A gavel crushing down on the Capitol building.
جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای به تبرئه رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک استیضاح محاکمه که به نام بدون شاهد.تصویر توسط بن Wiseman

در بعد از ظهر دوشنبه با نماینده آدام شیف بسته خانه مديران در مورد استیضاح محاکمه دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن ثالث اقدام در تاریخ آمریکا با یک سوال ساده برای سناتور جمهوریخواه خاص در مقابل او. “آیا در میان شما” او beseeched آنها “چه کسی خواهد گفت: “به اندازه کافی”?” روز چهارشنبه بعد از ظهر میت رامنی به او جواب دادم. “بله” رامنی گفت. “رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

ما به طور فزاینده ای قابل پیش بینی حزبی جهان این بود که نزدیک به یک شگفتی به واشنگتن است که هنوز هم قادر به. برای چند دقیقه کاربر سناتور از ایالت یوتا استناد ایمان است که impelled او را به سوگند خود را از “بی طرف عدالت” به طور جدی و سپس crisply افشا و خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع قانونی برای شارژ از فشار یک قدرت خارجی را به دخالت در آینده آمریکا—اتهام که بعد از همه تا به حال به عنوان اصلی آن شواهد ضبط یک تماس تلفنی منتشر شده توسط خود رئيس جمهور. “من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است,” او گفت:. وجود دارد تنها چهار سناتور حاضر در اتاق به گوش رامنی آشکار خود را انتخاب کنید. یکی از آنها دموکرات برایان Schatz, هاوایی راه می رفت خاموش سنا طبقه در اشک هنگامی که آن را بیش از. “او به معنای واقعی کلمه ترمیم ایمان من در موسسه” Schatz به خبرنگاران گفت:.

فقط هشت سال و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عمر پیش میت رامنی بود نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری. زمانی که در این آزمایش به آن اجتناب ناپذیر پایان چند ساعت پس از رامنی سخنرانی با یک حزبی تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا با این حال رامنی شد اولین سناتور در تاریخ آمریکا به رای به محکوم کردن و حذف یک رئیس جمهور از حزب خود. آن بود که او گفت: “این سخت ترین تصمیم” او تا کنون ساخته شده است. برای ماه ها و جمهوریخواهان تا به حال پیش بینی اعتماد به نفس آرام که یکی از تعداد آنها خواهد شکستن صفوف در هر خانه و یا مجلس سنا. آنها در اشتباه بودند. وجود دارد خواهد بود فقط این یکی.

میت رامنی به حال فرصتی برای بازنویسی خود را در تاریخ است. او کشف و ضبط آن است. است که مطمئن شوید که بسیار خشمگین تهمت که پسر شروع خواستار رامنی اخراج از جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس حتی قبل از سناتور بود و در واقع رای خود را. چندین دهه از هم اکنون رامنی ممکن است به عنوان احترام به عنوان مارگارت چیس اسمیت است که به یاد امروز برای اولین بار تنهایی صدا در حزب جمهوری خواه به چالش جوزف مک کارتی در اوج قدرت خود است. رامنی به نظر می رسید به شدت آگاهانه از این در اظهارات خود. او از گفتن فرزندان و نوه که او وظیفه خود را و از “نسل های آینده از آمریکایی ها” خواهد شد که ارزیابی او. “آنها خواهد شد توجه داشته باشید که صرفا من در میان سناتورها که مشخص است که چه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است. ما همه پانوشت در بهترین حالت در حافظهی تاریخ اما در قدرتمند ترین ملت روی زمین ملت تصور آزادی و عدالت که تمایز است به اندازه کافی برای هر شهروند” او گفت:.

رامنی را باید محتوا را با پاورقی به این دلیل که حقیقت غم انگیز این است که خود را غیر منتظره عمل وجدان ندارد به فینال مقرر نتیجه بیش از هر که از Joe Manchin غرب ویرجینیا از حزب دموکرات که باقی مانده تنها اعلام نشده سناتور در هر دو حزب فقط قبل از سنا جمع آوری شده در 4 P. M. برای نهایی آیین acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن. (مانند هر دیگر دموکرات Manchin در نهایت رای به محکوم است.) حتی رامنی, سوراخ کردن بدن, کلمات, اگر چه آنها را, عادلانه, جشن در سخت قضاوت که تاریخ به ناچار رندر در مغلوب ساختن پیشی جستن اساسا بی ربط به بزرگتر اهمیت این روز است. آن بود که رامنی چشم انداز عدالت در قانون اساسی غالب است که در آمریکا اما مغلوب ساختن پیشی جستن. حزب بیش از کشور به دست آورد به عنوان رئیس جمهور می دانست که آن را می خواهم. از اینجا می تواند وجود داشته باشد هیچ توهمی است.

در این دوره از دو هفته سنا محاکمه تهمت خواسته اعضای جمهوری خواه کنگره به این باور است که آنچه او “کامل” و به معنای واقعی کلمه unimpeachable. آنها تصمیم به موافقت با او و یا به همراه اجازه تهمت قلاب, حتی اگر آنها نیست. در اختتامیه استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, مشاور پت Cipollone نه آن را آسان برای سناتورهای. “رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داده است,” او گفت: به او استراحت خود را در مورد. در چهارشنبه پنجاه و دو تا پنجاه و سه نفر از اعضای جمهوری خواه مجلس سنا بدون توجه به آنچه پیچشی منطق آنها ارائه عمومی رای به قبول آن گزاره است. Manchin سعی کرده بود به بهره جمهوریخواهان در سرزنش حرکت که حداقل ثبت نام برخی از مخالفت. او تا به حال هیچ جویند.

بنابراین آنچه ما در سمت چپ ، میت رامنی به تنهایی با اصول و تهمت و عصبانی و کینه توز و نامحدود با هر قانون اساسی تهدید. تا زمانی که رای دهندگان ارائه حکم آنها در ماه نوامبر نسبت ناروا خواهد بود که رئیس جمهور او همیشه می خواست می شود: اجتناب از همه قدرتمند و کاملا غیر قابل توصیف.

البته من خوشحالم که محاکمه شده است. چگونه می تواند یکی نمی شود ؟ تا کنون پس از 10 A. M. در سپتامبر 25, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده کاخ سفید ضبط تماس خود را با رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و خواستار آن است که او “به ما نفع هر چند” و بررسی جو بایدن ما به رهبری به این لحظه. آن شده است یک راهپیمایی طولانی به چیزی این اجتناب ناپذیر است. این طرح از چه تهمت را به سرعت مشهود است. بنابراین این واقعیت است که جمهوری خواهان بودند تا حد زیادی مایل به بهانه آن است. عمومی آن را می دانستند ، گوشی نمی شد زنگ خاموش قلاب در سنا دفاتر در طول استیضاح محاکمه در خیابان در خارج از کنگره بودند گرفته با معترضان. “مثل تماشای یک بازی است که شما ثبت کرده اید و قصد دارید به تماشای اما پس از آن کسی blurts را چه کسی برنده و چه نمره بود و شما تصمیم به رفتن به عقب و تماشای پخش” کریس Coons یک سناتور دموکرات از دلاور منعکس شده به من روز دیگر.

محاکمه شد بیشتر جعلی از حتی بی طرفانه می تواند پیش بینی کرده اند—اولین استیضاح محاکمه در سنا تاریخ به تماس یک شاهد. پایان آن تسکین بخش است. حداقل ما نمی خواهد که به شنیدن هر گونه بیشتر ساختگی سخنرانی در مورد پدران موسس یا pabulum در مورد حرمت روند. ما امان faux وحشت از آلاسکا لیزا Murkowski که chided کنگره خود را برای کناره گیری از مسئولیت اما نمی خواهم به شنیدن سابق امنیت ملی, مشاور جان بولتون تحت سوگند شهادت در مورد قبر تخلف توسط رئيس جمهور. ما را از پوچ rationalizations از مین سوزان کالینز و اوهایو راب پورتمن که سرزنش رئیس جمهور برای “اشتباه” و “نامناسب” انجام اما اصرار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن را آموخته بود و از او درس و نباید در صورت هر گونه عواقب. این همراه با رامنی در آخرین لحظات اعلام معرض خود را توخالی تظاهر است, آنچه گذشت به صورت تعلیق در دادگاه.

اما آن را تمام گمراه کننده حواس پرتی به عنوان بی معنی به عنوان رای خود را تبدیل به. مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن نمی, واشنگتن از خجالت hair-splitting, از بی دست و پا rationalizations ساخته شده توسط شکست آثار از سفارش. او است که واشنگتن از رند پل که رفت به طبقه سنا روز سه شنبه به لطفا تهمت با خواندن با صدای بلند نام ادعا هوش-جامعه whistle-blower که شکایت باعث استیضاح بررسی است. آن است که واشنگتن از تهمت متنفرم تبدیل sycophants مانند لیندزی گراهام و حزبی انتقام از رئیس کمیته مجلس سنا که اعلام کرد به عنوان به زودی به عنوان دادگاه به پایان رسید که آنها تا به حال صادر شده درخواست اطلاعات در مورد بایدن و معاملات خود را در اوکراین است.

جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب بود که چنین منظره دردناک که در آن کشور بخش بودند indelibly در معرض توسط خام بصری از کورکورانه تشویق اوباما و خشم افتادن دموکرات. جمهوری خواهان در این دوره جدید از عوام فریب تصاحب تحسین سیاست های آنها را قبول ندارند زیرا آنها می آیند از رهبر خود. دموکرات ها نمی توانند حتی نزد رئیس جمهور است. نانسی پلوسی رئیس مجلس که متعاقب تصمیم به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دانستن است که آن را تا پایان این راه, تلفظ خودش تا تنفر و مغلوب ساختن پیشی جستن “مانیفست دروغ” است که او با دقت و به عمد پاره پاره تا کپی هنگامی که او به پایان رسید صحبت کردن—یک نمایشی عمل حزبی انزجار است که قابل پیش بینی را در سمت چپ خود هواداران تشویق و تهمت خود را با وسواس شکایت.

صحنه در مجلس سنا اتاق در چهار شنبه بعد از ظهر بود و ساکت تر مودب نسخه از این—دو طرف دیگر در این شرایط صحبت کردن و میت رامنی از یک. G. O. P. داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قریب به اتفاق خود را تبرئه. البته این کافی نیست برای رئیس جمهور. در عرض چند ساعت از سنا رأی وجود او نفرت-تویت حمله آگهی در رامنی. وجود دارد هر کسی در هر جایی که شد شگفت زده کرد ؟

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی