خوش آمدید خوش بینی از “پیشتازان فضا: پیکارد”

Patrick Stewart as JeanLuc Picard.
در جدید CBS همه دسترسی سری پاتریک استوارت بوده است اغوا بازگشت به خود “پیشتازان فضا” شخصیت Jean-Luc Picard, توسط حق رای دادن نان و کره: اجتماعی و مسائل سیاسی.عکس توسط Trae Patton / CBS

در یک سیاره دور می رسد از فضا, Jean-Luc Picard این طبقه کاپیتان کشتی فضایی شرکت زد که گفت: او شیطان است. او می تواند مردم را ناپدید می شوند در یک فلش از انرژی است. زمین را تکان داد و در فرمان او. پیکارد شک و تردید بود. در تمام سفرهای خود را, او تا به حال هرگز مواجه شر مطلق. جهان موجودات—ربات های انسان نما tiny robots nbsp نور بود و همه قادر به تغییر و یا حداقل از وحی است. قطعا باید وجود داشته باشد یک راه برای پیدا کردن خوب در این قدرتمند بودن و یا در غیر این صورت راه به چیزی را اشکار کردن او. در سال های اخیر پیکارد را خوش بینانه روح شده است سخت به التماس نه تنها در جهان بلکه در تلویزیون. این موفقیت نشان می دهد مانند “Breaking Bad” و “Veep” ثابت کرد که مخاطبان می تواند علاقه مند در نظر اخلاقی ورشکسته مردم بدون به دنبال رستگاری خود را. اما در چشم انداز ریگ واقع گرایی که ظاهر شده در دهه پس از یک بار شجاعانه زیبایی, ژست خود را از دست داده لبه. مخاطب خسته قدرتمند اپورتونيست که ما را تهدید می کند در طول روز می یابد آن را سخت تر برای نشستن transfixed توسط rudderless فساد در شب.

که ممکن است به همین دلیل “پیشتازان فضا” خالق Gene Roddenberry قرن بیستم آرمان گرایی است که در ظهور دوباره wafting از نشان می دهد مانند Michael Schur فلسفی طنزهای “به جای خوب” و Seth MacFarlane را “اورویل” یک Trekkie تایید ادای احترام به “پیشتازان فضا: نسل بعدی.” در اصل “نسل بعدی” پاتریک استوارت نقش پیکارد فرمانده یک کشتی فضایی در یک ماموریت اکتشاف و خدمه که نوع دوستی او می تواند به عنوان اعطا شده است. این نشان می دهد یک بخش مارگارت مید در میان Samoans و یک قسمت در مقطع کارشناسی درس اخلاق و آن مشتق از آن تنش از صحنه های نبرد و یا از شخصیت غم انگیز نقص, اما, نه, از, اخلاقی و منطقی quandaries که تعجب مخاطبان از صحنه به صحنه: اگر یک کشتی می رسد از طریق یک زمان شکاف از یک نبرد تاریخی است که نجات زندگی میلیاردها شما ارسال آن به پایان زد و خورد و حتی خدمه آن را تقریبا به طور قطع می میرند ؟ ترین معضلات حل و فصل شد بی سر و صدا. لیزر تفنگ (به شکل یک ریش تراش برقی) ممکن است هنگامی که یک قسمت. تعلیق خواهد ساخت به عنوان پیکارد سخت گیر و گاهی اوقات shouty به آرامی وارد یک راه به احترام تمام اشکال حیات هوشمند بدون توجه به شرایط. همانطور که برای زمین تکان دادن شیطان پیکارد شکست او را با طراحی کونگ فو در بالا پرتگاه اما با توجه به روند در دادگاه آشکار او به عنوان یک هنرمند باهم بهره برداری از آخرین زلزله در فن آوری است.

استوارت در نهایت رشد خسته از فرمول “پیشتازان فضا: نسل بعدی” و نزدیک خود را شناسایی و با شخصیت اما او بازگشت به بازی پیکارد دوباره در جدید CBS تمام دسترسی های سری “Star Trek: پیکارد.” او به نظر می رسد جلب و جذب توسط حق رای دادن نان و کره: اجتماعی و مسائل سیاسی. هفتاد و نه ساله به زبان انگلیسی بازیگر همچنین تهیه کننده اجرایی در این نمایش گفته است که او می خواهد داستان های علمی تخیلی به مقابله با جهان گرفتار تهمت و مبارزه با تروریسم در اروپا با جنگ های بی پایان مهاجرت و بحران. “من عصبانی و نا امید و خجالت ما تصمیم به ترک اتحادیه گفت:” NPR به تازگی.

در نمایش جدید کاپیتان نرم سن reëmerges در زمان تاریک خط. خود را محبوب اندروید ستوان داده مرده است. ایالات فدراسیون سیارات سازمان است که بر پیکارد در گوشه ای از کهکشان کاهش یافته تحت نوسان از نیروهای هر دو بیگانه و فاسد است. مصنوعی زندگی فرم باید مجموعه ای از مریخ در آتش و در حال حاضر ممنوع است. یک ابرنواختر تخریب خانه های دنیا از Romulans فدراسیون تاریخی دشمنان تنظیم کردن سیارات پناهندگان بحران است که متزلزل جمعیت زمین است. پیکارد ارزش کاهش یافته است به طور کامل از مشترک با کسانی که از دولت او. در سکون در فرانسه تاکستان که در آن او بزرگ شده و به دور از خارج از ماشین چین دهنده شرایطی است که در معرض تهدید سازمانی او و دیگر صحبت می کند در کوتاه دستورات (“حدس و گمان” “گزارش” “پس از آن”) اما muses در طول راه خود را پیشرفته سال و غم انگیز وضعیت سیاسی باید cowed او. “پرستاری من به جرم کرامت است. نوشتن کتاب تاریخ مردم ترجیح می دهند برای فراموش کردن” او می گوید: سرزنش خود. “من شده اند زندگی می کنند. من منتظرش بوده ام برای مردن.”

مانند یک sci-fi جیمی کارتر پیکارد دارای ضمانت شخصی خود را در جهان به اخلاقی عمل می کند. او گرفته شده در دو Romulan پناهندگان. آنها گفتگوی بورسی و رفع صبحانه و یاد او را به دست خود را بشویید. پیکارد چشم انداز تغییر نکرده فقط حس خود را از آنچه یک جهانی حفاظت از زندگی در همه اشکال آن هنوز هم می تواند در یک جهان درد و رنج از درجه اعتبار ساقط در اقتدار اخلاقی. و در عین حال به زودی پس از ملاقات ما با او پیکارد است به طور ناگهانی احساس امیدوار دوباره.

CBS مدیران که آورده پیکارد بازگشت به آمریکا خوشبین هستند بیش از حد: آنها اعلام کرد که فصل دوم از “پیشتازان فضا: پیکارد” قبل از فصل 1 حتی پخش آن قسمت اول. و استوارت در جریان بوده است در اطراف خود جمع آوری پیر اعضای بازیگران برای cameos, فقط به عنوان احیا پیکارد می رود در اطراف جمع آوری خدمه جدید برای یکی از آخرین ماموریت به فضا است. استوارت به تازگی مخابره بیش از مجموعه ای از “نظر” خود را در بهترین راه راه ژاکت به دعوت گلدبرگ Whoopi برای پیوستن به او برای فصل آینده از “پیکارد.” او دلیل خوبی برای فکر می کنم او می خواهم می گویند بله. سه دهه قبل در اوج شهرت او گلدبرگ به نام Roddenberry به ناهار و به او گفت که او می خواست به “نسل بعدی.” او خود را به عنوان barkeep Guinan. برای نیم دوجین فصل Guinan توصیه خدمه در همه چیز از چگونه به لاس زدن چگونه برای پیدا کردن بشریت در حدود irredeemable جمعی شناخته شده به عنوان بورگ یک کندو از موجودات که با خشونت تبدیل هر گونه آنها مواجه می شوند به نیمه مکانیکی اتوماتیک.

گلدبرگ رابطه نشان می دهد به عهد به آن اخلاقی و سیاسی. به عنوان یک دختر کوچک در دهه شصت او ثابت چشم ستوان Uhura ارتباطات افسر اول بازی توسط Nichelle Nichols در اصل “پیشتازان فضا” سری. “وجود دارد یک بانوی سیاه در تلویزیون” گلدبرگ گفت به مادرش. “و او ain’t no خدمتکار!” نیکولز خودش تقریبا ترک نشان می دهد پس از یک فصل بود اما تشویق به قطع یکی دیگر از اوایل “پیشتازان فضا” فن: مارتین لوتر کینگ جونیور “شما به نوبه خود در تلویزیون و اخبار بر می آید و شما ببینید ما راهپیمایی صلح و شما ببینید صلح آمیز نافرمانی مدنی و شما با دیدن سگ و دیدن شیلنگ آتش نشانی, و همه ما می دانیم که آنها نمی توانند ما را نابود” او به یاد می آورد شاه به او می گوید که “از آنجا که ما در قرن بیست و سوم.”

این نقش از تنوع در بسیاری از تکرارها از “پیشتازان فضا” نیست همیشه هست. برخی از گونه ها مانند Klingons یا Romulans بودند و اغلب کاهش می یابد به یک استاتیک مجموعه ای از ویژگی های “یک نوع از بین کهکشانی پروفایل نژادی” را به عنوان رمان نویس و “پیکارد” showrunner Michael Chabon به تازگی آن قرار داده است. Chabon همراه با او همکاری نویسندگان را ساخته اند تلاش برای تغییر آن است. اخیر “پیشتازان فضا” فیلم و سریال از جمله “کشف” اضافه شده اند intraspecies انواع—نه هر Romulan است conniving و نه هر کلینگون دارای رنگ پوست تیره. “پیکارد” نیز حرکت از خوش خیم تر “پیشتازان فضا” قوانین را مطابق با گرایش های جدید از جریان های تلویزیونی. گفت و گو (“شخصمن یک همکار در هوش مصنوعی و آگاهی کوانتومی”) و عادات (یکی از شخصیت مواد اینده قلم با وطنی “مار برگ” و vapes از آن moodily) اغلب به نظر می رسد بیشتر در خانه در قرن بیست و یکم بیش از بیست و چهارم. وجود دارد بلاعوض صحنه های مبارزه و برخی از ضدقهرمان ثبات قدم بیش از حد: بسیاری از چهره های جدید را احاطه کرده است که پیکارد در حال premium-کابل اراذل و دانیل کریگ–عصر باند تبهکاران, پر از دنیوی و اصحاب overcooked ایدئولوژی و خود محور نیت. چه منحصر به فرد است که آنها در مورد جاروب در Picardianism های بستنی قیفی اما شاید هنوز فرسوده تخیلی جهان که مشتاق به رسمیت شناختن آرمان های مشترک در سراسر کهکشان در حالی که همچنین حفظ آن تفاوت است.

پیکارد نمی آمد دور و بدون آسیب از تمام تحقیقات خود را از بیگانه نزاع. او تا به حال ذهن خود بارها و بارها ربوده شده توسط نگرانی از موجودات دیگر است. بورگ پس از جذب او است. “آیا شما تا به حال . . . شده است یک غریبه به خودتان است ؟ ” کسی از او می پرسد در اولین قسمت از “پیکارد.” “بسیاری” او پاسخ. تماشای پیکارد و خدمه اش کشف کهکشان همواره به عنوان مقدار در مورد پیدا کردن تفاوت در قلمرو فراتر از منظومه شمسی ما به عنوان مورد پیدا کردن امکان تفاوت در داخل خودمان است. حتی به عنوان ستاره جدید بازحمت حرکت کردن را نشان می دهد جهان را یک سایه بیشتر گریم آنچه باقی می ماند همان اصولی است که راهنمای ما کاپیتان—احترام برای همه اشکال از هوش و هیجان ناشناخته است که پایه و اساس خیلی از امید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر