جاشوا رابرتز / ایسنا

در اولین روز از استیضاح که نوک به صبح زود ساعت بعد قاضی جان رابرتز اندرز احزاب برای نمایش بیشتر مدنیت. او را دوست نداشتند bandying در مورد خائن, دروغو پوشش. آن را مرتب کردن بر اساس استدلال مناسب ساخته شده به جهان “بزرگترین مشورتی بدن.” “به یاد داشته باشید که در آن شما هستند” رابرتز به این نتیجه رسیدند.

رئیس دادگستری به نظر می رسید به برخی از اثر در اتاق. و به جز چند اضافی تکه های خشن از شعارهای دادرسی به طور کلی منظم و رفتار محدود. یک عملکرد ایستاده بود با این حال که از کاخ سفید مشاور پت A. Cipollone. این بود که خیلی نمی شود به خاطر او خلق و خوی خود را از دست داده و یا تضعیف کردن و سیاست رئیس جمهور در مورد نشان می دهد در پشت استدلال حقوقی. او ساخته شده یک تصمیم سیاسی صورت مستقیم و unapologetic نظر و چشم پوشی از مسائل مطرح شده توسط دخالت خود را در کاخ سفید در های مختلف واقعی مسائل سنا نامیده می شد پس از حل و فصل.

گفته شده است که اغلب به اندازه کافی است که استیضاح یک روند سیاسی و به یک درجه و یا دیگر سیاست اجتناب ناپذیر هستند در ساخت و ساز از خانه مديران استدلال و سناتور’ سوالات و اظهارات روشن و خاموش کردن کف. Cipollone است کاخ سفید مشاور رئیس وکیل به دفتر ریاست جمهوری و بنابراین مناسب ارزیابی تحت استاندارد های مختلف. او نه یک سیاستمدار. او نه رئیس جمهور شخصی وکیل است که در آزادی به نوبه خود استدلال در خواهد شد در یک شخصا و یا سیاسی خود علاقه مند جهت. او یک مقام ارشد دولت وکیل که حامل یک ویژه تعهد به تصمیم گیری صحیح استقرار از جمله انتخاب خود را از تن و استدلال است که خود را نهادی مسئولیت خواستار.

Cipollone تصمیم به ماندن در مسیر است که او سفر زودتر در مجلس استیضاح فاز در ارتباطات خود را با آن بدن است. که در آن نقطه او مخلوط کمی در خود چهره سیاست در خود رسمی در قانون اساسی و به دلیل فرایند استدلال. او در دسامبر توصیه قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler که او و دیگر خانه دموکرات بود “از دست رفته به اندازه کافی از امریکا هم با این [استیضاح] جدول کلمات متقاطع.” دو ماه قبل از اینکه او را متهم کرده بود که خانه دموکراتیک اکثریت به دنبال سرنگونی انتخابات قبلی و نفوذ بعدی: “برهنه استراتژی سیاسی.” او همچنین با استفاده از این مناسبت که از ماه اکتبر نامه ای به ترویج جمهور ثبت در دفتر با استناد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” و “قوی رشد اقتصادی” و موفقیت در “گسترش سطوح پایین تاریخی از بیکاری است.” این آسان نیست به بگویید که در آن در متن کاخ سفید مشاور تبدیل شده بود قلم را به کاخ سفید دفتر ارتباطات و یا اینکه آیا او در نظر گرفته خود را به همان اندازه ماهر در هنر سیاسی چرخش.

این بسیار سیاسی رویکرد ادامه داد: در سنا است. در اوایل Cipollone متهم خانه مدیران از “نفاق” اما با تلخ و تاب: “آن است که بیش از حد به گوش دادن به تقریبا—نفاق از همه چیز است.” او اعلام کرد که مدیران “در اینجا به سرقت یک انتخابات. آنها در اینجا به سرقت دو انتخابات است.” خانه هدف او گفته بود که “مقصر بودن عظیم ترین دخالت در انتخابات در تاریخ آمریکا است.”

این فوق العاده بود حمله به خانه انگیزه. از دهان خارج از رئیس جمهور و یا هر یک از خود را سیاسی lieutenants و یا حتی شخصی خود را وکیل آن ممکن است بیمار توصیه یا غمانگیز و یا فقط آنچه سیاسی خود را پایه تشنه و نه (به خصوص برای این رئیس جمهور) از عادی. برای کاخ سفید, مشاور دولت وکیل به نمایندگی از نهاد ریاست جمهوری آن قابل ملاحظه حزبی عملکرد.

غیر معمول طبیعت Cipollone نقش نیست پایان با fevered حملات سیاسی است. در ماه ژانویه, خانه مدیران به او توصیه کرد که شواهد نشان داده بود که او یک واقعیت شاهد و به یاد او که یک وکیل با لینک مستقیم, شخصی, آگاهی از حقایق مورد نباید به عنوان مدافع. یک وکیل است که شاهد مدیون شهادت به دادگاه نه حرفه ای وفاداری به مشتری که از طرف او ممکن است انتخابی (یا بدتر) در ارائه حقایق است. در یک موجز بیانیه ای از مشکل یکی از کشور های پیشرو کارشناسان حقوقی و اخلاق و استفان Gillers اشاره کرد که:

چون Cipollone شرکت در زمینه وقایع و حقایق او نشان میدهد در حمایت خود را ظاهر می شود به خصوص معتبر. پس از همه, او وجود دارد. در عین حال او نمی خواهد قرار داده شده اند و تحت سوگند و او را فرار cross-examination سنتی پادمان برای تضمین این که شهادت است و راستگو. در این راه او می شود مزایای که مانع از مخالفان خود را. او هر دو شاهد و گواه به طور همزمان.

البته در حالی که سنا تلاش یک استیضاح یک دادگاه است و دادگاه مانند هر دیگر. آن را می سازد قوانین خاص خود را دارد. تا زمانی که کنترل اکثریت تصمیم به چشم پوشی Cipollone مشکل موقعیت آن را رایگان به انجام این کار. اما انتخاب نهایی خود را. او نیاز به گرفتن نقش رهبری در رئيس جمهور در دفاع. ممکن است او را به همراه داشت در این تریبون به دیگران است.

Cipollone تصمیم به نگه داشتن کمر فقط به عنوان او کاهش یافته است به ترک لفظی حمله به انگیزه به رئیس جمهور شخصی وکلا و کاخ سفید, سیاسی, دستگاه. مدت کوتاهی قبل از سنا رای دادند شاهدان, مطبوعات, گزارش ها حاکی است که Cipollone حضور داشتند محوری جلسه در ماه مه که در طی آن رئیس جمهور به کارگردانی جان بولتون به آغاز فشار بر دولت اوکراین برای بررسی یک رئیس رقیب سیاسی. پرسش از واقعیت در مورد رئیس جمهور انجام و انگیزه در اوکراین موضوع مرکزی به مورد قبل از این مجلس نمایندگان و سنا و با توجه به فشار حساب Cipollone شاهد به رئیس جمهور اقدامات و آشکار و یا اعلام اهداف.

Cipollone نیز تحت انتقاد وی از سوی مامورین که استدلال خود را بر روی حقایق کلیدی در شدند گمراه کننده و یا دروغین. واقعیت-چکرز داشت او مایل به این نمره. اما حتی اگر مقدار زیادی از اتاق است که به طور معمول با توجه به وکلا به شکل حقایق درون سخاوتمندانه حد و مرزی برای خود استدلالی استفاده, کاخ سفید, مشاور است و نه فقط هر وکیل. Cipollone شده اند و توصیه می شود بیشتر از متفکرين می گویند رئیس جمهور شخصی وکلا در جنبه های واقعی خود را ارائه. این مراقبت بود به ویژه در نور از تصمیم خود برای توسل به شدت متهم سیاسی ادعاها و لفاظی.

Cipollone است که برای اولین بار در کاخ سفید, مشاور, عملکرد که موجب نگرانی که او را تبدیل به ادغام در رئیس جمهور سیاست در هزینه به مسئولیت خود به عنوان یک دولت وکیل. در اوایل تاریخ این دفتر منتقدان می ترسید که کاخ سفید مشاور در رئیس جمهور بک تماس گرفته و در بال غربی را موفق به تشخیص رئیس جمهور شخصی و منافع سیاسی خود را از رسمی ، یکی از جیمی کارتر رئیس جمهور را به طور کلی وکیل بنیامین Civiletti در نظر گرفته به عنوان یک “عمل شنیع … [با] تعداد زیادی از پتانسیل برای جنگ به دلیل ماهیت سیاسی است.” به Civiletti و ناظران دیگر که به اشتراک گذاشته شده خود را مشاهده ظهور کاخ سفید مشاور فاجعه آمیز نوبه خود به دور از زمانی که دادستان کل بود “رئیس جمهور حقوقدان” و وزارت دادگستری بود خود شرکت حقوقی.

در این دفتر شد نهادینه شده و کاخ سفید مشاور بود و در اینجا به ماندن بگیرید. وجود دارد یک میزبان از دلایل از جمله رشد در قدرت ریاست جمهوری و گسترده ادعا می کند از اقتدار; چالش های تقسیم دولت و قطبی سیاست با تکرار رسوایی و کنگره تحقیقات و خواسته های مدیریت مجموعه قوانین و مقررات حقوقی مختلف اجرایی-شعبه توابع. این کار برای کاخ سفید, مشاور این است که به حمایت از رئیس جمهور با صدا مشاوره حقوقی و به منظور تسهیل یک دولت را در دستیابی به اهداف مشروع خود در درون حکومت قانون است. برای انجام این کار به طور موثر مشاوره مورد نیاز است مانند هر وکیل خوب می دانم که “مشتری” از جمله قدردانی از طیف وسیعی از فشارها و عوامل برخی به ناچار سیاسی است که هر رئیس جمهور مواجه است. اما کاخ سفید و مشاور موظف است به انجام به عنوان یک وکیل در استخدام, ایالات متحده آمریکا—جوابگو به مردم برای ملاقات با بالاترین استانداردهای حرفه ای و باقی مانده همیشه نسبت به این خطر است که فشارهای سیاسی و رئیس جمهور خواسته های شخصی را تبدیل به کنترل. شهرت و جایگاه این همیشه بحث برانگیز اتاق در آن بستگی دارد.

آن است که همیشه آسان نیست. چند Cipollone را پیشینیان می تواند ادعا کرده اند آن را به طور کامل حق و هر کسی که دارای برگزار شد که من در دولت اوباما باید نه بیش از حد سریع به انتقاد دیگری است. Cipollone کار کرده است تحت فشارهای شدید و به درک این نکته برای یک سخت ترین مشتری. مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش وفاداری بالاتر از همه چیز در وکلای او و او است که به ویژه در مورد روش. او اعلام کرده است که جوزف مک کارتی را بدنام مشاور Roy Cohn نمونه وفاداری است که او به عنوان یک مشتری ترین ارزش: Cohn, رئیس جمهور یک بار اعلام کرد با رضایت بود “باطل به دیگران خود را در حفاظت از من است.” ممکن است ما هرگز نمی دانید به اندازه کافی در مورد فشار در Cipollone به بررسی تمام گزینه های او ساخته شده است. شاید برخی از کسانی که انتخاب در پشت صحنه بودند بهتر از کسانی که در نمایش عمومی در روند استیضاح.

در این صورت آن Cipollone عمومی عملکرد این جدی ترین قانون اساسی فرآیندهای—انتخاب خود را از تن و فصاحت و بلاغت و آزادی های گرفته شده با حقایق بود یکی نبود سازگار با بهترین نمایش از کاخ سفید مشاور در نهادی نقش. همه مشاور خطر ظاهر می شود به کار در درون رئیس جمهور سیاسی تیم در درجه اول به دنبال پس از خود را در کوتاه مدت شخصی و منافع سیاسی. در سنا محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پت Cipollone نیست که مدیریت ریسک هست. او به نظر می رسید تا حد زیادی به بی اعتنایی به آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی