غرب نمی تواند ترک و چین و حتی اگر آن را می خواهد به

TR / خبرگزاری فرانسه / گتی

“نگه چین پاسخگو” خواستار جمع آوری اعانه درخواست از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab قول داد به سوال “سوالات سخت” و تهدید پایان “کسب و کار به طور معمول” با پکن است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواست چین به شفاف تر در مورد چگونگی آن پنجه شیوع. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که این امر می تواند “ساده لوحانه” به مقایسه چین و مدیریت بحران که در دموکراسی های غربی و اضافه “وجود دارد به وضوح چیزهایی که اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم”—اشاره آشکار به رشد بین المللی شک و تردید بیش از پکن ادعا می کند که این شامل ویروس.

افشاگری در چین بود و دو حزبی در واشنگتن و قبل از coronavirus همه گیر اما در حال حاضر رهبران در اروپا که در آن همه گیر شده است همچنین ضربه سخت تقاضاهای مصرانه برای پاسخگویی از چین به دلیل اولیه آن اشتباه و مبهم و تاریک کردن که یاری از شیوع کروناویروس در سراسر جهان است. اما چگونه به شدت آنها واقعا می تواند یک دولت زمانی که بسیاری از آنها نیاز به پکن برای مهم ترین چیز—لوازم پزشکی?

چین در حال حاضر تولید نیمی از جهان پزشکی, ماسک حتی قبل از همه گیر گسترش آن را نیز یک منبع اصلی از مواد دارویی و تجهیزات حفاظتی در زمانی که کشور در سراسر جهان در حال تجربه کمبود.

“جهان وابسته به چین برای ساخت” ویلی Shih یک استاد در دانشکده کسب و کار هاروارد که نوشته شده در ایالات متحده-چین تامین-زنجیره ای مسائل به ما گفت. این فقط در مورد لوازم پزشکی—آن را نیز در مورد الکترونیک, منسوجات مبلمان و اسباب بازی و خیلی بیشتر اضافه کردن به حدود یک و نیم تریلیون دلار در واردات است. “بنابراین من در مدرسه که بحث ارزان است. و اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن به این مسیر و سپس شما باید آماده برای عواقب” Shih گفت.

و آن را تنها یک ماده از سادگی جابجایی به مراکز دیگر از چین داده که پکن سمان است خود را به عنوان قلب جهانی تولید با پیشرفته تر داخلی زنجیره تامین نسبت به دیگر ممکن است جایگزین.

اگر غربی نارضایتی با چین coronavirus عملکرد در حال حاضر بیشتر لفاظی از ماده آن را هنوز هم ممکن است presage برخی از تغییرات دراز مدت هر چند وجود دارد برخی از شواهد که کشورها نگران هستند حتی فقط antagonizing پکن بیش از حد علنا با کلمات خود را.

فرانسه مانند آمریکا عمیقا متکی چینی زنجیره تامین نه تنها برای تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مقابله با کروناویروس اما برای آن دارویی و صنایع خودرو بیش از حد. پاکسازی به تازگی اعلام کرد که فرانسه را در تلاش برای “استقلال کامل” توسط ramping تا تولید خود را از ماسک صورت و هواکش اما بعید است به یک راه حل سریع (او گفت: آن اتفاق می افتد در پایان سال) و یا یک ارزان. به عنوان یک نتیجه از این بحران “شرکت های بزرگ فرانسه را تحت فشار بسیار زیادی به بازگرداندن برخی از محصولات خود را از کشورهای دیگر و انتخاب قطعی و بدیهی خواهد بود چین” فیلیپ لو Corre یک غیر ساکن ارشد در اروپا و آسیا برنامه های در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی به ما گفت. برخی در حال حاضر به نظر می رسد در پاسخ به پاکسازی اعلام. فرانسه شرکت دارویی سانوفی گفت: در ماه گذشته است که این امر راه اندازی یک جدید اروپا-بر اساس شرکت برای کاهش وابستگی آن به تولید مواد مخدر در چین و هند که در آن اکثریت جهان مواد فعال دارویی ساخته شده است.

لو Corre هشدار داد که تلاش برای کاهش فرانسوی وابستگی به چین می تواند در پکن انجام این همان است که می تواند اثر سوء بر روی برخی از فرانسه بیشترین سود بخش ها مانند شراب و گردشگری. “برای بسیاری از این صنایع بازار چین مهم نیست,” او گفت:.

در بریتانیا Raab را پیشنهاد تغییر از “کسب و کار به طور معمول” است که به طور مشابه مشکوک. مانند دیگر کشورهای بریتانیا نگاه به چین برای به دست آوردن نجات بخش مواد مانند تست کیت و هواکش. نخست وزیر بوریس جانسون صحبت با همتای چینی خود, خی Jinping, در مورد دو کشور در مبارزه با “شانه به شانه” برای جلوگیری از شیوع بیماری در اواخر ماه فوریه تنها یک ماه قبل از جانسون بیمار مبتلا به ویروس خود را.

هر چند پکن نیست رتبه در میان بریتانیا بزرگترین شرکای تجاری در مناطق که در آن دو کشور را درگیر چنین به عنوان فن آوری و بخش های مالی انگلستان بعید است که به دنبال به upend کسانی که روابط آمریکا با قهوه ای سابق دیپلمات انگلیسی در پکن به ما گفت. “به عنوان [بریتانیا] اقتصاد این آمار این مناطق احتمالا جایی که آن را می خواهد به انجام آنچه در آن می تواند برای حفظ رشد مناسب و معقول و یا هر گونه رشد در همه گفت:” قهوه ای که در خدمت به عنوان مدیر لاو موسسه چین در کالج کینگ لندن است.

رشد وابستگی به چین شده است یک منبع نارضایتی در بریتانیا پس حتی قبل از coronavirus پدید آمده است. در اوایل این سال Johnson, به چینی, غول مخابراتی Huawei اجازه برای ساخت بخشی از بریتانیا 5G شبکه با وجود نگرانی هایی است که می تواند مطرح هوش خطر و انگلیس فن آوری های وابسته به چین است. همه گیر پرسیده است: این بحث با برخی از قانونگذاران ارشد اصرار دولت به تجدید نظر در موضع خود.

هر چند پکن نیست در میان بریتانیا بالا-چهار شرکای تجاری آن است که با این وجود یک کلید اقتصادی متحد—که سیمون مک دونالد سر از بریتانیا سرویس سیاسی این هفته قانونگذاران گفت “تبدیل شده است مهم تر در چند سال گذشته است.”

پس از آن وجود دارد این ماده در مبارزه با تروریسم در اروپا است که برنامه ریزی برای رفتن به اثر کامل تا پایان سال است. “انگلستان خواهد بود به دنبال بزرگ فرصت های جدید اقتصادی خارج سنتی آن همکاری در اروپا” براون گفت. “این امر می تواند عجیب و غریب اگر جهان دومین اقتصاد نمی شکل در آن است.”

برخی از کشورها در حال حاضر در بر داشت راه برای حرکت از چین با سفت کردن قوانین در اطراف سرمایه گذاری خارجی. در انجام این کار دولت را در هند و آلمان و استرالیا استدلال کرده اند آنها می توانند ساحل تا خود را داخلی ظرفیت تولید مواد ضروری و بدون ترس است که آنها ممکن است خریداری شده توسط سرمایه گذاران خارجی است. هر چند محدودیت های جدید نیست, نام چین به صراحت “تاثیر سیاست بر سرمایه گذاران چینی روشن است” یک سخنگو در سفارت چین در دهلی نو در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده اگر چه یک مطالعه موردی در چقدر دشوار است این نوع تلاش ممکن است به اثبات می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن کار آمد مصمم به قطع برخی از امریکا عمیق تجارت درگیری با چین سرزنش کشور برای از دست دادن آمریکایی مشاغل تولیدی به نیروی کار ارزان تر در خارج از کشور. اما حتی با آمریکا و چین تقریبا دو سال به یک جنگ تجاری شامل میلیاردها دلار در تعرفه های یکی دیگر کالاهای coronavirus روشن ساخته است که چقدر در هم تنیده اقتصاد خود باقی می ماند و چگونه از آن دشوار خواهد بود برای جدا کردن آنها. همان کاخ سفید رسما به دنبال پاسخگویی به airlifted تن از تجهیزات پزشکی از چین است. حتی مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کردن است که آن را نه چندان آسان به نوبه خود به دور از چین است.

در یک نقطه در سال گذشته او حتی از طریق توییت دستور شرکت های ایالات متحده برای پیدا کردن جایگزین برای عامل در چین است که او نمی تواند وادار اما که برخی از شرکت ها در حال حاضر در تلاش برای انجام دهید.

در کاپیتول هیل بعلاوه جمهوری چین hawks را خال خال فوری فرصت را به فشار مورد که پکن نمی توان اعتماد کرد, و آمریکا نیاز به قادر به تولید به مراتب بیشتر از خود لوازم پزشکی به عنوان یک موضوع امنیت ملی است. دموکرات ها هم بودند که آشکارا فرسایش در مورد پزشکی-تامین-زنجیره وابستگی به چین پاییز گذشته. قانونگذاران از هر دو طرف در حال هل دادن پیشنهادات در حال حاضر برای تشویق شرکت های ایالات متحده را بیشتر لوازم پزشکی, اما حتی با تمام این فعالیت هر نوع تغییر می تواند سال ها طول بکشد و این بیماری همه گیر در حال حرکت بسیار سریع تر از زمان آن را به بازسازی کل صنایع است. به عنوان سناتور تام پنبه اشاره کرد در یک op-ed با نماینده جمهوری خواه مایک گالاگر: “فقط سال پس از ایالات متحده اعطا چین ویژه تجارت امتیازات در سال 2000 آخرین پنی سیلین گیاهی در امریکا بسته است. آمریکا کارخانه ساخته شده است که آسپرین و ویتامین C و دیگر ضروری پزشکی بسته پس از آن قرار داده و از کسب و کار توسط چین درنده قیمت گذاری شده است.”

این چپ در ایالات متحده به ویژه آسیب پذیر که دولت چین در تلاش برای کنترل خود را در کشور شیوع کارگردانی پزشکی خود تولید کنندگان در ماه فوریه به هدف تولید برای استفاده داخلی. “در حال حاضر ظاهرا گذشته به اوج خود COVID-19 شیوع” یادداشت سرویس پژوهشی کنگره, “دولت چین ممکن است انتخابی انتشار برخی از تجهیزات پزشکی به خارج از کشور تحویل با کشورهای تعیین شده انتخاب شده با توجه به محاسبات سیاسی.”

حتی یک خطر بزرگتر می شود که چین تسلیحاتی داروهای که کشورهای دیگر ممکن است نیاز به. مثلا “دارو را می توان با آلاینده های کشنده و یا به فروش می رسد بدون هیچ گونه دارو واقعی در آنها ارائه آنها بی اثر است. این محصولات را می توان به توزیع خاص اهداف” رزماری گیبسون نوشت که یک کتاب پزشکی ایالات متحده وابستگی به چین و شهادت به ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون در تابستان گذشته.

برخی از کشورها در حال حاضر شاهد مشکلات: گزارش های نادرست و تجهیزات پزشکی از چین خواسته اند دولت در, اسپانیا, ترکیه و هلند رد چینی ساخته شده از چرخ دنده ها. بریتانیا منابع میلیون ها نفر از coronavirus تست کیت از شرکت های چینی صرف 20 میلیون دلار تنها برای پیدا کردن که آنها حتی نمی کار می کنند.

مشکل اما زندگی نمی کند تنها در چین—این مطلب که چین توانسته است به سرمایه گذاری در امریکا را به خود اشتهای و ساختار آن میباشد. ناگهانی افزایش تقاضا برای لوازم پزشکی مانند آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر که در نتیجه کمبود بدون توجه به جایی که آنها در حال تولید است. “تمرکز فقط روی چین تمرکز اشتباه” دیوید Simchi-Levi یک استاد MIT که تحقیقات زنجیره تامین به ما گفت. مشکل بزرگتر این است که صنایع تمرکز بر کاهش هزینه ها برگ هیچ جایی برای سرمایه گذاری در ساختمان به اندازه کافی شل در سیستم برای پاسخ به بحران ها مثل این. سرمایه گذاری در زنجیره عرضه تابآوری هزینه پول برای هیچ نفع فوری و بیشتر از زمان بحران اتفاق نمی افتد. در هر صورت, شما را تا پایان با بیشتر کالاهای گران قیمت در کوتاه مدت است. در نهایت این مصرف کننده است که باید تصمیم بگیرد که آیا آنها مایل به پرداخت هزینه برای آن است.

Shih به یاد می آورد رفتن به خانه انبار در تابستان گذشته به انتخاب کنید تا برخی از N95 ماسک برای محافظت از او را از گرد و غبار در طول حیاط کار می کنند. او راه اندازی یک سناریو: فرض کنید دو مجموعه یکسان از ماسک یکی از چینی ساخته شده و یک آمریکایی ساخته شده است. آمریکا ساخته شده و هزینه های دو برابر. که شما خرید ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>