بلیط: سناتور بیل کسیدی

ارین اسکات / ایسنا

حزب جمهوری خواه و سناتور بیل کسیدی مورد بحث coronavirus پاسخ واکسن و چگونه متحده مانند خود لوئیزیانا امید به بازگشایی شده است. او پیوست ادوارد-اسحاق Dovere در یک قسمت از بلیط: سیاست از اقیانوس اطلس.

گوش دادن به مکالمه کامل در اینجا:

اشتراک بلیط در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده رونوشت:

ادوارد-اسحاق Dovere: آیا شما احساس می کنید مانند شما در این بهداشت عمومی بحران به عنوان یک دکتر و یا شما در آینده در آن بیشتر به عنوان یک سناتور?

سناتور بیل کسیدی: همه در یک محصول از زندگی خود تجربه می کنند. که درست است از من. من حرفه پزشکی بود که در آن 99 درصد از بیماران من بودند یا ایجاد یا ضعیف بیمه مدیکید. من مشغول به کار در یک بیمارستان دولتی. اما هنوز هم به من اطلاع. و بنابراین اگر ما یک برنامه به من فکر کردن: چگونه است که من را تحت تاثیر قرار بيماران بازگشت به خانه ؟ آیا آنها قادر به دسترسی به این ؟ اگر ما در حال درخواست کسی برای رفتن و گرفتن یک درایو-از طریق آزمون برای coronavirus یکی از بیماران من که تا به حال به دو اتوبوس به منظور رسیدن به قرار ملاقات خود را خواهد او قادر به رفتن به یک درایو-از طریق آزمایش سایت برای coronavirus? پاسخ این است که البته هیچ. و پس از آن همچنان به اطلاع رسانی. من استفاده می شود به ارائه سخنرانی در مورد ویروس ها و آنتی بادی ها و ايمونولوژيک پاسخ. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم با استفاده از آن دوباره. که به وضوح به اجرا در آمده است.

Dovere: من خوشحالم که شما را تا واکسن سوال, چرا که حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند ما حداقل در حالی که از داشتن یک واکسن برای coronavirus شما در حال حاضر می توانید ببینید مبارزه دم—مردم گفت: آیا آنها می خواهند برای دریافت واکسن یا نه, که آیا آن را اجباری یا نه. نظر شما چیست که توجه خود را تجربه ؟

کسیدی: ما در حال حاضر قوی مجموعه ای از قوانین و محل کار نیاز است که من فکر می کنم اعمال بسیار خوبی به کوروناویروس. مدارس باید قبل از دخول یا نام نویسی مورد نیاز است که می گویند کودک واکسینه شود مگر منعی در برابر برخی قابل پیشگیری با واکسن بیماری قبل از او و یا او ثبت نام از جمله سرخک ، اوریون ، سرخجه و هپاتیت B هپاتیت A.

بیمارستان می تواند معمولا نیاز به تمام کارکنان به آنفولانزا شات زیرا بدیهی است که شما نمی خواهید کارمند برقراری ارتباط عفونت به افراد دیگر. بنابراین من فکر می کنم ما در حال حاضر بسیار قوی مجموعه ای از قوانین و مقررات که به حکومت. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال رفتن به می خواهید به واکسن. سخت به فکر می کنم آنها نمی. اما در همان زمان اگر شما واکسن را دریافت کنند و اگر آن را موثر امیدوارم این مهم نیست اگر دیگر نمی خواهید به آن را دارند.

من فکر می کنم که سیاست فقط کنونی ما شکل کار کردن مسائل اگر ما فکر کردن با صدای بلند. و همیشه وجود دارد gonna be somebody با یک خلاف نظر. اما همانطور که ما فکر می کنم با صدای بلند ما به عنوان یک جامعه را تبدیل به آشتی به ديدگاه خاص. من اصلا تقصیر کسی گفت که آنها نمی خواهید برای واکسینه شود. و من نمی گسل کسی که آرزوهای خود را به آن می گویند باید اجباری است که همه است. این بخشی از بحث است. و من فکر می کنم ما در واقع بهتر است به عنوان یک ملت اگر ما که, کامل, قوی, بحث, چون من می خواهم به فکر می کنم که عقل غالب است.

Dovere: و عقل غالب است, برای شما که می شود وجود دارد گسترده واکسیناسیون.

کسیدی: آره اما این قانون در حال حاضر. یکی این است که جذب این واکسن آنفولانزا است که داوطلبانه واکسن در ادامه به افزایش است. اما از آن جایی که مورد نیاز مردم را آن را. به عنوان coronavirus موجب شده است تا چنین مشکلی, من مطمئن هستم که هر کارفرما باید برخی از نیاز به آن است که ظاهرا مجاز است. بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم نوع اجازه می دهد تا جوامع ما, اگر شما خواهد شد به نوع دیکته می کند که. آن را یک قانون فدرال است.

