هزینه های واقعی از فروشگاه دلار

این مقاله یک همکاری بین نیویورکر و ProPublica.

زمانی که Jolanda جنگل بود و در حال رشد در شمال سنت لوئیس در نوزده-دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد او و دوستان او را از اتوبوس به فروشگاه های مرکز شهر در خیابان چهاردهم یا چروکی خیابان در سمت جنوب و یا به رودخانه جاده های مرکز در درون حومه جنینگز. “این بود که یک تاجر شهر” جنگل است که پنجاه و چهار به من گفت. وجود دارد مقدار زیادی از مکان به فروشگاه در محله بیش از حد حتی به عنوان شمال سنت لوئیس عمدتا سیاه و طبقه کارگر بخشی از شهر سقوط کرد و به رکود اقتصادی. وجود دارد Perlmutter فروشگاه که در آن زنان خریداری پنت هوس, به صورت فله, Payless کفش, ارزش واقعی سخت افزار و Schnucks فروشگاه مواد غذایی.

تقریبا همه این فروشگاه ها ناپدید شده اند. به عنوان سنت لوئیس جمعیت کاهش یافته است و از هشت صد و پنجاه هزار نفر در نوزده-پنجاه به کمی بیش از سه صد هزار نفر با توجه به حومه پرواز و deindustrialization آن در مرکز شهر پژمرده. رودخانه جاده ها بازار بسته در سال 1995. شمال سنت لوئیس را ویران گستره خالی زیادی و فاسد در اواخر قرن نوزدهم آجر ساختمان های خود احتیاج به تعمیر همه چشمگیر تر برای توانگری خود را طراحی. “این محله پایین رفته” جنگل گفت. “اوه خدای من این خانه.”

یک شکل جدید از خرده فروشی است نقل مکان کرد و به درجه اعتبار ساقط است. تخفیف های زنجیره ای, خانواده, دلار و دلار به طور کلی در حال حاضر نزدیک به چهل و فروشگاه ها در سنت لوئیس و آن فوری حومه حدود پانزده نفر از آنها در شمال سنت لوئیس. این است که در آن افرادی که باقی می ماند در این محله ها می توانید خرید مواد شوینده و اسباب بازی و مواد غذایی حیوان خانگی و لباس زیر و روغن موتور و چراغ قوه و کالسکه و مبس (مبس) و تخلیه تمیز کننده و ظروف و باد سازیاموسیقی زنگی و با چنگک جمع کردن و کفش و بالن و حوله حمام و کاندوم و زمستان کت.

فروشگاه برخی از nonperishable و غذاهای منجمد هم برای افرادی که نمی توانند سفر به چند تخفیف فروشگاه های مواد غذایی چپ در این منطقه است. ابتدایی مقررات مانند این اجازه را به فروشگاه باز باقی می ماند به عنوان “ضروری” کسب و کار در طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی. “این فروشگاه ها در حال کوچک ما Walmarts کوچک ما اهداف” داریل خاکستری وزیر محلی و مدنی-حقوق مدنی به من گفت. “این مسائل شما نمی توانید در یک فروشگاه مواد غذایی است که شما در یک Walmart—اما ما یکی نیست.”

سه سال پیش Jolanda جنگل شوهر, رابرت جنگل بود که چهل و دو شروع به کار در یک دلار به طور کلی در بلوار بزرگ در سراسر از رها شده در فروشگاه مواد غذایی. او و Jolanda از هم جدا کرده بود اما آنها باقی ماند در طول سال به عنوان رابرت غلبه کراک-کوکائین اعتیاد به کار در ارتش رستگاری مقرر شد به عنوان یک وزیر و شد غیر رسمی مشاور به مردان دیگر مبارزه با اعتیاد است. دلار به طور کلی پرداخت کمی بیشتر از Salvation Army اما او با بیان اضطراب در مورد مشکلات امنیتی در فروشگاه. دزدی از مغازه رایج بود و گاهی اوقات حتی وجود دارد که سرقت های مسلحانه. فروشگاه فاقد نگهبان و آن را به طور معمول تنها یک زن و شوهر از کارمندان در دست است.

در تاریخ 1 نوامبر 2018, جنگل رفت و به کار در روز خود را خاموش برای پر کردن در برای یک غایب co-worker. فیلم از دوربین های امنیتی نشان می دهد که یک مرد وارد فروشگاه فقط بعد از 1 P.M., پوشیدن گرمکن آبی با کاپوت کشیده تا بیش از یک کلاه قرمز و برگزاری یک تفنگ نقره ای. او از کار اخراج کردن مرکز راهرو ضربه جنگل در پشت سر. سپس وی با اشاره تفنگ در ثبت نام نقدی قبل از ظاهری به وحشت. او فرار از فروشگاه دست خالی. آمبولانس وارد, اما جنگل بود دیگر تنفس. پس از بدن او برداشته شد, دلار, عمومی باز مانده است و چند ساعت قبل از بسته شدن در میان تظاهرات از ساکنان محلی است.

جنگل را قتل یکی از سه قتل در شش ماه و در دو تخفیف زنجیره ای در منطقه سنت لوئیس. در ژوئن 13th, یک مرد و یک زن شروع به بحث در یک خودرو در پارکینگ یک خانواده دلار در غرب فلریسنت خیابان فقط در خارج از شهر خط; او یک بار او را در سر کشتن او. کمتر از یک ماه پس از جنگل مرگ شصت و پنج سال بود, خرید, در, خانواده, دلار در سنت چارلز راک جاده که ظاهرا بیمار روانی سی و چهار سال برداشت استیک چاقو از قفسه در فروشگاه و با ضربات چاقو او را به مرگ.

اسلحه, خشونت, بایگانی, یک وب سایت است که با استفاده از اخبار محلی گزارش و اجرای قانون منابع به شمارش جرائم مربوط به سلاح های گرم, لیست بیش از دو صد خشونت های مربوط به اسلحه در خانواده دلار یا دلار انبارهای عمومی پس از شروع سال 2017 نزدیک به پنجاه که منجر به مرگ و میر. این حوادث شامل carjackings در پارکینگ معاملات مواد مخدر رفته و مجادلات داخل فروشگاه. اما تعداد زیادی شامل سرقت های مسلحانه که در آن کارگران و یا مشتریان ضرب گلوله کشته شده است. از آغاز سال 2017, کارمندان و زخمی در تیراندازی و یا تپانچه-سلطه در حداقل سی و یک سرقت; در حداقل هفت دیگر حوادث کارکنان کشته شده اند. خشونت نه اجازه دهید تا در ماه های اخیر زمانی که مورد نیاز را برای مشتریان به پوشیدن ماسک را ساخته اند آن را سخت تر برای کارمندان برای شناسایی خریداران که در حال خم در سرقت. در اوایل ممکن است یک کارگر در یک خانواده دلار در فلینت میشیگان بود به ضرب گلوله پس از امتناع از ورود به یک مشتری بدون ماسک.

تعداد حوادث می توان توضیح داد که در بخشی از فروشگاه’ در همه جا: در حال حاضر وجود دارد بیش از شانزده هزار دلار ژنرال و نزدیک به هشت هزار خانواده دلار در ایالات متحده پنجاه درصد افزایش می دهد در دهه گذشته است. (در مقایسه خارج شده است در حدود چهل و هفت صد فروشگاه در ایالات متحده) فروشگاه ها اغلب در بالای جرم و جنایت محله وجود دارد که در آن به سادگی نیست و بسیاری از کسب و کارهای دیگر برای مجرمان به هدف. روال خشونت اسلحه به شدت کاهش یافته و در مرفه شهر در سراسر کشور, اما آن باقی مانده است سرسختانه بالا در بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک که در آن این فروشگاه غالب است. درخشان نشانه هایی از تخفیف های زنجیره ای تبدیل شده اند شاخص های غفلت نشانگر یک جغرافیای مکان هایی که این کشور نوشته شده است.

اما این عوامل کافی برای توضیح روند. زنجیر’ صاحبان انجام داده اند کمی به حفظ نظم در فروشگاه که تمایل به نازک کارکنان وجود داشته باشد و در یک حالت فیزیکی به هم ریخته. در نوزده-دهه هفتاد criminologists مانند لارنس کوهن و مارکوس Felson استدلال کرد که افزایش جرم و جنایت می تواند تا حدی توضیح تغییرات در محیط اجتماعی است که کاهش خطر گرفتار شدن. این نظریه به دست آورد افزایش پذیرش در چندین دهه است که به دنبال. “احتمال جرم و جنایت اتفاق می افتد بستگی به سه عنصر: یک انگیزه مجرم آسیب پذیر قربانی و عدم وجود یک قادر به نگهبان” جامعه شناس پاتریک Sharkey نوشت: در “مضطرب صلح” از سال 2018 است.

یکی دیگر از راه قرار دادن این است که جرم و جنایت است نه اجتناب ناپذیر است. سرقت و قتل را که گرفته اند به جای دلار در فروشگاه های زنجیره ای نمی خواهد که لزوما در جاهای دیگر اتفاق افتاده است. “ایده این است که جرم و جنایت است که به نوعی یک ضربت سخت زدن یک مول بازی است که اگر شما را فشار دهید در اینجا آن را حرکت بیش از اینجا” اشتباه است, ریچارد روزنفلد یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه میسوری-سنت لوئیس به من گفت. ساخت آن را سخت تر برای ارتکاب جرم نیست و فقط فشار و جنایت در جای دیگر آن را کاهش می دهد. “جرم است, فرصت طلب,” او گفت:. “اگر وجود دارد هیچ فرصتی وجود دارد هیچ جرم و جنایت است.”

جیمز لوتر ترنر چپ مدرسه در سال 1902 زمانی که او یازده. پدرش مرده بود در یک کشتی حادثه و ترنر تا به حال به اجرا و خانواده اش در مزرعه در Macon County, Tennessee. او موفق شد و کارآفرینی و زمانی که او بیست و چهار دیگر کشاورزان از او خواست به مدیریت محلی co-op; او شروع به افسار فروشگاه پشت فروشگاه. در نهایت او در زمان یک کار مشغول به کار برای یک نشویل drygoods عمده هاوکینگ نمونه در سراسر جنوب کنتاکی و تنسی میانه. در سال 1929 در شروع افسردگی او با افتتاح یک فروشگاه در Scottsville, یک شهر کوچک در کنتاکی. او خریداری شکست خورده فروشندگان سهام که او یا منحل به فروش می رسد به دیگر صاحبان فروشگاه و یا در زمان بازگشت به مغازه خود را به ترنر مقرون به صرفه فروشگاه. “او همچنین می دانست که که در آن وجود دارد عدم وجود فرصت” نوه اش کال ترنر جونیور نوشت: در خاطرات به نام “پدر من کسب و کار” منتشر شده در سال 2018 است.

در سال 1939 جیمز لوتر ترنر تنها فرزند Hurley Calister Turner, شناخته شده به عنوان کال, Sr. خریداری یک ساختمان در Scottsville به عنوان انبار برای یک کسب و کار عمده فروشی, J. L. ترنر و پسر. به زودی او خرید بسیار تخفیف کالا که او تا به حال مشکل پیدا کردن فروشگاه به آن را به طوری که او و پدرش آغاز شده فروشگاه های زنجیره ای در همکاری با مدیران محلی. در ابتدا کال, Sr. بعد گفت: طرح “فروش چیزهای خوب به غنی مردمی اما ما دیر وارد شدن به خرده فروشی.” او نتیجه گرفت: “ما تا به حال به فروش چیزهای ارزان به مردمی فقیر.” کال, Sr. حال استانداردهای بالا: به نام او تمام مدیران فروشگاه در شنبه شب و مکرر دور در فرد است. “او می خواست یک فروشگاه باید تمیز و به خوبی نمایش داده می شود” کال جونیور نوشت. او شروع به کار برای شرکت مورد زمانی که او سیزده گسترده انبار برای بیست و پنج سنت در ساعت است.

توسط 1955 Turners تا به حال سه ده فروشگاه در سراسر کنتاکی و تنسی. کال, Sr. متوجه شده که جمعیت از خریداران آمد به فروشگاه در شهرهای بزرگ زمانی که آنها برگزار شد “دلار روز” فروش بیش از حد کالا ارزان. در ژوئن 1st که در آن سال این شرکت تبدیل به یک فروشگاه در اسپرینگفیلد کنتاکی به نام دلار به طور کلی. فروشگاه یک احساس به عنوان یک دوم در ممفیس که در ده ماه به بیش از یک میلیون دلار در فروش. به زودی همه J. L. ترنر و پسر فروشگاه شد و تغییر نام داد دلار به طور کلی با یک شعار جدید در بالای پنجره: “هر روز دلار در روز است.” علائم خارج بخوانید “هیچ چیز بیش از $1.”

در ابتدا Turners ندارد اساسا به تغییر مدل کسب و کار خود. آنها را خرید موجودی از جمله نامنظم اقلام و closeouts بسیار ارزان و فروش آن را برای کمی بیشتر است. هنگامی که یک شرکت نساجی به حال بیش از صورتی مخمل نخی راه راه, کال, Sr., حال, دوست, مردان شلوار که او به فروش می رسد برای یک دلار یک جفت. او خریداری یک کامیون از مرطوب جوراب در نشویل بود و کارگران مرتب کردن و چسبیدن به آنها را در اطراف Scottsville انبار. هنگامی که زنگ-کف از مد رفت و او آنها را به برش های کوتاه. یک بار در پایان فصل کریسمس او از سی و پنج هزار fruitcakes; او به فروش می رسد همه آنها را یک سال بعد.

کال, Sr. به دنبال کردن ارزان املاک و مستغلات. “ما نمی باید به مکان های بزرگ,” او گفت:. “با ما کالا و قیمت های ما, ما فقط نیاز به برخی از نوع از ساخت و ساز در اطراف ما است.” و او به پرداخت ضعیف: دستمزد بودند نگه داشته می شود در حداکثر پنج درصد از یک فروشگاه فروش ناخالص که کال جونیور اذعان کرد “قرار داده شده با ما در پایین پایین-پرداخت میباشد.” یک فروشگاه به طور معمول تا به حال تنها دو نفر از کارکنان و اگر کسب و کار شد و آهسته آن را با فقط یکی در یک زمان. هنگامی که یک حسابدار دعوت دو نفر از همکاران به صرف ناهار با یک اتحادیه سازمان کال, Sr. او از کار اخراج شدند. پس از Teamsters سعی در سازماندهی شرکت رانندگان کامیون شرکت برون سپاری حمل و نقل آن به یک پیمانکار و استخدام کشت و نگهبانان مسلح به همراهی رانندگان جدید گذشته picketers.

فروش تقریبا دو برابر شده بین سال 1963 و 1968 و Turners در زمان های زنجیره ای ، توسط 1972 آنها تا به حال پنج صد فروشگاه و چند سال بعد در اطراف این زمان است که کال, Sr. گذشت کمر به کال جونیور آنها شروع به خرید زنجیر دیگر نیز در شهرهای کوچک گسترش این شرکت دور از آن مرتفع جنوبی-پایه. رقابت های زنجیره ای, خانواده, دلار آغاز شده توسط Leon Levine در شارلوت در سال 1959 تمرکز بیشتر روی کم درآمد مناطق شهری است. توسط 1974, Levine تا به حال دو صد فروشگاه; او در زمان خود شرکت عمومی و پنج سال بعد.

به عنوان دو زنجیر شده اند در حال گسترش به ارائه بسیاری از محصولات برای بیش از یک دلار شهری-روستایی تمایز بین آنها کاهش یافته است. امروز آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن هر دو فروشگاه در همان شهر کوچک خیابان اصلی و یا چند بلوک از هم جدا در یک مضطرب محله شهری. (دلار درخت که خریداری خانواده دلار در سال 2015 و نگهداری هر دو مارک های نگه می دارد و قیمت نزدیک به یک دلار با انتخاب محدود—wrapping paper, party supplies—فروخته شده به یک طبقه متوسط مشتریان. بر خلاف دلار کلی و خانواده, دلار, دلار درخت فروشگاه ها تمایل دارند در حومه مکان است.) آمازون و آن e-commerce رقبا را ویران آجر و ملات, خرید, دو زنجیره نمایندگی فقط در مورد تنها شعبه فیزیکی خرده فروشی است که هنوز هم در حال رشد در آمریکا است. حتی خارج شده و اغلب به عنوان زهر از شهر های کوچک و خرده فروشان و تثبیت شده. در سال گذشته این بسته حدود بیست و فروشگاه ها و ترک برخی از جوامع حتی بیشتر وابسته به دو زنجیر. در سال 2019 تخفیف زنجیر حدود نیمی از خرده فروشی های جدید-فروشگاه دهانه. دلار به طور کلی به تنهایی افتتاح شد نزدیک به یک هزار فروشگاه.

زنجیر’ مدیران کاندید مورد آنچه که در حال رانندگی خود را رشد: گسترش نابرابری درآمد و کاهش بسیاری از شهرستان محلات و تمام عیار از کشور است. تاد Vasos های C. E. O. دلار طور کلی گفته وال استریت ژورنال در سال 2017, “اقتصاد در ادامه به ایجاد بیش از ما مشتری هسته ای.”

چرا که دلار در فروشگاه ها به شدت متمرکز در شهرها و محله های بسیاری میانی و فوقانی-میانی-کلاس مصرف کنندگان بی اطلاع هستند و از همه جا—یا فراوانی سرقت مسلحانه و تیراندازی. در سال 2017 مدیر یک دلار به طور کلی در بالتیمور که در آن من زندگی می کنند به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن او به عنوان بسته. اما من کشف همه گیر از این مشکل در حالی که گزارش در جای دیگر. در دیتون اوهایو من به دانستن جیمی دونالد بود که کار برای گرمایش و تهویه مطبوع پیمانکار در حالی که در تلاش برای شروع یک سازمان برای کمک به سابق felons و دیگران با مشکل پس زمینه یک دسته که شامل خود. دونالد است که سی و هشت خدمت در نیروی دریایی در عراق است. او پس از صرف چهار سال در زندان پس از درگیر شدن در ضرب و شتم مرگ یک مرد در خارج از میشیگان بار در سال 2004. او زندگی می کردند در سمت غرب از دیتون که عمدتا سیاه و سفید; به عنوان منطقه از دست داده است و چندین فروشگاه های مواد غذایی دلار-فروشگاه های زنجیره ای گسترش اند.

