گستاخی و آسیب پذیری از “دیو”

FXX را “دیو” نشان میدهد که خرید و فروش در طنز لزوما به معنای به خطر انداختن اکتشافات عمیق تر از احساس است.عکس ری Mickshaw / FX

در اولین قسمت از FXX dramedy “دیو” آخر که پخش شده در چهار شنبه, Dave Burd خفیف خو, لباس رپ در اواخر دهه بیست سالگی در مطب دکتر. او شده است با توجه به برخی از برجستگی در ناحیه کشاله ران است که او فکر می کند باید در نگاه. می تواند او را مبتلا به تبخال ؟ اول اینکه او چیزی بگوید ، “من فقط باید, مانند, بسیار, عجیب و غریب, وضعیت,” او می گوید. او دنیا را با درهم و مجرای ادرار و به عنوان یک نوزاد او تا به حال یک عمل جراحی در ناحیه تناسلی بنابراین “به عنوان یک نتیجه وجود دارد آنقدر زخم به پایین وجود دارد.” جراح او فکر می کند همچنین تا به حال به برخی از پوست خود را از بیضه ها است که “بیشتر مرغ-پوست و یا آجدار” و پیوند آن بر روی آلت تناسلی خود را. این به این معنی که دیو می گوید به nonplussed دکتر که “دیک من است ساخته شده از توپ.”

Burd این مونولوگ به نظر می رسد به موقعیت “دیو” از زمان شروع آن در گرس-خارج کمدی سنت ملی “هجو” و “پای آمریکایی”—سرگرمی است که solicits بینندگان’ خنده به تصویر می کشد یک زائده به عنوان یک سایت از هر دو نیاز و تحقیر. این مناطق که Burd شده است معدن از سال 2013 زمانی که او برای اولین بار به دست آورد ویروسی شهرت در یوتیوب به عنوان طنز و satirically نام خواننده رپ Lil Dicky. اولین ضربه “Ex-Boyfriend”—که به دست آورده بیش از یک میلیون بازدید در عرض بیست و چهار ساعت پس از آن ارسال—بازگو عدم تمایل خود را به داشتن رابطه جنسی با دوست دختر خود را پس از اجرا به او چوب اسکنه خورده به خوبی وقف یک بار شوهر. اما “دیو” است که بر اساس نسبتا نزدیک در Burd مسیر در رپ دنیا می رود بیشتر از صرف خام شوخی است. (Burd است و نه فقط نشان می دهد ستاره اما همچنین یک نویسنده و co-creator همراه با Jeff Schaffer کار کرده است که برای سال های بسیاری در, هوشمند, اضطراب کمدی مانند “Seinfeld” و “محدود کردن شور و شوق خود را.”) نشان می دهد به شرح زیر دیو—یک فیلادلفیا متولد لس آنجلس مبتنی بر upper-middle-class مرد یهودی در تلاش خود را برای پیدا کردن شهرت و احترام به عنوان یک خواننده رپ به جای قبول ایستگاه خود را به عنوان یک اینترنت کنجکاوی است که محبوب پسران و تمسخر توسط hip-hop جامعه است.

در این نمایش را شروع Lil Dicky است در حال حاضر شناخته شده برای یوتیوب رپ ضربه “من بمکد دیک” که شامل در میان آن تغزلی برجسته خطوط “حتی اگر من این است که جنس بنجل / آن نشستن وجود دارد مانند آن را پر زرق و برق / و آن کار خوب انجام می دهند مانند گاندی است.” اما این نوع عرق کم عمق انرژی تا حد زیادی در خدمت به عنوان یک انیمیشن نیرنگ یک نوع عسل دام کثیف-شوخی عاشقان: فراتر از آن “دیو” سرمایه گذاری به جای تعجب صادقانه حساس بازتاب نه فقط در مردانگی اما همچنین در مسابقه کلاس عشق و جاه طلبی. به عنوان من تماشا نشان می دهد بیش از چند هفته گذشته من را تحت تاثیر قرار توانایی خود را به طور مداوم و satisfyingly می رسند در یک آمالگام—نه به راحتی به دست آورد—بین ابتذال و آسیب پذیری. مانند دیگر های اخیر مورد علاقه من Netflix بکشد متحرک بلوغ کمدی “دهان بزرگ” و یا اوایل فصل از HBO را “دختران” “دیو” اثبات شده است که خرید و فروش در طنز لزوما به معنای به خطر انداختن اکتشافات عمیق تر از احساس است.

“همه چیز من می گویند در مورد آلت تناسلی من در نشان می دهد واقعی است” Burd که در حال حاضر سی و دو گفت من از لوس آنجلس-منطقه خانه زمانی که من مصاحبه او به تازگی بیش از زوم. “در نهایت صحبت کردن در مورد آن را مانند گرفتن یک میمون پشت من.” ما در طول مکالمه Burd صحبت آزادانه و خوب naturedly در مورد طیف گسترده ای از موضوعات در میان آنها خود را O. C. D. به عنوان یک نوجوان (او احساس کرد که تنها راه برای حفظ عزیزان خود را از در حال مرگ بود و با اختصاص استادانه مناسک روزانه به الوهیت او به نام روح ارشد) و خود را ارضاء در داشتن, سیاه, طرفداران (“من می توانم آن را کمک نمی کند—این باعث می شود من خوشحال از داشتن طرفداران سفید”). نشان می دهد بیش از حد احساس می کند مانند یک طنز اما فرانک unburdening. در قسمت 3—یکی از این فصل بهترین—دیو دختر متحد (تیلور Misiak) می خواهد او را برای بیان خواسته های خود را بیشتر آشکارا در رختخواب. او به نوبه خود توسط لیزر متمرکز در دستکاری اتاق روشنایی به نگه داشتن تمام حقیقت درباره آلت تناسلی خود را از او. در نهان او به دنبال آزادی مطلق با یک نیم تنه-کمتر “من احمقانه سوم” عروسک جنس که روزنه او پاک و با ترکه پیچیده شده در کاغذ توالت. زمانی که او متوجه متحد او می شکند اعتراف به این که زندگی جنسی خود است hemmed در خود “زندگی و کار” از ساخت مطمئن شوید که او نیست تا به حال واقعا دیدن آلت تناسلی خود را. (“من شما را دوست دارم; من آن را دوست دارم” متحد در پاسخ پس از دیو در نهایت اجازه می دهد تا او را به به او نگاه کنید ، آنچه که می توانست فقط یک دافعه تهوع محور به طرز ماهرانه ای به اکتشاف شرم و پیامدهای آن را می توانید بر صمیمیت.

در این دوره از این قسمت هر زمان که دیو انزالی, دوربین تابه را به یک پوستر از رپر دریک پوزخند آگاهانه از دیوار اتاق خواب. (به عنوان یک نیمه یهودی کانادا, نه به ذکر است یک سابق, نوجوانان, بازیگر دریک شده است گل نشسته مداوم اتهامات از نرمی. اما در مقایسه با حومه یوتیوب شخصیتی مانند Lil Dicky او است که به وضوح به عنوان سخت به عنوان آنها می آیند.) دیو آرزوی باید بیشتر جدی گرفته توسط hip-hop جامعه و به دست آوردن نفوذ در میان سیاه مخاطبان و نشان دادن هوشمندانه و صادقانه در مورد به تصویر کشیدن این نگرش است. قبل از او یک رپر Burd به من گفت هدف او این بود که آن را در کمدی. “من همیشه یک رپ فن و متوجه شدم که رپ بود یک راه برای گرفتن متوجه شده به عنوان یک کمدین به این دلیل که فضا را کاملا باز بود. وجود دارد در واقع فقط Lonely Island,” او گفت: با اشاره به “S. N. L.”-مجاور کمدی رپ سه نفر. “بنابراین من چرخش سخت است.” Lil Dicky را در اوایل زندگی واقعی هجوم به این ژانر آیا اغلب احساس بلاعوض تحریکات. در آهنگ “سفید” مثلا که احساس می کند مانند یک fratty زیاده روی او شکایت در مورد قادر به می گویند N-word و بیانگر امداد است که او را سیاه و سفید و یا یک زن. Burd به من گفت که او در زمان “سفید” خود را در کانال یوتیوب چرا که او در می یابد آن را “شرم آور” در حال حاضر. “من زندگی در یک طبقه متوسط حباب,” او گفت: “بدون درک بسیار بزرگتر چارچوب روابط نژادی در آمریکا است.”

توسط retreading و به آرامی fictionalizing Burd را در مسیر “دیو” را به ما می دهد گسترده تر لنز که از طریق آن برای مشاهده آنچه در آن به معنی به عنوان یک فرد امتیاز به قرار دادن خود را در یک فرهنگ است که خود. هنگامی که دیو در دیدار dreadlocked جنوبی و مرکزی متولد گاتا رسمیت می شناسد که او را به عنوان “یوتیوب رپ با کیر بسیار کوچک و تمام است که” او نشئه است. “شما هیچ ایده چگونه شاد این باعث می شود من,” او می گوید. “من تمام عمر در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن افراد خود را . . .”—او مکث طولانی ضرب و شتم—”شجره نامه.” (گاتا که در نهایت تبدیل به دیو اعتیاد به مواد مخدره مرد توسط Burd را در زندگی واقعی اعتیاد به مواد مخدره مرد Davionte Ganter.) آنچه موجب صرفه جویی در لحظات مثل این از صرف jokey حرکات است نه فقط نشان می دهد straightforwardness در تصدیق هر دو دیو درس خوان سفید وسط کلاس با شیفتگی و تجربی فاصله از—black فرهنگ هیپ هاپ, اما همچنین تعهد خود را به ساخت گاتا کاملا گرد ، نشان می دهد پنجم قسمت یکی از ترین آن موثر بر ومیزان در گاتا را اختلال دو قطبی (یک بیماری است که Ganter نیز مبتلا شده است) و آن تقاطع با خود نا امید و آرزوی رپ ستارگی. “من نمی پرداخت به آرام سلام من اعتیاد به مواد مخدره شما احساس می کنید به من؟” گاتا می گوید در یک فلاش بک به عنوان جنون antics او پرتاب تور اتوبوس از رپر Pacman دا مسلح. بعد از آن در یکی دیگر از فلاش بک دلخراش شکست در یک فروشگاه کفش او را برده بود به بیمارستان است. او نیز قادر به ذخيره ذهنی خود را بار هنگامی که او در نهایت اعتراف مبارزه خود را به دیو. “من هرگز به هیچ کس این نوع از گه برو. هرگز. این گه شرم آور است,” او می گوید.

هنوز هم نشان می دهد هرگز می شود بیش از حد kumbaya. آخر باز می شود با یک نه دقیقه طولانی Lil Dicky رپ تصویری که فسادهای خود را misadventures پس از او در زندان برای افشای توپ خود را روی صحنه. آهنگ می شود دیو در مشکل با برچسب رکورد که بداند آن سبک تن در مورد نژاد پرستی جنایی-سیستم عدالت بیش از حد مشکل ساز است. ناراحت است که او آزادی خلاق است در حال خفه دیو کتاب سفر در Charlamagne tha قدرت خدا 105.1 نمایش رادیویی “صبحانه باشگاه” جایی که او در نظر دارد به début آهنگ جدید, در برابر خواسته های برچسب. هنگامی که او در نشان دادن دیو است که بلافاصله با قرار دادن در صندلی داغ در مورد انتخاب خود به عنوان یک خواننده رپ, به یک سیاه اعتیاد به مواد مخدره ، “این است که فرهنگی تخصیص?” آنجلا یی Charlamagne را شرکت میزبان می پرسد دیو فریبنده او را از تعادل خارج است. “می خواهم بدانم در حال حاضر اگر آن را یا نه” دیو می گوید haltingly. “فقط در حال حاضر و در این لحظه یک خواننده رپ است تعجب اگر چه او انجام است فرهنگی تخصیص?” Charlamagne می پرسد در ناباوری. “در اینجا چیزی است که من می گویند” دیو در نهایت پاسخ. “اگر داشتن گاتا بخشی از من رپ حرفه ای است که در واقعیت فرهنگی تخصیص است . . . پس از آن من واقعا نمی پشیمانی. من می دانم که یک چیز عجیب و غریب می گویند اما او مانند—من مانند یکی از بهترین دوستان من تا به حال از آن پس بود و من دوباره آن را انجام دهد. من عاشق این مرد است.”

یی به نظر می رسد به طور کامل متقاعد شده است. “برچسب ✊” او می گوید: کمی sarcastically. و واقعا چرا باید او بود ؟ دیو پاسخ لزوما به معنای تاریخ و زمان آخرین کلمه در اینجا آن را یکی دیگر از سخن گفتن در یک امر انتزاعی و یکی دیگر از لحظه دشوار در محل کار از خود سؤال. در پایان دیو تصمیم می گیرد به برتر “زندان” در “باشگاه صبحانه.” اما البته ما بینندگان در حال حاضر دیده می شود و بنابراین ما برای شرکت در این مهم پیگیری از تصمیم گیری برای خودمان تا چه حد یک هنرمند می تواند در چارچوب یک نژادپرست جامعه هنگامی که به دنبال یک سنتی, سیاه, شکل هنر. در این نشان می دهد گسترش این پیشنهاد را از unburdening و خودآزمایی به بینندگان خود را.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>