این اتحادیه در مرکز مدیکر برای همه مبارزه در نوادا

People in line for early voting outside of the Culinary Workers Union office
ستاد آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 اولیه بود رای گیری سایت در نوادا اولیه قفقاز.عکس توسط Ethan میلر / گتی

“کار کردم خود جای پایی در لاس وگاس با آل Bramlet یک زرق و برق دار اتحادیه های کارگری که وارد در لاس وگاس در سال 1946 ساخته شده و مقابله با مافیا” سارا Mosle نوشت: در نیویورکردر سال 1996. “Bramlet وعده داده شده به استخدام کارگران به دور شهر کویر در ازای به رسمیت شناختن اتحادیه و چند پردازش را برای خود.” هوارد هیوز در نهایت تحت فشار قرار دادند مافیا ، Bramlet زخم به قتل رساندند. اما اتحادیه او led, آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 باقی مانده است. در این سال برای اولین بار Nevadans می تواند رای در اوایل دولت قفقاز و آشپزی اتحادیه ستاد خوشه ای از پایین پرتاب ساختمان در شمال نوار تعیین شد اولیه رای گیری سایت. زمانی که من متوقف شد در صبح روز سه شنبه برای رای دهندگان هنوز در حال راه اندازی است. “فقط بنابراین شما می دانید” من شنید یک عضو اتحادیه بگویید دیگر “وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ که ما بهترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد.”

آشپزی—نمایندگی مهمان-اتاق خدمه, مواد غذایی و نوشیدنی, سرور, دربانان bellhops و لباس های شسته شده و کارگران است که به عنوان محلی قابل توجهی به عنوان هر اتحادیه در کشور است. در دهه نود که Mosle نوشت: داستان آشپزی بود که انتقال از دوره ای که در آن به رهبری مردان برگزار شد که “مقابل خانه” مشاغل به یکی که در آن رهبری توسط زنان برگزار شد که “بازگشت از خانه” مشاغل. جمعیت Clark County Nevada که شامل لاس وگاس در حال حاضر بیش از سی درصد اسپانیایی. در سال 2012 Geoconda Argüello-کلاین یک نیکاراگوئه مهاجرت انتخاب شد اولین بار, لاتین, رهبر آشپزی. سازمان اتحاد مبارزه برای امنیت شغلی و دستمزد و دیگر مزایای آن شصت هزار عضو دارد. آن را نیز اجرا می شود یک منادی سیستم مراقبت های بهداشتی—اعضای پرداخت هیچ deductibles و یا حق بیمه و تنها برخی از متوسط شرکت می پردازد و آنها را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی مرکز نگهداری توسط اتحادیه. آشپزی هیچ تمایلی به تجارت در آن مراقبت های بهداشتی طرح یک واقعیت است که در آن قرار داده شده در وسط شدید ترین سیاست اختلاف 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

به عنوان نژاد تبدیل نسبت به نوادا, این ماه, این اتحادیه آغاز شد توزیع کارت امتیازی از نامزدها که گفت که برنی ساندرز—قهرمان مدیکر برای همه که جای همه خصوصی بهداشت و درمان-مراقبت برنامه—آیا “پایان” اتحادیه مراقبت های بهداشتی. بلافاصله پس از اتحادیه قرار دادن یک بیانیه گفت که ساندرز حامیان حال “وحشیانه حمله آشپزی اتحادیه و خانواده های شاغل در نوادا به سادگی از آنجا که اتحادیه ما ارائه حقایق در مورد آنچه خاصی بهداشت و درمان طرح ممکن است کار را به دور از سیستم مراقبت از ما ساخته شده است.” هفته گذشته نوادا مستقل گزارش شده است که دو اتحادیه به مقامات بالا دریافت کرده بود شخصی تهدید: “وزیر خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین به عنوان مثال آمده است تحت حمله برای او نیکاراگوئه میراث فرهنگی و اتحادیه سخنگوی بتنی خان متهم پرداخت شود و توسط وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و دیگر دموکراتیک استقرار انواع.”

ساندرز برای خود راه می رفت بیشتر آشتی جویانه خط از او اغلب در مواجهه با نقد. هفته گذشته او در توییتی حمایت خود را از این اتحادیه “مبارزه برای مراقبت های بهداشتی یک حقوق بازنشستگی و دستمزد عادلانه.” روز سه شنبه طی سی ان ان تاون هال گفت: “من را محکوم خواهد کرد, کاملا, کسی, از جمله کمپین من و یا هر گونه دیگر کمپین که باعث باطل شخصی حملات علیه مردم است.” این گمان وجود دارد در مورد آنها به این اتحادیه ممکن است تایید و این که آیا یکی از ساندرز متوسط بیشتر مخالفان را بهره مند از این اختلاف است. در پایان این اتحادیه را انتخاب و به تایید کسی.

در مقر آشنا شدم Carmela پرز یک عضو اتحادیه که با این نسخهها کار در MGM بزرگ. متولد در مکزیک پرز مهاجرت کرد و در اواخر نوزده-نود و تلاش برای چندین سال به ارائه برای خانواده اش کار کم پرداخت nonunion شغل. سپس کسی به او گفت در مورد آشپزی و چگونه آن را به حال یک مرکز برای آموزش افراد برای شغل کازینو. او یک کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی است که پرداخت دوازده دلار و هفتاد و پنج سنت در هر ساعت قبل از حرکت به یک شربت خانه کار—که این اتحادیه نیز آموزش دیده و برای او—که او مطرح دستمزد به نوزده دلار در ساعت است. در ابتدا او گفت: او تا به حال یک زمان سخت باور تا چه حد از مزایای بهداشت و درمان است که او ارائه شد. “من مانند این چگونه ممکن است ؟” او به من گفت. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نمی خواهد به شما یک چوب از آدامس.” او را در برابر مدیکر برای همه, او گفت:. “من فکر می کنم آن را یک ایده خوب را به مراقبت های بهداشتی برای همه, اما نمی, تماس ما,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد فردا ؟ چه جمهوری خواهان در تلاش برای انجام با Obamacare? لغو آن ، چه اتفاق خواهد افتاد اگر دیگر رئیس جمهور نیست فکر می کنم همان ساندرز? پس چه چیزی با ارزش تر: یک پرنده در دست و یا صد در هوا؟”

آن زمان برای رای گیری اولیه برای شروع است. مردم به صف شدند تا در پارکینگ و اتحادیه را رهبری برگزار کمی تجمع در اطراف یک سکو. این کنگره استیون Horsford که یک بار فرار آشپزی آموزش آکادمی و چه کسی تایید کرده است جو بایدن به برخی از اظهارات. پس از آن من او را پرسید که چگونه به این اتحادیه نگرانی می تواند بهتر از به ثبت مکالمات در مورد مراقبت های بهداشتی در واشنگتن است. “ما نیاز به انتخاب بیش از خود ما اعضا مثل من که بیرون آمدن از اتحادیه و می دانید چه این مسائل در واقع به معنای” او گفت:. چند دقیقه بعد پرز دوباره در پارکینگ. نوادا حزبی فرایند اجازه می دهد تا اوایل رای دهندگان برای انتخاب سه تا پنج نامزد برای ریاست جمهوری به ترتیب اولویت خود را. پرز برداشت بایدن ctq و تام Steyer.

نظرسنجی ها نشان می دهد که در میان رای دهندگان لاتین هر دو سطح ملی و در نوادا ساندرز آگهی 2020 زمینه یک واقعیت است که مبارزات انتخاباتی خود به طور فعالانه تبلیغ. بازوی سیاسی مهاجر-گروه حقوق را در جاده ها به تایید او. در روز سه شنبه شب با حضور در یک گوشی-بانکی جلسه که گروه برگزار شد در اجاره یک نمای چند مایلی شمال نوار. گلپر رومرو مهمان-اتاق همراه است که زندگی در لاس وگاس برای بیست و هفت سال پس از مهاجرت از گوادالاخارا, مکزیک یک عضو آشپزی اتحادیه. این چند هفته گذشته به او شده است داوطلب با ایجاد جاده سیاسی بازوی ضربه زدن بر روی درب و صحبت با رای دهندگان. “من از من حمایت اتحادیه; من با آنها صد درصد” او به من گفت. “اما ما باید نظرات متفاوت است.” او پشتیبانی از مدیکر برای همه, او گفت: “زیرا “آن را در مورد انصاف.” او پدر ندارد بیمه بهداشت و درمان و برای مثال “همه ما سزاوار آن است.” “برای من دموکراسی است که در مورد همه شرکت و داشتن یک رای” او گفت:. “بدیهی است که من می خواهم همه به طرف من. اما این که چیز زیادی در مورد این کشور است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>