این همبستگی یک تصادف نیست با توجه به یک سال 2018 خلاصه تحقیقات توسط موسسه محلی اعتماد به نفس است که طرفداران برای کسب و کارهای کوچک. فروشگاه تضعیف سنتی فروشگاه های مواد غذایی با داشتن چند کارکنان اغلب تنها سه در هر فروشگاه و پرداخت آنها را کمی. “در حالی که دلار در فروشگاه ها گاهی اوقات پر کردن یک نیاز در بسته های پول در جوامع رو به رشد شواهد نشان می دهد این فروشگاه صرفا نه یک محصول جانبی از تنگنای اقتصادی” این مختصر گزارش شده است. “آنها یک علت آن است.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از ده خانواده دلار و دلار ژنرال در دیتون را به سمت غرب. “در بسیاری از این مناطق آنها تنها فروشگاه در اطراف” B. J. بتل که در گزارش های زنجیره ای برای WDTN محلی NBC وابسته به من گفت. برای سارق مسلح او افزود: “این تنها جایی است که برای دریافت پول نقد.” دونالد بود خیلی از خرید در فروشگاه و هر هفته او سوار مادر خود را به آنها را به انجام خرید خود را به عنوان به خوبی. یک روز در دیتون نیاز به یک کلاه زمستان, من متوقف دلار به طور کلی در غرب خیابان سوم و James H. McGee بلوار جایی که دونالد و مادرش بودند که ساخت راه خود را به پایین راهرو. محصولات ریخته کردن قفسه ها و چرخ دستی بودند بالا انباشت اشیاء بدست آمده با جعبه انتظار باز می شود و انباشته دادن فروشگاه و هوا از غفلت است.

مدت کوتاهی قبل از دونالد و من برای اولین بار ملاقات او بوده است قربانی یک سرقت مسلحانه در یکی دیگر از غرب به سمت دلار به طور کلی. آن را بازگشت به خانه آخر هفته در مرکزی دانشگاه ایالتی تاریخی سیاه و سفید, کالج, نزدیکی دیتون و مادر خود را مورد نیاز برخی از سس باربیکیو. دونالد ایستاده بود و در خط به پرداخت زمانی که دو مرد جوان که احتمالا در اواخر نوجوانی در آمد و با اشاره از یک تفنگ در صندوقدار. دونالد به این نتیجه رسیدند که آنها آماتور—آنها با پوشیدن ماسک و هنگامی که یکی با تفنگ کشیده اسلاید بازگشت متوجه نیست که یک دور شد و در حال حاضر حفره گلوله ظهور است. آنها دستور دونالد و دو زن در خط برای دریافت بر روی کف و پس از آن در زمان پول است که او تا به حال فقط نقد از چک های خود: هفت صد دلار است.

دونالد توصیف این رویداد در یک undramatic و روال شیوه ای. و دلیل خوب: سرقت مسلحانه یک اتفاق به طور منظم در دیتون فروشگاه. در سال 2017, سال او برگزار شد سی و دو سرقت مسلحانه در هجده دلار ژنرال و خانواده دلار در دیتون. (این تعداد را شامل نمی شود و فروشگاه که در آن او دزدیدند که نشسته فقط فراتر از شهر خط.) در سال گذشته وجود دارد و دو ده. این خشونت ها شامل بیش از سرقت بیش از حد. در ماه ژوئیه گذشته یک مرد و یک زن کشته شدند در خارج از غرب به سمت خانواده دلار در یک قتل-خودکشی; در ماه سپتامبر یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در یک معامله مواد مخدر در خارج از دلار کلی که در آن من تا به حال به اجرا دونالد و مادر خود را.

تمام گفته دیتون پلیس دریافت به طور متوسط نزدیک به یک هزار تماس برای خدمات به فروشگاه ها در هر سال. شده اند وجود دارد بیشتر تماس به فقط نه نفر از شهر, خانواده, دلار از وجود داشته است به یکی از دیتون عمده ترین بیمارستان گرندویو مرکز پزشکی که در آن پلیس اغلب احضار برای مصاحبه با قربانیان جرایم خشونت آمیز مواد مخدر مصرف بیش از حد و مشکلات دیگر.

دیتون اداره پلیس به خود می بالد در حال مدرن و اطلاعات محور نیروی استقبال از چنین طرح ها به عنوان “کاهش آسیب” اقدامات برای مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر. چند سال پیش با توجه به افزایش تماس به دلار فروشگاه گروه ارائه جلسات آموزشی برای خانواده دلار مدیران در نحوه عمل چه پلیس تماس “پیشگیری از جرم از طریق طراحی محیطی.” افسران را به آنها نشان داد که چگونه کمتر زباله خارج و درهم و برهمی کمتر در داخل و کمتر بزرگ ads در ویندوز که مسدود پاسخ افسران پلیس را در فروشگاه های خود را امن تر است. فروشگاه مدیران گفته شد به دستور صندوقداران را مکرر نقل و انتقال پول نقد از ثبت نام به امن است. (تا سال 2004 دلار کلی نیست قبول کارت های اعتباری و فروشگاه ها هنوز هم مقابله به شدت در پول نقد.)

اما Jason Hall, فرمانده این شهر جرم و جنایت خشونت آمیز دفتر به من گفت که این اثر از آموزش تا به حال از بین می رود تا حدودی به دلیل این فروشگاه که پرداخت دستمزد شروع از حدود نه یا ده دلار در ساعت در ایالت بدون افزایش حداقل دستمزد آستانه چنین گردش مالی بالا است. “این قرار بود گذشت به بقیه کارکنان, اما آن را نمی بریزد پایین,” او گفت:. “رتبه و فایل نمی درو مزایای آن آموزش است.” مدیران فروشگاه باید در برابر درخواست برای کاهش زباله و یا loitering خارج از فروشگاه خود گفت که مسئولیت خود را محدود به فروشگاه خود را. و آنها اغلب آهسته در مورد گرفتن پلیس خوراک از فروشگاه دوربین پس از سرقت سالن گفت. دوربین به طور معمول از جمله کیفیت پایین و تا ضعیف قرار داده شده است که سوابق آنها محدود استفاده کنید به هر حال. نان Whaley شهردار دیتون به من گفت که مدیران گاهی اوقات دلسرد کردن کارکنان از شهادت در دادگاه در برابر سارق مسلح, چرا که آنها نیاز به کارکنان فروشگاه. (یک سخنگوی دلار به طور کلی گفت که او غافل از این عمل است.) “چه چیزی است ؟ آنها نه حتی احترام به دستگاه قضایی” Whaley گفت. “آنها حتی نمی مراقبت از اگر آنها برگزار می شود تا در زور اسلحه.”

به تازگی دیتون به استناد جرم و جنایت و خشونت است که فروشگاه های جذب به عنوان دلیلی برای به چالش کشیدن درخواست های خود را به فروش الکل. چند سال پیش دلار به طور کلی به دست آمده الکل مجوز برای بسیاری از آن دیتون-منطقه فروشگاه ها. در سال 2017, شهر قانون بخش شروع به دنبال برای جلوگیری از درخواست های خانواده دلار برای به دست آوردن مجوز برای هفت از فروشگاه های آن از جمله سه در سمت غرب. این شهر به زمان آسان تر بهره گرفتن جامعه شهادت در برابر الکل-مجوز برنامه های کاربردی برای فروشگاه ها در شمال و شرق طرف شهر که کمتر به شدت آفریقایی-آمریکایی است. مسئولان شهرستان نسبت به این عدم تعادل بخشی به یک مفهوم کلی از استعفا و ناتوانی در سمت غرب.

زمانی که دولت بخش مشروب کنترل مورد تایید همه است اما یک, خانواده, دلار, درخواست, Martin Gehres معاون دادستان شهر سوار یک پانزده-ون مسافری پر از شمال و شرق به سمت ساکنان به تجدید نظر در جلسات کلمبوس. ساکنان که شامل صاحب یک نانوایی در سراسر از یک خانواده دلار و مدیر مجاور کتابخانه شعبه برنده وارونه تصویب است که برای ذخیره و دیگری در سمت شمال. اما الکل فروش رفت جلوتر در سمت غرب که در آن جرم و جنایت بدتر است. “فروشگاه آنها آنها را در آنهایی من بیشتر نگران در مورد” Gehres گفت.

وقتی که من ملاقات با Gehres و تان هال آنها به من گفتند که آنها آگاه بودند که فروشگاه ها پر از خرده فروشی و از درجه اعتبار ساقط برای بسیاری از ساکنان لیبرتی که از دست داده تقریبا نیمی از ساکنان آن از سال 1960. اما آنها نیز ذکر شده تحقیقات نشان می دهد که در بعضی از نقاط دلار در فروشگاه ها را تشدید مشکل است. “آنها در حال پر کردن یک غذا صحرا” Gehres گفت. “و آنها در حال کمک به علت مواد غذایی صحرا.”

حتی تصویر-آگاهانه و شرکت های دولتی تمایل به اذعان در مورد نیاز خود را آشکار به سرمایه گذاران و در سه ماهه خود را تلفنی با تحلیلگران بازار, چالش های مواجهه با آنها. پس از آن شگفت انگیز بود برای پیدا کردن هیچ اشاره ای به شيوع جرم و جنایت و خشونت در سال های اخیر براده برای هر دلار به طور کلی و یا خانواده دلار و دلار درخت. مدیران شرکت را گاه به گاه اشاره به “کوچک شدن” صنعت تعبیری برای سهام از دست داده و عمدتا به دزدی از مغازه و یا سرقت کارمند. اما جریان ثابت از خشونت در فروشگاه های بسیاری از آن علیه کارمندان حذف شد.

دلار به طور کلی تاکید بر تلاش های خود را به نگه داشتن هزینه های پایین. در آن آشکار برای سه ماهه سوم سال 2019 دلار کلی تاسف افزایش در سراسر کشور دستمزد و گفت که آن را با هدف تغییر به خود پرداخت در بسیاری از فروشگاه های. این شرکت امیدوار نیست که برای افزایش امنیت در فروشگاه های پس از آن “وضعیت مالی می تواند تاثیر منفی” با انجام این کار. “توانایی ما برای عبور همراه هزینه های نیروی کار به مشتریان محدود روزمره ما قیمت پایین مدل” دلار به طور کلی این نتیجه رسیدند: “و ما ممکن است قادر به جبران چنین هزینه های افزایش یافته در جای دیگر در کسب و کار ما.” به طور مشابه, دلار درخت مدیران گفته تحلیلگران در سه ماهه تماس در ماه مارس که آنها هل دادن “بهره وری در طرح” در فروشگاه ها است که کمک خواهد کرد که بیشتر از کارگران کمتر. “ما به خوبی می چرخاند در جذاب ترین بخش خرده فروشی به ارائه ادامه داد: رشد و افزایش ارزش برای سهامداران ما” Gary Philbin شرکت C. E. O. گفت.

در پنج سال گذشته سهم قیمت دلار به طور کلی نزدیک به سه برابر شده پیشی گسترده تر در بازار سهام توسط برخی از هشتاد درصد و بسیار outperforming سنتی فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان مانند Kroger و macy’s. در 2018, Vasos, دلار, عمومی C. E. O. دریافت بیش از ده میلیون دلار در مجموع غرامت نزدیک به هشت صد برابر متوسط پرداخت برای کارگران در این شرکت است. Philbin در دلار درخت پرداخت شد در مورد همان مقدار.

در مورد صدها نفر از حوادث جرم و جنایت خشونت آمیز در فروشگاه های این شرکت گفت که آنها در زمان نگرانی های امنیتی جدی اما آنها نداد در اقدامات پیشگیرانه در فروشگاه ها. هر دو شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری تا به حال مسلح امنیتی است. شیدا Guiler, یک, خانواده, دلار, سخنگوی, گفت:, نوشته شده در پاسخ به سوال “برای اطمینان از یکپارچگی و امنیت سیستم و روش ما را برای عموم به اشتراک گذاری جزئیات خاص.” هیچ یک از ده دلار در فروشگاه ها که من در دیتون تا به حال یک گارد امنیتی در حال حاضر. در مشروب هیئت مدیره شهادت, خانواده, دلار, مدیر برای منطقه کشش در سراسر ایالتی 70 از دیتون به سنت لوئیس گفت که این شرکت با اعزام ماموران امنیتی در تنها یک زن و شوهر از فروشگاه های خود را در منطقه سنت لوئیس و سینسیناتی.

Guiler گفت که فروشگاه coöperated به طور کامل با ادارات محلی پلیس و در برخی از مکان های باز نکته خطوط با پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری. او به من گفت که این شرکت به تازگی استخدام شرکت امنیتی ADT برای ارتقاء فروشگاه سیستم های دوربین. در مورد فروشگاه های پایین نیروی انسانی سطح Guiler گفت: “ما در حال کوچک-جعبه خرده فروش. سطح نیروی انسانی می توانند و انجام متفاوت است با روز و ساعت و بر اساس فروش فروشگاه جلد است.”

یک سخنگوی دلار کلی گفت: “در راستای ماموریت ما از خدمت به دیگران ما مفتخریم به ارائه مناسب و مقرون به صرفه خرده فروشی گزینه ای را برای مشتریان و جوامع که دیگر خرده فروشان را انتخاب کنید نه برای خدمت.”

زمانی که Jolanda جنگل شنیده در مورد رابرت قتل او بازگشت به سنت لوئیس از فیلادلفیا که در آن او تا به حال مشغول به کار در یک سازمان غیر انتفاعی برای سازماندهی تشییع جنازه او. در مصاحبه با KMOV محلی CBS وابسته به او ایراد گرفت دلار کلی برای ترک فروشگاه understaffed و برای اجازه دادن به سهام شمع در نزدیکی درب ساخت آن را سخت تر برای کارگران و مشتریان برای فرار از سرقت. “است که کارکنان به اندازه کافی به امنیت فروشگاه خود را با هیچ امنیتی,” او گفت:. “شما نمی توانید انتظار می رود آنها را به تماشای راهرو, کار, نقدی, ثبت نام, سازمان دیده بان دزد و متوقف کردن دزد.”

در ماه فوریه رفتم به سنت لوئیس و بازدید دلار کلی که در آن رابرت کشته شد. داخل ورودی بود فقط نوع مانع است که Jolanda توصیف کرده بود: یک دو-گسترده ستون از چند ده “totes” یا بزرگ جعبه های پلاستیکی برگزاری یک آشفته بازار کالا در ترخیص کالا از گمرک. وجود محافظ کابل و روغن های معطر و مرغ-تشنجی فر و نوزاد پستانک و “یخ زده”با مضمون Ziploc کیف و دستمال و الاستیک پشتیبانی از مچ دست و ذغال اسکراب پا و رمان عاشقانه. در شامپو راهرو یک مدیر گفتن یک کارمند به علامت پایین برخی کالاها با قیمت تفنگ. “من می خواهم به فروش این به دلیل این است که چه چیزی باعث ایجاد totes در اتاق برگشت و من نفرت totes در اتاق پشتی,” او گفت:. “پس گرفتن تفنگ خود را.”

صبح روز بعد من رفتم برای دیدن Jolanda در خانه جدید خود را در درونی حومه شمال شهر. او به نام او دوست و زمستان قرار داده و او را در بلندگو. زمستان می دانستند زیادی در مورد جرم و جنایت است که تا به حال رخ داده است که در آن دلار به طور کلی در سال که Jolanda زندگی کرده بود در فیلادلفیا. وجود دارد برخی از مردان لود کردن یک سطل زباله بزرگ می تواند با سرقت کالا در فروشگاه درب عقب و سپس فقط بريدن آن ، وجود دارد در زمان مدیریت او می دانست که خیلی نا امید و جنایت است که از او پرسید: یک دوست از ایست سنت لوئیس به عنوان بالفعل امنیتی است. پس دوست من در یک درگیری با یک مشکوک دزد این شرکت مواخذه آنها که منجر به ترک. “وقتی که آنها را ترک و آن همه دوباره” زمستان گفت.

پلیس می گویند که رابرت جنگل را به قتل حل نشده باقی مانده است. Jolanda دریافت کرده بود کارگران-غرامت پرداخت رابرت نمایندگی ولی او به فکر سازماندهی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای خانواده قربانیان خشونت در دلار ژنرال. “شما باید یک سرویس و یک محصول را که مورد نیاز در یک جامعه” او گفت:. “شما باید به عنوان بخشی از جامعه را که کار می کنند. و بخشی از آن را به معنی ” من قصد دارم به شما امن در حالی که شما در اینجا. من قصد دارم به کسی بر من بسیاری را به مطمئن شوید که شما را به اتومبیل های خود را. من قصد دارم به آن امن است.’ این فروشگاه ها در سراسر جامعه ما, اما آنها هیچ علاقه در جامعه است. آنها به هیچ چیز به عقب. آنها به هیچ چیز به عقب.”

در ماه اکتبر گذشته جیمی دونالد در خط با یک دوست در یک دلار به طور کلی در سمت غرب از دیتون در 2228 شمالی Gettysburg یک درایو کوتاه از یکی که در آن او در زمان مادرش به فروشگاه و یکی که در آن او سرقت شده است. او مبهوت شدم که برای دیدن صندوقدار حمل تپانچه در ران. صندوقدار, دیو, Dukes گفت که او تا به حال برگزار شده است تا به تازگی و می خواستم به صورت آماده در مورد آن دوباره اتفاق افتاده است.

نا امیدی رو به افزایش بود در تالار شهر ، زمانی که شهردار Whaley وارد شهرستان دولت در سال 2005 او بازدید دلار زنجیر به خدمت یک هدف مفید اما با گذشت زمان او را دیدم که چگونه زنجیر’ فروشگاه در محله های شهری در تقابل با آنهایی که در مناطق روستایی است. ساکنان اغلب او را فرستاده عکس های خطرناکی هم ریخته راهرو و از او خواسته آتش مارشال به صدور هشدارهای. “بیشتر و بیشتر همه جا آنها بدست آنها بدست کمتر و کمتر مراقبت,” او گفت:. “من آمد به دیدن آنها را به عنوان جلال چک-تجاری و وام دهندگان دیدار برای راه آنها شکار کردن فقیر اما واقعا نمی مراقبت در مورد ضعیف است.”

در ماه ژانویه 2019 جان Cranley شهردار سینسیناتی در نامه ای در مورد شهرستان خود را با مبارزات فروشگاه ها به C. E. O. دلار درخت که منجر به یک جلسه در سینسیناتی شهرداری با Cranley, Whaley شهرستانها’ روسای پلیس و برخی از مدیران شرکت. مدیران آغاز شده و به یک ارائه پاورپوینت در مورد دلار درخت اما شهرداران آنها را قطع و تهدید به پرونده های حقوقی علیه این شرکت است. مدیران وعده داده شده به کار بر روی “همسایه خوب” توافق با شهرستانها به جای تخمگذاری شرایط برای بهتر coöperation. (برای به روز رسانی خواسته این بهار Gehres دیتون دستیار دادستان شهر نوشت: در یک e-mail “خانواده دلار و شهرستان در حال اتو کردن شرایط است. برخی از زبان نگرانی های یک بستر جلو گیری از برنامه ها و پیشرفت های زیست محیطی به کاهش برخی از نگرانی های ما.”)

برخی از شهرستانها شروع کرده اند به اقدامات چشمگیر تر. در سال 2018 و 2019, تولسا, New Orleans, و بیرمنگام که باور فروشگاه غلظت منصرف سنتی grocers از حرکت در میان شهرستانها که با تصویب قانون جدید نیاز به زنجیره فروشگاههای دلار به حداقل یک مایل از هم جدا مگر اینکه آنها برگزار حداقل مربع از مواد غذایی تازه. Whaley و Gehres به من گفت که دیتون در نظر گرفته شده بود مصرف این مرحله اما تصمیم گرفت که آن را می شود کمی بیشتر از ارزش نمادین از شهر چالش فوری این بود که رقیب با مشکلات در فروشگاه های آن را در حال حاضر.

در نهایت من آن را به دلار به طور کلی در شمال Gettysburg که در آن جیمی دونالد تا به حال دیده دیو Dukes صندوقدار با تفنگ خود را در ران. اما او دیگر وجود دارد.

در اکتبر 9, 2019, Roosevelt, Rappley بیست و سه ساله که به گفته پلیس درگیر شده بود در چندین دلار-فروشگاه سرقت به فروشگاه آمد حمل یک تفنگ. Dukes که بیست و هشت تا به حال به کار گرفته شده در این فروشگاه برای یک سال و نیم پس از سالها کار در ساخت و ساز. او شده بود ارتقا به مدیر دستیار و گفت: تا به حال بارها و بارها خواسته ناظران خود را برای یک گارد امنیتی در فروشگاه فایده ای نداشت. او تا به حال پنهان مجوز حمل برای تفنگ و در هر صورت اوهایو اجازه باز حمل بدون مجوز. مدیر فروشگاه می دانستم که در مورد تفنگ و تا به حال نه او را مانع از حمل آن.

زمانی که Rappley خود جلب کرد تفنگ و تهدید او Dukes او مرده است. آمیلیا و سپس به نام 911. “من فقط به حال کسی سعی کنید به تلاش و غارت من در اینجا در دلار کلی در Gettysburg,” او گفت:. “در آمد و با اسلحه گرم تهدید به گرفتن پول کشو اشاره کرد و تفنگ در من و اعضای هیات. . . . وی با اشاره تفنگ در من. من تا به حال یک اسلحه گرم ، من کشیده من اسلحه گرم و من او را به ضرب گلوله در دفاع از خود.” (Dukes اتهام نیست.)

روز بعد دلار به طور کلی گفت Dukes به بازگشت به کار با توجه به Dukes وکیل اریک بلین. “این شرکت است که تصمیم به محل فروشگاه خود را در مناطق خاص و کاملا جنگیدند درخواست برای امنیت و پس از آن هنگامی که کسی در دفاع از خود و همکاران خود آنها پرتاب روز بعد” بلین به من گفت. “برای یک شرکت قرار می دهد که سود تا کنون بیش از مردم خود را ذخیره کارکنان در معرض خطر مرگ و زندگی آن را فقط بی وجدان.” دلار به طور کلی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد پرونده. “زمانی که کارمند اقدامات بخشی از تحقیقات پلیس ما به طور کامل بررسی مسائل و اقدام مناسب در صورت لزوم” این شرکت اعلام کرد.

در ماه نوامبر فقط چند هفته پس از Rappley مرگ کسی دزدیدند دلار به طور کلی در این نزدیکی هست سالم خیابان که در آن جیمی دونالد شده بود سرقت در سال 2017. دزد به تن فولاد ماسک و شلیک یک تفنگ قبل از ترک.

به زودی پس از آن, Edwin زرگر که سی و دو یک کار وجود دارد. تنها آموزش امنیت او دریافت کرده بود و دوازده دقیقه ویدئو. تحویلدار شد و دستور داد تا پول در کشو اگر در معرض خطر شامل یک رنگ بسته به آن را آسان تر برای ردیابی پول و استفاده از یک تلفن قرمز پشت ثبت نام به تماس با یک شرکت امنیتی است که دلار به طور کلی استفاده می کند. زرگر سرپرستان نادیده گرفته و درخواست خود را برای ماموران امنیتی. در روز سنت پاتریک به عنوان اوهایو شروع به تعطیل میان coronavirus گیر یک مرد راه می رفت به فروشگاه در حالی که کشیدن یک ماسک در زمان از تفنگ. وجود دارد تنها هشتاد دلار در ثبت نام; صندوقداران تا به حال فقط انتقال پول نقد به رها کردن جعبه. وجود دارد بدون رنگ بسته در ثبت نام برای اضافه کردن به پول — آن را هنوز نداده جایگزین شده است که پس از نوامبر سرقت. زرگر به حال تنها به تازگی حذف بخشی از مبارزه است که مسلح آسیب دیده بود با یک گلوله.

