ایالات متحده آمریکا به شرح زیر کانادا سرب در تماس برای توکیو المپیک به تعویق افتاد

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته خواسته است که بازی های المپیک تابستانی در توکیو بود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن خود را بزرگ و با نفوذ صدا به یک گروه کر در حال رشد از ورزشکاران و ورزش فدراسیون اعتراض به داشتن بازی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در اواخر جولای و اوایل آگوست.

کمیته بین المللی المپیک گفت: این امر یک تصمیم در به تعویق انداختن و یا در غیر این صورت تغییر بازی در چهار هفته.

اما این دیدار و گفتوگو کرد و با شک و تردید و تمسخر با کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود در این تابستان و استرالیا کمیته گفتن ورزشکاران خود را به برنامه ریزی برای بازی های المپیک در سال 2021. نظرسنجی از ورزشکاران نشان می دهد که بیشترین نفع به تعویق افتادن چرا که آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار به عنوان کشور تحمیل محدودیت های گسترده در جنبش و خاموش کردن ورزشگاه و امکانات دیگر.

ایالات متحده در کمیته به نمایندگی از بزرگترین هیات از ورزشکاران در بازی ها گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب از آن صندلی سوزان لیون و رئیس اجرایی سارا Hirshland که آن را به حال ساخته شده است این تصمیم پس از بررسی یک نظرسنجی که به همراه داشت پاسخ از 1,780 آمریکایی ورزشکاران است.

“ما مهم ترین نتیجه گیری از این گسترده ورزشکار پاسخ این است که حتی اگر زمان قابل توجهی نگرانی های بهداشتی می تواند کاهش اواخر تابستان عظیم اختلالات به آموزش محیط کنترل دوپینگ و روند صلاحیت نمی تواند غلبه بر به شیوه ای رضایت بخش” در بیانیه ای گفت:. “به این منظور آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است و ما را تشویق کمیته بین المللی المپیک را به تمام مراحل مورد نیاز برای اطمینان از این بازی ها انجام می شود تحت امن و عادلانه شرایط برای همه رقبا.”

با آمریکا در حال حاضر خواستار به تعویق افتادن فشار است به احتمال زیاد به افزایش در کمیته بین المللی المپیک به عمل به زودی.

در حال حاضر ورزشکاران کارشناسان پزشکی و دیگران درگیر در رویدادهای ورزشی جهان در حال فشار دادن برای سریعتر پایان دادن به عدم قطعیت است.

برای کارشناسان پزشکی و دولتها در سراسر جهان یک شرکت تصمیم به تعویق انداختن اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر روی بیشتر فوری نگران حاوی همه گیر — به جای بازی های خود را.

برای ورزشکاران بسیاری از آنها تحت فشار قرار دادند برای به تعویق افتادن یک تصمیم در حال حاضر می تواند به دور از فشار به دنبال راه هایی برای آموزش در یک زمان اجتماعی فاصله.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در روز دوشنبه نیز پیوست خواستار به تعویق افتادن دنبال مشابه مواضع توسط رهبران ملی در شنا و دو و میدانی. سه ورزش به طور معمول ترکیب برای ارائه بیشترین مدال را برای ایالات متحده در هر یک از بازی های المپیک تابستانی.

Li Li لئونگ, مدیر اجرایی, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک گفت: فدراسیون تصمیم گرفت بر اساس نظر سنجی ناشناس ورزشکاران خود را که در آن نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که علاقه به تأخیر انداختن بازی برای حداقل سه ماه.

“این واقعا برای ما مهم است به مطمئن شوید که ورزشکاران ما صدای شنیده می شد در این” لئونگ به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی و افزود که ورزشکاران می خواستم به رقابت نسبتا بدون نما خطر سلامت به دیگران است.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو باید تصمیم خود را به در راه است که حل میلیاردها دلار در پیامدهای مالی.

“خط پایین این است که اگر کمیته بین المللی المپیک یا توکیو به طور یک جانبه تصمیم به لغو یا به تعویق انداختن بدون توافق آنها خواهد بود در نقض قرارداد و مالی بالقوه پیامدهای فقط عظیم” گفت: جان مهرزاد بریتانیا ورزشی وکیل که وکالت ملی و بین المللی ورزشی در فدراسیونها و ورزشکاران در دادخواهی.

“همانطور که هر روز می رود و آنها را به یک تصمیم و کشورهای دیگر جلو ورزشکاران و نتیجه این بدان معناست که آنها نمی توانید پیش بروید و سپس هر دو طرف خوشحال خواهد شد چرا که آن را نمی خواهد خود را تقصیر” مهرزاد گفت. “اگر مردم سعی می کنید به شکایت آنها را سرزنش می تواند عوامل خارج از کنترل و چرا از آن نیست در حال وقوع است.”

یک شرکت تصمیم ممکن است به زودی به اندازه کافی; دیک پوند, یک عضو کمیته بین المللی المپیک روز دوشنبه گفت که بازی را به وضوح شروع به عنوان برنامه ریزی شده.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند در مصاحبه با گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اصرار دارد که هیچ تصمیم گیری شده است مارک آدامز سخنگوی رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: “این حق هر عضو کمیته بین المللی المپیک به تفسیر تصمیم هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک که دیروز اعلام شد.”

پوند طولانی ترین خدمت عضو کمیته بین المللی المپیک است نه بخشی از کمیته اجرایی است که تصمیم نهایی در مورد چگونگی حرکت به جلو و یا بخشی از گروه های دیگر است که باید هماهنگ توکیو بازی ها و یا المپیک در پاسخ به کروناویروس تهدید.

المپیک رهبران در کانادا و استرالیا و نروژ گفت: ورزشکاران خود را شرکت نخواهد کرد حتی اگر توکیو بازی برگزار شد به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. بدن حاکم برای دو و میدانی در نامه ای به توماس باخ, کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور خواستار تاخیر. و در ژاپن که در آن سیاستمداران و محلی برگزار شده بود در برابر هر گونه تغییر در برنامه های است که نشان دهنده سال کار و میلیاردها دلار در سرمایه گذاری های رهبران شروع به اذعان این واقعیت از یک تاخیر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>