هیچ نوش دارو برای Coronavirus اقتصاد

An empty JFK airport.
حتی در خوش بینانه حالات بازگرداندن اقتصاد به سلامت رفتن به طولانی و دشوار است.عکس توسط Spencer Platt / گتی

بازار سهام دیگر ارسال عملکرد قوی در روز جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز افزایش بیش از هفت صد نقطه. آن در حال حاضر به دست آورد در حدود نیمی از تلفات آن دچار بین اواخر فوریه و اواخر ماه مارس به عنوان تلفات از coronavirus نصب شده و ردیف هایی از اقتصاد بسته بودند پایین. در واقع این بازار تنها حدود هجده درصد زیر آن زمان اوج که در فوریه 12.

سرمایه گذاران در واکنش به برخی از تشویق اخبار در مورد امکان درمان برای افراد بستری با COVID-19 و به چشم انداز بخش از اقتصاد بازگشایی به زودی. روز جمعه در تگزاس اعلام کرد که لغو برخی از محدودیت ها و میشیگان فرماندار گرچن Whitmer ابراز این امید که برخی از اقتصاد دولتی می تواند “تعامل مجدد” به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1. این تحولات یک روز پس از کاخ سفید منتشر شد مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی اقتصاد است که در ذهن مجسم یک فرآیند سه مرحله با متحده در حال حرکت از یک مرحله به بعد آنها به عنوان های مختلف ملاقات “راهگاهی معیارهای” مرتبط با بروز ویروس, تست ظرفیت و ظرفیت بیمارستان.

در هفته گذشته این ویروس ادعا کرد حدود دو هزار و زندگی یک روز در ایالات متحده است. در یک بیست و چهار ساعت دوره بیش از چهل و پنج صد نفر مرده بود از COVID-19 و رئیس جمهور مشاور پزشکی باید اذعان کرد که هر گونه برگشت از خاموش شدن ناگهانی و حتی محدود یکی خواهد بود مخاطره آمیز است. برخی از سرزمین های آسیایی که به نظر می رسید که این ویروس را تحت کنترل از جمله ژاپن و هنگ کنگ و سنگاپور به تازگی شاهد موج دوم از عفونت. امکان چیزی مشابه اتفاق می افتد در اینجا مطمئنا توضیح می دهد که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در روز پنج شنبه گفت: “شما در حال رفتن به تماس می شود عکس های خود را.” “مغلوب ساختن پیشی جستن را-باک-توقف-با-این-متحده وضعیت تا حد زیادی طراحی شده برای محافظت از خود را از سرزنش وجود دارد باید شیوع بیماری های جدید متحده پس از بازگشایی و یا دیگر مشکلات” واشنگتن پست گزارش با استناد فعلی و سابق مقامات دولت که در پاسخ به بحران.

با وجود یک ماه از خاموش شدن ناگهانی و فاصله اقدامات این ویروس را متوقف کرده اما میزان عفونت های جدید پایین رفته است. در سطح ملی بر اساس آمار و ارقام از Covid پیگیری پروژه تعداد موارد در حال افزایش است در حدود 4.7 درصد است که از حدود 7.5 درصد در هفته پیش. ایان Shepherdson بنیانگذار پانتئون اقتصاد کلان شده است به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در کشورهای دیگر بیش از حد. در هفته گذشته, پس, آلمان, اسپانیا و ایتالیا اعلام کرده اند محدود مراحل به بازگشایی فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر. این کشورها تا زمانی که منتظر روزانه جدید عفونت رای افتاده بود به یک بیت زیر فعلی ایالات متحده در سطح Shepherdson گفت. این زمان در هفته آینده این نرخ در ایالات متحده ممکن است به خوبی بسته اند که شکاف.

در مقایسه با تعدادی از عفونت های جدید است که هنوز هم بسیار بالاتر در ایالات متحده به این دلیل که بیش از همه تعداد موارد بسیار زیادی است. تا کنون بسیاری از فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات باید در برابر این ایده از بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات. اما هزینه اقتصادی از خاموش در حال افزایش است—در چهار هفته گذشته بیش از بیست و دو میلیون آمریکایی شغل خود را از دست شده است و یا furloughed آمار و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد. و در برخی از دموکرات-اجرای متحده محافظه کار معترضان به صحنه تظاهرات علیه, محدودیت با مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا egging آنها را در.

سوال بزرگ این است که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. Shepherdson گفت که چشم انداز در ایالات متحده پیچیده است یک الگوی از عفونت است که تا حد زیادی متفاوت است در سراسر مناطق و ایالات متحده. “اگر شما در یک دولت است که به خوبی انجام می شود خطر این است که اگر شما برای باز کردن شما می توانید از آب گرفتگی توسط مردم از درب بعدی” او گفت:. او با اشاره به تجربه از رود آیلند است که در واقع بین دو نقاط داغ—نیویورک و بوستون—و که در آن تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال افزایش حدود نه درصد در روز است.

عملا همه موافق است که تست جامع حیاتی خواهد بود رفتن به جلو. برای مثال در “ملی Coronavirus پاسخ: یک نقشه راه برای بازگشایی مجدد” منتشر شده در پایان ماه مارس American Enterprise Institute, یک محافظه کار اتاق فکر است که حامل نفوذ در کاخ سفید گفت که ما نیاز به “اطلاعات بهتر به شناسایی مناطق گسترش و میزان قرار گرفتن در معرض و ایمنی در جامعه است.” طی روز پنج شنبه در این جلسه در مورد دولت دستورالعمل جدید دکتر دبورا Birx این coördinator کاخ سفید را ویروس-واکنش نیروی کار ادعا کرد که اطلاعات لازم در دسترس خواهد بود از سه منبع مختلف: نتایج آزمون از مردم برگزاری نمایشگاه COVID-19-مانند علائم; گزارش آنفولانزا مانند علائم در سراسر کشور و گسترش “نگهبان نظارت”—یعنی تست از مردم در مناطق پر خطر مانند جوامع بومی و خانه های پرستاری و “inner-city فدرال درمانگاه.” در حال حاضر حدود یک صد و بیست و پنج هزار آزمایش انجام شده در هر روز. در پایان ماه آوریل ایالات متحده را اداره بیش از پنج میلیون نفر آزمون در مجموع معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه.

اما بسیاری از فرمانداران و متخصصان پزشکی و رهبران کسب و کار و اقتصاددانان به شدت شک و تردید در مورد میزان تست است که هنوز هم تا حد زیادی محدود به افرادی که در حال حاضر توسعه علائم. کلید پایین نگه داشتن عفونت نرخ محل و جدا حامل بدون علامت و سپس با انجام تماس با ردیابی.

“واقعیت این است که ما حتی در تست های مراقبت های بهداشتی کارگران” پل رومر یک نوبل-اقتصاددان و برنده است که یک استاد در دانشگاه نیویورک به من گفت در روز جمعه. “ما نیاز به تست همه آنها به طور منظم و بسیاری دیگر بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکی مشاوران گیر هستند با blinkers ، آنها نه پله به عقب و به دنبال در تصویر بزرگ.” در Romer مشاهده این شامل ایجاد بهداشت عمومی استراتژی است که می تواند پایدار برای یک سال یا هجده ماه تا یک واکسن توسعه یافته است. تنها گزینه های در دسترس هستند ادامه داد: خاموش شدن ناگهانی و یا عظیم گسترش آزمایش برای پیدا کردن و منزوی کردن بدون علامت حامل آنها قبل از گسترش این بیماری است. Romer, که در خدمت به عنوان اقتصاددان ارشد در بانک جهانی از سال 2016 تا 2018, است تماس برای حداقل ده میلیون آزمون در هر روزو در حالت ایده آل به عنوان بسیاری به عنوان بیست میلیون یا سی میلیون.

وجود ندارد و در مقیاس بزرگ آزمایش چشم انداز ترسناک است, او گفت:. “ما به محض توقف خاموش شدن ناگهانی ما حق بازگشت به رشد نمایی. آن را نمی خواهد حتی ما بسیار کمک می کند اگر ما به نرخ بسیار پایین از عفونت به دلیل رشد نمایی است بنابراین سریع به شما گرفتن حق بازگشت وجود دارد بسیار به سرعت.” با توجه به محدودیت برای تست ظرفیت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امتناع از سرب در این منطقه Romer پیشنهاد کرد که به احتمال زیاد نتیجه یک سری از reopenings و تجدید خاموش شدن ناگهانی به عنوان عفونت رای پرتاب ریباند. “از منظر اقتصادی این است که تقریبا به عنوان بد به عنوان یک دائم خاموش,” او گفت:. “هیچ کس در حال رفتن به سرمایه گذاری. هیچ کس در حال رفتن به بازگشایی یک رستوران است.”

همه موافق با تجزیه و تحلیل ، اما توافق عمومی وجود دارد در میان اقتصاددانان است که حتی در خوش بینانه حالات که در آن نرخ عفونت نمی کند شلیک کنید تا بلافاصله بازگرداندن اقتصاد به سلامت رفتن به طولانی و دشوار است. “وجود ندارد و واکسن و یا درمان موفقیت بازگشایی تدریجی خواهد بود” این اقتصاددانان در گلدمن ساکس نوشت: این هفته است. “چند کشور دیگر باید گام به سوی بازگشایی. ما سه درس از تجارب خود را. اولین, اولیه بازگشایی جدول زمانی اغلب به اثبات بیش از حد خوش بینانه است. حتی کشورهای در خط مقدم از بازگشایی باید تدریجی و محافظه کار و برنامه های. سوم, بازیابی آسان تر و سریعتر در تولید و ساخت و ساز از خدمات مصرف کننده.”

امروز اقتصاد آمریکا است که عمدتا یک سرویس اقتصاد ، خصوصی-خدمات صنایع مانند خرده فروشی سرمایه گذاری مسکن, سرگرمی و رستوران ها کمک نزدیک به هفتاد درصد از تولید ناخالص داخلی. حتی اگر برخی از رستوران ها فراموش سرپیچی Romer پیش بینی و بازگشایی آنها را مجبور به پاسخگویی اجتماعی-فاصله مورد نیاز را کاهش می دهد و ظرفیت خود را. همان می رود برای خطوط هوایی و هتل ها و سالن های ورزشی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر. “هیچ مقدار از مخارج محرک است که رفتن به تغییر این واقعیت” Shepherdson گفت. او پیش بینی است که G. D. P. خواهد افت و در مقیاس سالیانه با نرخ سی درصد در ماه آوریل به ماه ژوئن سه ماهه قبل از بازگشت تا حدودی اما نه به طور کامل در نیمه دوم سال است. برای سال 2020 به عنوان یک کل گلدمن ساکس پیش بینی است که G. D. P. کاهش خواهد یافت و بیش از پنج درصد است. خواهد بود که بزرگترین سقوط پس از پس از جنگ جهانی دوم است.

در حال حاضر بازار سهام است که تمرکز در روند صعودی است. Shepherdson گفت که سرمایه گذاران نهادی که عملکرد اغلب اندازه گیری در برابر بازار نمی توانیم به از دست ارتجاعی و آنها با قرار دادن یک معامله بزرگ از ایمان در فدرال رزرو است. “اگر شما در حال خروج از بازار در حال حاضر شما در حال مبارزه در برابر حرکت شما در حال مبارزه با محرک و شما در حال مبارزه با, تغذیه,” او گفت:. “تنها چیزی که شما می خواهید برای شما حقیقت است—بهبود در حال رفتن به بسیار آهسته و در مقابل ویروس وجود دارد در حال رفتن به عود.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>