‘حقیقت خواهد آمد:’ Raps جمهور Ujiri تماس دعوی ‘مخرب’

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri می گوید یک طرح دعوی در دادگاه علیه او توسط یک شمال کالیفرنیا کلانتر معاون است “مخرب است.”

آلن Strickland ادعا در طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه در شمال کالیفرنیا دادگاه منطقه است که او دچار صدمات “که ایجاد می شود و در ادامه به علت بزرگ و روانی و عاطفی و روانی درد و رنج” پس از تنه زدن مطابقت با Ujiri.

حادثه رخ داده در ژوئن 13, پس از رپتورز برنده این بازی تصمیم گیری 6 2019 NBA نهایی در برابر رزمندگان طلایی امور خارجه در اوکلند را در اوراکل آرنا. Ujiri رفت بر دادگاه برای پیوستن به خود را جشن تیم زمانی که Strickland او را متوقف کرد چرا که رپتورز اجرایی را ارائه نمی دهد مناسب در دادگاه اعتبار منجر به تنه زدن بازی بود که تا حدی گرفته شده است ،

چندین تماشاگران مداخله و Ujiri رو بر روی دادگاه بدون نمایش هیچ گونه اعتبار است.

دادستان تصمیم گرفت در ماه اکتبر به اتهام های کیفری علیه Ujiri.

“آن را مخرب در راه” Ujiri گفت: در داکار, سنگال. “برای من باور نکردنی است که همه چیز بازی است که می خواهم. من فکر می کنم چیزی باور نکردنی بود از من گرفته شده و من هرگز آن را فراموش نکنید. این یکی از چیزهایی است که همواره من را به نفع خود قهرمانی دیگری چون من می خواهم به قادر خواهید بود برای جشن قهرمانی به راه راست. این چیز حل و فصل خواهد شد. حقیقت در خواهد آمد. حقیقت خواهد آمد از این.

“این باور نکردنی است که این مخرب نوع ادعا می کنند اگر من شده است را رد کرد و با این پرونده جنایی پس از آن من واقعا نمی دانم چه این به این معنی برای من. وجود دارد هیچ موردی وجود دارد و من نگاه به جلو به هر حال آمدن است.”

Strickland و همسرش, Kelly استریکلند به دنبال $75,000 (ایالات متحده) در خسارت کلی و همچنین به عنوان جبران خسارت های دیگر از جمله خسارت تنبیهی از دست مزد فعلی و آینده هزینه های درمانی و هزینه های قانونی.

رپتورز تیم صاحب Maple Leaf Sports & Entertainment و NBA نیز به عنوان متهمان در طرح دعوی در دادگاه. هیچ یک از این اتهامات ثابت شده در دادگاه.

Ujiri صحبت شد یک بسکتبال رویداد برای ترویج 2022 بازی های المپیک جوانان خواهد بود که در سنگال و برجسته یک موافقتنامه همکاری بین کانادا و سنگال المپیک کمیته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>