Pope Francis and Pope Benedict souvenirs around St. Peter's Square.
تضاد بین سنت و ترقی خواهان در کلیسای کاتولیک روم است سخت در اطراف پاپ بندیکت شانزدهم و فرانسیس و مخفیگاه آنان را به سمت باز کردن اختلاف.عکس توسط Alessio Mamo / Redux

از بسیاری از صحنه های خیالی در فیلم “دو پاپ” قابل توجه ترین است که یک مجموعه در سال 2012 است که در آن کاردینال Jorge Mario Bergoglio, آینده, پاپ از آرژانتین می آموزد بندیکت شانزدهم پاپ فعلی از آلمان چگونه به تانگو. Bergoglio (Jonathan Pryce) صرف دو روز در جلسات خصوصی با بندیکت (آنتونی هاپکینز). چنین برخورد صورت گرفت اما فیلمنامه رویای آن را در جهت ارائه بسیار واقعی تفاوت که پدید آمده بین مترقی Bergoglio و کشاکش بندیکت در طول مسیر آینده کلیسا. هنگامی که زمان می آید برای Bergoglio به ترک مردان خروج پاپ آپارتمان از طریق یک توریست-thronged سیستین و رفتن به جایی که یک مرسدس بنز انتظار است به Bergoglio به فرودگاه. بموقع هیچ چیز بندیکت اشاره می کند که حتی رادیکال سنت فرانسیس از آسیسی Bergoglio آینده اسم برخی از چیزهایی که اشتباه است. Bergoglio پاسخ که سنت عاشق به رقص و نشان می دهد که اگر او می خواهم زندگی در دوران مدرن او انجام داده اند تانگو. “من به شما نشان می دهد,” او می گوید. دوربین حرکت می کند و آنها رقص: دو مرد هر دو در گذشته شصت و ده یکی سیاه و یکی سفید چهره به چهره, دست در دست, گردش در سراسر سنگ سنگ فرش.

هیچ کس tangoing در واتیکان در حال حاضر. “من با توجه Papi” به عنوان فیلمی است با عنوان در ایتالیا است که راه دادن به پاپ در مقابل پاپ. پاپ بندیکت شانزدهم استعفای, در سال 2013 برای اولین بار با پاپ در حدود هفت صد سال به ارمغان آورد در مورد شرایط غیر عادی از کلیسا داشتن دو زندگی پاپ. پس از Bergoglio انتخاب شد به او موفق بندیکت وعده داده شده برای سکوت و با چند استثنا—مصاحبه در اینجا یک نامه وجود دارد—او انجام داده است. در حالی که همه او را دریافت کرده کشاکش روحانیون در محل اقامت خود را در یک صومعه در پشت کلیسای سنت پیتر و برخی از آنها با ترک خود را آشکار برکت به مخالفت با فرانسیس در دومی مختلف مترقی طرح—در طلاق, مهاجرت, نابرابری و یا گفت و گو بین مذاهب. درگیری میان ترقی خواهان و سنت است سخت در اطراف دو پاپ; آن را با نوک انگشتانش به سمت باز اختلاف در هفته های اخیر با انتشار یک کتاب است که ارائه یک پاپ غیر مستقیم rebuking دیگر در یک موضوع است که به مدت طولانی با تقسیم کلیسا و در حال حاضر برای در نظر گرفتن در رم: سوال از تجرد روحانی.

فعلی اختلاف در شروع ماه اکتبر گذشته. به عنوان یک آرژانتینی فرانسیس داده است توجه خاص به جنوب جهان و در خود باعث واتیکان میزبان “ویژه کلیسایی” اسقف از سراسر جهان به بحث در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا و موارد نقض حقوق بشر بر مردم به خصوص جمعیت بومی پان-آمازون منطقه و آینده کلیسای کاتولیک وجود دارد. این منطقه شامل بخش هایی از نه کشور—منطقه ای که خانه به 2.8 میلیون نفر از مردم که صحبت می کنند و دو صد و چهل و زبان. کشیش کمیاب در منطقه پس اسقف نزدیک به فرانسیس پیشنهاد تنظیم این قانون که کشیش باید مجرد به منظور مقرر مردان متاهل “از اثبات شخصیت” به طوری که آنها می تواند جشن عشای ربانی در جرم یک عمل مادی و معنوی برای کشیش به تنهایی.

سنت دیدم این پیشنهاد به عنوان یک backdoor حرکت که ترقی خواهان خواهد مهندس احتمالی برای پایان دادن به تجرد اجباری در سراسر جهان است. یکی از آنها کاردینال رابرت سارا. به دنیا آمد پسر یک کشاورز در گینه سارا مقرر شد یک اسقف در سال 1979 در سن سی و چهار (تبدیل شدن به جوانترین اسقف کاتولیک در جهان) برگزار کرده است یک سری از پست بالا; در سال 2014 فرانسیس منصوب او سر از واتیکان جماعت برای عبادت الهی و نظم و انضباط از آیینهای کلیسا. اما کاردینال—که شناخته شده است برای عمل خود را از رفتن به یک مکان از راه دور از زمان به زمان به سرعت برای سه روز به منظور “شارژ مجدد و بازگشت به جنگ”—است و پس از ظهور به عنوان فرانسیس توانمند ترین دشمن در واتیکان.

