Workers chat in a colorful office.
هر چند تکنولوژی کارگران از “اسطوره ای تلاش” در حال بد خو نشان می دهد به طور کلی شامل مهربان قصه از رقابت غرور و عصبانی انداخته است.عکس حسن نیت ارائه میدهد اپل

“اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” مدرسه قدیمی است محل کار کمدی, مجموعه پشت صحنه های چند نفره آنلاین نقش بازی کردن بازی. این پخش در تلویزیون اپل+ بنابراین چشم انداز خود را از tech-بخش اختلال ممکن است نشان می دهد سرمایه داری را عیاری در جذب نقد. نمایش آدرس نگرانی در مورد دیجیتال استبداد با چند طنز pinpricks در این دوره به طور یکنواخت excavating طنز از طرح باز احساس وحشت و نگرانی های گاه به گاه تبعیض و ناکافی مهارت های مدیریت; آن را قدرتمند ترین زمانی که خرید و فروش در خاتوله.

موفقیت بازی “اسطوره ای تلاش” است که فرض می به عنوان محبوب ترین سرگرمی در تاریخ تلاش انسان, تعریف ریسک نشان می دهد و تنور از بازی دیده می شود در چشمک می زند از botched جهان-ساختمان مسخره اشکالات و متال در digital mayhem—نشان دهنده تن از محیط های اداری است. M. Q. تیم به رهبری توسط ایان گریم, بازی های برگزار شده توسط Rob McElhenney (که نشان می دهد در کنار چارلی روز و مگان Ganz) که می پوشد ریش خاطره انگیز از توییتر جک دورسی و یک پشته از دستبند چرم است که می تواند متعلق به برخی از boho tech-bro قبیله ای warlord. برای دیدن او را با تکبر راه رفتن به دفتر خود را به می دانم که او گفته شده است بیش از حد اغلب که او رویایی است. این ترکیب خاص از بزرگ نمایی و نا امنی است artisanal microbrew و McElhenney می کند خوب کار لودگی ابرو خود را به نگرش رسا خالص تحقیر و ناپایدار درک.

ایان خرج می کند روز خود را دفع بهترین ایده های خشخاش (Charlotte Nicdao) خود را رئیس برنامه نویس; تشکیل اتحاد استراتژیک با کرم-spined مدیر پروژه (David Hornsby); و رسیدگی به خواسته های نفس خود را. سری میدارد تا به عنوان یک برنامه ریزی توسعه از این بازی است که برای راه اندازی و ایان تضعیف صلاحیت underlings او تصمیم می گیرد به معرفی بیشتر عنصر جدید به مجلس. آن است که یک بیل—بلانت شی که هر یک از شخصیت اصلی برخوردار احساسات قوی در مورد آشکار شیرین حماقت در قلب نشان می دهد.

ایان تصور بیل به عنوان یک منبع به بازیکنان این قدرت برای تغییر چشم انداز از توهمات خود را. ما درک می کنیم آن را به عنوان یک Michael Scott-مانند بیت از دخالت. به زودی به عنوان پیش بینی کرد که بازیکنان در حال استفاده از این مزخرف بیل حفاری-آلت تناسلی به شکل ترانشه. بعد یک سوپراستار بازی streamer—چهارده ساله که مسئولیت رسیدگی به است Pootie کفش است wooed به بیحوصلگی حرف زدن در مورد توسعه به مخاطبان خود: “انفجار سر مردم با این چیزی که مستقیم آتش است.” در نهایت در اوایل نشانه ای از خوب قدیمی از مد افتاده از نظر اخلاقی بهبود sappiness از “اسطوره ای تلاش”—ایان و خشخاش رسیدن به یک مصالحه در یک ضرب و شتم قطعنامه. هر چند شخصیت ها بد خو نشان می دهد به طور کلی شامل مهربان قصه از رقابت غرور و عصبانی انداخته است. F. Murray Abraham نقش کم رنگ نوع رمان نویس—در یک نقطه او دارای جایزه بزرگداشت خود را در سحابی جایزه به عنوان اگر brandishing برخی فرسوده حرز—که کار است که به نشستن در اطراف یوسف Campbelling با هم روایت برای بازی. خود روایت تابع است که به یک نوع راحت طلسم; نشان می دهد آه در treacly پرتوی از “قدرت داستان است.”

هر دو نشان می دهد و این بازی ورزشی سرپوشیده. اگر حرف از ترک آن است که تنها به تحقق در یکی دیگر از استریل فضا—طبقه یک مرکز کنوانسیون و یا مقر یک رقیب. وجود دارد از طریق ده نیم ساعت قسمت, هیچ خارجی عکس به صحبت می کنند و یا هر یک داخلی به داخلی در همه—ما هیچ ایده که در آن این افراد زمانی که آنها طوفان در huff. این انتخاب به نظر می رسد کمتر مانند یک ماده محافظه کارانه بودجه نسبت به موضوعی وحدت. این افراد هیچ زندگی خارج از محل کار; تنها عاشقانه در نزد نگرانی های یک تستر بازی را آهسته بجوشانید له دیگری که سخت تلاش می کند تا تمرکز بر روی کار خود توضیح داد: “ما احتمالا باید بازگشت به کار از آنجا که شما می دانید آنها مسیر ما چشم.” این مرطوب فضای کلید است به نقد.

بسیاری از نشان می دهد و در تاریک ترین لحظات وارد از طریق یک دستیار جدید به نام جو (جسی انیس) که جفت موس قهوه ای رفتار با یک سفید-fang شدت از ذهن است. او یکی سازگار صدای دیوانه viciousness در یک سری است که گاهی اوقات رفتار sociopathic رفتار به عنوان یک جذاب foible. جذب درام ظاهری به خیال خودش یک شهروند بومی از یک جهان فانتزی او نمونه ميانگين رگه هایی از “اسطوره ای تلاش” و می افزاید: جالب غرابت. نمایش دستاوردهای کنجکاو بافت به صورت ظاهری اغلب مانند یک روی علاقه اذیت کردن تفسیر در افرادی که استفاده از “بازی تاج و تخت” به عنوان یک لنز برای درک خود را اطاقک توطئه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی