این واقعیت از آیووا قفقاز

Supporters take a selfie with Pete Buttigieg.
پیت Buttigieg استقبال هواداران در یک جلسه-سازمان دیده بان حزب در آیووا سه شنبه شب ، به عنوان نتایج با تاخیر یک فرصت طلب و هرج و مرج حاکم بود.عکس توسط گری او / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

نسبت به 11 بعد از ظهر روز دوشنبه در یک فضای غیر واقعی حل و فصل بیش از آیووا قفقاز. در اجاره هتل ballrooms در سراسر Des Moines, نامزدهای آمده از backrooms لبخند زد گسترده تلفظ مسابقه “بیش از حد نزدیک به تماس” (الیزابت وارن کلمات) و راه اندازی را از بیخ و بن سخنرانی. جو بایدن نگاه بیشتر انرژی تر از او در هفته. برنی ساندرز جمعیت بود و خشن. البته هیچ کس تا به حال هیچ ایده که آیا در این مسابقه بیش از حد به, چرا که این برنامه است که در حوزه مقامات قرار بود به استفاده از خود را برای ارائه نتایج به دفتر مرکزی حزب شکست خورده بود و هیچ کس به نظر می رسید قادر به دریافت از طریق خط تلفن اضطراری. نامزدها بودند winging آن و پس از یک سال از هشدار در مورد تهدید فوری برای آمریکا دموکراسی مطرح شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن blithely نادیده گرفتن هرج و مرج است که تا به حال فرا گرفته خود را ، پیت Buttigieg آمد, آخرین, او, جمعیت بیش از حد خشن و گفت: “آیووا شوکه ملت است.” این بود که به اذعان حتی یک حرکت یکی از این سردرگمی در سراسر رای دادن ؟ اما اگر پس از آن بود بدجور ظریف چرا که او پس از آن راه اندازی شد به یک پیروزی گفتار. “امشب یک غیر محتمل امید شد غیر قابل انکار واقعیت” Buttigieg گفت. در حقیقت, آن را به وضوح از طریق پست بشکند و شاید واقعی نیست در همه. هیچ کس تا به حال شمارش آرا.

دو ماه قبل از قفقاز به آیووا حزب دموکرات پاره کرده بود تا خود را قبل از برنامه ریزی برای گزارش جلسه نتایج—که خواسته مقامات حوزه به صدا در خود می شمارد—در حمایت از یک برنامه تلفن همراه. با توجه به زمانبرنامه هرگز آزمایش در مقیاس در سطح ایالت و توسعه داده شده بود فقط در دو ماه توسط یک شرکت با نقص شوم نام سایه, Inc. شب گذشته هنگامی که برنامه شکست خورده حوزه مقامات سعی کردم به تماس در رای خود را اما آنها می تواند از طریق دریافت به دفتر مرکزی حزب. آیووا حزب دموکرات برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با مبارزات و وقتی که آنها را آویزان بر روی آنها. وجود دارد یک گزارش از پولک کانتی که حوزه صندلی گفته شده بود برای گرفتن عکس از مجموع رای (احتمالا با خود گوشی) و متن آنها را به مدیر اجرایی این شهرستان که برنامه ریزی برای رانندگی در این تصاویر بیش از به دولت مرکزی. هیچ یک از این صدا و اطمینان بخش است. یک نماینده دموکرات آیوا وعده داده شده یک قطعنامه در روز سه شنبه و اصرار داشت شاید کمی ominously وجود دارد “دنباله مقاله.” این عبارت معمولا به نظر می رسد نزدیکی آغاز یک راز نیست فقط قبل از پایان.

در خلاء یک فرصت طلب و هرج و مرج حاکم بود. Buttigieg انتخاباتی منتشر شد بخشی از نامزدها گفت که Buttigieg برنده خواهد بود. ساندرز انتخاباتی بود که ساندرز خواهد بود. وارن کمپین کاملا با اعتماد به نفس, اما آن را قرار داده و او را در سه صفحه با Buttigieg و ساندرز و به نام بایدن “دور چهارم است.” بایدن انتخاباتی منتشر شد نامه ای گفت که آن را می خواستم اطمینان در مورد “کنترل کیفیت” قبل از هر نتیجه ای منتشر شد. سه شنبه صبح Buttigieg شد محدوده از یک کافی شاپ با شهردار Nashua, New Hampshire. او برنده در آیووا? هیچ کس نمی تواند می گویند. تنها نتیجه هر کسی که به نظر می رسید با اعتماد به نفس در مورد این بود که مردم در انتخابات بود که uninspiring. کلمه از دولت این بود که در مورد به عنوان بسیاری از رای دهندگان شرکت کردند که تا به حال در سال 2016 (یک صد و هفتاد هزار) زمانی که دموکراتیک پایه خیلی بی توجه است و به مراتب کمتر از در سال 2008 (دو صد و چهل هزار) هنگامی که رای دهندگان ایالت آیووا هیجان زده شدند. به نظر می رسد که هنوز هم برجسته ترین نتیجه آیووا قفقاز و حتی بعد از آن در این هفته هنگامی که ما می دانیم که برنده است. و یا فکر می کنم ما می دانیم که برنده است.

یک شبه وجود به نظر می رسید به دو داستان جداگانه—حل نشده مهم نیست که چه کسی برنده و چه مقدار و هرج و مرج اداری رای خود را. توسط این آنها به نظر می رسید به چیزی برای انجام با هر یک از دیگر. برای بسیاری از سال گذشته نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری تاکید کرده اند که تهدید به دموکراسی تبدیل شده اند عمیق و نیاز است که به صورت سیستمیک تعمیر. تقریبا هر نامزد اصرار دارد که جمهوری خواهان در گرجستان سزاوار نیست برای پیروزی در انتخابات فرمانداری وجود دارد در سال 2018—که از آن به سرقت رفته بود از دموکرات استیسی آبرامز—هر چند آنها نیست و توضیح داد که چرا آنها آنقدر مطمئن است که چنین است. شده اند وجود دارد پیشنهادات برای گسترش دیوان عالی کشور; برای از بین بردن filibuster; به موسسه ملی رای مردم و لغو کالج انتخاباتی; به گسترش حق رای دادن برای کسانی که حذف شده اند مانند felons; و به دنبال استقلال پورتوریکو. بیش و بیش از زمانی که نامزد پرسید که چگونه آنها را از رسیدن به چنین تغییرات گسترده به چنین تثبیت سیستم آنها ابراز اعتماد به نفس در قدرت از انتخابات ریاست جمهوری در این پاییز. این ائتلاف خواهد بود گسترده حکم قاطع. وجود خواهد داشت یک موج است.

که در آن است که موج ؟ نبود هر گونه شواهدی از آن در آیووا. نه تنها بیش از همه مشارکت تعداد کم اما در طول این سال گذشته از مبارزات بدون ستاره پدید آمده است. برای بایدن سیاسی را انتخاب کنید, نشانه های اولیه بودند شوم. پشتیبانی برای ساندرز که مسیر به نامزدی بستگی به تاریخی مردم در انتخابات از رای دهندگان جوان به نظر می رسید به افزایش در هفته های اخیر اما مبارزات انتخاباتی خود کرده بود ریخت و ده ها میلیون دلار به این آخرین کشش و ساخته شده است میلیون ها نفر از تلفن به آیووا و هنوز هم تعداد رای دهندگان غیر استثنایی بود. هر کس که برنده انتخابات مقدماتی سعی خواهد کرد برای اجرای در انتخابات عمومی به عنوان یک مدافع محبوب دموکراسی در برابر تهمت را استبدادی غرایز. اما در آیووا دموکرات ها به نظر نمی رسد به خصوص دموکراتیک و یا به خصوص محبوب است. “آنها نمی توانند حتی اجرای یک حزبی و آنها می خواهند برای اجرای دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی براد Parscale, توییتی, gleefully. در Nashua, فقط هفت روز قبل از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg کاهش یافته است به پاسخ فریاد زد: سوال در مورد اینکه چرا او می خواهم زودتر از موعد اعلام کرد که یک پیروزی است. او شب را برنده و پیشتاز و یا خود را بازنده و همچنین-زد? او نمی دانست. مانند خود او فقط winging آن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر