این Unclubbable جمهوری خواه

Tom Coburn
سانتی متر / CQ رول تماس / گتی

به روز شده در 2:15 p. m. و در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

تام کابرن سابق سناتور جمهوری خواه از اوکلاهما بود که یک متعصب و منظورم این است که در بهترین معنی واقعی کلمه. در سال 2003 زمانی که یک خبرنگار برای روزنامه های محلی گفت که او می خواست برای نوشتن در مورد این سیاستمدار اخیر جلسه با سرطان Coburn سرزنش او: “شما باید نوشتن در مورد پزشکی و مدیکر به جای من سلامت است.”

کابرن در نهایت تسلیم به سرطان در هفته گذشته; در ضمن هدف خود بزرگترین وسواس—به parlous وضعیت مالی دولت فدرال امور مالی از جمله کمک های مالی از مدیکر و مدیکید—او زنده می ماند. برخی از ارسال آف در مطبوعات جزئیات بیشتر شبیه ترور شخصیت از اگهی در گذشت. متعصب هستند و به طور کلی هیچ کس دوستش نداره و به همین دلیل نادر در سیاست های جریان اصلی که در آن نیاز به تحسین این است که ورود به سطح صلاحیت. نزدیک ترین نسبت به Coburn در صحنه است که احتمالا امروز اسکندریه Ocasio-کورتز. فقط به عنوان یک خبرنگار که پرسید Coburn در مورد سلامتی خود را بازگوی خبر در مورد مدیکر-بودجه فرمول بنابراین یک سوال در مورد قیمت قهوه ممکن است به تحریک یکی از AOC را fusillades در نابرابری درآمد. برای متعصب آن را همیشه چیزهایی اول اول.

این monomania ساخته شده Coburn معروف unclubbable حتی در ظاهرا همکاران سنا حتی در میان همکاران خود خواهان. او به سیاست پس از موفقیت به عنوان یک صاحب کسب و کار جلسه اشتغال و مذاکره اتحادیه قرارداد و پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در سن 35 سالگی به عنوان یک متخصص در زادگاه خود از ماسکووگی. او تخمین زده است که او بیش از 4000 نوزادان است. او نگه داشته و انجام آن در تعطیلات آخر هفته به خانه پس از او انتخاب شد و به مجلس نمایندگان و بعد از آن مجلس سنا.

هر دو مجلس ملی ما مقننه در حال تاخت و تاز کردن توسط برخی انسان نوع: مردان و زنانی که مشاغل آغاز شد و در درجه دوم با اولین کمپین سالن نظارت و کسانی که مانده اند البته همیشه پس از شمارش نیست گاه به گاه مسیر انحرافی را طی به مدرسه قانون است. نه Coburn. “در هر انتخابات” او گفت:, “شما باید در این انتخابات نامزد خواهد شد که به بالا ترین اگر آنها برنده شوید.” بهتر است او به معنای به ارسال به کنگره مردم که کار به آنها داده بود برخی از موفقیت در تقلا و کشمکش عادی زندگی تجاری و که مایل به قربانی کردن در آسایش و راحتی. ایده آل بنده را ببینید تور در واشنگتن کارخانه سوسیس به عنوان یک تنزل.

چنین officeholder است که کمتر احتمال دارد برای خدمت به منافع محدود—و در نتیجه بی پایان انتخاب مجدد — در هزینه از منافع ملی است. این درگیری می تواند به وضوح دیده می شود در لایه برداری از بودجه “earmarks” یک کلمه و یک عمل است که Coburn را بیش از هر کسی به بدنام. Earmarks اغلب درج شده بر روی کامپیوتر کاربر به نامربوط صورتحساب کارگردانی پول دولت به حیوان خانگی پروژه های که در غیر این صورت بعید است که برای دریافت حمایت اکثریت.

این sneakiness از earmarks عدم پاسخگویی و شفافیت بود به اندازه کافی به آنها را قابل اعتراض است. اما در بودجه فدرال که در آن کمی کمتر از 25 درصد از هزینه های در حال حاضر تا به حال به قرض گرفته شده—جوهر قرمز با بشکه—عمل شد و نشانه ای از بد و انضباط ناخوشایند خود حاکم بر مردم است. کلاسیک از این نوع بود “پلی به ناکجا” یک خوک-بشکه پروژه اتصال یک کم ساکنان تف آلاسکا به دیگری در هزینه $223 میلیون.* پل یک خط ساده مورد در تخصیص بودجه لایحه یکی از Coburn را کشف کرده بود. او و کارکنان خود را تا به حال یک هدیه نادر برای الک را از طریق از روي نوع بودجه اسناد بدون از دست دادن بینایی خود را و یا ذهن خود را. که بشود کار کرد بودجه حذف شد—و پس از آن دوباره بازسازی شد چند سال بعد. وجود دارد یک درس در جایی وجود دارد.

Coburn مضاعف عدم محبوبیت خود با همکاران با تبدیل شدن به یک استاد از روش قانونی. به عنوان یک عضو از خانه او موفق به خرد کردن اتاق به توقف با تهدید به فایل 130 جداگانه اصلاحات به یک کشاورزی لایحه به طور موثر اختراع یک مرد filibuster در بدن قانونی که منع filibusters. (او گفت: این لایحه یک sop برای ثروتمند کشاورزان و محصولات کشاورزی.) پس از او انتخاب شد و به مجلس سنا او نگهداری یک کپی از Riddick سنای روشیک کتاب از دولت قوانین خود را در nightstand. در نهایت خود را تکرار حملات در تخصیص صورتحساب مجبور رهبری مجلس سنا به اعلام یک مهلت قانونی برای earmarks پس از حزب چای انتخابات سال 2010 به نظر می رسید به اعتبار Coburn تنفر برای کسری هزینه های.

در حقیقت به عنوان Coburn می دانستند earmarks هرگز به مبلغ بیش از چند درصد از بودجه فدرال. رانندگان بدهی “حق” برنامه هایی که احساس خطر او را حتی بیشتر. سال بعد از او در اصلاحات پیشنهادی به سرعت نرخ رشد خود را با افزایش سن که در آن افراد واجد شرایط برای آنها و یا محرومیت well-to-do را از جمع آوری آنها. در عین حال earmarks او گفته بودند “دروازه ورود به مواد مخدر” به بزرگتر بی مسئولیتی یک نوع از خود برخورد که در نهایت پوسیدن نظم و انضباط و حسن نیت ضروری به نماینده دولت. Earmarks جرم او به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود برای توزیع مجدد درآمد در جهت اشتباه است. یکی از کتابهای او که به نام یارانه ثروتمند و مشهوریک لیست جامع از نقاط ضعف مالیات است که به مبلغ “رفاه برای خوبی کردن … پرداخت می شود با مالیات کمتر خوش شانس بسیاری از کسانی که در حال کار بر دو به پایان می رسد دیدار و IOUs پرداخت می شود خاموش توسط نسل های آینده است.”

مبارزات انتخاباتی خود را در برابر نقاط ضعف مالیات خوشحال همکار خود را جمهوری خواهان بیش از آنها را خوشحال و دموکرات. هر دو طرف گفت: او می خواست به افزایش مالیات. او را به خود جلب کرد تمسخر واشنگتن حرفه ای محافظه کاران جانبازان به تازگی مرحوم محافظه کار جنبش که آمده بود به شهر به عنوان عبارت می رود به انجام خوب و ماند به خوبی انجام دهد.

تمسخر بود و متقابل است. بسیاری از فعالان نوشت: در خاطرات “تا به حال هیچ تجربه در دنیای واقعی. خود را عملی دانش … محدود بود به تصمیم گیری که صحبت کرد که در ناهار و که در آن به برگزاری همایش.” او نام خود را “اپوزیسیون در داخل مخالف است.” تجربه طولانی او گفت: تا به حال به او آموخت که “تنها چیزی که خطرناک تر از مذاکره با حزب دموکرات [که] مذاکره با جمهوری خواهان.” استقرار جمهوری خواهان به خصوص scandalized زمانی که باراک اوباما خواست برای کمک به زمان‘s list جهان 100 نفر تاثیر گذار ترین انتخاب Coburn, خود, دوست, دوستانه و دشمن خود را به عنوان موضوع است. “هر یک از ما هنوز هم امید دیگر را ببینید نور” اوباما نوشت.

مانند بسیاری از متعصبان تام کوبورن در پایین یک اخلاق. او به نام “دکتر نه” و نام مستعار او را خوشحال اما ثابت contrarianism از “هیچ” بازتاب مثبت از نظر رابطه مناسب بین حکومت و دولت خود را. به عنوان یک فکر می کنم تانک همکار و نویسنده او هنوز هم کار بر روی این ایده آل هنگامی که او درگذشت تلاش برای تصور آینده برای حزب جمهوری خواه زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر در اطراف.

“او خیلی هرگز Trumper به عنوان یک پس از Trumper” دوست می گوید. هنگامی که آن روز فرا رسد جمهوری خواهان را از دست تام کوبورن.


* نسخه قبلی این مقاله misstated هزینه از “پل به هیچ جا.” آن $223 میلیون نه $227 میلیون.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>