سپس در ژانویه 15, نسخه, Fayard, در پاریس, مجموعه ای از کاردینال نمایش در تجرد در یک کتاب اعتبار به دو نویسنده: سارا و با صدور صورت حساب های بالا بندیکت شانزدهم. این کتاب را با عنوان “Des Profondeurs de Nos قلب” (“از اعماق قلب ما”) نشان می دهد صمیمی همکاری بین این دو نفر. ترقی خواهان بلافاصله متهم است که بندیکت شکسته بود سکوت خود را در جهت تضعیف فرانسیس—که به زودی انتشار یک نصیحت رسالتی در آمازون که در آن او می رود که به تایید اختیاری تجرد پیشنهاد—یا بود که سارا ساختگی شامل بندیکت که نود و دو و ناتوان در مخالفت. در پاسخ سارا ارسال شده نامه در توییتر که در آن بندیکت در مورد سهم خود را به کتاب. حروف چاپ شده روی بندیکت سربرگ اما ترقی خواهان باید اشاره کرد که وجود ندارد گفت: برای اطمینان حاصل کنید که بندیکت تشکیل آنها. چند روز به جنگ اسقف اعظم گئورگ Gänswein مداخله کرد. Gänswein در خدمت دو استاد: رسمی او در نقش بخشدار پاپ خانگی—اسمی رئیس ستاد به پاپ فرانسیس—اما او در زندگی پاپ بندیکت شانزدهم را محل اقامت و خدمت خود را به عنوان منشی شخصی و دروازه بان. او گفت که بندیکت تا به حال تنها به کمک یک مقاله به این کتاب نیست و همکاری در آن و این که پاپ بازنشسته می خواهد نام او گرفته شده نسخه های آینده. آن را تا به حال تمام شده است فقط یک “سوء تفاهم است.” ترقی خواهان در زمان بیانیه ای که به عنوان شواهدی بود که سارا دستکاری بندیکت; سنت از آن زمان به عنوان شواهدی وجود دارد که یک “خشمگین” فرانسیس مجبور بندیکت به اعتصاب نام خود را از این کتاب است. ایگناتیوس مطبوعات سان فرانسیسکو-بر اساس ناشر آینده به زبان انگلیسی نسخه از این کتاب—و ده ها تن از بندیکت کتاب از طریق این دهه گفت: شاید با یک چشم در فروش است که این امر در حفظ و بندیکت نام بر روی جلد. در هر صورت واقعی یا ساختگی همکاری gambit جلب توجه در سراسر جهان به سارا استدلال.

از یک صفحه از کتاب به بعد هر چند آن را به سختی به مسائل چگونه درگیر بندیکت بود که در آن پیش نویس—سارا غرق در فکر و کشاکش سلف مقدس پس از پاپ ژان پل دوم و نقل هر دو آنها را در سراسر. برای سارا و پاپ بندیکت شانزدهم و پاپ ژان پل و سنت به طور کلی حتی در نظر ordaining مردان متاهل است که به “relativize عظمت و اهمیت تجرد” که از روحانیت به عنوان یک کل. در سارا حساب یک کشیش است و اساسا یک مرد از هم جدا; او باعث می شود یک هدیه از خود “به خدا به تنهایی.” او چشم بپوشد جنسی, ازدواج و خانواده, زندگی به خاطر عروس خود کلیسا. به پیشنهاد هر مدل دیگر از روحانیت است به تسلیم شدن به نیروهای که بندیکت زمانی که او هنوز کاردینال جوزف رتزینگر نامیده “دیکتاتوری نسبیت.” کسانی که صحبت از ordaining مردان متاهل, سارا می نویسد: در حال “جادو کارآموزان” که می خواهند به مردم آمازون “دوم-کلاس کشیش” به عنوان بخشی از یک “نئو استعمار طرح” به محروم کردن آنها از مذهب کاتولیک ،

پاپ فرانسیس را برای خود نیست خطاب به سوال از تجرد به طور مستقیم. سند نهایی از کلیسایی در آمازون ارائه چشم انداز ordaining مردان متاهل به عنوان پاسخ به یک نیاز فوری است که “تماس برای باز کردن مسیرهای جدید برای کلیسا در این سرزمین است.” این توضیح می دهد که تلاش خواهد ضربه بزنید تنها مردان که در حال حاضر مقرر به عنوان deacons “برای حفظ زندگی از جامعه مسیحی” در مناطق دور افتاده را قادر می سازد آنها را به جشن عشای ربانی در جرم است. اما این حرکت شکل گرفت در نور فرانسیس اعتقاد است که کلیسا نیاز به انطباق با شرایط است. “آتش نمی سوزاند توسط خود آن است به تغذیه می شود و یا دیگری آن می میرد; آن را تبدیل به خاکستر او گفت:” در وعظ در افتتاح شورای کلیسایی. “اگر همه چیز همچنان آن را به عنوان اگر ما صرف روز مطالب است که در این راه کارها را همیشه انجام شده است” و سپس هدیه ناپدید بانوی خاکستر از ترس و نگرانی برای دفاع از وضعیت موجود است.”

آن است که این unprogrammatic باز بودن به تغییر است که آشفته این سنت از زمان فرانسیس انتخاب شد. در آینده کتاب “خارجی” کریستوفر بره واتیکان خبرنگار مترقی انگلیسی کاتولیک مجله تبلتمجموعه از یک “جدول زمانی از مخالفان” به فرانسیس. آن را حدود یک صد نوشته و از جمله تلاش های مشترک از استیو Bannon و ماتئو Salvini ایتالیا را راست سابق و معاون نخست وزیر را به علامت فرانسیس به عنوان “دشمن” در مهاجرت و نمایشهایش از فراری واتیکان دیپلمات کارلو ماریا Viganò که پس از فرانسیس انصراف او را به عنوان پاپ پیک یا سفیر به ایالات متحده منتشر شده هفت هزار کلمه نامه ای که در آن او به نام پاپ استعفای. سیزده مطالب شامل کاردینال سارا. به عنوان سنت آن را ببینید فرانسیس داده است تا بر این تصور است که کلیسا می تواند و باید تبدیل جامعه است. در واقع او همه برای تحول جامعه است. مهاجرت و نابرابری و محیط زیست, او می خواست برای تغییر اساسی قدرتمند تر از هر رهبر دیگر جهان. (تلاش های او منجر به تغییر در کلیسا بیشتر نسیم: او به دنبال اصلاحات در واتیکان بوروکراسی و نزدیک تر موشکافی از منابع مالی خود را. پس از truculently رد ادعای روحانی سوء استفاده جنسی در آمریکای جنوبی و شمالی با انتقاد شدید برای انجام این کار—او از عهد و فقر را در برابر سوء استفاده جنسی در کلیسا.) او خواستار کاتولیک به آغوش خوب هر جا که آنها آن را پیدا کنید یا نه آن است که تحریم رم. او هدف بود که باز به فرصت های جدید برای کلیسا در قرن بیست و یکم به عنوان فرانسیس آسیسی در سیزدهم.

ترقی خواهان پیدا کردن آن نگرانکننده است که سنت—sticklers برای ادب در مناجات روحانیت لباس و مانند آن—آنقدر بی شرمانه در مخالفت با این پاپ. اما آن را نتیجه اجتناب ناپذیر از پاپ بندیکت شانزدهم را کنار پله. استعفای خود را تغییر ماهیت پاپی از دفتر یک عمر نقش به یک زمان-مهر فرصت است. این تغییر ماهیت واتیکان حکومت از وقار fealty به چیزی شبیه به یک ائتلاف است که در آن پاپ به دنبال اهداف خاص توسط mustering پشتیبانی از عنوان کردن چالش ها و بالا بردن یک آینده نگر جانشین او می تواند صرفنظر کردن از قدرت استعفا زمانی که این لحظه تاریخی و انتخاباتی حساب به نظر می رسد درست است. و این تغییر ماهیت واتیکان جنگ است. زمانی که پاپ ژان بیست و سوم در یک شرکت sainted مترقی پاپ آغاز شورای واتیکان دوم, او گفت که او به دنبال “باز کردن پنجره ها.” چنین باز سهوا بوده است آورده کشاکش بندیکت. واتیکان بود که قلعه محرمانه که در آن درگیری شد و برخورد با پشت درهای بسته و رفته است. فرانسیس دشمنان حفظ خواهد شد صحبت کردن در برابر او اینکه آیا یا نه آنها باید یک پاپ بازنشسته به قرض دادن درخشش خود را به استدلال.

آنچه باید فرانسیس بکنیم ؟ او می تواند آنها را حذف کنید از طریق ورزش از پاپ که او شده است تمایل به انجام — است که می تواند عواقب ناخواسته به عنوان در مورد اسقف اعظم Viganò. او می تواند اجازه دهید آنها سن را به عنوان او را با اسقف اعظم چارلز Chaput, فیلادلفیا, صدایی برای سنت گرایان که افسوس “سردرگمی” از فرانسیس امامت او جایگزین در هفته گذشته بلافاصله پس از Chaput رسیده اسمی سن بازنشستگی از هفتاد و پنج. و یا او می تواند آنها را درگیر در گفت و گو به عنوان او خواهد شد به احتمال زیاد سعی به انجام این کار از طریق نصیحت در آمازون. در برخی از نقطه فرانسیس—یا جانشین او—در حال رفتن به مجبور به آدرس حکومت تجرد روحانی به عنوان آن اعمال می شود در سراسر جهان. در ضمن درام از دو پاپ روشن می سازد که جناح های مختلف در کلیسا باید برای پیدا کردن راه هایی برای حل و فصل اختلافات بدون استناد به مقام پاپی.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی