بریتانیا طول می کشد سرپناه از Coronavirus

A fish and chips restaurant with signs about coronavirus posted
دولت اعلام کرد در روز جمعه که آن را خواهد پرداخت هشتاد درصد از حقوق و دستمزد از کسانی که به این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن خاموش نمی توانند کار کنند.عکس توسط Alex Pantling / گتی

آن شروع به احساس زیادی مانند کریسمس در بریتانیا است. خانواده ها جمع آوری کرده اند با هم در خانه بدونم که چه مدت صلح و خوب خواهد شد (چه رسد به الکل) خواهد داشت; بچه های دیگر در مدرسه و بیشتر مردم در حال رفتن به محل کار و افسانه ای شکل که هر کس می بیند در تصاویر اما هیچ کس تا کنون ملاقات در فرد است که به طور آهسته هدیه به صورت رایگان.

نقش بابا نوئل است که توسط Rishi Sunak که صدراعظم از خزانه داری و هر اندازه گیری توسط یک فرد مورد علاقه. پسر یک پزشک و داروساز که هر دو آنها در هند به دنیا آمده Sunak بود سر پسر در کالج وینچستر یکی از بزرگترین از مدارس خصوصی و هنوز هم ارائه جلسات عمومی خود را به عنوان اگر پیچ در پیچ تا مدرسه بحث است. او مورد مطالعه در آکسفورد; او یک محقق فولبرایت در دانشگاه استنفورد و یک تحلیلگر در گلدمن ساکس; او خود را جشن می گیرند تولد چهل در مه (اگر باد از شمع مجاز است); و او به نظر می رسد در مورد بیست و دو. او شده است صدراعظم وظیفه با مدیریت کشور منابع مالی برای کمتر از پنج هفته و خرس کمرنگ حیرت زده بیان junior go-kart قهرمان که ترویج شده است به طور مستقیم به هیولا کامیون.

چند روز گذشته در نگاهی به گذشته داشته است آرامترین از Sunak زندگی. هیچ چیز آرام شده کجا, پس از ورود COVID-19. در روز سه شنبه صدراعظم رونمایی از بسته بزرگ و یک زن و شوهر از تعطیلات هیجان انگیز. این بسته شامل وام کسب و کار در مجموع حدود سه صد و هشتاد و چهار میلیارد دلار که می تواند کمک به شرکت ها به شناور باقی می ماند به جای اینکه جاروب دور در طول بحران. همانطور که برای تعطیلات به خوبی اگر شما با داشتن مشکل پرداخت کسب و کار خود و نرخ و یا وام مسکن خود را, شما می توانید مکث به مدت سه ماه و—ظاهرا—رنج می برند بدون عوارض.

اما صبر کنید. بیشتر وجود دارد. Sunak تیره-مناسب هوشیاری ممکن است که از بلند پروازانه مراسم تشییع جنازه مدیر اما اخیر خود munificence مرز در Pickwickian. روز جمعه اعلام کرد که دولت توان پرداخت مردم و حقوق—هشتاد درصد به دقیق دستمزد با توجه به کسانی که به لطف coronavirus همه گیر و متعاقب آن خاموش نمی توانند کار کنند. حداکثر حدود بیست و نه صد دلار در هر سر هر ماه. اگر Sunak تا به حال ابراز چنین گزاره در گلدمن ساکس او را به احتمال زیاد گفته شده است به جای هر گونه وسایل شخصی در یک جعبه مقوا و همراهی از ساختمان و اما جهان wobbled پس از آن. پول در زمان coronavirus مانند عشق در زمان وبا یک چیز است.

ایستاده در کنار صدراعظم آلمان در طول این اظهارات شده است نخست وزیر بوریس جانسون مطالعه در مات و مبهوت عزم راسخ. آوردن او تریبون به نظر می رسد او به دولا شدن حتی زمانی که ایستاده به عنوان اینکه در حال آماده شدن برای راه اندازی خود را به حلقه کشتی. جانسون هم کردم و با توجه به دور—دور بیش از او برای bargained شود زمانی که او صعود به صندلی قدرت که برای او تلاش می کند. استفاده می شود وجود دارد یک مشکل کوچک به نام مبارزه با تروریسم در اروپا (به یاد داشته باشید که؟), و آن را ممکن است در عین حال نشان می دهد تا مانند Banquo شبح و پرتاب رسیدگی به عمیق تر را بهم ریخته. در حال حاضر, اما, COVID-19 دستورات مرحله وادار کردن نخست وزیر به اتخاذ نامتعارف حالت. برخی از این حکم که از او صادر شده این هفته دروغ در دورترین امکان حذف و اجازه دهید ما می گویند از خود تمایلات طبیعی.

جانسون یک آزادیخواه. شخصیت خود را با دقت چیده شده در آن بی دقتی است که از کسی که به عنوان مشتاق به نشاط مردم همراه به عنوان او تمایلی به حمله و یا برای محدود کردن jollity. شما می توانید تحسین است که موضع و یا تنفر از آن و با وجود قوی پیروزی اخیر در این انتخابات و مخالفان او مشاهده زندگانی خود را به عنوان یک شکل از به آرامی مبدل قلدری. از یک چیز هر چند, شما می توانید مطمئن باشید. زمانی که نخست وزیر اعلام کرد که تئاتر بارها و رستوران ها خواهد دید از شب جمعه و دستور او همکار-انگلیسی ها به خصوص جوان نیست به بیرون رفتن برای یک آخر بزم قبل از خاموش کردن, مبادا آنها را آلوده یکدیگر او را انجام داده اند تا با یک سنگین و سر در گم قلب است. آن را برای این که او partied بنابراین سرسختانه در آکسفورد? این کابوس از هر شکنجه cavalier: به transfigured توسط نیروی اجبار به پیوریتن.

پس چگونه خواهد شهروندان بریتانیا در مقابله با سلول? آنجا که فرانسه به کره جنوبی و یا آمریکایی ها انجام خواهد شد احتمالا اگر چه publessness برای انگلیسی تشنه است بسیار خاص و گرفتاری. سالمندان انگلیسی ها نیز در حال مفرد نژاد و عامیانه ترین menaced توسط COVID-19 دقیقا کسانی که مطرح شد به سر و صدا: اگر شما در حال هشتاد و یا بیش از شما به دنیا آمده اند یا در طول یا قبل از جنگ جهانی دوم است. شما می دانستید خطر محرومیت از سهمیه بندی و از دست دادن در ابتدا و بنابراین مزخرف—توهین تقریبا—به اطلاع داده می شود که در حال حاضر در خوبی به دست آورده در آرامش زندگی, گرگ و میش, شما باید سرپا ایستادن در پناهگاه خود را. تمام غرایز خود را به شما بگویم برای به اشتراک گذاشتن بار خود را در مخمصه معمول روش: دیدار با دوستان قدیمی, لرزش دست, یک, نوشیدنی, و, خنده, همه چیز خاموش است. و حدس بزنید چه ؟ خنده می تواند شما را بکشند.

وجود دارد یکی دیگر تکه از جمعیت بریتانیا است که نه تنها احساس فشار اما از ترس آن که ممکن است تسلیم و خود اشتغالی. نه برای آنها فراوان جزوه صدراعظم Sunak; هیچ کس آنها را از طریق بدترین و یا کمک به پرداخت اجاره خود را. که می تواند یک تاکسی-راننده زمانی که همه بیش از حد عصبی و یا بیش از حد کم در نقد به یک کابین ؟

تنها یک بخش جزئی از جامعه است و به احتمال زیاد در امان مانند اضطراب است. واجب خود انزوا گیر در زندان از خانه, دور از رفقا و چیزی برای خوردن در خانه: خوش آمدید به جهان از این نویسنده است. وجود خواهد داشت و شاعران در هر زمین که نمی اخم در مورد COVID-19 به این دلیل ساده که آنها نمی خواهد متوجه آن حتی زمانی که آنها قرارداد آن است. یک ركنج سرفه در مقابل صفحه خالی یا مرده روی صفحه نمایش است که همتراز برای دوره و تب شده است احترام به عنوان یک منبع الهام بخش است. در واقع ما باید خودمان را آماده برای چشم انداز وحشتناک که عادی رضایت ساکنان این سیاره تا کنون دست نخورده با خشم به ایجاد خود را خود اجرا تنهایی در ماه های آینده شروع به نوشتن. فقط تصور کنید: ماندگار ترین میراث این فاجعه هنگامی که آن را تصویب کرده است می تواند در این نشریه در سپتامبر سال 2021 از یک صد میلیون رمان با نویسنده تقاضاهای مصرانه برای مصاحبه در چندین زبان. شجاع و خسته منتقدان خواهد خداحافظی به فرزندان خود همین محافظ مالش و رفتن به نبرد در برابر معضل coronafiction. ترس. بود خیلی می ترسم.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>