تئاتر صنعت یخ زده است. اما Netflix پر رونق است.

فرهنگ این پرچم در حال اهتزاز است دیدن استراتوسفر در پرش مشترکین جدید در زمانی که سنتی studios نمی تواند به

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

اقتصاد جهانی رو به کاهش است در پاسخ به کوروناویروس. کل صنایع منجمد و کسب و کار مانند سینما روبرو هستند ماه از درآمد از دست داد. اما حداقل یک شرکت در حال رشد است در زمانی که مردم در حال خواست به ماندن در خانه: Netflix بکشد. دیروز streamer اعلام کرد متناوب افزایش مشترکین در طول سه ماهه اول سال 2020 است. برخی از 15.8 میلیون نفر در سراسر جهان امضا برای این سرویس از طریق مارس—بیش از دو برابر آنچه که تحلیلگران وال استریت پیش بینی کرده بود.

با وجود نصب وحشت مالی برای بسیاری از سیاره Netflix فقط به حال آن را موفق ترین سه ماهه تا کنون. این انفجار مشترکین جدید—فقط متری که واقعا مهم برای Netflix بکشد— مقدار به طور اتفاقی کودتا از انواع برای این شرکت پیش بینی نشده شتاب رو به رشد خود تسلط در صنعت سرگرمی است. این یک داستان رسانه بر خلاف هر گونه دیگر در حال حاضر به عنوان سنتی فیلم رنگ چهره ترسناک یک واقعیت: از آنجا که گروه تجمعات عمدتا ممنوع, سینما و استودیوهای بزرگ به سادگی نمی تواند به رقابت بپردازند.

با فیلم های زنجیره ای به طور موقت بسته شد به دلیل همه گیر استودیوهای بزرگ را آغاز کرده اند تعویق انداختن تابستان فیلم های پرفروش مانند Fast & Furious 9 و هیچ وقت مردن برای ماه یا بیشتر. Netflix ندارد که مشکل و همچنان ادامه دارد به رها کردن محتوای اصلی هفته به هفته به یک اسیر مشاهده مخاطبان است. رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفت: در یک فیلم جدید در ارائه به سرمایه گذاران است که این شرکت در سال 2020 تخته سنگ است که تا حد زیادی به ضرب گلوله کشته و در پس از تولید بنابراین نباید به تاخیر می اندازد. "ما پیش بینی نمی حرکت همه چیز در اطراف" او گفت:.

در حالی که گسترده تر شرایط ناگوار و تا حد زیادی خارج از Netflix را کنترل فوق العاده ای در پرش مشترکین در نتیجه این شرکت در بلند مدت استراتژی قرار دادن خانه-مشاهده تجربه بالاتر از همه چیز. پس از ورود به اصلی-بازار فیلم در سال 2015 Netflix بکشد به طور معمول منتشر شده جدید, فیلم, آنلاین و در همان روز به عنوان آنها در اولین بازی در سینما. طی دو اسکار فصل برخی از Netflix, جوایز بازیکنان (The Irishman, Roma) رو محدود تئاتر اجرا می شود. اما آنها نمی تواند نشان داده شده در زنجیره اصلی چون Netflix اصرار بر گرفتن فیلم آنلاین سرعت—رویکردی که تئاتر غول مانند AMC را محکوم کرد.

هر چند Netflix ساخته شده است که امتیازات بیشتر به سینما به تازگی بسیاری از پول خود را ساخته شده است از جریان مشترکین. به صدها میلیون نفر از مردم باقی می ماند گیر در داخل خانه Netflix بکشد مدل توزیع شده تنها بازی در شهر به نقطه که در آن برخی دیگر از استودیو در حال حاضر تلاش فقط آنلاین منتشر شده از فیلم های در نظر گرفته شده برای تئاتر.

جهانی توزیع دیوهای تور جهانی به عنوان یک $19.99 اجاره و گزارش یک ضبط دیجیتال افتتاح هر چند آمار رسمی هنوز به بیرون می آیند. خانواده یکی دیگر از فیلم برادران وارنر' Scoob!, خواهد دنبال همان آزادی مدل ممکن است در حالی که دیزنی Artemis Fowl است که debuting به طور مستقیم در دیزنی+ در ژوئن 12. بزرگ ترین بودجه های پرفروش باقی می ماند در حالت برزخ است. انتظار می رود بازدید مانند Wonder Woman سال 1984 مارول بیوه سیاه و Eternalsو بسیاری دیگر در حال حوصلگی پایین برنامه در امیدواریم که که تئاتر خواهد بود قادر به دوباره باز کردن مدتی در ماه های آینده.

بر خلاف Netflix سود مدل برای امثال دیزنی برادران وارنر و یونیورسال بستگی به جمعیت. فراتر از سود است که می توان از موفق اکران آن شرکت نیز از دست رفته بر درآمد منابع از کشتی, پارک, و, پخش زنده ورزشی است که همه آنها در قابل تامل است. هر چند هر است نورد مبتنی بر اشتراک جریان خدمات (دیزنی+ HBO Max و طاووس بود) کسانی که انتظار نمی رود برای تبدیل شدن به جدی بخش از درآمد خود را در اوراق بهادار برای سال. با وجود موفقیت اولیه دیزنی+ (که جذب کرده است بیش از 50 میلیون مشترک تا کنون) شرکت نمی کند را به انتظار سود واقعی از جریان سرمایه گذاری برای برخی از زمان.

Netflix بکشد به طور مشابه بودجه توسط سرمایه و بدهی ارائه, اما آن را بسیار بیشتر همراه به عنوان یک جریان خدمات و دلخواهی پایه مشترک. در این سال افزایش بینندگان جدید می تواند سطح را تا حدودی پس از همه گیر abates. اما برای چند ماه آینده حداقل تئاتر را بدون پاسخ برای Netflix بکشد فوری-دسترسی به کتابخانه از هزاران ساعت از محتوا است. حتی بیشتر در مورد آشکار احتمال است که زمانی که سینما را بازگشایی آنها باید به رعایت اجتماعی-فاصله, قوانین محدود کردن تعداد افرادی که می توانند به شرکت در یک نمایش فقط 25 یا 50 درصد از اصل ظرفیت.

Jon M. Chu مدیر آینده موسیقی در ارتفاعات, اشاره به این واقعیت است که در یک توییت اعلام کرد که انتشار این فیلم شده بود با تاخیر یک سال و تا ژوئن 2021. "#InTheHeightsMovie را از 10 سال به صورت تنها به سمت چپ در نیمه خالی تئاتر [بدون] جمعیت آن را سزاوار!" اعلام کرد. آن را عادلانه بیانیه اما یکی که مشرف به بسیاری از فیلم های دیگر با برنامه ریزی 2020 منتشر شده است. باید از آنها بیرون آمده و دچار کاهش درآمد و محدود مخاطبان اعداد و یا همچنین منتظر همه گیر کاملا فروکش? اگر اکثر پروژه ها انتخاب کردن برای دومی و سپس سینما را برای ارائه در این تابستان به Netflix این شانس را به دامان آنها را دوباره و دوباره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب