کاخ سفید فشار برای بازگشایی اقتصاد در اوایل این یک قمار خطرناک است

Donald Trump walks away from the White House.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی محوری نسبت به صحبت کردن در مورد اقتصاد بود ملاقات شگفت انگیز جدید بهداشت عمومی اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.عکس های کریس Kleponis / بلومبرگ / گتی

در شروع هفته گذشته جاناتان قو از Axios گزارش داد که “کاخ سفید قصد دارد به تغییر آن coronavirus پیام به سمت تقویت اقتصاد و برجسته ‘موفقیت’ از کسب و کار و کاهش آن تاکید بر سلامت آمار است.” داستان ثابت می شود دقیق است. به جای داشتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در روزانه coronavirus جلسه کارکنان خود را راه اندازی یک سری از جلسات با رهبران کسب و کار برای او به حضور در. و این آخر هفته گذشته کاخ سفید اعزام دو نفر از آن مشاوران اقتصادی به نظر می رسد در تلویزیون.

“در پایان ممکن است تقریبا در هر دولتی خواهد بود بیشتر باز اقتصادی” کوین Hassett سابق رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی که به تازگی دوباره به دولت گفت: Fox & Friends. “ما در حال رفتن به نظارت بر وضعیت از نزدیک اما اشتباه نکنید در مورد آن این واقعا خبر خوبی است که ما قادر به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ما و برای انجام این کار با توجه به دستورالعمل ها است که پزشکان”—دبورا Birx این coördinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—”مجموعه ای از.” لری Kudlow رئیس شورای اقتصاد ملی تکرار Hassett پیام. در ظاهر در سی ان ان و فاکس کسب و کار Kudlow پیش بینی کرد که اقتصاد خواهد دوباره بجای اول برگشتن به شدت در نیمه دوم سال و او گفت که 2021 می تواند یک “دیدنی” سال. در طول یک شهر مجازی سالن برگزار شد در یادبود لینکلن در شب یکشنبه تهمت رفتن نیست که کاملا دور است. اما او اصرار دارند که آن را ممکن است برای پایان دادن به خاموش شدن ناگهانی و بازگشایی اقتصاد در حالی که حفاظت از آسیب پذیر است. “من فکر می کنم شما واقعا می توانید آن را هر دو راه” او گفت:.

با فلوریدا, میسوری و تعدادی از کشورهای دیگر اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در صبح روز دوشنبه کاخ سفید را محوری از پیام در مورد مبارزه با این ویروس به ترویج اقتصاد به نظر می رسید به طور کامل. با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا است که بار حفظ بیست و چهار ایالت در مجموع در حال حاضر دستور داد بخشی از بازگشایی از اقتصاد خود را. اما پس از آن آمد یک جفت تکان دهنده تحولات است.

در موقع ناهار در روز دوشنبه بار منتشر شده برخی از جزئیات داخلی “وضعیت به روز رسانی” را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. به روز رسانی, که همچنین با مته سوراخ کردن مهر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت امنیت داخلی شامل یک نمودار نشان دادن تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش به طور پیوسته بیش از ماه آینده و رسیدن به حدود سه هزار—که حدود هفتاد درصد بیش از سطح فعلی—با شروع ماه ژوئن است. نمودار دیگری نشان داد روزانه تعداد موارد جدید افزایش به بیش از دو صد هزار نفر در طول همان دوره که نشان دهنده حتی بزرگتر افزایش در شرایط نسبی. در چند روز گذشته تعدادی از تست مثبت در ایالات متحده است به طور متوسط حدود سی هزار نفر با توجه به Covid پیگیری پروژه.

کاخ سفید به سرعت با صدور بیانیه ای فاصله خود را از بینی و گفت: آنها تا به حال حتی ارسال شده است و به coronavirus نیروی کار. “این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل” بیانیه ای گفت:. “رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و بیماری های عفونی کارشناسان در دولت فدرال با موافقت.”

بعد از آن در روز دوشنبه واشنگتن پست گزارش داد که پیش بینی می شد این کار از جاستین Lessler استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز که تا به حال نشان داده به C. D. C. “به عنوان یک کار در حال پیشرفت است.” Lessler گفت: نوشته است که او پیش بینی نشده در نظر گرفته شده به عنوان یک پیش بینی و او نمی دانست که چگونه آنها به پایان رسید تا در C. D. C. به روز رسانی. اما Lessler همچنین گفت که در حالی که “تعداد دقیق و نمودار در CDC سند ممکن است متفاوت از نتایج نهایی آنها را نشان می دهد با دقت چگونه Covid-19 موارد می تواند مارپیچی خارج از کنترل است.” با توجه به پست “او گفت: 100,000 موارد در هر روز تا پایان ماه است که در عالم امکان. خیلی بستگی به تصمیمات سیاسی که امروز ساخته شده.”

یک چیزی که ما یاد گرفته ایم بیش از چند ماه گذشته است که به جای سهام بیش از حد در هر مجموعه ای از پیش بینی. تمام این پیش بینی ها بشدت حساس به مفروضات در مورد چیزهایی مانند اجتماعی دورى سفر و سهولت انتقال است. اما حتی اگر این مجموعه خاصی از شبیه سازی باید با احتیاط رفتار شود اجماع در میان کارشناسان پزشکی است که بازگشایی اقتصاد در حالی که این ویروس هنوز در حال گسترش نشان دهنده یک استراتژی پر مخاطره و زودتر reopenings را بیشتر از خطرات آن.

همچنین در روز دوشنبه با نفوذ موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن با صدور یک طرح جدید است که نشان داد تجمعی مرگ مجموع افزایش به صد و سی و پنج هزار در اوایل ماه اوت—افزایش بیش از این موسسه پیش بینی قبلی که صادر شد, در مارس و پیش بینی شده حدود شصت هزار مرگ و میر. “تجدید نظر در پیش بینی های منعکس کننده افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال از coronavirus” موسسه که مدل برخی از ایالت ها تکیه می کنند برای کمک به طرح های خود را نیازهای پزشکی گفت: در آزادی مطبوعات. “افزایش تست و تماس با ردیابی همراه با گرم شدن فصلی درجه حرارت—عوامل است که می تواند کمک کند انتقال—آیا جبران افزایش تحرک و در نتیجه سوخت افزایش قابل توجهی در پیش بینی مرگ و میر.”

این هشدارها تکرار اظهارات دیگر کارشناسان و مقامات بهداشتی از جمله یکی از کارهایی که برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در یک op-ed منتشر شده در روز دوشنبه Wall Street Journal, اسکات Gottlieb بود که این کمیسیون از سازمان غذا و دارو از سال 2017 تا 2019 اشاره کرد که در حالی که از خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله تا به حال یک اثر بزرگ در مکان هایی مانند شهر نیویورک ملی آمار مرگ و میر و عفونت های جدید را ماند بسیار ثابت در ماه گذشته است. “کاهش نشده شکست خورده; اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش گسترش” گوتلیب نوشت. “اما متوقف نشده آورده تعداد موارد و مرگ و میر را به عنوان مقدار به عنوان انتظار می رود و یا متوقف بیماری همه گیر از حال گسترش است.” او افزود: “به عنوان متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود و بازگشت آمریکایی ها به سفر این بیماری ادامه خواهد داد به گسترش است.”

که لزوما به این معنا نیست که بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد غیر قابل توجیه است. اقتصادی shutdown نیز تحمیل هزینه های بزرگ و دولت ها در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های آن در حالی که حفاظت از آسیب پذیر و در ادامه به کاهش ميزان عفونت. بازگشایی دستورالعمل که کاخ سفید نیروی کار صادر شده در اواسط ماه مارس گفت: کشورهایی که می خواهند به استراحت و اقامت خود را در خانه سفارشات باید در دیدار با تعدادی از الزامات است. در میان آنها داشتن یک “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش” و بیمه که “نگهبان نظارت سایت در حال غربالگری برای موارد بدون علامت . . . در مکان های که در خدمت افراد مسن تر کاهش درآمد آمریکایی اقلیت نژادی و مادری آمریکایی است.”

در بسیاری از نقاط آمریکا این ضروری مقدماتی کار به سادگی نیست انجام شده است. در سراسر کشور در این سطح از تست در حال اجرا است و در حدود دو صد و پنجاه هزار روز است که بسیار پایین تر از سطح است که بسیاری از مستقل کارشناسان پزشکی توصیه می کنیم. در هفته گذشته برخی از محققان دانشگاه هاروارد و سلامت-سایت خبری آمار منتشر شده مطالعه فردی متحده از جمله آنهایی که برنامه ریزی برای بازگشایی, به زودی. “برای گرفتن نقاط داغ قبل از آنها به نوبه خود به آتش سوزی از بیماری گرجستان باید انجام 9,600 به 10000 آزمون هر روز از آن شده است به طور متوسط حدود 4000” مطالعه گفت. “فلوریدا نیاز 16,000; در هفته گذشته شده است هدف قرار دادن فقط بالای 10000.” تگزاس اجازه داده است که بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها به بازگشایی جمعه گذشته با وجود یک مورد جدید به تعداد است که هنوز هم در حال افزایش است بزرگ دیگر دولت در حال انجام است که تا کنون کمتر تست از کارشناسان توصیه می کنند.

مطمئن باشید این تست شکست نیست به طور کامل متحده تقصیر با وجود آن که تصمیم خود را برای ادامه بازگشایی بدون در نظر گرفتن. با داشتن موثر استعفا مسئولیت برای تست بسیاری از کشورها هنوز هم دچار مشکل دستیابی لازم کیت های آزمایش و مواد شیمیایی. و البته این نبوده است تنها ریاست جمهوری شکست. حتی خود را به عنوان مشاور پزشکی هشدار داده اند در مقابل حرکت بیش از حد به سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از معترضان از جمله مسلح آنهایی که نشان داده اند در برابر دولت مستند سفارشات. در چند روز گذشته او را تشویق فرمانداران که در حال استراحت محدودیت حتی به کشورهای خود را دارند موفق به دیدار با برخی از دولت خود دستورالعمل های ایمنی.

اوایل بازگشایی است به دور از دقت کالیبره شده به دقت تحت نظارت ورزش که Birx و Fauci کاخ سفید را دو پیشرو مشاور پزشکی صحبت کردن در مورد زمانی که آنها پرده برداری از دستورالعمل های فدرال در ماه گذشته. به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک قمار بی پروا به اقتصاد رفتن قبل از انتخابات ماه نوامبر بدون جرقه یک موج جدید از عفونت. شاید از آن موفق خواهد شد: هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید در هر صورت. اما اگر آن کار نمی کند به خوبی و جدید برنامه ریزی برای گسترش ویروس به اثبات می شود دقیق ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین اعضای جامعه آمریکا خواهد شد آنهایی که تحمل سنگین ترین هزینه.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>