“حقیقت” و “کتابفروشان,” بررسی

The Truth
ژولیت بینوش و کاترین Deneuve ستاره در Hirokazu Kore-eda فیلم.تصویر توسط Sonia Pulido

درختان در پاییز, زیبایی, در آغاز از “حقیقت” و بنابراین Catherine Deneuve. او نقش یک بازیگر مشهور فرانسوی به نام فابین—مغرور شیک و منشعب گردیده hauteur. او تعهد به هنر او است مایه می گیرد. “من ترجیح می دهم به یک مادر بد, یک دوست بد و یک بازیگر خوب,” او می گوید. “شما ممکن است من را ببخش نه, اما به مردم می کند.” همیشه بی سر و صدا او را انکار کند خسارت های ناخواسته است که زندگی حرفه ای اش ممکن است باعث. او فقط مراقبت می کند.

هر گونه شباهت به زندگی افراد است که البته کاملا تصادفی است. با اینحال نقش فابین است comically مناسب برای Deneuve, پس از آن اجازه می دهد تا او را هر دو را به انجام برسانند و همیشه تا به آرامی به بچه غالب وضعیت که او لذت می برد در سرزمین مادری و در حماسه سینما. شما کار نمی کند به عنوان او انجام داده است, برای Truffaut, Buñuel, Jacques Demy, Leos Carax و François Ozon—و اجازه دهید ما را فراموش نکنید که در کنار برت رینولدز در Robert Aldrich “فشار” (1975)—بدون دستیابی به تاج و عصای سلطنتی آن را به عنوان یک خانم گراند. به یاد داشته باشید Arnaud Desplechin را “پادشاهان و ملکه” (2004) که در آن Deneuve نقش یک روانپزشک است. “آیا شما می دانید شما بسیار زیبا ؟” بیمار می پرسد. “بله من گفته شده است با تشکر از شما” او پاسخ.

در راس “حقیقت” است که ژاپنی ها مدیر Hirokazu Kore-eda و آن را نشانه اولین تاخت و تاز کردن به فرانسوی زمین. تنظیم یک نیمه شبانی پچ از پاریس که در آن فابین ساکن در یک عمارت با شکوه ما با دیدن او قدم زدن از طریق باغ خود را در نقره ای لباس خواب, تمرین, خطوط او. همچنین در نظر گرفتن درجه یک لاک پشت حیوان خانگی که سهام با نام فابین را از شوهر سابق. (خیلی که ازدواج.) حفظ حیوانات, موتیف او می پوشد یک پلنگ-نسخه قابل چاپ کت برای راه رفتن سگ خود را در کنار دیوارهای مجاور زندان عمدی لمس تجانس نیمه راه برای یک رویا. گاهی اوقات آن را طول می کشد یک خارجی چشم به نقطه چنین juxtapositions.

فابین است انعقاد یک مصاحبه در صفحه اصلی زمانی که مهمان وارد, تازه, کردن هواپیما از نیویورک است. “این هیچ چیز نیست. دختر من و خانواده کوچک” او توضیح می دهد. که “هیچ چیز” انجماد خون است. دختر Lumir (ژولیت بینوش), فیلمنامه, ازدواج بسیار موفق بازیگر آمریکایی هنک (Ethan Hawke) و آنها آمده ام با دختر جوان, شارلوت (Clémentine Grenier) که هرگونه پرسش از مادر بزرگ او “آیا شما واقعا قدرت جادویی?” من نمی شرط در برابر آن. یک دلیل برای این دیدار قریب الوقوع انتشار فابین این خاطرات که تحمل بسیار غیر عاقلانه عنوان “حقیقت” و آن را به عنوان دور به عنوان Lumir نگران است, یک بسته براق نهفته است. یک مثال: مادر او ادعا می کند که او استفاده می شود به انتخاب Lumir از مدرسه. آره راست.

شما می توانید احساس به زودی به اندازه کافی چگونه “حقیقت” است به احتمال زیاد به ادامه. هر چند مشکل ممکن است دم بین Fabienne و Lumir در طرف دیگر از آن آرامش نهفته است. مادر و دختر فیلم را تشکیل می دهند یک مینی نوع به رهبری “میلدرد پیرس” (1945) اما ملودرام درایو است که فیلم هایی هیستری در حد حذف از Kore-eda رویکرد. بیضوی به تقصیر او نگران است با ترس و سوء ظن است که خاموش هستند و یا کنار اغلب بیش از چندین سال به جای ریخته بودن جلو. فکر می کنم از دو مجموعه از پدر و مادر در “مثل پدر مثل پسر” (2013) که کشف کنند که مربوطه پسران به طور تصادفی تغییر در تولد. هیچ چیز آنقدر شدید رخ می دهد در آخرین فیلم هنوز زخم های قدیمی منتظر شد تا زمانی که فابین اذعان به Lumir که بر خلاف زودتر گزارش او پس از رفتن به دیدن دخترش, عمل, روی صحنه در “جادوگر شهر از.” “شما شپشو” او می افزاید. هر پدر و مادر می داند ارزش یک دروغ سفید خوش به پایان رسیده اما نه Fabienne. او می گوید حقیقت به عنوان اگر unsheathing چاقو.

پس چرا این انعطاف داستان شروع به لکنت زبان پیدا کردن? شاید به این دلیل که می آید در سراسر Kore-eda استاندارد به عنوان چیزی از یک بسته با آن استدلال منظمی خورده و پیچیده شده است. فابین مثلا فقط اتفاق می افتد به تیراندازی یک فیلم علمی تخیلی است که همه در مورد یک مادر است که نمی سن و یک دختر که می کند—”شما جوان بمانید و من در خانه” این دختر اعلام کرد. صحنه است که به شرح زیر است ملموسی انجام می شود و در عین حال ما می دانیم که هدف اصلی آن تقویت موضوع نسل اضطراب. من نمی تواند کمک کند که مایل است که فابین شد, بازیگران در یک براق و هیجان انگیز و یا یک جرقه از یک, کمدی, که با مته سوراخ کردن بدون ارتباط هر چه به مشکلات در خانه.

پس از آن وجود دارد عجیب و غریب درخواست فابین است. او پیشنهاد می کند که Lumir که یک نویسنده باید به او کمک کند با آهنگسازی خط از گفت و گو استفاده می شود در یک سخنرانی عذرخواهی خطاب به یک کارمند ناراضی. دوباره, شما می توانید فیلم های سیم پیچ در پس خود آن را تقریبا به عنوان اگر Kore-eda است که فیلم تا کنون قفل شده به آداب و رسوم و لانه نمی کند و در عین حال اعتماد خود را به نمایش بگذارد وسعت گسترده ای از جامعه و در نتیجه قطار زل زل نگاه کردن او به سمت داخل بر گلایه از یکی از این خانواده است. همچنین توجه داشته باشید که این یک استاندارد-موضوع خانواده با پدر و مادر و بچه ها در حالی که بزرگسالان در Kore-eda قبلی فیلم فوق العاده “Shoplifting” (2018), لرزیدند با عدم قطعیت; محل مسکونی خود را کمی بهتر از زیستن و نجات فراری درمان شد مثل یک پدر. هیچ گونه نگرانی برای Fabienne و قبیله. شارلوت امن است مشروع و ستایش و کوسن ثروت نمی تواند دروغ محض.

با وجود این کمبود وجود دارد بسیار برای لذت بردن از اینجا. به بازی یک پسر مثل هنک که باید استعفا خود را به دوم یا چهارم کمانچه است و کار روی حیله و تزویر, اما Hawke می کشد آن را در آرام سبک است که او ساخته شده است و وجود دارد easeful لحظه ای که هنک و دیگران (حتی فابین) در حال ظهور از یک رستوران در شب لغزش به بداهتا رقص به عنوان آنها بحال گردش راه رفتن پایین خیابان. در پایان این Catherine Deneuve نشان می دهد و من در حال حاضر می توانید شنیدن meows از شعارهاى لذت است که با مخاطبان را خوش آمد می گوید صحنه ای که در آن موضوع از بازیگران بزرگ می آید. بسیاری از آنها آن اشاره داشته اند دو حرف اول: Greta Garbo, Danielle Darrieux, Anouk Aimée. چگونه در مورد بریژیت باردو? کسی می پرسد و فابین پاسخ با moue. نه فقط هر moue یا اما supermoue—کل فرهنگی نگرش مقطر به یک boffff. و در عین حال فابین هر چند سرد است نفوذ ناپذیر و در آخرین دقیقه با فصل تغییر و برگ در حال سقوط او بالابر او معصوم چهره به نور زمستانی. چیزی برانگیخته درون او حتی در حال حاضر در زیر یخ است.

زمانی که یک فیلم به نام “کتابفروشان” می آید همراه شما نمی تواند کمک به توقف بیش از عنوان. ممکن است اراذل و اوباش زبان عامیانه? شما می توانید تصور کنید که مارتین اسکورسیزی فیلم که در آن “کتاب” به معنی یک مرد در یک گرد و خاکی قنتد, ژاکت که به پاپ بچه های دیگر با صدا غذا خوردن در flyleaf ترک پلیس بد foxed. آن را به عنوان “کتابفروشان”—یک فیلم مستند به کارگردانی D. W. جوان—واقعا که در مورد افرادی که به فروش کتاب هر چند آنها در راه خود را به عنوان قسم خورده به عنوان گانگستر. آنها را نشان می دهد یک کپی از “موبی دیک” که در آن ملویل است doodled کوچک کارتون نهنگ و آنها را برش گلو خود را به آن را دریافت.

هیچ روایت به فیلم است. این بیشتر از یک رویداد اجتماعی: یک جماعت مؤمنان که ما اولین برخورد در نیویورک بین المللی باستانی نمایشگاه کتاب در پارک خیابان قورخانه. نمایندگی های, ماموریت یک اعلام است به “تلقین neophytes به تعجب می کنم که هدف از این کتاب است.” (ترجمه: دریافت مکنده متصل شده اند.) ما نگاه اجمالی یک جلد حاوی ماموت مو; یکی دیگر تحت پوشش در پوست انسان با دندان های تعبیه شده در پوشش و کتابدار عروسک “با فشار دکمه Shushing عمل!” ما در دیدار با جمع آوری جاستین شیلر بود که هنوز هم در کلاس هفتم در زمانی که او لنت برخی از L. Frank Baum مواد به دانشگاه کلمبیا و سه برازنده خواهر که حکومت بیش از Argosy فروشگاه کتاب در پنجاه-خیابان نهم داشتن به طور مشترک به ارث برده و تاج و تخت از پدر خود لوئیس کوهن. اگر شاه لیر رفته بود به کتاب تجارت می تواند او را نجات داد و خودش یک دنیا غم و اندوه.

جوان محدوده بیشتر از خود فیلم به نیویورک, امید بستن به سفر به عقب در زمان نه چندان دور در صحرا بر روی نقشه. ما از A. S. W. Rosenbach, مثلا, چاق و چله پاپ از کتاب نمایندگی مجاز و فروش که به رغم سقوط یک بطری ویسکی در روز حفظ یک چشم تیز برای incontestable گنجینه های. چند کسب و کار جذب بیشتر وفادار باند monomaniacs محدود و anniversary در خروج از مرکز; Fran Lebowitz, مصاحبه در این فیلم به یاد پیچیده پیر نمایندگی “بودند که خیلی تحریک شده اگر شما می خواستم برای خرید یک کتاب است.”

یکی هرگز نباید سعی کنید به گفتن یک فیلم فورچون اما من گمان می کنم که “کتابفروشان” را تا پایان موعظه به choir—برای کسانی از ما که در حال پاتولوژی ناتوان از عبور مورد استفاده کتابفروشی بدون نیاز به وارد کردن. ما می خواهیم به استقبال یک مجموعه کامل از والتر اسکات Waverley رمان بنابراین uncoveted که آنها نیز ممکن است به چسب به قفسه و متمایز هوا از گربه است که سایه افکنده و حتی کسانی که محل که در آن هیچ گربه تا به حال گام زد. چنین عتبات عالیات در حال حاضر خود نادر و نانسی باس Wyden شرکت مالک این رشته انجام داده است و اعداد. “در نوزده-پنجاه وجود دارد سه صد و شصت و هشت کتاب فروشی در شهر نیویورک” او به ما می گوید. “امروز من رفتم و شمارش وجود دارد هفتاد و نه.” نمی تواند گمراه طنز جذابیت این فیلم است. این یک شبح داستان brooded توسط سر و صدا wraiths از کتابفروشی ها مرده و از بین رفته اند. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>