بیایید نگاهی به دیدگاه کسی که زندگی در یک جامعه با شيوع بسيار پايين که در آن شما می دانید coronavirus است نه فقط وجود دارد به عنوان بهترین شما می توانید بگویید. اما آنها خواسته بودن به پوشیدن ماسک. در حال حاضر وجود دارد به نوعی از قافیه و دلیلی فراتر از همه به انجام آن است. باید آن را که ما می دانیم از نظارت تست و یا از برخی دیگر از روش تجزیه و تحلیل است که ما در واقع با داشتن گسترش coronavirus در این جامعه است.

من به شما عطا می تواند در آمده بر روی کامپیوتر کاربر. مردم نمی دانید آن وجود دارد. من به شما عطا کند که. اما مناطق دیگر که در آن به نظر می رسد نسبتا خوبی مستند شده است که وجود دارد بسیار کم بروز عفونت است. بنابراین من فکر می کنم این کمک خواهد کرد اگر وجود دارد برخی از نکات دقیق وظریف در توصیه. من فکر می کنم مردم خواهد بود پذیرش بیشتر اگر آنها را دیدم منطقی شفافیت در پشت فرایند تصمیم گیری است.

Dovere: آن است که فرمانداران که در حال ساخت می نامد ؟ آن است که رئیس جمهور ؟ آن است که شهرداران ؟

کسیدی: علم را باید تماس بگیرید. اپیدمیولوژی باید تماس بگیرید. و ما باید پایه های آن را بر میکرو جوامع است. وقتی که من می گویند میکرو جوامع فکر می کنم از یک مدرسه یا محل کار و یا یک محله. در حال حاضر آن را یک چیز می گویند ما قصد داریم برای انجام کل ایالت نیویورک یا لوئیزیانا و فلوریدا کل شهر شریوپورت یا باتون روژ یا نیواورلئان. که فقط می شود بیش از حد بزرگ است.

اما شما می توانید می گویند: من قصد دارم در اینجا نگاه کنید که در آن بروز عفونت در حال حاضر است. آن را در باتون روژ, اما آن را فقط به طور کلی توزیع شده است. آن است که در برخی از دستگاه های سرشماری در باتون روژ. ضمنا ما در این نگاه و بله این مورد است. و آن را فقط در برخی از دستگاه های سرشماری. وجود دارد برخی از مناطق که در آن ما می بینیم حتی در این سرشماری دستگاه وجود دارد یک مسئله است. که در آن هدف شما منابع خود را. اجازه ساخت از آنجا برای خود میکرو سیستم—محله یا محل کار خود را—و شما می توانید در واقع شروع یک استراتژی مهار. این چیزی است که من با علم هدایت آنچه که ما انجام دهد.

Dovere: آیا شما شده است به جلو و عقب به لوئیزیانا بیش از این زمان ؟ سنا شد و از جلسه در حالی که برای, اما شده در جلسه از آغاز ممکن است تقریبا. چه سفر خود را مانند نگاه ؟

کسیدی: من پرواز بدون توقف به محدود کردن انتقال. من پوشیدن ماسک بر روی هواپیما. من خانه پرواز دوباره این آخر هفته. و وجود دارد برخی از خطر است ؟ بله, وجود دارد برخی از خطر است. اما در برخی از نقطه ما را به زندگی می کنند که با خطر از آنجا که ما نمی تواند بماند قفل شده را به مدت 18 ماه.

Dovere: قبل از همه گیر آمار من در هواپیما حداقل یک بار در هفته انجام نوعی از گزارش سفر. من شده اند در یک هواپیما از مارس 10, زمانی که من به پرواز به خانه. من فقط تصور کنید که این واقعا عجیب و غریب را تجربه کنند.

کسیدی: شما می دانید, آن را از نوع خوب رک و پوست کنده. من یک ردیف کامل به خودم. من گسترش مقالات من بعد از پاک کردن همه چیز را. من دو میز به طوری من رو کامپیوتر من در اینجا و من رو نوت بوک وجود دارد. بنابراین من قصد دارم به قبر من با یک لبخند بر روی صورت من.

Dovere: وجود کمیته شنیدن این هفته با Anthony Fauci شهادت. آن را بسیار عجیب و غریب کمیته شنوایی. بسیاری از مردم آن را تماشا کردند. وجود دارد برخی از سناتورها که وجود دارد در فرد برخی از آنها با پوشیدن ماسک, برخی از سناتورهای بودند که در تماس با ویدئو کنفرانس. وجود دارد در یک نقطه و یک سگ پارس در پس زمینه. من فکر می کنم ما کشف کرد که بود که سناتور [Lamar] اسکندر سگ از تنسی است. باید آن را به طوری عجیب و غریب به دولت کار می کنند در این راه.

آیا شما فکر می کنم که این باید در آینده ؟ سنا تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار از خانه, اما این چیزی است که بسیاری از همکاران خود را در هر دو مجلس تحت فشار بوده اند در برابر.

کسیدی: برای سنا من فکر می کنم وجود دارد استفاده می شود در اینجا. من فکر می کنم آن را نشان می دهد که شما می توانید با خیال راحت کار می کنند و هنوز چیزی انجام شده است. میخوای اجرا به افرادی که در غیر این صورت شما نمی خواهد به اجرا اگر شما در فرد است.

Dovere: آیا شما احساس می کنید مانند کاخ سفید است که ساخت آن تصمیم گیری بر اساس داده ؟

کسیدی: این دولت است که تصمیم به اجازه فرمانداران منجر به راه است. پس از آن نیست به طوری که رئیس جمهور است گفت: “من دیتا برای کل کشور و در نتیجه من یک اعلام.” او گفت: “فرمانداران من به شما ابزار. ابزار پول کامپیوتر-پشتیبانی از داده های سیستم های سیستم های فنی. در اینجا ابزار خود را. شما از شکل چه چیزی بهترین را برای خود دولت است.”

و بنابراین واقعا این اظهارات تقریبا به عنوان مهم به عنوان آنچه که جان ادم ادواردز در لوئیزیانا و یا ران DeSantis در فلوریدا. آنها هستند که در حال ساخت گرانول. اجازه بدهید که کمی بیشتر است. من قبلا هم اشاره میکرو-جامعه مهم تر از کل دولت است. Shreveport متفاوت از نیواورلئان. پس از آن واقعا مهم تر برای من لوئیزیانا وزارت بهداشت به انجام یک تجزیه و تحلیل از اعداد در هر منطقه از آن است که برای رئیس جمهور ایالات متحده را اعلام که به آنها اعمال می شود هر دو. این تنها راهی است که ما برای خروج از این بحران است.

Dovere: عفونت نرخ مرگ و میر در امریکا تعداد مرگ و میر بالاتر از هر نقطه در جهان است. و ما شاهد هستیم که کشورهای دیگر جلوتر از ما در انجام برخی از بازگشایی. ما نمی دانیم که چگونه آن را کار کردن اینکه آیا آنها باید به جلو دوباره. چرا شما فکر می کنم آن است حداقل تا کنون شده است بسیار بدتر در آمریکا از آن شده است در جای دیگر?

کسیدی: خوب, من فکر می کنم ایتالیا احتمالا دارای یک نرخ بالاتر از ما ؟ در ایتالیا, من فکر می کنم بسیاری از مردم بیش از 80 با حداقل سه شرایط که مستعد آنها. قطعا در ایالات متحده افرادی که سالمندان با بیماری های زمینه ای را تحت سلطه کسانی که بیمار هستند در حال حاضر. به وضوح به مردم آسیب دیده در معرض خطر هستند. آنها تحت تاثیر قرار, اما آن را قطعا فراتر رفته است. آلمان و کره جنوبی انجام داده اند بهترین. آلمان و کره جنوبی تا به حال بهترین استراتژی با نحوه تست و بهترین استراتژی گذاشته چه چیزی برای انجام با نتایج حاصل از تست. و آنها نیز باید بهترین استراتژی را به عنوان توجه به نظارت باید وجود داشته باشد یک موج پس از بازگشایی رخ می دهد. آن می رود به آنچه که گفتم. اگر ما در حال انجام و همچنین دیگران که بدان معنی است که در یک دولت و در سطح محلی ما باید به یک استراتژی بهتر.

در حال حاضر ما می توانیم می گویند که دولت فدرال باید در نقطه جهت در آنچه که استراتژی باید باشد. من با آن موافقم. اما من همچنین می گویند وجود دارد رفتن به یک تفاوت در روستایی لوئیزیانا در مقابل منهتن با توجه به آنچه که استراتژی خواهد بود. آن را به یک انتخاب استراتژی است. ما نه مانند کره جنوبی که در آن بسیاری از مردم زندگی در پایتخت و یا آلمان که 90 میلیون نفر بیش از چیزی کمتر از اندازه تگزاس است. ما باید تنوع بیشتر در مطالعات ما. دولت فدرال باید نقطه آن در یک جهت اما ما واقعا نیاز به دولت های ایالتی و محلی به آمده تا با یک استراتژی برای کسانی که در بخش های مختلف برای محدود کردن گسترش بیماری.

این واکسن ما تکنولوژی چینی ها و ایرانی ها و روس ها در حال تلاش برای سرقت. ما باید بهترین دانشمندان پس از رفتن این. در برخی از نقطه ما می رویم به گام رو به جلو با این استراتژی. و آنها در حال رفتن به محل کار. و ما قصد داریم به بازگشایی اقتصاد ما. شما می دانید که هرگز شرط در برابر ایالات متحده است. من نمی گویم که با cockiness. من فقط می گویند که به عنوان نوعی از یک مشاهده از طریق تاریخ است. من فکر می کنم که ما باید توانایی برای بهبود یافتن از این است. آن را فقط طول می کشد و فکر و کار سخت و تعهد و باور است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account