تجویز آن را به عنوان چیزی است که هر زن و شوهر باید انجام دهید. برای فیلیپس تقسیم هزینه برای پیشگیری از بارداری طبیعی احساس به عنوان آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد امور مالی خود را به طور مشترک به او کمک کرد تورس یک مهاجر از کلمبیا, خود را پرداخت ویزا و هزینه های وکیل. در اواخر سال 2019 آنها مشغول شدم—هر دو IUD و رابطه باید به طول انجامید. Kimport به ذکر است که هزینه-های “ممکن است کار برای همه” است و ممکن است حل و فصل نیست احساس نابرابری در یک رابطه است. اما او گفت: “آن است که هنوز هم یک راه خلاق از اخلال در این ایده است که به دلیل محبوب ترین روشهای پیشگیری از بارداری در عمل زن بدن آنها باید به طور انحصاری زنان مسئولیت است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>