این زن است که بازسازی AMC

فرهنگ "حداقل امن ترین چیزی که به انجام این است که چیزی است که می گوید:" سارا بارنت غیر متعارف اجرایی تلویز

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399
گتی / نیک دیوار / اطلس

تیاو بلافاصله قابل توجه ترین چیز در مورد AMC دفاتر در میدتاون منهتن است مورد شیشه ای پر شده از جوایز برجسته نمایش داده شود با دریافت. دوم این است که یک غول مدل Jodie Whittaker به انگلیسی sci-fi شخصیت دکتر که به طور کامل ساخته شده از آجر لگو. با هر دو دست در پلاستیک جیب زن اول وقت خداوند در سری' 57 سال سابقه خیره nonchalantly در هر آمدن و یا رفتن.

لگو دکتر نشان دهنده بیش از یک تغییر از گارد. در اواخر سال 2018 حدود همان زمان که Whittaker اولین دکتر که قسمت عرضه سارا بارنت استخدام شد و به عنوان رئیس جمهور از سرگرمی شبکه در AMC و آن سه خواهر کانال های بی بی سی و امریکا و ساندنس تلویزیون و IFC. در نقش های قبلی در حال اجرا ساندنس تلویزیون که در آن او عرضه موجی از بازدید انتقادی از جمله اصلاح و بالای دریاچهو بی بی سی امریکا, که در آن او سفارش قمر والر-پل برای ایجاد کشتن حواانگلیسی-متولد بارنت تا به حال نشان داده عجیبی در چشم به صورت لکه بینی هر دو استعداد و به شدت به ایده های غیر متعارف. او در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین افراد در صنعت و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از زنان در راس یک تلویزیون بزرگ با نام تجاری—اما این کار در مقابل او تحمیل. "حباب محتوا و مقدار از پول مردم صرف است مثل یک شلنگ آتش در حال حاضر" او به من گفت در مصاحبه ای در اواخر سال گذشته. "این واقعا هیجان انگیز و واقعا خطر ناک و عجیب و غریب لحظه به خاطر همه مدل کسب و کار در حال تغییر است و هیچ کس نمی داند چگونه آن را به بازی."

سیزده سال پیش AMC کمک کرد دوباره تعریف اعتبار تلویزیونی که آن را عرضه اولین اصلی سریال Mad Men. از آن پس این کسب و کار تلویزیون منفجر شده با پخش آنلاين خدمات پایان بخشیدن به صنعت و برش طناب و تهدید آینده از کابل در دسترس نباشد. در سال 2019 بیش از 500 جدید اسکریپت سری عرضه در سراسر سیستم عامل از جمله Netflix, Hulu و تلویزیون اپل+. قبل از COVID-19 همه گیر قرار داده و ده ها تن از نشان می دهد در وقفه بارنت نبود تنها کسی که با استفاده از کلمه حباب برای توصیف چگونه بسیاری از نشان می دهد در حال ایجاد شده و چه مقدار از پول است که در اطراف پرتاب. در مواجهه با چنین عمیق به جیب رقبای چگونه می توانید پایه-کابل شبکه—حتی با AMC سابقه—هنوز هم ایستاده است ؟

بارنت مصر است که پاسخ این نیست که انقلابی است و متکی بر همان اصول است که باید همیشه آگاه پیشگامانه تلویزیون: صوتی و اصالت است. در حالی که بیشتر و بیشتر از او الگوریتم محور رقبا به دنبال دارد قابل اثبات بازدید و نسخه های در حال حاضر ثابت شده مفاهیم (فکر می کنم Netflix بکشد نوستالژی پخش یا dystopian, نوجوانان, درام) بارنت هنوز هم فکر می کند که کلید موفقیت در یک بازار شلوغ است که به دنبال فلک زده های نامتعارف ایده گمنام استعداد. "وجود دارد چندان زیاد تلویزیون امروز که من احساس می کنم در واقع حداقل امن ترین چیزی که به انجام این است که چیزی امن است," او گفت: "از آنجا که هیچ کس می گذرد به توجه به شما. اگر شما یک پلت فرم تنها چیزی که می ایستد شانس کار برای شما این است که چیزی شدید متفاوت است."

"وجود دارد راه های مختلف برای رفتن تا ردیف از executivedom," بازیگر و نویسنده Ray McKinnon که ایجاد شده اصلاح برای بارنت ساندنس تلویزیون در سال 2013 به من گفت. "برخی از مردم به آن جذب از جاه طلبی و قدرت نبوده است. و این که سارا را ندارد واقعی فطرت, اما من فکر نمی کنم که چرا او به پایان رسید تا جایی که او به پایان رسید. او دارای یک کنجکاوی در مورد وضعیت بشر است." هنگامی که او طول می کشد یک شانس در یک مخاطره آمیز نشان می دهد مک کینون گفت: "این خطر خطر را به خاطر. چون هر چه که داستان در آن حرکت می کند او را در راه های متعدد: فکری, احساسی زیبا. این چیزی است که او می خواهم برای دیدن پشت سر هم."

در اواخر سال گذشته به عنوان ما نشسته در Instagrammably التقاطی اتاق مشرف به ساختمان امپایر استیت بارنت توضیح داد که چرا او فکر می کند AMC می توانید نادیده گرفتن شانس. سپیده دم از کابل با خود صدها شبکه های جدید و اسلات برای پر کردن نبود نیرویی که تولید جدید عصر طلایی تلویزیون است. بلکه آن را یک لحظه در اواخر 1990s زمانی که سازندگان در HBO گفته شد را فراموش کرده ام در مورد رتبه بندی و تمرکز بر روی ساخت بازدید که اختصاص داده شده دوز و کلک از طرفداران خواهد طلب است. نسبت کوچکی از AMC در مقایسه با آن جریان رقبا است بارنت امید یک فرصت: این شبکه می تواند به طور کامل تمرکز بر روی کیفیت و نوآوری در حالی که بزرگترین جریان خدمات دوک آن را بیش از مقدار و مقیاس. و به عنوان او در حال حاضر ثابت با کشتن حواکه بازگشت و برای فصل سوم شب گذشته رضایت بخش ترین بازدید آنهایی که جلو در بینندگان و تحسین در حالی که بی سر و صدا فوق العاده داستان سرایی کنوانسیون ها و سقف های شیشه ای در فرایند.

As a متصدی کیفیت برنامه نویسیبارنت دارای اعتبار بی عیب و نقص بودن انگلیسی, داشتن یک هنر-تاریخچه عمده و با صرف 12 سال اول زندگی حرفه ای خود را به کار BBC در لندن است. او به دست آورد یک نوع روشن فکر شهامت و بی باکی. مانند بسیاری از افرادی که مشغول به کار در انگلستان رسانه ای صنعت در سال 1980 او را مجذوب نظریه فرهنگی به خصوص جان برگر منی مستند سری راه دیدنکه به بررسی چگونه هنر را تحت تاثیر قرار راه آن مصرف کنندگان درک جهان و یکی دیگر. در سمت عملی یکی از بارنت تجربیات سازنده به عنوان یک تهیه کننده جوان درگیر ضبط کامل مصاحبه با نویسنده مارتین ایمیس تنها به کشف بعد که نوار کاملا تحریف شده و که او تا به حال به تماس های تهدید آمیز در ادبیات انگلیس و از او بخواهید دوباره آن را انجام دهد.

در فرد بارنت اتحاد rock-star جاذبه که belies او اوت شجره نامه و مجموعه خود را جدا از او besuited همسالان. اولین بار من با او در شام در لس آنجلس او دستور داد تکیلا در سنگ توضیح داد که مستقیم الکل می دهد کمتر hangovers. هنگامی که او را در سواحل غرب او را به خانه دور از خانه است Chateau Marmont. او تقریبا به طور انحصاری در سیاه پوشیدن حلقه بر روی تمام انگشتان دست خود را و قاب سیم هوانورد که او به من گفت که او نمی دانستم شد "گلوریا استاینم, عینک" تا زمانی که او به داشتن ناهار با استاینم یک روز و استاینم جیبش همان عینک به بررسی بررسی کنید.

قبل از بارنت بود داوطلب خدمت سربازی برای اجرای شبکه AMC او صرف یک دهه اثبات خودش به عنوان یک متصدی بعید تلویزیون بازدید. به عنوان رئیس تلویزیون ساندنس او تبدیل به یک غفلت صفحه اصلی برای indie به تعجب اذوقه رسان از متفکر اسکریپت درام. در سال 2013 به تنهایی بارنت عرضه بالای دریاچهیک Jane Campion–ایجاد فمینیستی رمز و راز; اصلاحیک فرقه جرم و جنایت, درام, توسط مک کینون; و بازگشت(به فرانسوی: sci-fi واردات. در میان آنها سه را نشان می دهد به ثمر رساند 10 نامزدی در جوایز امی سال بعد قابل توجه حمل و نقل برای چنین نوپای کانال. در امریکا که در آن او به نام رئیس جمهور در سال 2014 بارنت شنود گذاشته و پس نسبتا ناشناخته بازیگر بریتانیایی و نویسنده قمر والر-پل برای ایجاد یک رمان نوع جاسوسی درام گرا در اطراف دو منجر شخصیت زن است که تبدیل به تثبیت در هر یک از دیگر.

در تلویزیون بسیاری از مدیران تمایل به کشیده می شود به نشان می دهد که شکل ثابت بازدید: "بعد Fleabag," یا "کارآگاه واقعی در دیدار استفان کینگ در دیدار اوزارک." اما آنچه بارنت به نظر می رسد چیزی است که نمی توان طبقه بندی شده که مناسب نیست به هر یک از جعبه موجود است. اولین تصور از اصلاحاو گفته بود که این احساس "مانند بهترین بیان از آنچه indie در تلویزیون می تواند" ترکیب سبک و جاه طلبی فیلم با شخصیت کاری و روانی جزئیات از تلویزیون نشان می دهد. و در حالی که کشتن حوا تا به حال فوق العاده اسکریپت بارنت نیز دوست داشت این واقعیت است که وجود دارد و نبود هر نوع قالب برای آنچه در آن ممکن است نگاه و یا احساس می کنید مانند بر روی صفحه نمایش. هنگامی که او را دیدم دو قسمت برای اولین بار او تقریبا گریه, با امداد در, چگونه آن را به خوبی کار می کرد.

این رویکرد نیز تعریف شده AMC را به موفقیت های اولیه با محتوای اصلی. قبل از این شبکه سبز روشن Mad Men, Matthew Weiner سری در مورد مدیران تبلیغات در دهه 1960 در نیویورک بوده است در گذشته توسط HBO و Showtime. همان دو شبکه همراه با TNT و FX به حال به همین ترتیب گذشت Vince Gilligan به مواد مخدر-تجارت درام Breaking Bad. هر دو سری بحرانی شد بازدید و راه اندازی AMC به عنوان یک تلویزیون پخش. اما آنها همچنین مجموعه ای دشوار استاندارد برای شبکه برای دیدار با هر یک پس از آن نشان می دهد. و آنها تأکید فرض که ریشه در اعتبار تلویزیون در آن زمان که تنها مجتمع antiheroic شخصیت های بینندگان تلویزیون خواهد در مورد مراقبت از مرد بودند.

برای سال, هر زمان که من فکر کردم در مورد AMC من بلافاصله شنیده growly basso profondo از یک مرد گوینده اذیت کردن سری مانند جهنم بر روی چهار چرخ (یک دوره درام در مورد ساخت اولین راه آهن سراسری) یا پسر (غربی با بازی پیرس برازنان به عنوان بزرگ خاندان خانواده از دامداران). در یکی از اولین مصاحبه پس از مصرف بیش از AMC بارنت گفت: کرکس که شبکه در حال انجام یک کار واقعا خوب گفتن جذاب داستان در مورد مردانگی, اما آن داده نشده همان توجه به نشان می دهد محور در زنان است.

بارنت می بیند گسترش محدوده که داستان می گفت در تلویزیون به عنوان یکی از اساسی ترین وظایف نقش خود را. او فکر می کند که AMC در زمان "نوسان خوب" با Dietland, Marti Noxon را 2018 درام در مورد زن اوباش و استبداد رژیم غذایی, فرهنگ, است که لغو شد پس از یک فصل. یکی از چیزهایی که روشن شده در اعتبار داستان سرایی بیش از سه سال گذشته, او گفت:, "این است که آن را ندارد به همه جدی و جدی است." نشان می دهد مانند Fleabag, عروسک روسیو جانشینی معدن کمدی و به طرز ماهرانه ای آنها انجام شد. بارنت مک کینون به من گفت که به عنوان مجذوب با وجودی سوالات به عنوان هر کس دیگری. "اما به رغم همه شواهد در اطراف ما او همچنین دارای یک نوع خوش بینی بیش از حد." آنچه که او تلاش می کند با نشان می دهد او چوپان او فکر می کند "قرار داده است یک قطره از این آب در جهانی تالاب."

منn 2019 صحبت کردن در مورد قتل حوازمرد Fennell—که فرض showrunner وظایف از والر-پل برای فصل 2—توضیح داد که کمی از چه ساخته شده این سری خیلی منحصر به فرد است. "من فکر می کنم که زنان به عنوان بازیگران و نویسندگان و مدیران و یا تولید کنندگان ما در حال استفاده بودن سیمان و مردان آجر," او گفت: در یک پانل برای نمایش در لس آنجلس. "بنابراین ما پر کردن ترک و ما را به این فضا است که ما و سعی کنید به آن را به کار. اما در این نمایش ما آجر است."

مفهوم موش و گربه شکار بین جاسوسی و supervillain تاریخ تمام راه برگشت به اولین روز از تصاویر متحرک. در عین حال کشتن حوا لنگر غرور به دو شخصیت زن و آن احساس انقلابی است. حتی سنین شخصیت غیر معمول هستند: حوا (با بازی ساندرا اوه) توسط یک زن در 40s خود را که منجر عمدتا حادثه حرفه ای انجام یک میز کار برای MI5 زمانی که او اتفاق می افتد در سراسر Villanelle (Jodie Comer) 20-چیزی قاتل wreaking ویران در سراسر اروپا با, اهل تفریح و بازی مبتکر می کشد. دو متصل می شود و توسط یک نوع به رسمیت شناختن متقابل—هر یک در دیگری می بیند چیزی که بقیه جهان را نگه می دارد از دست رفته است.

قتل حوا نمی کند به سادگی پیش زمینه شخصیت زن. آن را غرق خود را در چگونه زنان فکر می کنم و احساس می کنید که چگونه از آن آسان است به گرفتار در سایه و چه الهامی می توان آن را به زور به یک راه به مرکز صحنه. در فصل 3 یک شخصیت جدید بازی های برگزار شده توسط هریت والتر معرفی شده است به عنوان یک نوع از بیماریهای فویل برای Villanelle اگر چه به عنوان befits نشان می دهد رابطه آنها چیزی جز سنتی است. هر فصل از این مجموعه تا کنون به حال یک متفاوت زن showrunner: Waller-پل Fennell و در حال حاضر سوزان Heathcote یک نمایشنامه نویس که شامل اعتبار تلویزیون AMC را به ترس از مرده راه رفتن. هر سه مثل بارنت, آیا, انگلیسی, تقویت , قتل حوا's هتاک حساسیت.

بارنت به نقل از این سری به عنوان مثال از چگونه نگهداری چشم و تمایل به خطر کردن می پرداخت و حتی بدون داشتن عمیق ترین جیب. "ما تا به حال هیچ پول در بی بی سی امریکا در همه, واقعا," او گفت:. "و پیدا کردن قمر فقط ضرب و شتم قبل از او شکست, دیدن [بالقوه در] که نشان می دهد که این نوع از چیزی که ما باید انجام دهیم." بازیگر و نویسنده جیسون سیگل که AMC در حال حاضر رمز و راز جعبه درام اعزام از جاهای دیگرمشخص بارنت به عنوان کسی که غیر منتظره ای باز به یک نامتعارف ایده. "هنگامی که شما یک جوان بازیگر یا فیلمساز یا هر چیز دیگری بیشتر وقت خود را صرف درخواست مجوز و گفت:" لطفا مرا باور,'" او به من گفت. چند مدیران او استدلال بسیار مایل به تعهد و ایمان خود را به یک پروژه حق کردن خفاش.

بارنت هدف رفتن به جلو است برای پیدا کردن بیشتر سری که تحویل همان جسارت کشتن حوا و اعزام از جاهای دیگر در حالی که همچنین upending فرمول تبدیل شده اند که ریشه دوانده در تلویزیون است. یکی از نشان می دهد او با اشاره به به عنوان مثال از آنچه که در آینده از AMC ممکن است شبیه بود کوین می توانید F*** خود رایک کمدی سریال AMC سبز روشن از تولید رشیدا جونز و نویسنده والری آرمسترانگ. چه شروع می شود به عنوان یک کلاسیک تک-دوربین طنزهای مورد schlubby و محاصره همسر سپس سوئیچ حالت به بررسی آنچه که مورد غفلت قرار گرفته است در واقع تفکر است. "این بازی بسیار متا راه با اشکال کمدی و درام" بارنت گفت. "اما آن را نیز تا حدودی با استفاده از یک فندک با رویکرد واقعا بحث در مورد موقعیت زنان در داستان سرایی در چنین جذاب و هوشمند در راه است."

این نوع نشان می دهد هر کسی ممکن است به طور سنتی همراه با AMC است که نقطه. شبکه راه اندازی خود را به عنوان یک نام تجاری با دیدن پتانسیل ایده هایی که هر کس دیگری در گذشته بود. که متضاد با منطق ضربه بیش از یک شیفتگی با درونی آشفته مردان سفید پوست است چه بارنت امید کمک خواهد کرد AMC پانچ بالاتر از وزن خود را به عنوان جریان جنگ گرما ، او ساخته شده او گفت: به دنبال در اطراف گوشه ها و در عجیب و غریب و مکان بعید. "آن را در طبیعت من نیست به می خواهید به کامل و نکته همین است. من دوست دارم که, پازل, پیدا کردن یک مسیر متفاوت است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن