The Infinite-آماده برای تلفن های موبایل از ساحل بانی

Beach Bunny
این گروه موسیقی است که زیرکانه و متناسب با هوی و هوس های اجتماعی اینترنت است.تصویر توسط Siobhán گالاگر

در این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم Infinite وجود دارد که نزدیک به هفتاد و چهار میلیون پست hashtagged #promqueen. صدها هزار نفر از این مجموعه به یک آهنگ به همین نام از سال 2018 توسط یک جوان indie-rock band از شیکاگو به نام ساحل, اسم حیوان دست اموز. Infinite که کاربران را تشویق می کند به پست کوتاه سورئالیست تفاسیر از الگوهای رفتاری و رقص حرکت می کند تبدیل به یک انکوباتور از استعداد موسیقی یا حداقل از شخصیت و دیجیتال فراست. در اوایل سال جاری این کمک ارسال رپر رادی Ricch آهنگ “جعبه”—که ویژگی های کنجکاو تق و لق صدا مناسب برای Infinite—به بالای بیلبورد نمودار. اما بر خلاف ویژه هیپ-هاپ که به طور معمول طول می کشد نگه دارید و بر روی پلت فرم “ملکه” یک مغموم ballad. آهنگ dramatizes نوجوان-عصر شک و معکوس اثر پپ صحبت کنید. “Shut up, شمارش کالری خود را” اسم حیوان دست اموز ساحل جلو زن بیست و سه ساله اخیر فارغ التحصیل نام لیلی Trifilio آواز می خواند در یک ناراضی تن. “من هرگز نگاه خوب در شلوار جین مادر.” Infinite کاربران بسیاری از آنها در سنین نوجوانی یا اوایل بیست سالگی با استفاده از این آهنگ به عنوان پس زمینه برای فیلم ها هر دو تحت اللفظی و انتزاعی است. در یک, یک زن جوان ارائه مجموعه ای از مدل لباس, باعث پیروان خود را به کمک به او تصمیم می گیرید که در آن به خرید. در یکی دیگر از کسی تکه با هم کلیپ های کوتاه از مواد غذایی او را خورده است که روز کاملا به معنای واقعی کلمه شمارش او کالری است. یک کاربر تلاش به دنبال یک باب راس آموزش نقاشی; یکی دیگر از تلاش برای پوشش صورت خود را خالکوبی, با, آرایش, ورزشی حیله گر پوزخند.

از همه اعترافی زن-fronted indie-rock bands شکوفا در دهه گذشته, ساحل, اسم حیوان دست اموز است که شاید اکثر زیرکانه طراحی شده به هوی و هوس های اجتماعی اینترنت که در آن همه چیز به خصوص بدبختی و تحقیر جوانان تولیدات است به یک نیش اندازه قطعه طنز تسکین. در “مسکن” یک آهنگ از ساحل بانی 2018 EP نیز به نام “پارگی کیسه آب ملکه” Trifilio نام-چک دارویی که ممکن است او را احساس بهتر: “من نیاز به پاراستامول ترامادول همراه است. . . . من را پر کنید تا با تیلنول, ترامادول, کتامين.” آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را می توان از موسیقی متن فیلم از “سرخوشی” HBO برک آوت نشان می دهد در مورد نوجوانان-سن dereliction. Trifilio قوی حقگو که گرایش به سمت دلسردی اما او آهنگ فریب آمیزی snackable—هر دو دقیقه پشت سر هم از عسل-کره ملودی اغلب با یک عنوان است که شامل برچسب شایسته عامیانه.

در عین حال با وجود ساحل اسم حیوان دست اموز صورتی حباب بسته بندی این گروه اولین آلبوم “ماه عسل” که در این ماه به تشریح سایه ناامیدی و اشتیاق با غیر منتظره ای تصفیه عاطفی نکات دقیق وظریف. “ماه عسل” به دنبال یک رابطه در آن آشفته مراحل اولیه است. “شاید ما در حال گرفتن بیش از حد نزدیک” Trifilio آواز می خواند یک آهنگ به نام “Cuffing فصل است.” این عنوان از یک مدت برای جفت کردن رخ می دهد که در طول ماه های زمستان—یک cloying مرجع که ماسک ترانه ظریف اکتشاف رمانتیک عدم قطعیت است. “گاهی اوقات من می خواهم بودن خود من / من می ترسم از سیم پیچ به تنهایی / که عشق” Trifilio آواز می خواند. بر خلاف بسیاری از, در گروه که به نفع تغزلی پیچیدگی Trifilio است ترجمهای شود صاف و پوست کنده. قوی ترین آهنگ این آلبوم است “یکدفعه” که آغاز می شود با Trifilio نواختن گیتار و توصیف یک فضای رو به رشد بین او و شریک زندگی. اشعار او ساده و بی پرده به عنوان اگر او بودند آموزش صرف فعل به یک اصلاحی کلاس زبان انگلیسی: “شما به من دوست دارم / I love you / You don’t love me کنه / من هنوز هم دارم.”

تا حدودی به دلیل این گروه نام ساحل اسم حیوان دست اموز موسیقی است گاهی اوقات شناخته شده است به عنوان “ساحل راک” و یا “گشت و گذار پاپ”—راه دستی نشان می دهد که چگونه خوش طعم و شیرین آهنگ هستند. در واقع این گروه hews بیشتر از نزدیک به indie-rock bands از نود و دو هزار نفر مانند ساخته شده است به نشت و سکته مغزی که پر از فضاهای بین گرانج و پانک و ایمو و احتمالا اجتناب شود ، اسم حیوان دست اموز ساحل آهنگ نیست دقیقا نوآورانه—بیشتر شامل بدون عارضه وتر وار درام, انفجار, و بسیاری دیگر. اگر Trifilio برای تلفن های موبایل مانند کسی ممکن است آن را اواخر نیال کویین از زغال اخته. Trifilio دوست دارد به اضافه کردن یک نور سلتیک trill به کلمات خود را به آنها را متناسب با اندازه گیری موسیقی; او گاهی اوقات تبدیل به کلمه “عشق” به “lay-ee-ohhve.” این Quinnian تیک شنیده می شود در گیتار راک در همه جا این روزها, اگر چه, این است که احتمالا یک تصادف نه عمدی ادای احترام. اینترنت حافظه است که به سرعت در حال کوتاه شدن. اسم حیوان دست اموز ساحل حتی ممکن است می دانیم که نام آن برای تلفن های موبایل مانند یک مرجع به یک بار در اواخر سال دو هزار هنگامی که indie-rock bands شد نامگذاری خود چیزهایی مانند ساحل فسیل و Wavves. زمانی که یک روزنامه نگار در مقایسه Trifilio به, گرانج, آیکون Liz Phair در یک مصاحبه در سال گذشته او اعتراف به نا آشنا بودن با Phair کار است.

اعمال اوایل دوره می تواند به راحتی توان به پیشینیان خود اغلب توسط هنرمندان را برای پذیرش خود اما اسم حیوان دست اموز ساحل می آید از یک نسل که سبکی نفوذ از طریق جذب مادام العمر قرار گرفتن در معرض انبوه آشفته بازار آنلاین نقطه مرجع است. Trifilio کردم او شروع موسیقی با انجام آکوستیک-گیتار را پوشش می دهد و آپلود آنها را به یوتیوب به عنوان بسیاری از همسالان خود را قبل از Infinite شروع به کشیدن مشتاق استعداد به آن slipstream. یکی از آهنگ های او را پوشش داده بود کتی پری “E. T.” کمرنگ صنعتی-صدایی با همکاری Kanye West. در یک مسیر در “ماه عسل” به نام “خانم کالیفرنیا” Trifilio آواز می خواند “او را دختر خود را / او را در تصاویر خود را / دختر کالیفرنیا / ای کاش من او بود.” آن را سخت به شنیدن این آهنگ به عنوان یک نوع از گاراژ راک عکس منفی از کتی پری “California Gurls.” بیعت مانند این به نظر می رسید نامتجانس در دوران قبل از indie rock اما Trifilio نسل با استفاده از pop songwriting به عنوان یک منبع اصلی و نه به عنوان یک مقابل ترجمه آن زحمت.

Infinite یک پلت فرم جدید, اما خود, جاذب, کلیپ های حلقه را با استفاده از یک موسیقی قدیمی-صنعت ترفند. روانشناسان و موسیقی-نظریه دانشمندان به مدت طولانی مورد مطالعه مغز در پاسخ به قرار گرفتن در معرض مکرر به موسیقی است. به عنوان اوایل به عنوان سال 1903 حداکثر فریدریش مایر استاد psychoacoustics نشان داد که یک قطعه موسیقی را به “زیبایی شناسی اثر” برای شرکت کنندگان در یک مطالعه “بهبود یافته با شنیدن این موسیقی بارها و بارها.” در سال 1968 اجتماعی روانشناس رابرت Zajonc ابداع اصطلاح “صرف-اثر قرار گرفتن در معرض” برای توصیف این پدیده است. با توجه به Zajonc را یافته قدردانی از آهنگ افزایش بیشتر افراد آن را شنیده ام مهم نیست که چقدر پیچیده موسیقی بود و یا چگونه آن را تراز وسط قرار دارد با سلیقه شخصی. این بینش است که نیروی محرکه بازاریابی از محبوب موسیقی در دوران مدرن: ایستگاه های رادیویی FM و محبوب پخش لیست های پخش موفق ترین زمانی که آنها برنامه یک استخر کوچک از آهنگ ها القا صرف-اثر قرار گرفتن در معرض به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در Infinite طول یک تصویری است که محدود به شصت ثانیه اما اکثر ساعت در کمتر از نیمی از یک دقیقه. این برنامه اجازه می دهد تا بدون درز از طریق ویدئوها خواستار آتش سریع مصرف. همچنین این گروه با هم کلیپ هایی که حاوی همان آهنگ را تشویق شما را به گوش دادن دوباره و دوباره. برنامه موفقیت در ساخت بازدید است تا حدی به دلیل توانایی خود را برای سرعت بخشیدن به صرف قرار گرفتن در معرض اثر ساخت آهنگ آشنا در پیچ و تاب سرعت. بدون Infinite آن را بعید است که یک آهنگ مانند “ملکه” می تواند باید به سرعت آن را انجام داد. رسمی ویدئو برای آهنگ در حال حاضر بیش از هفت میلیون بازدید در یوتیوب.

با افزایش قرار گرفتن در معرض می آید افزایش موشکافی و میکرو-virality از “ملکه” در اثر برخی از شنوندگان—شاید آنهایی که تنها یک قطعه از آهنگ—سوال پیام خود را. در یک آیه Trifilio آواز می خواند: “من گرسنه خودم / کنده کاری روی پوست تا استخوان من در حال نشان دادن است.” در تابستان گذشته Trifilio دوخته طولانی زیر نظر این ترانه را در یوتیوب. “پس از این تصویری است باد تا من احساس می کنم نیاز به آدرس چیزی,” او نوشت. “ترانه یک نقد مدرن استانداردهای زیبایی و جلوه زیبایی استاندارد می تواند بر روی مردم است. . . . شما در حال حاضر یک ملکه Prom شما در حال حاضر به اندازه کافی.” این پیام بود که حدود دو صد کلمه—یک قطعه دیگر از نوشتن از هر اسم حیوان دست اموز ساحل آهنگ. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>