زرگر ترین ارشد از سه کارمند شیفت نگران است که دزد خواهد آمد برای پول بیشتر. بنابراین زرگر کردم تفنگ خود را از ماشین خود و تضعیف آن را در زیر تسمه. پلیس وارد, آیا به عنوان Dollar General مدیر منطقه. هنگامی که آنها بازی پشت دوربین فیلم برای دیدن سرقت آنها نیز شاهد زرگر گرفتن تفنگ خود را. روز بعد مدیر فروشگاه گفت زرگر که این شرکت به او گفته بود او را به آتش کشیدند برای نقض این شرکت handbook حکومت در برابر آوردن اسلحه به کار می کنند. دلار به طور کلی کاهش یافته است به نظر شلیک.

زرگر به حال هرگز دیده می شود کتاب است. “این حق را برای من به از دست دادن کار من همه به خاطر من نمی خواهم به مرگ در فروشگاه” او به من گفت که روز بعد.

حدود شش ماه پس از رابرت جنگل را قتل Javon پیرسون در زمان کار در خانواده دلار در دکتر مارتین لوتر کینگ رانندگی در سنت لوئیس یک مایل و نیم از دلار کلی که در آن جنگل و کشته شد. پیرسون بود که سی و یک کار کرده بود در وندی هفت سال اما چشم انداز خود را برای ارتقاء تضاد با خود کودک-مراقبت برنامه او سه فرزند سنین ده شش و سه که بازداشت او به اشتراک گذاشته. بنابراین او روشن به, خانواده, دلار, در حالی که کار یک شغل دوم در صرفه جویی در مقدار زیادی یکی از معدود فروشگاه های مواد غذایی چپ در شمال سنت لوئیس. او نیمه شب به 6 یک.M. جوراب ساق بلند قفسه در صرفه جویی در مقدار زیادی و سپس 9 یک.M. به 3 P.M. در خانواده, دلار, گرفتن خانه در زمان برای دیدن بچه های خود را اغلب با برخی از رفتار از خانواده دلار در دست و به بقیه برای چند ساعت قبل از بازگشت به صرفه جویی در مقدار زیادی. “ما نمی خواب” مادرش کارولین شریف گفت. او برای مراقبت پیرسون کودکان هنگامی که او کار نمی کند به عنوان یک دستیار پزشکی در یک روانی-مرکز بهداشت. “ما کار می کنند.”

در اکتبر 3rd, پیرسون کار در خانواده دلار که با توجه به یک حساب کاربری است که همکاران بعد به خانواده اش, او تا به حال یک بحث با یک مرد که دوست دختر او افتاد. او در سمت چپ فروشگاه در 3 P.M. با کارمند دیگری که قرار بود به او یک خانه سوار. به عنوان آنها عبور پارکینگ دو مرد جوان نزدیک شد و او را به گلوله بست. پیرسون, عمه ، خاله, شاری Ealy, تا به حال از دست رفته یک هفده ساله به خشونت اسلحه در سال 2006. زمانی که او شنیده ام در مورد تیراندازی در, خانواده, دلار, او با عجله به فروشگاه. حتی از فاصله Ealy به رسمیت شناخته شده و او را با کفش کتانی. کارولین شریف رو به فروشگاه لحظات بعد. “که کودک من است?” او پرسید: قبل از سقوط به پیاده رو.

من رفتم برای دیدن نجیب و Ealy در Ealy خانه های ییلاقی در شهر دانشگاه درونی حومه فقط در غرب St. Louis. پرده ها کشیده شد, یک تلویزیون بزرگ شد و کودکان و نوجوانان شد و آمدن و رفتن از خانه. آن را به حال شده است چهار ماه پس از پیرسون قتل—پلیس تا به حال ساخته شده است هر گونه دستگیری و نجیب گفت که او تا به حال شده است بیش از حد غم زده به بازگشت به کار. “من فقط شروع به بیرون آمدن” او گفت:.

او شروع به صحبت کردن در مورد دستگاه های تهویه مطبوع و نگه داشته به آینده را برای آنها در ساعت است که به دنبال. چرا فروشگاه به چنین طول به قفل کردن دستگاه های تهویه هوا که سرد ساختمان های خود را, اما انجام این کار کمی برای حفظ کارگران و خریداران داخل ؟

این بی توجهی تا به حال ادامه داد: پس از مرگ پسرش, او گفت:. صرفه جویی زیادی در حال ارسال مواد غذایی و نوشابه ها به خانواده با تسلیت. حتی وندی که در آن او دیگر مشغول به کار شده بود که به کمک و چند تن از مدیران منطقه آمده بودند برای تشییع جنازه. اما خانواده دلار مدیریت تا به حال نه او و دلسرد کارکنان از حضور در تشییع جنازه او گفت:. (خانواده دلار کاهش یافته است به نظر.)

پس از مراسم تشییع جنازه او گفت: چند دیگر اعضای خانواده خواسته بود که چرا پسر او تا به حال مشغول به کار در خانواده, دلار, با توجه به سطح جرم و جنایت وجود دارد. این زحمت شریف. فروشگاه نزدیک به خانه خود را ساخته شده است که آن را مناسب با توجه به همه عجله بین شغل و مراقبت از کودک. “چرا نمی توانم کار در محله من” او گفت:. “چرا می تواند به شما در محله شما؟”

او استفاده می شود به فروشگاه در خانواده دلار برای خرید لوازم آرایش یا لوازم منزل و یا هدیه کوچک برای او روان-سلامت مشتریان دویدن مناسب و یا گاه به گاه پنج دلار عطر. او تا به حال متوقف رفتن پس از قتل اما یک روز او شده بود رانندگی گذشته یک خانواده دلار کمی دورتر غرب و رفته بود در و صندوقدار پرسید چگونه او احساس کار وجود دارد. “برای واقعی ؟ آن را ترسناک,” صندوقدار گفت و با اشاره به تیراندازی مرگبار در فروشگاه پایین جاده. کارولین شریف گفت: هیچ چیز. ♦

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت داستان های مثل این یکی به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme