وجود دارد خیلی بیشتر از خانواده هسته ای حتی در حال حاضر

Mark Harris

آن را آسان به این تصور که اکثریت آمریکایی ها صرف روز خود را در خانه های جدا شده با هسته ای خود را خانواده. این ایده از خانواده به عنوان منبع اصلی مراقبت و پناه است تحت سلطه هر دو پوشش رسانه ای و بهداشت عمومی پیام از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس.

اگر پزشکان و سیاستمداران و خبرنگاران فکر می کنم از خانواده به عنوان پیش فرض منبع مراقبت در زندگی ما است که به احتمال زیاد به دلیل آمریکایی ها ایده آل دو-پدر و مادر-plus-بچه ها خانواده از اواسط قرن 20th. اما این تثبیت در خانواده هسته ای مشرف به تنوع آمریکا ترتیبات زندگی به عنوان دیوید بروکس با اشاره به در اخیر پوشش داستان برای اقیانوس اطلس. در واقع از سال 2017 تنها 20 درصد از خانواده های آمریکایی تشکیل شده بود از دو پدر و مادر با فرزندان. بقیه مجرد بودند پدر و مادر با فرزندان خود (7 درصد) بدون فرزند همخانه زوج (25 درصد) بالغ هم اتاقی (20 درصد) و افرادی که به تنهایی زندگی می کنند (28 درصد).

حوادث راه روشن ما ظرفیت انسان برای مراقبت و اتصال اما یک بیماری همه گیر است بی رحمانه رسول: آن ما را به یاد ما ضروری وابستگی متقابل در حالی که تقویت انزوای زندگی مدرن ما. حتی به عنوان برخی از ایالت ها را آرام محدودیت و تنگ سپس آنها را دوباره به عنوان عفونت افزایش, بهترین های عمومی-توصیه های بهداشتی همواره برای مردم به ماندن به عنوان نزدیک به خانه به عنوان امکان پذیر است. در آغوش گرفتن و دست دادن ناامید هستند; بنابراین سفر. مهم آیین—فارغ التحصیلی دوش نوزاد حتی مراسم عروسی و مجالس ترحیم—اتفاق می افتد از طریق صفحه نمایش ما.

با وجود مداوم فیزیکی فاصله آمریکایی ها همچنان به پیدا کردن راه هایی برای نگاه کردن به یکدیگر است. روایت از خانواده به عنوان مهمترین شکل مشروع و قانونی از وابستگی متقابل می تواند آن را سخت برای دیدن بسیاری از مردم در حال ایجاد زیرساخت های مراقبت که رسیدن به فراتر از واحد خانواده.

در آغاز سال 2020 اوا Hagberg بود و به تنهایی زندگی می کنند در بروکلین پس از خروج او ازدواج. زمانی که این بیماری همه گیر آمار و شهر نیویورک صادر پناهگاه در محل سفارشات او دعوت, دوست, Jason Snell به حرکت در. چون اسنل تا به حال یک سرفه خفیف در او باقی ماند در پشت اتاق خواب برای دو هفته در حالی که او را ترک مواد غذایی خود را درب. آنها مرتب ناهار یا شام متن و گاهی اوقات سنگ Celine Dion را “خودم” به هر یک از دیگر از طریق دیوار. دو بوده است برای سال و قبلا با هم زندگی می کردند برای مدت کوتاه از زمان به طوری که آنها می گویند تصمیم به با هم زندگی می کنند در طول همه گیر شد یکی از آسان است. چرا که هر دو نامنظم منابع درآمد—او یک نویسنده است و او را یک هنرمند چند رشته ای—آنها متوجه شدم یکی دیگر از راه های عملی برای حمایت از یکدیگر بود به ترکیب منابع مالی خود را.

Hagberg می گوید او آموخته زیادی در مورد caretaking بیش از هفت سال گذشته زمانی که او نیاز به یک سری از اعمال جراحی بر روی مغز و قلب و شکم. در کتاب او چگونه به دوست: خاطرات نجات غریق دوستیاو می نویسد: در مورد راه عمیق دوستی به او کمک کرد تا از طریق آن فوق العاده دشوار است زمان. “تمام کسانی که تجربه است که من تا به حال قبل از همه گیر فقط من آماده برای این” او به من گفت.

زمانی که Hagberg مریض شدم با COVID-19 مارس در او به دکتر اسنل شماره. “ما در حال رفتن کیسه های بسته بندی شده طرح” Hagberg گفت: “اما در زمان ما می تواند با استفاده از طرح بيمارستان شد و پس از به سر می برند و من آنقدر بیمار است که در تلاش برای رسیدن به یک ER احساس غیر ممکن است.” در حالی که او در رختخواب دراز, “احساس بسیار نزدیک به خلاء” دکتر مربی اسنل را از طریق چگونه به مراقبت از او را. او فکر می کند او احتمالا در اطراف زندگی او را نجات داد: “این [است] واقعا یک تجربه عمیق برای من … من باور دارم که همه ما برای هر یک از دیگر در راه های مختلف. برخی از راه هایی هستند که مواد برخی از آنها مالی برخی عاطفی هستند.”

روانشناسان Roy Baumeister و علامت Leary منتشر مؤثر کاغذ در اواسط-90s این استدلال که متعلق بود اساسی انسان نیاز است. آنها نشان می دهد که نه تنها انسان ها نیاز به احساس تعلق را “سرمایه گذاری زیادی از زمان و تلاش در پرورش حمایتی روابط با دیگران است.” آنها به توضیح است که تهدیدات خارجی مانند یک ویروس بسیار مسری—می تواند به افزایش تمایل ما برای پیوند با کسانی که در اطراف ما.

در مقاله اخیر روانشناسان در دانشگاه بریتیش کلمبیا و UC ریورساید یافت که احساسات اجتماعی در ارتباط بود و نه به طور قابل توجهی کاهش یافته است پس قبل از همه گیر. در اواسط ماه فوریه شرکت کنندگان در درجه اول استخدام از آمریکا و انگلیس خواسته شد به فکر می کنم در هفته گذشته و رای موافقت خود را با اظهارات مانند “من احساس نزدیک و در ارتباط با افراد دیگر که برای من مهم است.” سپس در اوایل ماه آوریل پس از اجرای گسترده گسترده فیزیکی فاصله اقدامات محققان تصمیم گرفت برای رسیدن به همان شرکت کنندگان و ببینید اگر پاسخ خود را تغییر داده بود. بیش از 90 درصد گزارش تمرین فیزیکی فاصله که در آن نقطه, اما به طور متوسط آنها احساس کمی کمتر تنهایی از آنها تا به حال هفت هفته قبل از آن.

یکی از نویسندگان این مطالعه الیزابت دونن که یکی از دوستان من پس از من به نام به سوال در مورد نتایج. او شگفت زده شد و داده او به من گفت اما مظنون است که آنها در نتیجه از انسان ذاتی نیاز به تعلق. “اگر شما نوار نفر از معمول منابع که نیاز به آنها نیست و فقط برای رفتن و بدون آن,” او گفت:. “آنها در پیدا کردن راه های دیگر برای تحقق آن است.” دان و نویسندگان بر این باورند که تماس های تصویری و محله سلامتی برای کارگران پزشکی ممکن است رضایت بخش است که نیاز به, و احتمالا حتی بالا بردن احساس اتصال هر چند آنها هشدار می دهند که در دراز مدت اجتماعی محدودیت ممکن است عملکرد بالاتر هزینه های اجتماعی است.

اسکات مسگر پیدا کرده است یک مبتکر راه برای مراقبت از همسایگان خود را از راه دور. مسگر طرح روشنایی برای رستوران ها و هتل ها, اما زمانی که صنعت مهمان نوازی در جنوب کالیفرنیا جایی که او زندگی می کند, تعطیل تقریبا به طور کامل در اواسط ماه مارس او احساس بی قرار است. او را برداشت میوه از درختان در حیاط خود و تحویل آن به همسایگان و ساخته شده است یک فضای کاری برای دوست دختر خود را, اما آن را تا زمانی که او در بر داشت یک طراحی آنلاین برای یک جعبه است که با استفاده از اشعه uv-C نور برای استریل کردن تجهیزات پزشکی که مسگر می دانست آنچه که او می خواست به انجام با زمان خود است.

جعبه قادر به استریل شش N95 ماسک در یک زمان اما آن را نیز کار می کند برای تلفن های همراه و دیگر اقلام کوچک است. “این در واقع یک نور در یک جعبه” مسگر گفت. “این بسیار آسان است برای من.” او با مشورت با مهندسین و یک دوست که اجرا می شود ویژه-مراقبت های ویژه در بیمارستان به مطمئن شوید که طراحی بی خطر و موثر و به اندازه کافی با دوام برای استفاده مکرر. عقیم سازی اشعه ماوراء بنفش ناقص است—در طول زمان آن را تنزل کیفیت از ماسک و چیزهایی مانند بالم باقی مانده می تواند مانع اثر خود را—اما برای کسانی که با عرضه ناکافی از تجهیزات حفاظت شخصی آن را بسیار مفید است. مسگر است فروخته یا اهدا چندین جعبه به دوست خود بیمارستان ها و سازمان های دیگر در جامعه خود را. او را نگه می دارد یک جعبه در خود ایوان جلو برای همسایگان خود استفاده کنید. مقامات محلی توزیع N95 ماسک در هنگام آتش سوزی ویران منطقه چند سال پیش بسیاری از مردم در جامعه در حال حاضر ماسک در خانه.. پرستار که در کنار درب زندگی می کند می آید هر شب پس از تغییر او.

بسیاری از جوامع افراد مثل مسگر که با استفاده از هر مهارت های آنها باید برای کمک به کسانی که در اطراف آنها. در روزهای تعطیل در ونکوور, بریتیش کلمبیا, جایی که من زندگی می کنند, یک COVID-19 جامعه حمایت از گروه به نظر می رسد در Facebook. این گروه در حال حاضر بیش از 34 ، 000 کاربران ارائه همه چیز را از داوطلب نظافت سگ به مواد غذایی وانت به جلسات درمان. بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر جهان باید با تشکیل گروه های مشابه.

لو Murrey هماهنگ کننده ماندن پروژه یک سازمان ایجاد شده توسط و برای افراد در سنین 14 تا 30 در مرکز آپالاچیا. Murrey توصیف ماموریت خود را به عنوان ساخت “خانه ما جوامع مکان ما می تواند و در واقع می خواهید به ماندن بگیرید.” قبل از همه گیر Murrey صرف ترین روز تقاضا برای کمک های مالی و برنامه ریزی. در حال حاضر این گروه چرخد و به یک مطلب فوری و عملی شکل کمک های متقابل است. در علاوه بر این به ارائه آموزش در مورد چگونه به درخواست برای بیکاری آن مطرح شده و توزیع بیش از $25,000 به پشتیبانی از کاربرانی که از کار هستند. از آنجا که برخی از اعضای زندگی در مناطق روستایی با دسترسی به اینترنت محدود رهبران گروه در حال تلاش برای آمد تا با راه برای آنها را به ماندن متصل شده و بدون استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار است که می تواند به سرعت غذا خوردن تا تمام برنامه داده.

بسیاری از اعضای گروه هستند عجیب و غریب. Murrey اعتبارات این واقعیت برای توانایی خود را برای مراقبت از یک دیگر با وجود جغرافیایی (و تکنولوژیکی) موانع بین آنها. “عجیب و غریب مردمی خوب در ساخت جامعه فراتر از واحد خانواده از آنجا که ما نمی همیشه پیدا کردن جامعه در درون خانواده واحد” Murrey به من گفت.

در تورنتو راشل Ricketts یک نژادی-عدالت مربی و نویسنده شده است جمع آوری پول برای حتی گسترده تر گسترده تر جامعه است. به عنوان به زودی به عنوان کسب و کار شروع به بسته شدن Ricketts درک است که اکثر مردم به حاشیه رانده شده بودند برای رفتن به سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. چرا که او تا به حال یک پلت فرم بزرگ او راه اندازی یک GoFundMe صفحه سمت راست دور. “من همیشه به شدت احساس می کنند که توزیع مجدد ثروت است که همیشه لازم است و در حال حاضر بیشتر از همیشه” او به من گفت. “پس از آن آمد به من بسیار به سرعت: اجازه دهید فقط جمع آوری پول به عنوان آنجا که ما احتمالا می تواند و آن را به مردم به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند.” تا کنون او مطرح شده بیش از $56,000 به صورت سیاه و بومی زنان و جنسیت-nonconforming مردم در ایالات متحده آمریکا

Ricketts گفت: او دمیده دور چقدر پول او شده است می خواهم قادر به جمع آوری. اما او افزود که از دیدن درخواست پشتیبانی ورود به صندوق پستی خود را هر روز مشکل است. بسیاری از زنان بومی رسیدن به او از دست داده اند کار می کنند و نیاز به کمک به پرداخت اجاره و یا خرید دارو برای اعضای خانواده. “من واقعا ناراحتم و واقعا عصبانی چرا که من فکر نمی کنم مردم باید به این درخواست به یک غریبه” Ricketts گفت: “و من احساس می کنم باید کسی است که برای تخصیص [پول].”

او نیز منتقل شده است و چگونه بسیاری از دریافت کنندگان استفاده از آنچه به آنها داده شده برای مراقبت از دیگران با وجود داشتن کمی خود را. او به من گفت در مورد یک زن که اهدا $25 او تا به حال استفاده می شود به صندوق. یک بومی گیرنده خرید مواد غذایی برای خانواده اش و سپس با استفاده بقیه پول را به ماسک برای دیگران برای رزرو که در آن او زندگی می کند. “ما آن را ‘کمک'” Ricketts گفت: “اما آن را فقط به مراقبت از. این مردم سزاوار به مراقبت.”

Roy Baumeister معتقد است که انتخاب طبیعی است القا مردم با میل به تعلق و ارتباط. زندگی با هم در گروه های اجتماعی کمک کرده است و ما گونه های زنده ماندن و تولید مثل است. “مراقبت از دیگران است [لیست از دلایل] چرا که کار کرد” او به من گفت که من به او از طریق تلفن. از من خواسته Baumeister در مورد بسیاری از افرادی که اهدای پول به غریبه ها در حال حاضر از طریق آنلاین بودجه امداد. کسانی هستند که اعمال متعلق?

“انجام این نوع از مسائل به یک معنا از معنا و مفهوم است که در مورد ارتباط با دیگران,” او گفت:. اما او هشدار داد این امکان وجود دارد که احساس خوب کسی پس از اهدای بیشتر در مورد پس از انجام یک عمل خوب تر از آن است که در مورد احساس متصل به دیگران است.

در آن زمان که من گزارش شده است این داستان من فکر زیادی در مورد ارتباط بین مراقبت و متعلق. بسیاری از مردم اگر خواسته می گویند که ما برای مراقبت از دوستان ما و اعضای خانواده از آنجا که ما آنها را دوست دارم. اما روانشناس آلیسون Gopnik فکر می کند این قضیه صادق است بیش از حد: ما به عشق مردم به دلیل از آنها مراقبت کنیم. ما بیولوژیکی سیمی در چنین راهی است که caretaking تولید یک حس عشق و اتصال نیست که محدود به هسته ای-روابط خانوادگی.

“من فکر می کنم آنچه که علم می گوید این است که انگیزه به سمت نوع دوستی و همکاری واقعا عمیق و عمیق قطعات که ما که هستیم و آنها مسلما ریشه در این روابط نزدیک ما در خانواده” Gopnik به من گفت و اضافه کرد: “ما شروع به داشتن این نوع اتوماتیک نوع دوستی نسبت به مردم است که ما نزدیک به, و ما می توانیم … گسترش آن را بیشتر به جهان در مقیاس بزرگ است.”

بدون استثنا همه من با صحبت های ذکر شده چه کسانی بودند و به دنبال آنها نیز به دنبال دیگران—و نه از حس تعهد و اما از آنجا که آنها تنگاتنگی می دانم که چگونه با ارزش مراقبت می شود. از من خواسته Gopnik اگر او فکر caretaking شبکه های لازم توسط این بیماری همه گیر ممکن است تغییر چگونه ما فکر می کنم در مورد مراقبت از رفتن به جلو. “من فکر می کنم که رفتن به یک سوال واقعی,” او گفت: “و من نمی دانم آنچه در پاسخ به این که در حال رفتن به.” Gopnik معتقد است که اگر هر چیزی COVID-19 است نشان داده شده که چگونه باریک و مدرن ما ایدئولوژی مراقبت واقعا است.

در حالی که درست است که به دیگران ارائه می کنند یک حس رضایت بخش پس از انجام یک عمل خوب این اعمال مراقبت نیز احساس حرکات نسبت به نوع جهان بسیاری از مردم می خواهید متعلق به: یک با یک قوی و با دوام زیرساخت های مراقبت. همانطور که ما حرکت رو به جلو ما می تواند همچنان به فکر می کنم در مورد مراقبت های که در درجه اول متعلق به قلمرو خانواده هسته ای و یا ما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک ابزار برای گسترش دور و گسترده از نوع عشق و اتصال است که همیشه محدود گونه های ما با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme