این Zamboni راننده را افرا برگها به نفع با ارائه یک بررسی واقعیت

آنها نمی توانند و آنها نمی خواهد.

این 2019-20 پیکربندی تورنتو افرا برگها فقط خوب نیست به اندازه کافی در این فصل است. آنها ممکن است می خواهند ما را به باور آنها این تیم که ضرب و شتم پیتسبورگ 4-0 در یک “بیانیه” بازی.

آنها نه. وجود دارد بزرگتر اظهارات هفته گذشته: یک جفت 5-2 ضرر و زیان و تحقیر آمیز علیه کارولینای قادر به گرفتن عکس به سمت 42 ساله Zamboni راننده. به عنوان دیوید Ayres — شایسته — basks در تاب از او بعید است heroics. او برگ نفع, نشان دادن آنها برای چه هستند.

تنها چیز خوب در مورد این بازی از یک برگ دیدگاه این است که آنها هرگز نمی تواند متهم ساخت پلی آف به دلیل ضرب و شتم آنها در مواقع اضطراری پشتیبان گیری دروازه بان.

اگر پاسخ آنها را به راه راست آنها را ممکن است برگشتی دقیقا به این خاطر که آنها را از دست داده به اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان.

ساخت پلی آف را احساس می کند مانند یک کشش. انجام آسیب در پلی آف احساس می کند و حتی stretchier.

من فکر نمی کنم من دیده Maple Leafs تیم بازی با قلب کمتر از آنچه که ما شاهد در روز شنبه. من می دانم که “قلب” ذهنی است و قابل اندازه گیری نیست اما من آه من.

من دیده ام (مقدار زیادی) از برگ افرا تیم بد بازی, 18 چرخ صخره و این نوع از چیزی. که قابل درک داده شده که چگونه بسیاری از دوره های این تیم فاقد استعداد است.

من آنها را بازی می ترسم. 2013 بازی 7 بحران به ذهن می آید.

من آنها را عدم تمایل. پیتر Horachek را-به عنوان— متر هر کسی ؟

اما قلب ؟ بد گویی کردن از بد گویی کردن وجود دارد هر چیزی وجود دارد ؟ است وجود دارد یک پالس از هر نوع ؟

اگر این بازی است که آسان نیست این برگها افرا علاقه مند هستند.

آنها عشق خود را برجسته حلقه گل. برکت اونا آنها نگاه بزرگ هنگامی که آنها را نمره. اما نبرد برای جن? که به نظر می رسد به شخص دیگری است.

باید تعجب می کنم که چه چیزی اشتباه است. از همه چیز من دیده ام آنها شبیه به یکدیگر است. آنها با اشاره انگشتان دست. اما آنها در حال بازی برای هر یک از دیگر. آنها به سختی برای بازی خود را.

GM Kyle Dubas یک مشکل بزرگ در دست خود را. او معروف یک بار گفت: “ما می خواهیم” وقتی پرسید که آیا او می تواند خود را بزرگ جوان خاتم همه تحت قرارداد. او.

اما در حال حاضر چیست ؟ اگر این پوکر او باید برابر شده است. نمی پرتاب پول خوب پس بد است. صرف نیست هر بیشتر دارایی تلاش برای سرپا نگه داشتن این تیم است. به جای فکر کردن در مورد سال آینده.

او دارایی (تایسون باری جیک Muzzin, Jason Spezza و کایل کلیفورد در انتظار نامحدود رایگان عوامل) که او می تواند تجارت برای چیزی/کسی که می تواند کمک به او را در سال آینده یا بیشتر در آینده است.

که باید انتخاب خود را در حال حاضر.

چه کسی می داند شاید GM پرتاب در حوله ممکن است در واقع ارسال پیام برای بازیکنان پشت سر گذاشت: نه حتی او معتقد است که در شما است. شاید که جایی که آنها دریافت ایده چقدر آنها اجازه دهید طرفداران خود را — و خود را به پایین.

شاید آنها نیاز به تمام جهان باید در برابر آنها به واقع آنها متحد شوند.

همه چیز انجام شده است: بازیکنان پرداخت کردم … مربی رو اخراج … هر کس می شود یک مشارکت مدال (یا در باز کردن صف خود را در زادگاه) … اختیاری صبح اسکیت … لغو شیوه های … معاملات به اضافه کردن ساخته شده بودند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

هیچ یک از آن ها کمک کرده است تا با شخصیت و یا تمایل و یا قلب تیم است. هیچ پالس. بدون آن هیچ امیدی نیست.

از من بپرسید هر چیزی

وجود خواهد داشت یک جدایی طلب وبلاگ در روز دوشنبه. من در حمل و نقل به تمپا. هنگامی که وجود دارد, من یک AMA (از من بپرسید هر چیزی) که در حال حاضر با رفتن به اینجا.

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم که چگونه برگها در حال بازی این فصل ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>