این شراب مادر': او چه کسی است ؟

خانواده و او چه می کند ؟ (Keith Trumbo / Condé Nast از طریق گتی ایماژ)او یک مادر و او می نوشد شراب

توسط NEWS-SINGLE در 3 خرداد 1399
(Keith Trumbo / Condé Nast از طریق گتی ایماژ)

او یک مادر و او می نوشد شراب است. از لحاظ فنی که همه در آن طول می کشد برای پیوستن به صفوف "شراب مادرم" و در عین حال عبارت آمده است نشان دهنده خیلی بیشتر از مادری و شراب لذت بردن.

شراب مادر تنها کسی است که دوست دارد یک نوشیدنی به لبه از پدر و مادر و کسانی که مایل به بهم زدن سرگرم کننده در آن واقع است. اما یکهو شراب مادران آمده اند برای نشان دادن (برای برخی) مزاحم در روند مدرن پدر و مادر و یا حتی راحت وسط کلاس خوشنودی است. بنابراین شما باید به برچسب هر مادر است که دوست دارد به نوشیدن شراب "شراب مادر"? که معلوم می شود یک سوال پیچیده است. شراب مادر است یا محاصره اما دلسوز شکل یا یک ماهرانه شوم یک—این بستگی به این دارد که شما بخواهید.


بچه که لذت بردن از شراب قطعا قبل از وجود اینترنت, اما اینترنت که یکباره شراب مادر به الگوی رفتاری ستارگی. در اواسط 2010s عبارت نکردم بود به عنوان آن را به امری عادی تبدیل شد و مامان به شوخی آنلاین در مورد نوشیدن شراب برای مقابله با تنش های مادری: Self-شناسایی شراب مادرم شروع به بهم زدن سرگرم کننده در خود در viral videos, وبلاگ, پست ها و الگوهای رفتاری. "گران قیمت ترین بخش از داشتن بچه ها همه شراب شما را به نوشیدن" می رود به خصوص همه جا مم. "شراب است به مادرم چه نوار مجرای این است که به پدران. آن رفع همه چیز" دیگری می گوید. "مادری—طراحی شده توسط عشق سوخت قهوه پایدار شراب است." جستجو در گوگل علاقه به اصطلاح شراب مادر است و مشخصی در هر ماه مه و دسامبر در ایالات متحده برای چند سال گذشته. شاید مردم در حال جستجو برای "شراب مادر" لیوان و تی شرت را به عنوان هدیه برای روز مادر و تعطیلات زمستانی و یا شاید زمانی که مادران و کودکان صرف زمان با هم بیش از این تعطیلات یک یا هر دو طرف کنجکاو در مورد شراب, مامان و کسی که واجد شرایط به عنوان یک.

شراب مادر طنز می مسهل حتی توانمند سازی برای مادران خود. لیزا جاکوبسن یک دانشیار استاد تاریخ در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا که تحقیقات خانواده ها و همچنین مواد غذایی و نوشیدنی فرهنگ به من گفت که او فورا به رسمیت شناخته شده چرا "شراب مادر" طنز طنین انداز با مادران است. آن را "به زنان اجازه می دهد در آغوش هویت خود را به عنوان مادر در حالی که همچنین امتناع از توان صرفا تعریف شده که نقش" او گفت:. الگوهای رفتاری او به من گفت: با خود پرده عبارات نا امیدی در نوعی همزمان یکنواختی و هرج و مرج مدرن بچهداری زده او را به عنوان "مبهم فمینیستی رد دیدگاه سنتی خود به خطر انداختن 'خانه دار' مامان که memorialized در 1950s کمدی."

بنابراین اگر از شما خواسته خود شناسایی شراب مادر به توضیح است که دقیقا شراب مادر است که او می خواهم به احتمال زیاد به شما بگویم که او را مشغول و خسته پدر و مادر است که فقط نیاز به یک استراحت و یک خنده یک لحظه به یاد داشته باشید که او دیگر از "مامان." آن Bodenstine و آنجلا پرنسیپ بنیانگذاران محبوب Instagram الگوی رفتاری حساب @مامان.شراب.تکرار و @mommywinetime ترتيب هر دو به من گفت که آنها شروع به حساب های خود را در زمان در زندگی خود را هنگامی که آنها احساس فرسوده با چالش های پدر و مادر. پرنسیپ به یاد آمدن با او رسیدگی حدود 4 صبح یکی شب در سال 2016 زمانی که او با تکان دادن فرزند دوم خود را پس از شش ماه از به خواب. Bodenstine آغاز شده حساب او در سال 2018 زمانی که او و همسرش "در ضخامت از آن" پدر و مادر یک کودک پیش دبستانی و یک کودک نو پا کوچکتر از آنها بود تحت آزمایش و به زودی خواهد بود مبتلا به اختلال پردازش حسی. خانواده گسترده خود را دور زندگی می کردند. او احساس جدا شده است. او می خواست برای ایجاد چیزی است که به او کمک کند پیدا کردن طنز و شادی در این وضعیت و همچنین به عنوان پشتیبانی. "من می خواستم برای پیدا کردن یک نام است که نوع کلی است که مردم می تواند مربوط به" او گفت:. "بدیهی است که 'مادر' بود و هنوز هم بخش بزرگی از زندگی من است و من فقط باید همیشه لذت بردم از شراب. این است چیزی که به من کمک کرد شما می دانید استرس در پایان روز است."

مردم در واقع می تواند مربوط: @مامان.شراب.تکرار در حال حاضر بیش از 95,000 پیروان که اغلب در تماس با Bodenstine به سهم خود قدردانی و برای او صداقت و جوک; او نیز می شود بسیاری از پاسخ به او Instagram داستان که در آن او اغلب سهام بیشتر در مورد خود و خانواده و از پدر و مادر از دیگر کودکان با نیازهای ویژه. "پست من در مورد مبارزات و مردم برسد گفت:" اوه آره ما شده است وجود دارد,'" Bodenstine گفت. "یا" من قصد دارم از طریق همین است. آیا پیشنهادات خود را?'"

در صفحات هر دو @mommywinetime و @شراب.مامان.تکرار مطالب تنها حاشیه در مورد شراب—آن را بیشتر در مورد قریب به اتفاق خواستار تلاش برای تغذیه بچه ها, لباس بچه ها, استحمام کودکان و نوجوانان و پاسخ به هر یک از آنها 10 میلیون روزانه سوالات (به عنوان به خوبی به عنوان متصديان فقط پنج دقیقه از زمان به تنهایی). حتی در جایی که شراب است و استناد آن به عنوان یک مختصر برای زمان استراحت به خوبی سزاوار استراحت بعد از مدت ها گیج کننده, روز مادر. که شراب پخش چنین کوچک, سطح, سطح, نقش در برخی از شراب-مادر طنز حساب' محتوا است که شاید گفتن: نوشیدن نیست نقطه لزوما آن را بهانه ای برای پیدا کردن فرار (چه از طریق یک لیوان شراب یا نه) و اتصال است.


دیگران دیدن شراب مادر به عنوان یک نشاط نشانه ای از یک مشکل جدی است. شراب مادر طنز بارها متهم شده است از ستایش نوشیدن بیش از حد و یا ترویج نوشیدن به عنوان یک مکانیسم مقابله ای میان پدر و مادر است. پرنسیپ گفت او نگران یا عصبانی پیام در این مورد از طریق Instagram حساب شاید یک بار در ماه و یا پس با وجود این واقعیت است که او با دقت به پست فقط گاه به گاه در مورد شراب یا الکل مصرف. "من اصلا پست در مورد نوشیدن مقدار زیادی آنجا که من درک می کنم که چگونه اعتیاد جدی است. من نمی خواهم آن را به نظر می رسد مثل من ترویج شراب به عنوان یک دارو برای مادری" پرنسیپ به من گفت. او گفت: "مردم رسیدگی و فکر می کنم که من فقط هل دادن این شراب دارو است."

قطعا هر کسی آشامیدنی به خود درمانی و یا در حال توسعه یک اعتیاد به الکل است دلیلی برای نگرانی است. اما نگرانی بیش از مادران نوشیدن در طول تاریخ شده است به خصوص پر. در طول تاریخ مدرن آن بوده است "بیشتر از نظر فرهنگی مشکل ساز برای زنان باید از مردان, چرا که آن را نقض همه انواع مفاهیم زنانگی" جاکوبسن گفت. در بالا از آن مادر این است که شناخته شده جهانی می شود بسیار مهم است که پایان ندارد هر روز در 5 p. m. و یا ارائه هر زمان. "مادرم هرگز خاموش clock" جاکوبسن گفت: که به معنی هر, نوشیدن, یک مادر می کند می تواند به بحرانی چشم دیده می شود به عنوان نوشیدن در کار است. به علاوه, در 20th-century مفهوم از توافق هسته ای با خانواده مطرح بچه ها در حالی که پدران مشغول به کار در خارج از خانه و سپس به خانه آمد به استراحت تا زمانی که خواب—بنابراین پدران' نوشیدن زمان ساخته شده بود به بعد از شروع در راه است. "آبجو پدران" هرگز محقق به عنوان یک پلاریزه اینترنت شوخی حتی اگر پدران اغلب کلیشه ای همراه با آبجو.

برای آنچه در آن ارزش, محققان پیدا کرده اند و شواهد نشان می دهد که شراب خواری-نوشیدن یک مشکل خاص به مادران. یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته متوجه شد که تمام زنان بودند نوشیدن بیشتر در سال 2018 از آنها در سال 2006 به عنوان داشتند بزرگسالان مردان و زنان بدون فرزند بود نرخ بالاتر از نوشیدن از زنان با کودکان است. "این چیزی است که در مورد مادری" است که همواره زنان را به نوشیدن بیشتر سارا McKetta یک MD-Ph. D. نامزد در کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: من. "ما باید نگران مردم binge-نوشیدن اما ما نباید تمرکز این همه نگرانی در مادران است."


شاید بیشترین مشکل فوری شراب, مادر, جوک های آشکار این است که پدر و مادر مدرن تر تبدیل شده است و همه گیر و منزوی کار از آن استفاده می شود. جاکوبسن اشاره کرد که شراب-مامان الگوهای رفتاری درک می توان به عنوان یک ضمنی رد به تازگی آرمانی مفهوم momhood به "supermom که می توانید آن را تمام انجام"—اما شاید وجود استاندارد است که در وهله اول این است که چه چیزی باعث بچهداری بیشتر استرس زا باشد. Supermoms به طور سنتی درک می شود هر دو موفقیت حرفه ای زنان و موفق مهماندار و خانه دار است. اما به عنوان Anne-Marie کشتار اشاره کرد در سال 2012, مهمترین محل کار هنوز هم بهتر مناسب برای عقیم کارگران از پدر و مادر و تمایل به نفع زنان بدون فرزند بیش از مادران این معنی که در زندگی واقعی بسیاری از زنان که در تلاش برای "supermoms" احساس مانند آنها تا پایان شب امتحان یک مقدار با عجله فرزند ناقص به ساعت آنها نیست در کار.

علاوه بر این پشتیبانی از سیستم های که پدر و مادر می تواند تعداد در نسل های گذشته برای کمک به رژیم از هم پاشیده. کودک-مراقبت از هزینه های برای مثال سر به فلک کشید در سال های اخیر—به این معنی که بسیاری از والدین به ویژه مادران در حال قربانی کردن حرفه خود را به ماندن در خانه به دنبال پس از کودکان خود را و از دست دادن در هر دو درآمد اضافی و بار دیگر بزرگسالان است. پدربزرگ و مادربزرگ در آمریکا کمتر از پدربزرگ و مادربزرگ در کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا به طور منظم به کمک با مراقبت از کودکان با توجه به مرکز تحقیقات پیو. پیو نشان می دهد که این ممکن است در بخشی به دلیل آمریکایی پدربزرگ و مادربزرگ به احتمال زیاد هنوز کار تمام وقت شغل خود را دارند.

و خواسته های پدر و مادر خود را بطور قابل توجهی بیشتر دلهره آور امروز از آنها یک یا دو نسل پیش است. به عنوان همکار من جو Pinsker نوشت: در سال گذشته پدر و مادر در سراسر هر جمعیتی و اقتصادی در کلاس در حال حاضر در آرزوی به عمل دست پدر و مادر مهربان از پدر و مادر نکردم در 1990s و 2000s و hallmarked توسط "تحت نظارت غنی سازی زمان پخش; های مکرر مکالمات در مورد افکار و احساسات; بیمار مستدل توضیح خانوار قوانین و extracurriculars. مقدار زیادی و تعداد زیادی از extracurriculars."

پرورش کودک در این سبک می کشد تن از زمان و صبر و انرژی—که به لطف مذکور تحولات بسیاری از والدین تهی سطح در حال حاضر. آیا هیچ جای تعجب است که امروز مادران شوخی از طریق خود gritted دندان های در مورد چگونه به شدت به آنها نیاز یک لحظه به استراحت ؟


اگر شما بخواهید به سمت چپ متمایل بسیار آنلاین افراد جوان گرچه در مورد گریزان هویت شراب مادر آنها می خواهم به احتمال زیاد توصیف او به عنوان یک نیروی سیاسی قدرتمند با تا حدودی مشکوک شهرت. امروز اگر شما جستجو و رسانه های اجتماعی برای "شراب مادران" شما می خواهم پیدا کردن بسیاری از نتایج ... برافروخته پست در مورد 2020 انتخابات ریاست جمهوری که بسیاری از آنها با استفاده از "شراب مادر" به معنی چیزی شبیه به "کارن": ثروتمند زن سفید که به خوبی این معنی را به عنوان او ممکن است کور به خود امتیاز است.

برای درک این جدید ترین طرح پیچ و تاب یکی از اولین به درک خاص نقش شراب در خانواده های آمریکایی در چند دهه گذشته. هنگامی که شراب سازان شد تبلیغات محصول خود را به زنان در اواسط قرن 20 جاکوبسن به من گفت: "آنچه آنها واقعا در تلاش برای انجام دهید این است که می گویند این نوشیدنی از اعتدال این است که چگونه شما می تواند پیچیده میزبان." بنابراین احتمالا وجود دارد یک دلیل است که امروز الگوهای رفتاری نیست در مورد "کوکتل مامان" یا "سخت مشروب بچه": لگد زدن به پشت با یک لیوان شراب جاکوبسن اشاره کرد: "چیزی است که می تواند سیگنال است که زنان ممکن است slacking خاموش اما آنها هنوز هم طعم خوب و آنها هنوز هم در اختیار خود را طبقه متوسط هویت."

شراب نوشیدن به عنوان یک فعالیت های اوقات فراغت است که در ارتباط با راحتی مرفه. در ایالات متحده به راحتی مرفه زنان مدت طولانی است که در ارتباط با حومه—و در سال های اخیر به راحتی مرفه زنان از حومه بوده است همراه با وزش نسیم معتدل و میانه رو سیاست است. غالبا "شراب مادر" استفاده شده است این روزها به اشاره با تمسخر به ازدواج حومه با مرکز-چپ ایدئولوژیک. این به طور معمول مستقر توسط کسانی که فکر می کنم آن نظرات نیست مترقی به اندازه کافی: در ماه فوریه برای مثال یک کاربر توییتر در واکنش به انتقاد از آن نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز با "این مقاومت شراب مادر به وضوح فقط می خواهد به راه آهن در سوسیالیسم علت همه ما جوانان هستند به آن در حال حاضر." دیگری نوشت: در ماه آوریل "من به نام یک نئولیبرالی شراب مادر چون من برنی-شک و تردید."

شراب مادر تبدیل به یک شکل-تغییر چند وجهی ایده او به نظر می رسد مانند یک تهدید برای برخی از, یک قربانی شرایط به دیگران و هنوز هم دیگران او فقط به نظر می رسد مانند یک زمان خوب است. اما جاکوبسن فکر می کند که شاید وجود یک راه برای آشتی دادن همه این رقابت تئوری.

"یکی از مشکلات از "شراب مادر' الگوی رفتاری است که آن را به کلاس انزوا. اما وجود دارد مقدار زیادی از مادران دیگر که می گویند کار دو شغل که قطعا لازم نیست که پول و یا زمان را به یک شراب شکستن" جاکوبسن گفت. تنش ها و چالش هایی که شراب مامان در حال نوشیدن به یک استراحت از—و یا به عنوان برخی ممکن است آن را نوشیدن به فرار نیستند منحصر به فرد برای کسانی که شناسایی به عنوان شراب ، آنها به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از مادران دیگر (و پدران) که ممکن است یا ممکن است نه نوشیدن شراب به باد کردن. بسیاری از کسانی که تنش جاکوبسن افزود: می توان کاهش داد از طریق بزرگتر اصلاحات ساختاری و اجرای برنامه های طراحی شده به روشن کردن بار از پدر و مادر—انواع اصلاحات و برنامه هایی که مورد بحث قرار گرفته اند بیش از این دوره از بله 2020 انتخابات.

در دراز مدت "شاید آنچه شراب بچه و مامان از دیگر طبقات اجتماعی و غیر آشامیدنی بچه—نیاز نیست تلوزیون شیشه الکل اما حمایت اجتماعی" جاکوبسن گفت. "در صورت مقرون به صرفه مراقبت از کودکان پرداخت می شود-خانواده-ترک دستمزد عادلانه دستمزد و البته عادلانه تقسیم کار در خانه." اصلاحات مانند اینها البته نه به عنوان به راحتی در دسترس به عنوان یک سرد آناناس و نه آنها قرض خود را به صف آرایی گریه می کند کاملا به عنوان جاذب به عنوان "کمتر ناله بیشتر شراب است." اما اگر همه پدر و مادر تا به حال این نوع از پشتیبانی پس شاید "شراب مادر" نمی تواند چنین لود مدت—و مادران می تواند لذت بردن از گاه به گاه شیشه ای از شراب در صلح است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب