نامشخص زندگی از شهر نیویورک مهاجرت رانندگان در طول همه گیر

An Uber driver wears a homemade face mask.
Rideshare رانندگان مانند دیگر کارگران در اجرای اقتصاد به مدت طولانی مجبور به جذب بی ثباتی اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد خطرات اضافه شده.عکس توسط ماریان Carrasquero / نیویورک تایمز / Redux

آنیل Subba, یک نپال مهاجر در چهل سالگی زندگی در ارتفاعات Jackson کوئینز مشغول به کار به عنوان یک راننده rideshare برای حمایت از خانواده اش. در اوایل ماه مارس او را برداشت یک مشخصه ناخوشی مسافر برای بارگذاری و سوار او را از فرودگاه کندی به Westchester County, یک سفر است که در زمان حدود یک ساعت. شهر نیویورک تا به حال فقط در گزارش خود اولین مورد از این رمان coronavirus و با توجه به Subba را پسر عموی Munindra Nembang که او نیز سوار برای بارگذاری سفر از فرودگاه به شدت دستپاچه Subba که او را متوقف رانندگی. سپس او شروع به نشان دادن علائم COVID-19 و بستری شد المهرست بیمارستان عمومی مرکز در کوئینز که به زودی به عنوان شناخته شده “کانون کانون.” او صرف دو روز گذشته از زندگی خود را در یک دستگاه تنفس مصنوعی. هنگامی که او درگذشت و پس از نیمه شب در مارس 24th, او یکی از سیزده بیماران در بیمارستان به تسلیم به شرایط آن روز و از ده ها تن از رانندگان در این شهرستان که انجام داده اند.

در برخی موارد Subba زندگی بود که از بسیاری از rideshare رانندگان در شهر نیویورک در حال بارگذاری بزرگترین بازار داخلی است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دو اقتصاددان James A. پروت و مایکل رایش برای مدرسه جدید در مرکز شهر نیویورک امور بیش از نه نفر از ده نفر از کسانی که رانندگان مهاجران. حدود نود و هفت درصد مرد هستند و نیمی از آنها میانسال. نیمی وابستگان و هفتاد درصد اصلی دستمزد بگیران در خانواده خود را.

مستقل رانندگان صنفی که تشکیل شد در سال 2016 به عنوان وابسته از Machinists اتحادیه اروپا نشان دهنده بیش از دو صد هزار نفر از رانندگان در منطقه سه جانبه دولت از جمله بیش از هشتاد هزار نفر در شهر نیویورک است. اکثر آنها باید کار را متوقف; کسانی که در حال دیدن هزینه های خود را—بیمه, گاز, خودرو, نگهداری و برش است که شرکت خود را طول می کشد—سبقت گرفتن درآمد خود را. (بیمه و نگهداری در ادامه به هزینه ها حتی برای کسانی که کار متوقف شود.) مدت کوتاهی پس از Subba مرگ صنفی منتشر شد بیانیه سرزنش “فقیر فدرال غربالگری و قرنطینه روش در فرودگاه” برای قرار دادن رانندگان در خطر غیر ضروری. “دولت گفتن بود بازگشت مسافران به خانه برو و خود قرنطینه اما نبود ارائه یک راه امن برای آنها خانه” بیانیه می خواند. “کجا بودند قرنطینه شاتل با رانندگان در دنده محافظ مانند ما شاهد حمل و نقل مسافران کشتی کروز?”

چهار روز پس از Subba مرگ من صحبت در گوشی با یک بارگذاری راننده به نام Johan Nijman نرم-صحبت های بومی از هلند زندگی می کند که در سنت آلبنز کوئینز. پس از ورود به نیویورک در سال 1992 او را نجات داد تا به اندازه کافی پول برای خرید یک تاکسی مدال و در سال 2003 آغاز کرد و خود شرکت Johan را خدمات خودروسواری بزرگ. اما زمانی که rideshare خدمات شروع کسب و کار خود سقوط کرد و در ماه فوریه سال 2017, او شروع به رانندگی برای بارگذاری خود را. مانند رانندگان دیگر او را دیده است درآمد خود را رها کردن در چند ماه گذشته; از اواسط ماه مارس او کشیدن یک دهم از تعداد معمول کرایه.

Nijman است که شصت و چهار به تنهایی زندگی می کند—همسر خود را که یک پرستار درگذشت در سال 2003 و چهار فرزند خود را در حال رشد و زندگی می کنند در خارج از خانه—و او گاهی اوقات میزبان دوستان و خانواده از سورینام. در پایان ماه مارس یک دوست که باقی مانده بود که با او به خانه بازگشت و ظاهر بیمار قرنطینه شد. Nijman مطلع Uber که او ممکن است در معرض شده است و اگر چه او تا به حال هیچ نشانه ای او بود و پس از توصیه های C. D. C. و خود منزوی. او افزود که سن خود و این واقعیت که او تا به دیابت چپ او آسیب پذیر به خصوص در این لحظه و از او درخواست بیمار پرداخت.

Rideshare رانندگان را به طور کلی بیمار پرداخت اما در مارس 7th, Uber اعلام کرد که پیشنهاد معادل تا چهارده روز ارزش پرداخت به رانندگان که می تواند نشان می دهد که آنها تا به حال شده است با آلوده coronavirus. اما به دلیل آزمايشات در تامین کوتاه مدت در مارس 15, شرکت موافقت به پرداخت به رانندگان بود که دکتر گفت: توجه داشته باشید که آنها به اندازه کافی بیمار به قرنطینه. (این شرکت پس از ارائه به جبران رانندگان که در معرض خطر بیش از حد, اما این پرداخت های دربسته در محیط و انجام پوشش کامل چهارده روز ارزش پرداخت.) اما یک بارگذاری نماینده Nijman در یک e-mail است که کمک های مالی محفوظ است “برای رانندگان و تحویل مردم بر روی پلت فرم ما که مبتلا به COVID-19 یا باید به صورت جداگانه خواسته شده است به قرنطینه توسط بهداشت عمومی سازمان و یا مجوز ارائه دهنده خدمات پزشکی با توجه به خطر گسترش COVID-19.” Nijman به من گفت: “من نمی خواهد به آزمایش می شود اگر من ندارد و علائم. اما اگر من به ادامه کار چگونه من می دانم که من نه عبور از آن را به من مسافر?” Moira Muntz یک سخنگوی مستقل رانندگان تیم به من گفت که Nijman مورد غیر معمول است. “هر روز ما در حال مبارزه با شرکت ها در زبان” او به من گفت. “است که بسیار خسته کننده به دلیل آن به نظر می رسد مثل یک بازی کلمه بر روی کاغذ اما برای رانندگان خود را در زندگی و معیشت.” هنگامی که تماس در مورد Nijman را تعامل Uber نماینده گفت که Nijman مورد نیاز برای ارسال یک توجه داشته باشید دکتر حاکی از این است که او باید خود قرنطینه با توجه به preëxisting وضعیت سلامت است که او را در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی ناشی از COVID-19. این نماینده افزود: “تیم در حال رفتن به دنبال تا با او دوباره و من امیدوارم که ما قادر خواهید بود برای کمک به.”

دارا Khosrowshahi, the C. E. O. از بارگذاری کرده و گفت که به این دلیل است که رانندگان در حال پیمانکاران مستقل است که او نمی تواند انجام دهد بسیار به شرایط خود را بهبود بخشد. Rideshare رانندگان مانند دیگر کارگران در اجرای اقتصاد در نظر گرفته پیمانکاران مستقل و نه کارمند و نه به عنوان سنتی از جمله تضمین حقوق و دستمزد و بیمه بهداشت و درمان. “این وضعیت قطعا نشان می دهد که حرکت نزولی از اتصال پایه حمایت به W-2 استخدام” Khosrowshahi گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران مالی در مارس 19, اضافه کردن وجود دارد که نیاز به یک “راه سوم” که “اجازه می دهد تا کارگران که می خواهند انعطاف پذیری انعطاف پذیری بر اساس چه نیازهای خود هستند اما همچنین دسترسی به حفاظت است.” Khosrowshahi نیز با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن از او خواسته است که coronavirus بسته محرک شامل بودجه برای rideshare رانندگان و خواسته است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن قانون “در یک” راه سوم ” که خواهد ما به روز رسانی قوانین کار به حذف اجباری انتخاب بین انعطاف پذیری و حفاظت برای میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی.”

به خصوص با فشار دادن این موضوع در حال حاضر مزایای بیکاری. بارگذاری, بلند کردن اجسام و دیگر rideshare شرکت ها از نظر قانونی مورد نیاز برای کمک به صندوق بیکاری. اما در سال 2018 نیویورک دولت در دادگاه تجدید نظر حکم داد که رانندگان برای Postmates آنلاین غذا-خدمات تحویل و “دیگران به طور مشابه واقع” شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. تصمیم گرفت مجددا در ماه گذشته توسط همان دادگاه است. هر چند این حکم مشخص شده حقوق برای فرفره کارگران شرکت مخالفم که rideshare رانندگان “به طور مشابه واقع”; در ضمن Uber و Lyft کاهش یافته است به گزارش رانندگان دستمزد به دولت رانندگان را مجبور به شرکت در فرآیندهای طولانی برای اثبات که آنها از حق پرداخت. روز جمعه برخی از انجمن صنفی رانندگان در نیویورک شروع به دریافت همه گیر کمک های بیکاری. اندرو بایرن ارشد مدیر سیاست عمومی در حال بارگذاری به من گفت که این شرکت شده است هل دادن یک سوم حقوقی رده برای سال, در بخشی به دلیل مفهوم بیکاری به عنوان آن وجود دارد تحت قانون کنونی مناسب نیست با Uber مدل. “ما می خواهیم به منظور بالا بردن استاندارد به صورت مستقل و انعطاف پذیر کار می کنند بنابراین رانندگان حفظ کنترل در حالی که گرفتن یک تور ایمنی هنگامی که آنها به آن نیاز دارید” او به من گفت.

این تیم تا به حال برخی از موفقیت در به دست آوردن حمایت برای رانندگان; در سال 2018 آن همکاری با ماشین سیاه و سفید صندوق—فراهم می کند که کارگران-بیمه غرامت به “ماشین سیاه و سفید” و کرایه تاکسی رانندگان—به رایگان پزشکی از راه دور در دسترس Uber و Lyft رانندگان است. اما Muntz است و نه خوش بینانه در مورد “راه سوم” پیشنهاد. او می بیند unionization به عنوان تنها راه برای مطمئن شویم که رانندگان را قادر به مطالبه حقوق خود است. “تا زمانی که رانندگان حق دارند به معامله” او به من گفت: “این شرکت خواهد بود قادر به ادامه راننده تغییر شرایط در خواهد شد.”

“مزایای استفاده از رانندگی برای این برنامه خدمات هنگامی که زمان در حال خوب شدن فاجعه بار معایب هنگامی که زمان به نوبه خود بد” جاناتان Cousar دیگری نیویورک-بر اساس بارگذاری راننده به من گفت. Cousar که در اصل از آتلانتا استفاده می شود به کار در تبلیغات. در حال حاضر او در تواریخ تجربیات خود را در Ridester یک وب سایت است که چاپ اول شخص نظرها و اخبار در مورد صنعت و جایی که او نیز انجام نظرسنجی در, جمعیت و درآمد رانندگان است. اکثر رانندگان در حال جذب انعطاف پذیری, او گفت:. (Muntz می گوید که بسیاری از آنها به برنامه های معیشت خود در اطراف مسئولیت های دیگر با استناد به تناسب تعداد تنها پدر و مادر و افرادی که مراقبان برای دیگران در خانه.) اما او اشاره کرد: “نامرئی از هزینه چیزی است که باعث می شود آن همه آنقدر ترسناک” و اضافه کرد که “اگر شما به طور منظم از مشتریان شما لزوما بازی کردن چه حساب بانکی خود را که شبیه به فاجعه بازدید.” او به من گفت: “مثل این ویروس واقعی وجود دارد غیر قابل پیش بینی برای این کار است. و این چیزی است که می تواند شما را بکشند سریعتر از شما می توانید واکنش نشان می دهند.”

من گرفته اند چندین بارگذاری سواری در هفته های اخیر وقتی که من تا به حال به سفر از مرکز شهر هارلم جایی که من زندگی می کنند. کروز پایین خالی راههای راننده و یا من می خواهم نظر ما مشترک, اضطراب, هر دو از ما مشتاق به افراط در برخی از شیوه های تعامل اجتماعی و حتی اگر آن را از پشت یک ماسک و از طریق پاک کردن پارتیشن پلاستیکی. هر راننده من صحبت شد یک مهاجر و هر یک از صحبت با غم و اندوه در بزرگی از ویروس ها و بدبینی در مورد وضعیت شخصی شما. یک بمبئی بومی در اواسط دهه شصت بود که با برادر خود در هند زمانی که او به من گفت که او نمی جرات بگویم خانواده اش بازگشت به خانه بود که او هنوز مشغول به کار است. “چگونه می توانم نگرانی آنها را در یک زمان مثل این ؟” او گفت:. “من به سختی ساخت پنجاه دلار در روز در حال حاضر. چه آنها نمی دانند که کمک خواهد کرد که آنها را در شب خواب.” یک راننده از گوانگدونگ که شده بود یک دولت کارگر در چین که سارس را شکست خارج وجود دارد در سال 2003 به من گفت که رئیس جمهور تهمت به او خاطر نشان کرد رئیس جمهور چین. “آنها در مورد مراقبت از قدرت بیش از آنها را در مورد کشور خود را,” او گفت: با خنده. “اما شاید این که چگونه سیاست کار می کنند.” یک جوان الجزایر راننده با پوشیدن یک N95 ماسک که او تا به حال خریداری آنلاین هفته پیش هنگامی که او برای اولین بار شنیده می شود این ویروس به من گفت: “من مبارزه خیلی سخت به اینجا می آیند اما در حال حاضر من اساسا خط مقدم کارگر در وسط یک بیماری همه گیر.”

من به تازگی تصویری-گفتگو با یک بیست و پنج ساله بارگذاری راننده به نام Japneet سینگ که در جنوب ازن پارک. او شروع به رانندگی زمانی که او نوزده برای کمک به پرداخت شهریه خود را در کوئینز کالج. پس از فارغ التحصیلی او در حسابداری, اما متوجه شد که رانندگی بهتر مناسب خود خروجی شخصیت او همچنین گاهی اوقات اجرا می شود عکس غرفه در احزاب است. سینگ پدر و مادر منتقل شده بود به شهر نیویورک از هند بود که او یک سال پس از رسیدن در بروکلین و سپس حرکت به کوئینز هنگامی که او هشت بود. (پدرش یک مکانیک خودرو, مادرش یک لباس-فروشگاه فروشنده.) اینکه نسل اول فارغ التحصیل یک نقطه افتخار برای او بسیاری از عمر خود را نیز تعریف شده توسط خود کودک از طبقه کارگر مهاجران. مانند بسیاری از دیگران “حتی آمریکایی آنهایی که” او زندگی با پدر و مادر خود را و کمک می کند تا پرداخت وام مسکن خود را در خانه. او می خورد با آنها و خواهر بزرگتر خود را—معمولا دال aloo گبی پنیر و دیگر مواد غذایی است که آسان برای خرید آسان و مطمئن و است که می تواند برای دو روز—اما او تلاش می کند به ماندن شش فوت دور از آنها در تمام اوقات. او هم به تازگی کار متوقف شد. هفته گذشته احساس بی قرار و درمانده او به نام همکلاسی که در حال حاضر مدیر در المهرست بیمارستان که در آن آنیل Subba درگذشت. بعد از آن او و دوست دوران کودکی که همچنین یک راننده خریداری بیست پیتزا از پاپا جان و تحویل آنها به بیمارستان.

اعضای سینگ خانواده در محله زندگی می کنند و همچنین کار به عنوان راننده. هدف آنها این است که همان است که بسیاری از مهاجران او می داند: کار سخت و صرفه جویی در پول به اندازه کافی برای باز کردن یک کسب و کار کوچک و خرید ملک. “من نجف که workaholics که تنها شناخته شده به حل مشکل-کار سخت تر” او به من گفت. او هم همیشه فکر می کردم که سعی و کوشش است که یک مهاجر بهترین دفاع است. “اما در این نوع از فاجعه شما متوجه است که در تمام سال از آنها در حال کار هستند و در واقع یک قمار,” او گفت:. “و هنگامی که فاجعه بازدید شما بلافاصله از دست دادن شرط می بندم.”

از تمام رانندگان با من صحبت کرد که به نظر می رسید بیشتر خوش بینانه در مورد وضعیت او شد یک جوان افغانی به نام بلال احمد. پس از کار به عنوان مترجم برای تفنگداران دریایی نیروهای ائتلاف و سربازان کانادایی در افغانستان (پدرش بوده است, مدرسه راهنمایی معلم او آموخته زبان انگلیسی در اوایل) او برای اعمال ویژه ویزا برای عراق و افغانستان مترجمان و پس از یک سال با کمک توصیه نامه از یک بازنشسته عمده و مافوق خود در ارتش اعطا شد آن است. در یک چت تصویری از خانه اش در فلاشینگ او به من گفت که قبل از ویروس ضربه او سوار برای بارگذاری ده تا چهارده ساعت در روز و هفت روز هفته. با پول او ساخته شده او حمایت خود را از پدر و مادر و نه خواهر و برادر جوان در قندهار. “من می دانم که من می توانم یک زندگی راحت در اینجا اگر آن را برای فشار مالی” او به من گفت. “اما یکی از اعضای خانواده باید انجام آنچه آنها می توانند برای بقیه.” او متوجه شد چقدر جدی این ویروس بود که شش هفته پیش زمانی که یک ارتباط از راه دور اجرا می شود که غذای حلال کامیون در شرق فوقانی جانبی بیمار. “من بسیار مراقب باشید و سپس” او گفت:, و شروع به استفاده از عفونی اسپری و دستکش در حین کار. او پس از متوقف رانندگی; خطر نمی کند و به نظر می رسد ارزش آن. او برای اعمال نرخ بیکاری است اما نه یک پاسخ دریافت. پس از پرداخت خود را مالیات و تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون بیمه و او دارای سه صد دلار در بانک و frets در مورد قادر به ارسال پول به پدر و مادر خود را.

پنج سال پس از ورود به این کشور او شروع به فکر می کنم آمریکایی ها و به خصوص نیویورک است و به عنوان “جدید خانواده است.” او می داند که حرارت باعث می شود او را صدا ساده او به من گفت. در افغانستان, او تا به حال شده است یک هدف برای شورشیان و تحمل چندین کمین. “من دوست دارم افغانستان به دلیل این که در آن بزرگ شدم و جایی که خانواده من است,” او گفت:. “اما من دوست دارم امریکا به دلیل زمانی که چیزی اتفاق می افتد در این کشور مردم ایران است و ایمان است که وجود دارد خواهد بود و زندگی پس از آن. که بدون توجه به آنچه در خانواده زنده ماند.”

آنیل Subba سه کودکان در محدوده سنی یازده تا بیست و دو او شده است پرداخت هزینه برای بزرگتر, یک, دختر, به حضور در مدرسه پرستاری و برای پسر خود را برای حضور در دانشگاه. پس از Subba بیمار همسرش, Shanta و دو تا از قدیمی ترین کودکان نیز آلوده. یک هفته پس از مرگ او بودند و با رنج و تب است که آنها را نگه داشته تا در شب; آنها هنوز دوره نقاهت. Subba پسر عموی Munindra Nembang آخرین عضو خانواده او صحبت کردم و دو روز قبل از او قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. Nembang به من گفت که Subba بود که پنج سال بزرگتر از او بود “معشوق در نپال جامعه” — او به جمع آوری پول برای کسانی که نیاز پیوست و در جشن نپال جشنواره است. “بسیاری از ما در حال بارگذاری درایور” Nembang گفت: “بنابراین ما احساس نزدیک به یکدیگر است.” Subba, پسر یک کشاورز به نیویورک آمد و در اوایل دهه بیست سالگی. او ترس از کار سخت Nembang گفت. اولین شغل خود را در شهر شده است به عنوان یک ماشین ظرفشویی و, پس از شانزده سال او را نجات داد پول به اندازه کافی برای باز کردن یک نپالی-رستوران هندی در Astoria. اما پس از یک سال و با وجود قرار دادن در هفت روز هر هفته, او تا به حال به کسب و کار. در سال 2014 او شروع رانندگی برای بارگذاری. “Subba شد یک جنگنده” Nembang گفت. “این است که امریکا و او یک مهاجر بنابراین ما استفاده می شود به مبارزه و از دست دادن است.” اما او افزود: “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما شاید حتی او می تواند انتظار می رود او را به از دست دادن زندگی خود را.”


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>