جهان نیست و در عین حال می دانم که به اندازه کافی به ضرب و شتم Coronavirus

گتی / اطلس

تیاو در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر در حال راه اندازی یک تهدید کننده زندگی آزمایش است. آنها به سرعت و شاید زودتر از موعد کاهش محدودیت در کسب و کار و فعالیت های اجتماعی—حتی به عنوان رمان coronavirus SARS-CoV-2 هنوز هم شایع است و بسیاری از مردم باقی مانده است مستعد ابتلا به بیماری های آن, علل COVID-19. میل قابل درک برای بازگرداندن زندگی عادی به سرعت به مسابقه جلوتر از دانش علمی لازم برای انجام این کار با خیال راحت. در نتیجه می تواند میزان مرگ و میر است که بیش از حتی کسانی اتفاق می افتد در حال حاضر در موج اول این بیماری همه گیر.

از اواخر ماه گذشته من شده اند در جلسه غالبا آنلاین با یک گروه نه همکاران: دیوید بالتیمور مایک براون دان Ganem پگی هامبورگ ریچارد Lifton, مارک Lipsitch, این Littman شرلی Tilghman و بروس واکر. همه به خوبی شناخته شده برای کار خود را در زمینه هایی از قبیل ویروس شناسی ، ایمنی شناسی و ژنتیک و اپیدمیولوژی. همه باید در خدمت یک یا چند نقش رهبری: به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه ها و یا سایر موسسات دانشگاهی به عنوان روسای سازمان های دولتی به عنوان مشاور به مواد مخدر و یا شرکت های بیوتکنولوژی و یا به سادگی به عنوان پیشگامان و مربیان در این زمینه است. همه باید به دنبال راه حل برای مشکلات پزشکی زمان ماست. هیچ یک از ما می تواند به یک بحران به عنوان استارک به عنوان COVID-19.

هر کس در گروه ما موافق است که بسیاری از دولت ها بودند آمادگی برای یک بیماری همه گیر و دست کم گرفت این یکی و که مراقبت های بهداشتی کارگران به مخاطره می انداخت با کمبود دنده محافظ و تشخیصی-کیت های آزمایش. بدون درمان موثر برای کاهش ترسناک نرخ مرگ و یا واکسن برای محافظت در برابر عفونت جوامع تا به حال به توسل به اقدامات ساده به blunt این بیماری همه گیر. هفت قرن پیش در این Decameronجیووانی بوکاچیو نوشت: حدود 10 داستانی شهروندان فلورانس که ماندم, به در جنگل, داستان, در حالی که فرار جهانی تا حد زیادی تعطیل توسط طاعون. امروز فاصله و پناه هستند و حتی بیشتر شدید ولی حداقل فناوری اطلاعات است که اجازه می دهد مردم از متنوع کارشناسی از جمله 10 دانشمندان در گروه ما—به ملاقات و فکر می کنم در مورد چگونه برای پایان دادن به اين معضل است.

پس از بسیار لرزان شروع به ایالات متحده ممکن است در نهایت باید به اندازه کافی توسعه آزمایش برای تشخیص اکثر بیمارانی که به بیمارستان ها برای درمان COVID-19 علائم. با این وجود ما معتقدیم که گسترش زمان تست ظرفیت باقی مانده یک ماده از اضطرار شدید—که توجیه یک سطح شدید کار هماهنگ در حوزه ملی و حتی بین المللی در مقیاس است که شبیه به مبارزات ما مرتبط با جنگ جهانی. این به این معنی حداقل marshaling عظیم جسمی و فکری ظرفیت پزشکی-آزمایشگاه های تحقیقاتی در سراسر ایالات متحده است. کمبود در تست نیست فقط یک مشکل برای فردی بیماران و پزشکان. همچنین برگزاری مقیاس بزرگ بررسی های به ظاهر سالم جمعیت در محل کار و جاهای دیگر و تحقیقات علمی به خواص اساسی این ویروس و بیماری را باعث می شود. توانایی دولت ها و جوامع برای بازگشایی بدون خطر فاجعه بستگی دارد سریع شتاب کشف علمی.

With تعداد موارد جدید رو به کاهش در بسیاری از مکان ها اهداف و مقیاس مورد نیاز از تست منتقل کرده اند. در حالی که پزشکان در بیمارستان ها هنوز هم نیاز به تشخیص بیماران منحصر به فرد وجود دارد که افزایش نیاز به تست بسیار بزرگتر از گروه بارها و بارها—به مسیر گسترش ویروس به عنوان محدودیت سهولت و به انجام مطالعات بر اساس جمعيت است که آشکار خواهد شد بیشتر در مورد چگونه این ویروس عمل می کنند.

تست این ویروس است که بر اساس تشخیص coronavirus را منحصر به فرد توالی RNA در سواب بینی یا گلو یا در بزاق. اکثر تست ها در ایالات متحده در حال حاضر در حال انجام در آزمایشگاه مرجع با استفاده از خودکار اسناد تجاری است که می تواند هر یک از فرایند تنها 1000 به 3000 آزمون در روز بازده فعلی ملی در مجموع حدود 150,000 آزمون در روز است. در حالی که این تعداد می تواند دو برابر بیش از چند ماه آینده این روش در حال حاضر در حال استفاده هستند و بعید است به عملکرد این سطح از تست در محدوده 2 میلیون تست یا بیشتر در روز لازم است برای نظارت بر جمعیت زیادی و انجام آزمایش جاه طلب.

می تواند فن آوری های جایگزین دیدار با این تست مطالبات? شواهد قابل توجهی نشان می دهد که آنها می توانند. به خصوص قانع کننده ای استدلال می شود برای مهار قدرتمند DNA توالی ماشین آلات که هر یک از آنها تست می تواند ده ها و یا صدها نفر از هزاران نفر از نمونه ها یک روز برای viral RNA. این توالی مورد نیاز ماشین آلات در حال حاضر در استفاده گسترده ای برای تحقیقات پزشکی و تشخیص جهش در بيماران مبتلا به سرطان و یا بیماری های دیگر—در متعدد علمی و تجاری آزمایشگاه در سراسر کشور است. چند تیم از محققان در حال ابداع و تست پروتکل های جدید است که می تواند دستیابی به جدید هدف.

در یک پیشنهاد است که گروه ما در نظر گرفته شده برای رسیدن به این نوع مقیاس نمونه از هر فرد داده می شود یک شناسه منحصر به فرد—در اصل یک بار کد. هزاران نفر از نمونه ها را با هم مخلوط شود و توالی اجازه می دهد تعیین که نمونه های موجود viral RNA و کدام نیست. دانشمندان در حال حاضر تجربه گسترده در استفاده از این رویکرد به طور مثال برای اندازه گیری مقدار از هزاران متفاوت سلولی رنس در میلیون از سلول های انفرادی هم مخلوط در یک رابطه—ساختمان اعتماد به نفس است که این روش باید کار کند. تعیین توالی شده است استفاده می شود که قبلا در این مقیاس برای آزمایش های بالینی در درجه اول به دلیل آن ظرفیت عظیم شده است اما FDA استفاده از این روش برای بررسی تامین مواد غذایی برای آلوده ارگانیسم های بیماری زا.

استفاده از چنین روش توالی یک کمبود قابل توجه: نیاز به حمل و نقل نمونه ها به مکان های که در آن توالی ماشین آلات اقامت ایجاد هزینه و تاخیر. این رویکرد ممکن است قابل قبول برای برخی از مطالعات پیشنهاد ما زیر اما کمتر از آن است که مفید در تعیین اینکه آیا یک فرد است که امن برای ورود به محل کار یا مدرسه روی داده ، در حالت ایده آل برای بعد اهداف آزمون خواهد بود انجام شده به سرعت و در حجم بالا در مکان های که در آن نمونه گرفته شده است. متعدد ایده هایی برای چنین آزمون هایی پیشنهاد شده است اما هیچ کدام هنوز معتبر برای کار در مقیاس مورد نیاز است. یکی از این روش هنوز هم در حال توسعه خواهد بهره برداری از توانایی های شناخته شده ژن باکتریایی-ویرایش سیستم شناخته شده به عنوان CRISPR به رسمیت شناختن coronavirus RNA.

در حالی که این نیاز تا حد زیادی گسترش آزمایش در مرحله بعدی از این بیماری همه گیر است که به طور گسترده ای اذعان کرد که ایالات متحده هیچ هماهنگی برای چگونگی دستیابی به آن است. از ویژگی های بلوک های ساختمان در دست, اما چگونه به آنها را با هم هنوز روشن نشده است. علاوه بر این عمده موانع نظارتی محدود کردن استفاده از نتایج حاصل از رمان تست در مراقبت از بیمار به خصوص در برخی از ایالات آمریکا مانند نیویورک. و تدارکات از استقرار به اندازه کافی پرسنل برای پیگیری نمونه و ارائه نتایج در حال دلهره آور است. به دلیل پیچیدگی و اهمیت این تست متمرکز برنامه های اجرا شده توسط قوی علمی رهبر و پرداخت فدرال و دلار ممکن است تنها راه حل است.

کنگره آمریکا به تازگی ارائه شده از 25 میلیارد دلار مورد استفاده قرار گیرد برای جنبه های مختلف تست معمای. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل برخی از این وجوه—و خیلی بیشتر در صورت نیاز—باید در زیر قرار داده شده جهت یک اتاق قرار دارد در داخل یک دولت بزرگ سازمان با قدرت به همگام سازی در حال حاضر تکه تکه و تلاش برای توسعه بهتر تست; به ارائه مشوق های مالی برای بیوتکنولوژی شرکت با ایده های امیدوار کننده برای کاهش و هماهنگ الزامات قانونی برای اجرای کارآمد جدید روش های تست در سراسر کشور و برای کمک به جمع آوری تیم مورد نیاز برای جمع آوری و پردازش این آزمون است. این یک تعهد. اما ما در جنگ با تهاجم coronavirus و جنگ نیاز به هیچ کمتر است.

یکrmed با کارآمد و دقیق آزمایش برای تشخیص ویروس (که نشان دهنده عفونت فعال) و قابل آزمایش برای اندازه گیری آنتی بادی در برابر آن (یعنی قبل از قرار گرفتن در معرض و ممکن است ایمنی) عمومی-برنامه های بهداشت و درمان می تواند رنگ یک تصویر دقیق از زمان همه گیر. کوچک و بزرگ کسب و کار و مدارس و بهداشت و درمان-مراقبت از تاسیسات و سایر سازمان ها می تواند پیگیری نتایج تلاش خود را برای بازگرداندن فعالیت های عادی و می تواند به دانشمندان در, پاسخ پرسش کلیدی درباره ویروسی انتقال و میزبان ایمنی. آزمایش های آزمایشگاهی در مدلهای حیوانی و کشت سلولی در حال حاضر ارائه اطلاعات مفید در مورد برخی از این سوالات. اما پاسخ قاطع خواهد آمد تنها از مطالعه انسان که در معرض ویروس تحت واقعی شرایط زندگی. چنین مطالعاتی ممکن است امکان پذیر است و تنها در شرایطی که طبیعی انتقال اتفاق می افتد در میزان قابل توجهی آن را به عنوان در حال حاضر است. بنابراین اگر ما برای دریافت پاسخ به سوالات زیر ما باید در حال حاضر.

وجود ندارد و واکسن می تواند ما را در اعزام به اندازه کافی اقدامات احتیاطی برای محافظت از مردم در محل کار ؟

یک کنترل نشده آزمایش است که در حال حاضر در راه میان کارگران مراقبت های بهداشتی که در تماس مستقیم با تعداد زیادی از COVID-19 بيمار و نمی تواند همیشه حفظ فاصله فیزیکی از آنها و یا از یک دیگر. این کارگران با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی—N95 ماسک ، روپوش و دستکش—به منظور کاهش انتقال در بیمارستان تنظیمات آنها بستگی مکرر نظارت بر علائم و متوسط و تست RNA ویروسی به تشخیص و تایید موارد است. این شیوه و شواهد دیگر که فاصله فیزیکی و حتی ساده با پارچه ماسک مفید هستند—پشتیبانی از این فرضیه که اقدامات مشابه در انواع دیگر محل های کار همراه با نظارت نزدیک عفونت و اجازه خواهد داد که مردم در بسیاری از مشاغل دیگر به بازگشت به کار با خیال راحت.

این فرضیه می تواند به چالش کشیده در تنظیمات مختلف در طول ماه های آینده به ایجاد اعتبار آن است. هفتگی تست از همه کارگران اجازه می دهد برای تشخیص زود هنگام موارد جدید. همراه با دقیق تماس های ردیابی و نظارت افزایش یافته است محققان باید قادر به تشخیص عفونت های جدید رخ داده است که در محل کار و کسانی که در جاهای دیگر رخ داده است در جامعه.

می کند به طور طبیعی به دست آورد و عفونت ایجاد ایمنی ؟

برای دانستن اینکه آیا بیمارانی که بهبود توسعه پایدار ایمنی در برابر عفونت مجدد است مكيدند برای اجازه دادن به مردم برای رفتن به محل کار یا مدرسه. این امر نیز روشن چشم انداز برای یک واکسن.

مطالعات برای پاسخ به این سوالات نیاز به شناخت کافی از افرادی که بهبود یافته اند و سپس تست آنها را بارها و بارها برای ظاهر جدید عفونت است. چنین افرادی نسبتا آسان برای پیدا کردن. آنها شامل پزشکان و پرستاران در بیمارستان های سخت-آمار مناطق شهری مانند شهر نیویورک; کارکنان و ساکنان در خانه های سالمندان با نرخ بالای عفونت و خدمه از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده که تجربه کرده اند شیوع COVID-19.

نتایج حاصل از آزمون در این هفته برای این ویروس در مراقبت های بهداشتی کارگران که همچنان در معرض باید ارائه پاسخ که در مقایسه با نتایج حاصل از همکاران خود که قبلا آلوده شده است. زمانی که قبلا آلوده ملوانان مستقر هستند و به دیگر کشتی های آنها خواهد بود احاطه شده توسط بسیاری از تاثیر پذیری از ملوانان. اگر یکی دیگر از شیوع رخ می دهد در چنین کشتی بارگیری در این هفته برای تست این ویروس باید نشان دهد که آیا این حمله نرخ متفاوت بین کسانی که آلوده بودند زودتر و کسانی که نمی شد.

اگر تعداد قابل توجهی از مردم به اثبات می شود مستعد ابتلا به عفونت مجدد آن مهم خواهد بود برای ارزیابی اینکه آیا قبل از قرار گرفتن در معرض حداقل باعث می شود این بیماری کمتر شدید بار دوم در اطراف. این مطالعات همچنین می تواند تحمل قابل توجهی در طراحی یک واکسن علیه coronavirus زیرا آنها کمک به دانشمندان در درک که نوع پاسخ ایمنی منجر به حفاظت کامل در برابر عفونت مجدد.

چه ویژگی های مهم بدون علامت عفونت است ؟

شواهد نشان می دهد که کسری قابل توجهی از افرادی که آلوده به کروناویروس در حال حاضر نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. گسترده و مکرر تست برای این ویروس به ویژه در میان کسانی که در خصوص خطر عفونت (مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان کشتارگاه) می تواند شناسایی عفونت بدون علامت. پس در آن موارد را روشن چگونه بسیاری از افراد بدون علامت در نهایت توسعه علائم; چه مدت آن طول می کشد برای آنها را به انجام این کار; آیا افراد بدون علامت که در نهایت توسعه علائم بالاتر ویروسی بارهای از کسانی که مریض نیست; آیا علامت دار و بدون علامت مردم مختلف پاسخ ایمنی بدن; آیا دیگر ساده تر و روش (مانند آزمایشات شیمیایی برخی از اختلال در خون) ممکن است مورد استفاده برای صفحه نمایش برای عفونت و چقدر بزرگ یک سهم بدون علامت مردم را به جاری انتقال ویروس است.

به عنوان بازگشایی مدارس, از آن خواهد شد مهم است که بدانید سهم که کودکان (که به ندرت توسعه علائم COVID-19) را به انتقال این ویروس به ویژه به مخاطبین در صفحه اصلی. این مطالعات همچنین می تواند همراه با مطالعات انتقال در خانواده های با شماره های مختلف از کارکنان و مقادیر مختلف از فضا در هر مستاجر. این اطلاعات کمک خواهد کرد که مقامات بهداشتی و عموم مردم به طور یکسان طرح مهار استراتژی عاقلانه است.

Most کار که به طور معمول رخ می دهد در جهان آزمایشگاه بوده است آهسته یا متوقف به همین دلیل است که بسیاری از دیگر فعالیت های منظم در جامعه ما شده اند محدود شده است. در همان زمان تعداد قابل توجهی از دانشمندان در تحقیقات زیست پزشکی و دیگر زمینه ها نیز تبدیل شده اند توجه خود را به مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر بدون در نظر گرفتن سابق خود ،

به عنوان یک نتیجه در فقط چند ماه به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مقالات به نظر می رسد در مجلات مورد بررسی و یا به سادگی آنلاین نوشته شده است. چنین سرعت خطرات برای قابلیت اطمینان و دقت از کار علمی است. اما این تلاش نیز تولید گسترده تصویر چند برابر مظاهر COVID-19; حساب از نتایج این هنوز بسیار ناقص روش برای مراقبت و پیشگیری و صدها نفر از استراتژی برای توسعه واکسن آزمایش داروهای موجود و به دنبال آنهایی که جدید است. و همه از این ساخته شده است در بالای یک غنی و با سابقه طولانی در نوآوری در زمینه های بسیاری است که آن را پرورش داده اند درک ما از انسان و ویروس ها اجازه توسعه پیچیده مولکولی آزمون و ارائه ابزار دیجیتال برای پیگیری اپیدمیولوژیک الگوهای بیماری است. با وجود خیلی گذشته و فعالیت های اخیر, سوال مهم در مورد بیماری همه گیر بدون جواب باقی می ماند یک وضعیت ما ویژگی تا حد زیادی به پیچیدگی مشکلات و ذاتا آهسته ماهیت فرایند علمی است.

ساخت بدتر, برخی از آنچه که علم آموخته است نادیده گرفته شده است. با وجود هشدارهای مکرر پس از قبل از همه گیر در مورد احتمال های جدید ناشی از رمان میکروب ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر موفق به پاسخ موثر به این یکی. دانشمندان ممکن است شناسایی جدید کروناویروس خیلی زودتر با ابزار بهتر برای ميکروبی نظارت است که در حال حاضر وجود دارد; مانع از پاتوژن را در سراسر جهان گسترش تهاجمی تر تست و ردیابی تماس و پشتیبانی بهتر و امن تر مراقبت های بهداشتی با بزرگتر انبارها و خطوط لوله برای خرید تجهیزات پزشکی. بشریت هرگز نباید این آمادگی دوباره.

در حال حاضر به عنوان ملت ها در سراسر جهان در نظر بگیرید هنگامی که و چگونه به بازگشایی جوامع خود نیاز به گسترده تر تست—و برای دانش علمی آن را عملکرد است ضروری تر از همیشه. جهان نمی تواند بازگشت به حالت عادی مگر اینکه علم می تواند تحویل نجات بخش اطلاعات در سرعت کافی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme