وجود دارد مقدار زیادی از تیم های است که ممکن است از دست ندهید 2020 MLB فصل اگر آن را به لغو

ما در حال رفتن به می دانم که برای یک مدت زمان طولانی که فصل بیس بال در حال رفتن به شروع — اگر تا کنون. در میان پیش بینی ها در آمریکای شمالی هنوز هم در درک coronavirus به نیمه تابستان ما نمی توانیم از احتمال ممکن است وجود داشته باشد هیچ فصل بیس بال در تمام این سال است.

در صورتی که معلوم می شود مورد پس از آن چه ؟ باور کنید یا نه برخی از باشگاه ها که احتمالا نمی خواهد ذهن اگر 2020 آمد و رفت بدون نیاز به قرار دادن تیم خود در این زمینه است.

تیم های مانند نیویورک یانکیز که پرداخت $324 میلیون دلار (آمریکا) به یک پارچ به تنهایی برای اطمینان از خود یک سری جهانی و لس آنجلس داجرز که اضافه رایگان agent-به-بود Mookie بتی به یک تیم است که برنده 106 بازی در سال گذشته بودند به شدت سرمایه گذاری در سال 2020 شود. این تیم به هیچ وجه می خواهید به آن را دریافت ضرب دیده.

آتلانتا و واشنگتن و نیویورک متس به دنبال به جلو برای مبارزه با آن را در رقابتی ترین بخش در بیس بال. شیکاگو وایت ساکس مشتاق بودند خود را به نمایش rookie wunderkind مرکز fielder رابرت لوئیس و سنت لوئیس همیشه معتقد ترین سوزان فن پایه در ورزش. همه آنها به دنبال به جلو به این فصل است.

اما از آنجا که هنوز هم وجود دارد بسیار رقابتی تعادل در بیس بال وجود دارد به مراتب بیشتر تیم ها — Boston, Baltimore, کلرادو, سان فرانسیسکو, پیتسبورگ و میامی به نام چند — است که می تواند فقط به عنوان به خوبی انجام دهد بدون یک فصل است. آنها تا به حال هیچ شانس رقیب و حضور و غیاب به احتمال زیاد به خونریزی. و پس از آن وجود دارد Houston Astros که در زمان ضرب و شتم از طرفداران تمام بهار و مطمئن شوید که تا به حال به استقبال ناگهانی لغو بهار آموزش.

گرفتن آنها را در یک زمان:

هوستون: این شد یک بهار برای فریب دادن Astros. در همه جا آنها رفت و آنها هو lustily به خصوص خوزه Altuve و الکس Bregman که شنیده می شود و حتی آن را در خانه خود ورزشگاه در وست پالم بیچ فلوریدا. گرد و خاکی بیکر ساکن Astros سرپرست و جلب اعتماد مرا به خود واقعی در کلی خشم و تیم خود را. احتمالا یک سال از هم اکنون و پس از این کشور متحمل شده است وحشت از این coronavirus آستروس تقلب و رسوایی خواهد بود که آخرین چیزی که طرفداران ذهن.

سان فرانسیسکو: جانباز بیس بال مرد را دیدم که بسیاری از غول های این بهار و برچسب آنها را بدترین تیم در لیگ کاکتوس حال این مشاهدات: “چگونه می توانم به شما تجارت برایان Sabean و بروس Bochy … برای Farhan زیدی و گیب Kapler? که مانند تجارت لو براک برای موبایل Broglio!” زیدی به کمال آنالیز مرد استخدام Kapler یک شکست ملال انگیز در فیلادلفیا چرا که او با او آشنا و می خواستم به دور از “مدرسه قدیمی” انواع مانند Bochy. اما او مطمئن است بدست او مقدار زیادی از کمک. این غول 13 مربیان این سال است. چگونه می توانم شما نیاز به 13 مربیان? گفت: همان بیس بال مرد: “چه غول واقعا نیاز است که 13 بازیکن!”

  • بوستون: باید به فکر می کنم هیچ کس بیشتر رها به دیدن فصل با تاخیر نسبت Red Sox صاحب جان هنری بود که هراس داشتن برای شنیدن بوستون رسانه ها و Fenway طرفداران ندبه و ناله هر دست و هر چیزی بتی ممکن است را به نفع خود بازی برای داجرز. دوم-اکثر رها فرد ممکن است Alex Verdugo که یک سال از هم اکنون ممکن است فراموش شود به عنوان اصل بازگشت از داجرز برای بتی.
  • بالتیمور: آن را کاملا ممکن است آرام بدترین-اجرای تیم در بازی بیس بال می تواند در واقع پیشی 108 ضرر و زیان آنها را تحمل فصل گذشته. خود را بهترین بازیکن, Trey مانچینی قرار گرفتند سرطان روده بزرگ عمل جراحی است. دیگر خود را بهترین بازیکن سال گذشته جاناتان ویلار معامله شد به Marlins برای کم یک nonprospect پارچ در حقوق و دستمزد روگرفت. GM مایک الیاس بود که جف Luhnow دست در هوستون و درست در وسط از تقلب و رسوایی اما هرگز متهم است راه بیش کفش خود را. یکی از جدید minor-لیگ مربیان او استخدام بنا به گزارش ها تا به حال به نقل مکان به حاشیه در بهار آموزش زمانی که او نمی تواند ضربه fungoes و در تلاش برای پرتاب پنبه حلاجی تمرین انداخت یک دسته از رزین در خاک قبل از هدف قرار دادن خمیر در سر. آه آن تجزیه و تحلیل ،
  • سن دیگو: شاید هیچ بیشتر در معرض خطر جنرال موتورز در بیس بال از A. J. Preller که آن را شنیده از Padres رئیس ران فاولر پس از سال گذشته 70-92 آخرین محل پایان که یکی دیگر از از دست دادن فصل در سن دیگو می شود قابل قبول است. Preller در پاسخ به شلیک اندی, سبز, وحشتناک انتخاب به عنوان مدیر و جای او را با یکی دیگر از ناشناخته با هیچ اصلی-لیگ تجربه Jayce Love. پادرس پس از فقط یک فصل در حال تحقق foolhardiness دادن مانی ماچادو 300 میلیون دلار. تنها امید خود را از گرفتن بیش از .500 برای اولین بار از سال 2010 است که همه این بازی ها در بخش خود را در برابر مرگ غول و رشته کوه های راکی.
  • پیتسبورگ: پس از یک کاملا ناکارآمد خارج از فصل است که در آن آنها نمی تواند کشف کردن که در آن منظور خود را به آتش تیم رئیس جمهور مدیر کل و مدیر دزدان دریایی خود را در بهار امسال با یک تیم است که تضمین شده بود به پایان گذشته در NL مرکزی و تقریبا قطعی به از دست دادن 100 بازی. تنها مهم خارج از فصل خرید (اگر شما می توانید آن تماس بگیرید) که توسط GM جدید بن Cherington شد outfielder Guillermo هردیا که آمار .225 با 20 RBIs و 60 strikeouts در 89 بازی با خلیج تمپا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

  • میامی: روز قبل از راب مانفرد کشیده پلاگین در بهار آموزش Marlins طلایه دار به من گفت: “من فقط امیدوارم که آنها به ما یک سال بیشتر از صبر و شکیبایی است.” او با اشاره به Marlins مدیر عامل Derek Jeter دوم سالانه فرمان است که او نیاز به بهبود این سال است. Jeter گفت: همان چیزی که در سال گذشته و Marlins پاسخ با رفتن از 63-98 به 57-105. آنها در نهایت اضافه شده کمی حقوق و دستمزد (ویلار رایگان-عامل outfielder کوری Dickerson) اما Marlins تقریبا هیچ تبادل شدند و دوباره خاصی برای پایان تاریخ و زمان آخرین در NL East با کمترین حضور در بیس بال دوباره.

  • کلرادو: آنچه که در شکل دادن به تابستان نارضایتی برای رشته کوه های راکی ستاره سوم baseman نولان Arenado در حال حاضر حداقل به این تیم زمان بیشتری به تجارت او. و سپس او نمی خواهد که به عنوان بخشی از یک حتی بدتر از فصل نسبت به سال گذشته 71-91 مبارزات انتخاباتی. نه تنها رشته کوه های راکی موفق به تجارت ناراضی Arenado آنها مطلقا هیچ چیزی برای بهبود تیم در طول زمستان. تنها الیاس افتضاح آرام (5.59 به 5.56) تا به حال بدتر عصر از رشته کوه های راکی’ تبادل هیات در سال گذشته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>