ممکن است هیچ بازی اما به طور منظم کیسه مراسلات پستی است که به عنوان پر به طور معمول

حتی در این سخت ترین بار شما آمده تا با برخی از جامد سوال و من سعی کردم به آنها پاسخ دهد و به عنوان بهترین من می توانم و اگر این به شما می دهد چیزی برای انجام به کشتن زمان کمی است که یک چیز خوب است.

نگه ’em در آینده [email protected] اگر شما می خواهم چون من فکر می کنم من قصد دارم به نگه داشتن برخی از زمان در دست من است و خواندن آنچه شما فکر می کنم یک راه خوب برای تصویب برخی از زمان.

صحبت از دست رفتن شستشو مال شما در حال حاضر! و اقامت در dang خانه مگر اینکه آن را 1,000,000 درصد لازم شما اجرا برای چند دقیقه و اگر شما به روشنی از مردم ،

س: سلام داگ

من می خواستم بگم چقدر من لذت بردن از خود و بینش و طنز خوب. من امیدوارم که شما به خوبی و بازمانده این اجتماعی فاصله آزمایش. من از تماشای پخش از اورلاندو بازی شب گذشته و من تا به حال یک فلاش بک به زمانی که دی جی آگوستین به دست آمده رپتورز. تصدی خود در اینجا (در واقع نگرش خود را) ناراحت است و من هر بار که من او را در بازی ما. من هیجان زده بود در آن زمان. اما او وحشتناک بود.

در آن زمان به نظر می رسد به من که او نازدار نه متعهد و با هیچ قلبی یا انرژی است. آن نگاه مانند او احساس او را به خوبی به اینجا و قطعا بیش از حد خوب برای آمدن روی نیمکت. اگر او در تلاش بود به بازی خودش را در این تیم کار کرده است.

چه شد شما را ارزیابی می کند ؟ آیا می دانید اگر وجود دارد هر چیزی در زندگی خود را در زمان ؟ من می دانم این است که یک مدت زمان طولانی پیش اما من هنوز هم نمی تواند بیش از آنچه که یک مجسمه نیم تنه او بود – تا زمانی که او در جای دیگر رفت.

JST

نومرکت

یک: من صادقانه فراموش کرده بود که دی جی آگوستین تا کنون در اینجا تا زمانی که شما آن را آورده. چنین بود که تاثیر خود.

در حال حاضر که من از آن فکر می کنم او در یک تیم با کایل لوری و Greivis Vasquez و رک و پوست او نبود که خوب است. من مطمئن هستم که او احساس نمی کند که راه اما من نمی یاد او که مخل یا چیزی شبیه به آن. هنوز مطمئن شوید که او یک “مجسمه نیم تنه’ او یک پسر آنها در زمان یک نگاه که نمی تواند کمک کند که در نهایت بخشیده است.

س: داگ

بیشتر به نقطه خود را در مورد یک استراحت طولانی بودن بدترین چیز برای ورزش – آن است که یک گزینه عملی برای لیگ که به طور سنتی شروع و در اواخر تابستان (به عنوان مثال, NBA, NHL, لیگ برتر) به سوئیچ خود را از تاریخ شروع به ژانویه است ؟ این امر آنها را قادر می سازد به پایان این فصل و هر برگشتی با re-تاریخ شروع به در اواخر ماه سپتامبر / اکتبر. حرکت رو به جلو وجود دارد خواهد بود در اواسط فصل شکستن بیش از کریسمس (شاید با همه ستاره بازی برگزار می شود در طول تعطیلات به خوراک دستگاه) و یک کمی طولانی تر استراحت بین فصل در تابستان. مهمتر از همه اما بیشتر جنجال آفرینی از برآورد لیگ خواهد بود قادر به شروع به برنامه ریزی برای این واقعیت جدید در حال حاضر از بین بردن عدم اطمینان و قرار دادن آنها در یک موقعیت رهبری در شرایط از آنچه که جامعه نیاز به انجام به دریافت از طریق این چیز — همه بدون از دست دادن یک بازی تک
افکار ؟
گاوین

داگ
یک: من اعتقاد دارم که بعد از تاریخ شروع به 2020-21 فصل یکی از بی شمار امکانات در حال کاوش است. اواخر تابستان به پایان برسد یک زن و شوهر از ماه به استراحت نوامبر اردوگاه های آموزشی و کریسمس شروع و در ماه ژوئیه یا اوت به پایان بوده و لگد در اطراف یک کمی. اما ما در آن نقطه و در عین حال حتی اگر که صدا کمی جذاب به من. این عارضه البته هر رویداد مهم بین المللی و تصور می کنم که می شود توجه بیش از حد.

س: داگ

چگونه خواهد NBA تیم تا پایان این فصل در ماه اوت و رفتن به اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر ؟

ماموریت غیر ممکن ؟

اندرو G

یک: هیچ. نگاه کنید به بالا برای این نوع از زمان سوال اما من دوباره آن را می گویند وجود دارد عوامل بسیاری در بازی وجود دارد هیچ چیز نیست که در حال صحبت در برخی از سطح.

س: سلام داگ

آن را احساس مانند یک زمین بایر: هیچ NBA, هیچ, MLB یعنی هیچ رپتورز هیچ جیز.

می خواهم بدانم زمانی که دنی سبز خود را دریافت کنید حلقه ؟ همه ما لیکرز بازی مشخص شده در تقویمهای ما و در حال حاضر آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد هر زمان به زودی.

با تشکر برای به دار زدن در آن وجود دارد!

یک فن در ونکوور.

یک: این قرار بود آخر هفته فوق العاده سلتیکز در اینجا جمعه دنور امروز در اینجا و لیکرز در روز سه شنبه برای سبز مراسم و LeBron. خرد شده, که این اتفاق نمی افتد.

اگر – و هیچ کس نمی داند که با این قطعیت امروز چه اتفاقی خواهد افتاد – آنها نمی کنید که Laker بازی re-برنامه ریزی آنها انجام آن را در سال آینده زمانی که آنها می آیند. هیچ کس می خواهد چیزی به عنوان غیر شخصی به عنوان به سادگی حمل و نقل آن را در پست الکترونیکی و یا انجام آن را در L. A. پس از آن یک بازی انتظار.

س: سلام داگ
تشکر برای نگه داشتن محتوای روان است. من تا به حال بلیط به آینده Raptors-گریزلیز بازی است که خواهد شد که مایل است, اما من تعجب می کنم در مورد این مدار از این دو اصل کانادا تیم است. چگونه رپتورز مدیریت به اقامت در تورنتو (و با چوب آن را از طریق, خشن, سال های اولیه) در حالی که گریزلیز به پایان رسید تا ترک ونکوور و فرود در ممفیس?
آلن

یک: جواب کوتاه این است که تورنتو به حال مالکیت با جیب عمیق تر و بیشتر تعهد به شهرستان. این کمک فوق العاده که در تورنتو, تیم بسکتبال, هاکی, تیم آرنا سرانجام تحت یک شرکت چتر بیش از حد.

س: سلام داگ

من امیدوارم که شما هوازدگی COVID-19 طوفان هست. فقط تلاش برای انجام بخشی از من در نگه داشتن ذهن خود را فعال در این عجیب و غریب وقفه در ورزش حرفه ای (و خیلی دیگر) با ارائه یک سوال که ممکن است مورد علاقه.

من علاقه مند شده است برای برخی از زمان در انصاف جنبه های دور تیم های بسیاری از آنها بازی در سطح دریا که به دنور (ارتفاع از 1 مایل) و نیاز به رقابت در برابر قطعات که به طور کامل سازگار به زندگی در آن ارتفاع. نه برای اینکه مطمئن شوید که از علم در این, که من پیدا کردم آنچه به نظر می رسد بسیار معتبر مقاله که ذکر شده این دور تیم معایب:

  • 10 درصد کاهش در توانایی بدن خود را به حمل و نقل اکسیژن
  • 20% کاهش در زمان خستگی
  • بیشتر مستعد ابتلا به کم آبی بدن
  • کمتر قادر به دریافت یک شب خواب خوب
  • افزایش لاکتات تولید است که می تواند به افزایش عضلات, گرفتگی.

سر به سر مسابقه یو پی اس در تمام بازی های انجام شده پس از این فصل 09/10 (6W/4L در خانه; 2W/9L در جاده ها) به نظر می رسد برای حمایت از این علم است.

بنابراین در اینجا سوال من. با یکی از بهترین تیم پزشکی در NBA شما قادر به به اشتراک گذاری هر یک از رپتورز استراتژی برای تهیه Raps به بازی در ارتفاع?

ریک گیلبرت

هالیفاکس

یک: برای یک زمان رپتورز به دنور در هر فصل وجود دارد واقعا هیچ استراتژی های پزشکی می توانید آنها را در محل قرار داده. من می دانم که مربیان باید همیشه سعی در محدود کردن طول زمان هر بازیکن است که در دادگاه – مسائل مانند برش مستقیم زمان پخش از مثلا 10 یا 12 دقیقه به 6 یا 8 – برای مقابله با تاثیر. آن خواهد بود جالب برای دیدن چگونه آنها ممکن است مقابله با آن اگر آنها به حال بازی یک سری حذفی وجود دارد زمانی که آنها می تواند این شهر برای پنج یا شش روز.

اما در یک, یک بار در سال بازدید, نه مقدار از آنها می توانید انجام دهید.

س سلام داگ:
من تعجب اگر پس از 14 روز انزوا رسیده است را به بازیکنان اجازه داده می شود به تعطیلات بروید یا آنها را مجبور به اقامت در تورنتو و با حضور هر روز تمرین کنید. چه خواهد شد آنها
زمان تشکیل شده بود ، برای کسانی که با طولانی صدمات آن خواهد شد یک زمان مناسب جهت درمان و بهبود است.
با تشکر برای همه شما ما را مطلع.
Al
SSMarie

یک: همه چیز در جهان امروز به نظر می رسد همه چیز بی قراری. هنگامی که خود را در انزوا است و بیش از, تیم, امکانات خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم بسته می شود, چه کسی می داند آنچه را که ایالات متحده آمریکا, مرز, وضعیت خواهد بود و هیچ کس نمی تواند بگوید آنها چه خواهد بود و مجاز به. که هنوز چند روز دور و با راه همه چیز به نظر می رسد به تغییر روزانه آن را غیر ممکن است برای پاسخ به.

س: Doug من هیچ دلیلی برای شک و تردید است که شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن چیزهای جالب برای به اشتراک گذاشتن با شما همیشه. به دنبال در سمت روشن, شما لازم نیست که فشار زمان (به جز برای خود کتاب) بنابراین شما رفتن کردن آهنگ مورد ضرب و شتم کمی بیشتر از حد نرمال است. به یک زن و شوهر از سوالات.

هستند بسیاری (هر?) از رپتورز ماندن در اینجا در طول همه گیر? من حدس می زنم بیشتر خواهد به خانه بروم. ممکن است سخت برای کسی مثل پاسکال و حتی به خانه. پس از 14 روز در قرنطینه است و بیش از آنها می توانند با استفاده از تسهیلات عمل به صورت فردی. اگر فصل و پلی آف تکمیل می شود در برخی از نقطه این امر می تواند خوب به همه جا و مشتاق برای رفتن.

در سمت چپ میدان سوال – من ممکن است اشتباه در این مورد اما من به نظر می رسد به یاد داشته باشید که ماسایی حال تبدیل شدن به یک شهروند کانادایی است. با توجه به کار خود را با ترودو در آفریقا آن را نمی خواهد یک مسخره فکر (یا آن) برای این ساعت او را به اجرا در انتخابات بعدی است که به احتمال زیاد در دو سال آینده. او می تواند خود را نگه دارید در زمان فرفره به عنوان به خوبی. هنوز مطمئن شوید که اگر شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که قرمز کلی بود یک ساعت در حالی که بازی برای برگها و برنده چند فنجان. اینکه یک بازیکن خواهد بود در ادامه خواستار زمان بیشتر از اینکه رئیس جمهور از bball عملیات. من می توانم تصور کنید ترودو ساخت وزیر مسئول از کمک های توسعه ای. ماسایی می تواند کار به کانادا به منظور کمک بیشتر کمک های خارجی.

آیا من می گویند که جدا شده بودن به من می دهد زمان بیشتری را به فکر می کنم.

بروس

یک: من هرگز شنیده ماسایی حتی به شوخی بحث در مورد فعالیت های سیاسی و من فکر می کنم او احتمالا احساس می کند – به عنوان من — که شما می توانید بیشتر به تاثیر تغییر بودن در خارج از سیستم و نه در داخل آن.

س: سلام داگ

با تشکر برای نگه داشتن کیسه مراسلات پستی رفتن آن می افزاید: یک حس عادی به این نه زمان عادی. روز یکشنبه آینده بازی بود من تا به حال در جریان برنامه ریزی شده را با خانواده ام. به عنوان من را شکست این خبر را به بچه ها من چند هفته پیش که این بازی می تواند لغو اصلی خود واکنش ناامیدی نیست در مورد از دست رفته در این بازی به جای این که آنها نمی خواهد که یک شانس برای گرفتن آب نبات… بنابراین در روز یکشنبه ما خواهد بود با نشستن بر روی نیمکت به تماشای برنامه تکراری پخش کردن از بازی 3 تورنتو مقابل اورلاندو و وجود خواهد داشت ،

من فکر می کنم شما ممکن است این خطاب در گذشته (در زمینه های مختلف) اما آنچه میان وعده و یا رفتار خود را باید در لیست برای ماندن در 14 روز ؟ آیا شما تهیه شده هر مهارت های جدید در اطراف خانه (پخت و پز بافندگی و غیره.) در طول این آرامش در همه چیز ورزش ؟

با تشکر برای همه شما ما را مطلع!

اندرو

یک: Oh man, اسنک/خوردن وضعیت همیشه در حال تحول است. قدیمی اساسی در دست است مانند چیپس سیب زمینی از سبک متفاوت – من جزئی به خامه ترش و پیاز و کباب – با عجیب و غریب جشن کوکی – تراشه شکلات و چیزهای Oreos و Fudgeos – اما مشکل داشتن خیلی وقت بیکار وجود دارد بسیار زمان بیکار به خوردن. من می توانید ببینید روز آینده را زمانی که من ساختار من اواخر بعد از ظهر به طوری که من می توانید در آشپزخانه و طبخ بسیاری از آنجا که طول می کشد که دور زمانی که من غذا خوردن.

مهارت های جدید ؟ من بسیار نزدیک به اتمام نهایی مقاله از TEB به طوری که گرفته تن من زمان; هنگامی که پاک دور شاید وجود دارد خواهید بود به زمان برای چیزهای جدید.

س: سلام داگ

با تشکر مثل همیشه برای این شرکت بزرگ به خصوص در حال حاضر. من یکی از راه هایی برای حفظ سلامت عقل من این روزها این است که از طریق من و نه بزرگ فیلم مجموعه. تاریخ و زمان آخرین شب من دوباره تماشا (برای zillionth زمان) مورد علاقه من بیس بال فیلم “Bang the Drum Slowly”. این رو من فکر کردن در مورد من مورد علاقه های شما از ورزش های دیگر. در اینجا لیست من و من کنجکاو به دانستن آنچه که خواهد بود مال شما.

بسکتبال – او بازی کردم

هاکی – با کف دست زدن شات

بیس بال – Bang the Drum Slowly (فهرست بیس بال بزرگ فیلم طولانی است)

فوتبال – نیمه-سخت

فوتبال – خم آن را مانند بکهام

گلف – قلع جام

مسابقه اتومبیل رانی – Viva Las Vegas

اسب مسابقه – یک روز در مسابقه

جو S

Bowmanville

یک: در این لحظه و در آن همیشه در حال تغییر من با:

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

بسکتبال: روروک مخصوص بچه ها کوچک.

هاکی: با کف دست زدن شات

بیس بال: Bull Durham

بوکس: Raging Bull

فوتبال: Bryan آهنگ

گلف: Caddyshack

واقعا لازم نیست که نظرات در فوتبال و اسب و یا مسابقه اتومبیل رانی.

س: سلام داگ

با این فصل تقریبا قطعا انجام می شود و فصل آینده سوال می کند کلیپرز’ پیش نویس انتخاب سادگی به Kawhi فقط برای 2 سال تضمین شده شروع به نگاه حتی بدتر ؟ آنها هر گونه واقع بینانه مسیرهای حفاری خود را در خارج / گسترش شرایط ؟

با تشکر

برایان مکی

یک: من نمی خود را به اشتراک بگذارید بدبینی در مورد فصل آینده, که برای اطمینان حاصل کنید.

اما اگر زمان/فصل از دست داده و پنجره در مسابقات قهرمانی مشاجره شروع به نزدیک برای کلیپرز و آنها نمی خواهد آن میدارد بازگشت. و هیچ چیز دیگری اتحادش را تغییر اجازه می دهد تا آنها را به جبران آنها چه معامله دور.

س: Martina لوئیس اورتیز
سلام داگ.من لذت بردن از ستون خود را.آیا تو هیچ اگر Martina است که هنوز هم به کار گرفته شده توسط برگها?

موری G

یک: این خواننده جوان? به عنوان من درک می کنم او خاموش پیشبرد حرفه خود و من نمی دانم چگونه او ممکن است دور از pucks.

س: سلام داگ
این واقعا یک کیسه مراسلات پستی سوال اما اگر شما به دنبال یک رستوران بزرگ در محله خود ماهی و چیپس از گرم بندر نمی تواند ضرب و شتم.
اقامت خوب و درک است که شما در ادامه به ارسال هر گونه نوشتن این روزها – این یک نقطه روشن در یک ناگهان بسیار تاریک جهان است.
بهترین
جنیفر

یک: شده است وجود دارد بیش از چند بار – ما یک بیت شمال QEW پس از آن به طور کامل دستی – اما من نمی دانم آن را برجسته و کاملا در این فهرست است.

بنابراین بیش از حد بود پاپا Guiseppe اما من با دیدن آنها به طور کامل بسته و آن را بمکد.

Q: چگونه در مورد ” اصول اولیه بازی برای Dummies?” کسانی که پریدند روی ارابه موسیقی به تازگی و تا به حال هرگز قبل از تماشا. خواهد بود که بیش از حد خسته کننده برای جانبازان?

Erma Collins

یک: قطعا ما امکان رسیدن به آن است. چه نوع از چیزهایی که می خواهم به شما نشان می دهد من کشف ؟

س: سلام داگ
من فکر کردم که شما بیشتر از بازگشتی در بهترین معنی واقعی کلمه به نویسندگان ورزشی از گذشته ساخته شده است که شما احساس می کنید مانند شما در میدان جنگ و یا در ballpark را با بازی داستان لحظات بزرگ و شخصیت به جای ذهن بیحس کننده ستون در کسب و کار “ورزش”.

این امر می تواند بزرگ به شنیدن داستان خود را در این نویسندگان است که تحت تاثیر شما.

همچنین آنچه که در مورد یک داستان را در فهرست خود از بزرگترین لحظات در ورزش است که شما را تحت پوشش.
با تشکر
Les

قطعا چیزی است که من انجام دهید به احتمال زیاد این هفته یک روز. با تشکر برای پیشنهاد. من به این می گویند: اگر شما نمی توانید نوشتن در مورد لحظات و یا مردم و یا احساس در ورزشگاه/پارک/عرصه, شما در حال رفتن به در مشکل به دلیل Xs و سیستم عامل و چه “اتفاق افتاده است” در این بازی این است بیش از حد به خوبی جدا و شناخته شده است زمانی که می آید زمان برای نوشتن.

س: سلام داگ

من لذت بردن از ستون خود را بسیار. روز دیگر از شما خواسته برای ایده ها و آن من فکر کردم. در اواخر 70s وقتی که من یک پسر جوان و برای اولین بار شروع به تماشای بازی بسکتبال, من به مشترک بسکتبال هضم است. آیا شما به یاد داشته باشید که مجله چیست ؟ آنها تا به حال یک ویژگی به نام “من به یاد ماندنی ترین بازی است.” بازیکنان NBA خواهد بازشماری خود را به یاد ماندنی ترین بازی از هر نقطه در زندگی حرفه ای خود برخی از رفت و برگشت به مدرسه بالا است. من همیشه این بسیار جالب است. گاهی اوقات آنها شاهد به شخص دیگری عظمت گاهی اوقات آن را خود به خود و گاهی اوقات آن را فقط مجموعه ای باور نکردنی از شرایطی است که ساخته شده است این بازی به یاد ماندنی است. شاید این چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای کمک به پر کردن زمان و فضا است.

راب

یک: این یک ایده عالی است اما از آن شده است بسیار سخت برای به دست آوردن زمان بر روی گوشی با ورزشکاران و یا مقامات برای انجام مصاحبه و این یک ایده است که شما بهتر کار می کنند زمانی که دسترسی بهتر و بیشتر از آنها.

س: فقط خواندن خبرنامه و شما احتمالا از این فکر. من می دانم که شما در آغاز سال با برخی از لیست های علامت گذاری 25 سال است. اما احتمالا وجود دارد تن از لیست های دیگر از 25s حالا که وقت داشته باشید. چیزهای مانند – 25 احمقانه ترین مصاحبه. 25 بهترین عکس ها از رپتورز در عمل است. 25 بهترین شروع 5 است. 25 6th مردان است. من می توانم, اما شما نظر من مطمئن هستم.

من مشتاقانه منتظر ادامه به عنوان خوانده شده!

Pam

یک: من سعی کردم به بالا Threes از فصل جاری در هفته گذشته اما, آره در حال گسترش است که باعث می شود حس فوق العاده.

س: سلام داگ.

پسر من گم شده ورزشی در حال حاضر. من واقعا نمی دانستم چقدر من با استفاده از آن به عنوان یک انحراف از زندگی واقعی!

می تواند شما شاید نگاه در مسیر تورنتو basketballers که به نظر می رسد مانند megastars اما به نوبه خود به کمتر از. شما می دانید این دو بیشتر قابل توجه هستند.

من تعجب اگر وجود دارد یک حس است که اولین payday در بزرگ کافی است ؟ و یا شاید عدم جهت خوب از تیم(s). آن را فقط به نظر می رسد عجیب و غریب و شایسته کاوش به من.

و یا شما فقط می تواند کار بر روی کتاب! من سرد است ، شما خدمت کرده ام زمان خود را به خوبی!

مایک E

یک: جامد ایده و شاید آن کار می کنند. این کتاب در حال آمدن است همراه هستم و نزدیک به آنها را به یک تن از آن شاید وجود خواهد داشت و حتی بیشتر زمان به شکل از چگونه برای پر کردن وقت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>