جهان گسترده ای از لحاظ اجتماعی فاصله ورزشی

Newsweek / ایسنا

با بخش بزرگی از ملت couchbound ولع مصرف فرار از اخبار جمعی انحراف یا خانواده پسند تلویزیون از دست دادن زندگی می کنند پخش برنامه های ورزشی به ندرت می تواند بیشتر موقع. بله یک آرشیو غنی از کلاسیک مسابقات زندگی در یوتیوب. من در حال حاضر به کاوش لحظات بزرگ در بسکتبال و تنیس و گشت و گذار. هنوز هم من در طلب چیزی است که ما می توانیم همه با هم تماشا کنید و حتی با توجه به ضرورت های اجتماعی فاصله و قراردادی موانع به زمان جوانب مثبت شرکت است.

شاید ESPN, Netflix, TNT Sports و مانند شیر می تواند ملت ایران را ذخیره استراتژیک از بازنشسته ورزشکاران است. در اینجا چند نور دل پیشنهادات خود را برای برنامه نویسی است که می تواند خالی را پر کنید تا ما به طور منظم مسابقات بازگشت.

سالن-از-Famers اسب: این ضربات کار می کند بهترین با بازیکنان تقریبا همان دوران است. اگر تنها دو نفر می توانند شرکت کنند, من می خواهم را انتخاب کنید و لری پرنده و مایکل جردن. اما من ترجیح می دهم یک بزرگتر زمینه که شامل Magic Johnson, Reggie Miller و ری آلن. سفارش خواهد بود به طور تصادفی انتخاب شده و هر شرکت می تواند از NBA عرصه نزدیک به محل سکونت خود. ما می خواهم می خواهم Charles Barkley کنی اسمیت و موبایل جانسون انجام این تفسیر از خانه های مربوطه خود را. اگر این مسابقه یک موفقیت وجود دارد می تواند یک پیگیری رویداد برای 7-پاورقی شامل Hakeem Olajuwan دیوید رابینسون شکیل Oneal, Arvydas Sabonis و Kareem Abdul-Jabbar. این گوینده برای آن رویداد خواهد بود بیل والتون Vlade Divac و Dikembe Mutumbo. (من این را نوشتم اما واقعیت این است که دوباره پیشی من; ESPN گزارش می دهد که NBA در حال کار بر روی یک نسخه از این ایده مربوط به بازیکنان فعلی.)

تنیس-Icon پینگ پنگ: اگر من می خواستم برای دیدن آندره آقاسی و پیت سمپراس تنیس بازی در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از کلاسیک مسابقات برای مشاهده در دسترس است. بنابراین آنچه که من می خواهم به جای دیدن اگر آنها برای آن است که تنیس روی میز بازی. تنظیم جدول است نه پا طولانی–به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله! البته این آشنایی خود را به تمام مسابقات از رقبا. و من می خواهم دور از گروه اول با بوریس بکر بازی استفان Edberg, Jimmy Connors در برابر جان McEnroe, Chris Evert مصرف در Martina Navratilova and Monica Seles مبارزه استفی گراف.

توپ و اعتصابات: Bob Costas باید میزبان این سری که در آن او می تواند به معاون کشیش بخش و به یاد ماندنی در خفاش ها در تاریخ لیگ و تشکیل پارچ و hitter وظیفه از طریق زوم به بحث در مورد آنچه آنها فکر می کردند که زمین توسط زمین به آنها rewatch فیلم های قدیمی. قسمت یکی از ویژگی های کرک گیبسون و دنیس Eckersly.

جو بهترین دوست: در این 12 قسمت واقعیت نشان می دهد جو مونتانا با یک سگ, قطار آن را به گرفتن فریزبی و مربع خاموش در یک NFL ورزشگاه در برابر یک سری از دیگر بازنشسته quarterbacks که رقابت برای دیدن اگر آنها می توانند او را در پرتاب فریزبی به کرک موهای گیرنده. عبور حفاظت خواهد بود به کار گرفته شده توسط یک چرخش بازیگران مهمان ورزشکاران انتخاب شده توسط Deion ساندرز که می تواند به عضویت جری برنج انجام تفسیر. در همراهی با من Gen X نسل تعصب من می خواهم پیشنهاد جان Elway برای قسمت اول.

eFight باشگاه: این تاخت و تاز کردن به esports خواهد از ویژگی های جو روگان انجام رنگ تفسیر به عنوان مایک تایسون نقش یک سری از مهمانان مشهور در انتخاب خود را از Street Fighter II یا مورتال کمبت. اوایل حضور طریق ماهواره می باشد cristoforetti, Chuck Norris, Laila Ali, سیلوستر استالونه, Evander Holyfield, Sarah Silverman, Ralph Macchio, Sugar Ray Leonard, و ست روگن.

ارسال خود را ایده های برنامه نویسی به [email protected] اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>