UFC قصد دارد برای ادامه کارت با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

حتی به عنوان ورزش برو تیره در سراسر جهان یکی از مشخصات بالا رویداد همچنان در برنامه است. نه بلاروس فوتبال.

مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی اصرار دارد که آن کارت مارس 18 ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. این در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در بروکلین اما ایالت نیویورک ورزشی کمیسیون nixed کارت در ماه گذشته به دلیل بحران بهداشت و درمان. در یک نقطه, UFC خود را در لاس وگاس استودیو به نظر می رسید به احتمال زیاد محل تا زمانی که دولت به حالت تعلیق در ورزش رزمی. اخیرا مختلف ایالات متحده و کشورهای خاورمیانه با شل تر قوانین پیشنهاد شده است به عنوان جایگزین.

بیش از آخر هفته, Dana White, UFC رئیس جمهور گفت که کارت بود, اما آن است که بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov شد از تیتر تقلا.

Nurmagomedov در است روسیه و رفته بود عقب و جلو خود را در مورد در دسترس بودن.

“شانزده روز قبل از مبارزه و من نمی دانم محل” او به ESPN گفت: در هفته گذشته. “این حرفه ای نیست.”

او اضافه کنید که او هنوز هم در شکل.

برای مبارزه با طرفداران که شده اند در انتظار برای یک Nurmagomedov-تونی فرگوسن تقلا برای سال, از دست دادن اصلی مراسم بود ،

که star-crossed matchup برنامه ریزی شده است پنج بار جداگانه به عنوان دور برگشت به عنوان 2015 اما همیشه لغو شد به خاطر آسیب یا یک بیماری به یک جنگنده و یا دیگر. اخیر تلاش های قبلی در ماه آوریل سال 2018 شد scuttled پس از فرگوسن صدمه دیده بود در حال سقوط بیش از برخی از کابل های قبل از یک مصاحبه تلویزیونی. در حال حاضر coronavirus دارای افتاد تا مبارزه.

این جلسه بسیار پیش بینی به دلیل Nurmagomedov است که شاید بزرگترین ستاره در UFC با 28-0 ثبت و رتبه بندی پشت تنها Jon Jones به عنوان بالا پوند برای پوند جنگنده. (و جونز در قانونی مشکل است.) فرگوسن No. 1 contender است 25-3 با 12 متوالی برنده یک خط که قدمت آن به سال 2012 است.

اگر کارت آمدن فرگوسن ممکن است مبارزه با جایگزینی است. نیز وجود دارد یک کشمکش بین برنامه ریزی جسیکا آندراده و رز Namajunas بالا دو رقیب در زنان strawweight کلاس.

UFC قرار دادن بر روی یک کارت مارس 14 در برزیل با طرفداران در حضور. از آن پس دو کارت برنامه ریزی برای لندن و کلمبوس, اوهایو, لغو شد و یک کارت برای این آخر هفته آینده در پورتلند اورگان نیز اوراق. یکی دیگر از رویداد برنامه ریزی شده پس از UFC 249 در مارس و سه در ماه مه که در حال حاضر هستند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>