این دوستان خود را پر مستند روز های ساخت خود را نشان می دهد

Wenjia تنگ

هر قسط از دوستی فایل ویژگی های یک مکالمه بین اقیانوس اطلس‘s جولی بک و دو یا بیشتر از دو, دوستان, بررسی تاریخچه و اهمیت خود را در ارتباط است.

این هفته او در گفتگو با یک گروه از دانشجویان از هم جدا شده توسط این بیماری همه گیر که خود fandom برای واقعیت-مسابقه نشان می دهد بازمانده به خود را در خانه بازمانده رقابت کامل با ایمنی چالش ها و شوراهای محلی برگزار شد بیش از زوم. آنها بحث در مورد چگونگی نشان دادن پیوند خود, دوست, در گروه قبل از همه گیر بار و چگونه خود را برگزیند نسخه اضافه شده بسیار مورد نیاز بازی سرگرم کننده و ساختار خود را مستند روز.

دوستان:

کلر Bunn, 19, افزایش junior در دانشگاه گرجستان تحصیل در رشته ژنتیک در حال حاضر زندگی در Marianna, آرکانزاس,
اما الیس, 20, صعود junior در UGA تحصیل در رشته ژنتیک و اسپانیایی در حال حاضر زندگی در آتلانتا. دوستان او تماس بگیرید “الیس.”
خواهد McGonigle, 21, افزایش junior در UGA تحصیل در رشته بهداشت محيط در حال حاضر زندگی در آتلانتا
اسپنسر Sumner, 20, صعود junior در UGA تحصیل در رشته زیست شناسی و انسان شناسی در حال حاضر زندگی در گینسویل, گرجستان

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.


جولی بک: سوال اول من این است که چیزی که از من ناراحتی به درخواست, اما شما حتی به دنیا آمد هنگامی که بازمانده آغاز پخش?

خواهد McGonigle: از آن آغاز شده در سال 2000. من فکر می کنم ما همه فقط نوزادان, اما ما زنده بودند.

بک: پس چگونه شما را به نشان می دهد ؟
خواهد شد: من شروع به تماشای فصل 25; که هفت سال پیش بود فکر کنم. این یک لذت گناه هر هفته به لحن و ببینید که چه کسی زنده ماندن. این یک ترکیب خوب از هر دو جسمی و همچنین استراتژیک جنبه ای از بازی. و آن را به یک جای خنک به [حمل و نقل] زمانی که من مشغول به تحصیل در کتابخانه.

اسپنسر سامنر: ما همه در همان کلاس در شیمی آلی و ما با تشکیل یک گروه مطالعه برای مقابله با مشق شب که می آید با کلاس. خواهد شد و احتمالا بزرگترین superfan از همه ما و کلر واقعا از طرفداران بزرگ بیش از حد. فقط طناب ما را به خود وسواس.

بک: چگونه شما می توانید دوستان خود را در هیئت مدیره ؟

خواهد شد: آن نوع از آغاز به عنوان یک شوخی است. من می خواهم مانند “آیا شما همه بازمانده امشب؟”

کلر Bunn: ما تا به حال این چت گروهی که ایجاد خواهد شد به نام “بازمانده تیم رویایی.” در کالج مردم در بسیاری از محافل مختلف در همه زمان ها; می توان آن را سخت به ماندن متصل اگر شما به طور مداوم با دیدن مردم در کلاس. چت گروهی بود عمدی راه برای اقامت در تماس باشید. خواهد بود “ما می توانیم ملاقات هر چند هفته و بحث بازمانده استراتژی و ما می توانیم این استماع نوار.” چه آغاز شده به عنوان یک شوخی تبدیل شد به طور کامل انتگرال به [دوستی].

کلر Bunn (L) و اما الیس (R) در یوگا سالن ناهار خوری بعد از ساخت یک بازمانده تصویری. (حسن نیت ارائه میدهد از کلر Bunn)

خواهد شد: این یک رقابت دوستانه بین ما دیدن که می تواند بهترین بازمانده استماع, تصویری, یا, که در نهایت می تواند در نشان می دهد. ما همه هنوز در انتظار در ایمیل و گفت ما در حال رفتن به در, اما آن را به می آیند برای یک از ما در نهایت.

بک: بنابراین شما در واقع می ارسال آنها را به نشان می دهد ؟

خواهد شد: من فکر می کنم تمام چهار نفر از ما در واقع ارائه حداقل یک ویدئو.

بک: شما می توانید هر یک از توصیف آنچه شما ریخته بود ؟

کلر: The final یکی که من pieced با هم در حدود سه ویژگی خوب بازمانده: “گول زدن, outplay, دوام بیاورید.” ما repurposed کسانی که به دانشگاه ما شیوه زندگی, چه کنیم که به صورت روزانه. من به یاد داشته باشید قرار دادن “ما بیشتر از دوام بیاورید دیگران در کتابخانه” بنابراین شما می توانید فیلم از همه ما در این کتابخانه در 2 a. m. و آن را به طور کامل خالی به جز برای ما تا پایان مطالعه نمایید. [تاپیک فیلم از ما] outplaying دیگران با راه رفتن سریع تر در محوطه دانشگاه برای رسیدن به کلاس.

اسپنسر: مال من بود بیشتر لودگی در خواهد شد. من به پایان رسید آن را با “من می دانم که برای یک واقعیت من خود را نهایی بازمانده به خصوص اگر شما قرار داده خواهد McGonigle وجود دارد.” من آن را مشاهده کنید نوع شوخی, اما در حال حاضر من امیدوارم که آنها به من اجازه برای واقعی است.

اما الیس: من فکر می کنم اسپنسر تصویری در واقع یک کلیپ از را های تصویری تعبیه شده در آن است.

خواهد شد: من ویدئو به صورت گذشته نگر بود و کمی خسته کننده و اهلی در مقایسه با سه تن دیگر در این گروه است. آن را فقط به من نگاه کردن به دوربین و صحبت کردن در مورد زندگی من برای سه دقیقه. آن را احتمالا راه را برای رسیدن به واقعیت تلویزیون به ویژه هنگامی که من فقط یک دانشجوی سال دوم دانشجویی انجام مطالعات کارشناسی. من شامل یک کلیپ از سرنوشت فرزند “من بازمانده است.” شاید که به تنظیم خلق و خوی برای تولید کنندگان در صورتی که تا کنون دیدن ویدئو های من.

بک: آیا همه شما را به تماشای نشان می دهد با هم در حال حاضر ؟

اسپنسر: من فکر می کنم کلر خواهد شد و تماشای آن را هر هفته. من فکر می کنم آنها در تماس با یکدیگر به تماشای آن. اما الیس و من هنوز هم دیده می شود یک قسمت. این همه secondhand لذت بردن.

بک: به من بگویید در مورد آنچه اتفاق افتاده است زمانی که این بیماری همه گیر رسید. آیا خود را از مدرسه تعطیل unceremoniously? چگونه شد که انتقال?

خواهد شد: ما بودند رفتن به شکستن بهار هفته سوم مارس. اسپنسر و من هر دو رفتن به فلوریدا و الیس و کلر هر دو تا به حال سفرهای برنامه ریزی شده است. این هفته که آن را شروع به بد. در نیمه راه از طریق آن هفته یوگا ارسال یک ایمیل به ما گفت که ما از رفتن به گسترش رخصتی بهار دو هفته پس از آن حرکت به آنلاین پس از آن. بنابراین اینطور نیست که ما قادر به تهیه برای همه برای رفتن به صفحه اصلی و قرنطینه با خانواده های خود.

الیس: آخرین روز از کلاس قبل از رخصتی بهار, هیچ کس حتی فکر COVID-19. ما مثل “را مشاهده کنید شما در یک هفته و نیم.” من حتی نمی فکر می کنم ما واقعا خداحافظی گفت: به هر یک از دیگر. و هنگامی که ما رفت و برگشت به دانشگاه به ما چیزهای که همه ما در زمان های مختلف.

بک: چگونه شما بچه ها شده است هوازدگی مستند?

اسپنسر: این قطعا یک کمی سختی در رفتن از 100 مایل در ساعت به یک مرده متوقف شود. اما کلاس ها شروع به عقب تا به من انگیزه برای انجام کاری. [هنگامی که شروع به بازمانده بازی که] به من کمک کرد انتخاب من و زندگی اجتماعی ، آن را به من داد چیزی برای نگاه به جلو به. من می روم من روز خانواده در اطراف آن; من می خواهم به مانند “همه حق من همه روز به جز از ساعت 6 تا 7 صبح زمانی که من بازماندهاست که بسیار مهم است می توانید آن را از دست ندهید.”

بازمانده زوم. (حسن نیت ارائه میدهد از کلر Bunn)

بک: چه شد که ریشه های خود را قرنطینه بازمانده بازی ؟ چگونه شما انطباق با فرمت نشان می دهد را به دوستان خود ؟

خواهد شد: در واقعی نشان دادن آن معمولا در حدود 16 تا 20 نفر و آنها شروع به از در جدا قبایل. آنها را مجبور به رقابت در ایمنی به چالش و هر کدام قبیله از دست می دهد چالش برای رفتن به tribal council, جایی که آنها را به رای دادن کسی را. من فکر کردم این بازی را می توان در تلفن های ما و با زوم همایش. من پیامک مردم و پرسید: اگر آنها علاقه مند می شود به بازی و پرداخت $1 در هر موضوع به یک جایزه بزرگ [از $15] برای برنده. من [استفاده] randomizers آنلاین به دو قبیله—قبیله بودند به نام “Frens” و “Amigos.”

کلر: اسپنسر و من در Amigos, قبیله, الیس در Frens قبیله و پس از آن خواهد بود را در یک قبیله در همه. خواهد شد ما از میزبان جف پروست که در میانه های بازی تمام.

خواهد شد: هر روز در 6 p. m., آنها می خواهم که خود را در ایمنی به چالش و پس از آن در ساعت 9:30 [از دست دادن قبیله] خود را زوم شورای قبیله ای که در آن کسی دریافت رای دادند. آنها پیوستن به زوم تماس من را از آنها بپرسید چند سوال در مورد چگونه بازی رفتن آنها خواهد DM یا متن خود را به من رای و پس از آن من می خواهم آنها را به خواندن با صدای بلند. هنگامی که مردم به اندازه کافی رای بودند از قبایل با هم ادغام شدند به یک قبیله و آن را تبدیل به یک فرد بازی [با فردی ایمنی چالش].

من سعی کردم به انتخاب چالش بنابراین به عنوان نه به نفع هر یک نفر چون من در تلاش بود به صورت کاملا عادلانه به عنوان میزبان. یکی از چالش خواهد بود “که می تواند تعادل بر روی یک پا طولانی ترین?” و سپس یکی دیگر از چالش بود “که [می] انجام یک تخته طولانی ترین?” و سپس برخی از چالش ها به طور کامل در تلفن مانند “چه کسی می تواند به من ارسال بالاترین شل و ول پرنده نمره در کنار ساعت؟” این یک تنوع خوب.

بک: در میان چالش ها و شوراهای محلی چه بود پرنیان? بود این بازی همیشه در حال انجام? وجود اتحاد و جعلی بودن? وجود بی اعتمادی بین دوستان از قبایل مختلف?

اسپنسر: آن را در تمام طول روز بازی. من فکر کردن در مورد آن را تقریبا وسواسی مقدار. یک شب کلر و من ماندم تا 1 صبح ساخت یک صفحه گسترده در تلاش برای نقشه برداری از بقیه بازی و طرح ما راه را به نهایی سه.

الیس: در قبیله ما تا به حال بسیاری از گروه چت و زیرگروه چت. من معمولا نگه داشتن گوشی من دور از من اما من تا به حال به آن را بر من تمام روز چون اگر چیزی در توسعه? من نمی توانم از دست بر روی نقشه.

بک: و خواهد بود با مردم فیلم confessionals در طول این روند ؟

اسپنسر: اوه آره. پس از هر قبیله ای شورای ما تا به حال من می خواهم فیلم یک ویدیو کمی و گفت: آنچه که من در مورد چه می گذرد, آنچه در آن برای من به معنای رفتن به جلو در این بازی است. من واقعا به این بودم: “همه حق چه بازمانده? آن را یکی از سخت وجود دارد اما ما واقعا هنوز هم یک شات.”

الیس: من می خواهم به فیلم این confessionals و خانواده ام خواهد بود “چرا شما در خارج وجود دارد صحبت کردن به خودتان است؟”

کلر: خانواده من شده است به تماشای نشان می دهد هر هفته پس من به آنها گفتم همه در مورد بازی ما و آنها نسبتا سرمایه گذاری. شب که به من رای دادند و از پدر و مادرم خراب شد با من و به من گفتن که آنها فکر می کردند که من که قرار بود برای رفتن. آنها مانند “دوستان نیست برای تماس با شما; شما احتمالا رفتن به دریافت رای دادند.” من گفتم: “مامان! بابا! که پس چیست!” اما آنها درست شد.

خواهد شد: در بازی بازماندهشما در حفظ و گرفتن رای دادند تا آن را نهایی سه یا نهایی دو. ما نهایی و همه کسانی که رای دادند را می شود برای پیوستن به هیئت منصفه. آنها را تماشا قبیله ای و شوراهای تصمیم گیری در پایان که آنها می خواهند به نفع خود.

بک: وجود هر گونه زندگی واقعی تنش های ایجاد شده توسط مردم که رای دادند ؟

کلر: من احساس نمی مانند وجود دارد هر زندگی واقعی تنش است. پس از من رای دادند و از افرادی که رای دادند من پیامک من با استدلال است. ما در حال تمام دوستان خوب. من لذت می برد که در هیئت منصفه. داوران گروه چت کردم واقعا سرگرم کننده است.

الیس: من رای دادند فقط قبل از نهایی سه بود اما آمدن چون من backstabbed بسیاری از مردم در آن نقطه است. آمد آن را به نهایی ما ایمنی به چالش بکشد. خواهد بود ما دست ما را در بالای سر ما در حالی که انجام یک دیوار نشسته است. رفتن به ساعت دوم من فقط به یاد داشته باشید تفکر اگر من سقوط من رفتن به خانه. و سپس من افتاد. اگر من کمی قوی تر اگر من پا نشده بود سراغ من خواهد ماند در این بازی بود اما همه در سرگرم کننده خوب.

اسپنسر: من همه را به این چالش; من نمی توانستم پیاده روی 10 دقیقه پس از [دیوار نشستن].

بک: به من بگو در مورد نهایی tribal council.

کلر: که نهایی ایمنی چالش بود روز دوشنبه و ما تا به حال یک O-شیمی آزمون که روز شنبه. خواهد شد به نام شکستن بنابراین ما می تواند مطالعه و سپس نهایی قبیله ای بود که شب جمعه. ما تا به حال یک هفته تمام از ساختمان به آن.

اسپنسر: نهایی سه نفر من و دوستان ما مارینا و ناتان. مارینا و من مشغول به کار بود با هم از آغاز و ناتان شده بود تلنگر-flopping طرف و موفق به دریافت راه خود را به نهایی سه.

خواهد شد: [که جمعه] داوران آمد به زوم و هر کسی که رای دادند رو به درخواست نهایی سه سوال—در مورد بازی یا هر چیزی قبل از آنها تصمیم گرفتند که برای رای دادن به صورت.

کلر: برخی از مردم واقعا شدید خود را با سوال پرسیدن که چرا آنها رای دادند ، من سعی کردم به نگه داشتن سوالات بیشتر با نشاط. من از آنچه انجام می دهد با 15 دلار جایزه و این که احتمالا چه امن رای من برای اسپنسر در واقع.

اسپنسر: من فکر می کنم که امن من برنده شوید. هر کس دیگری بود گفت: آنها برای رفتن به خرید مواد غذایی و چیزهای اما من گفتم من که قرار بود به پرتاب یک بازمانده-حزب مضمون که همه رو از قرنطینه و همه آنها دعوت شده است.

خواهد McGonigle (L) و اسپنسر سامنر (R) پوشش کلر اتاق در قلع فویل به عنوان یک شوخی است. (حسن نیت ارائه میدهد از کلر Bunn)

بک: با 15 دلار بودجه ؟

اسپنسر: کاملا, که همه شما نیاز است.

کلر: همچنین برای نهایی tribal council, Spencer در واقع به ارمغان آورد مادر او و مادر خود را تایید و او را.

اسپنسر: من قطعا ممکن است با استفاده از مادرم به جلب برخی از آرا در پایان از نهایی قبیله ای و من شرمنده از آن است. شما انجام آنچه شما باید.

بک: من شنیده ام که یک مهمان در یکی از شوراهای محلی? این است که درست است ؟

خواهد شد: بنابراین من 21st birthday شد هفته بعد از ما به پایان رسید [بازی] و آن را درست قبل از فینال. من تا به حال نهایی روز تولد من یک روز بعد و دو هفته بعد و آن را در قرنطینه پس از من گرفتن برای انجام هر یک از سرگرم کننده به طور منظم 21-تولد مسائل است. الیس اسپنسر و کلر می خواست به من, به طوری که آنها تماس های مورد علاقه من برنده از نشان می دهد و از او خواست اگر او می تواند تاریخ تولد من زوم تماس بگیرید و او جای تعجب بود! آن اتان Zohn; او برنده فصل سوم نشان می دهد بازمانده آفریقا. او آمد; او را در نشان می دهد در حال حاضر [برای all-star season].

من واقعا دوست دارم داستان خود را. او یک بازیکن حرفه ای فوتبال; او برنده نشان می دهد; او سپس رو به سرطان دو برابر و از طریق رفت و برای درمان آن است. و او با استفاده از پول خود را [از] برای کمک به شروع یک موسسه خیریه کمک به جوانان در آفریقا یادگیری از طریق فوتبال.

الیس: ما برای رسیدن به اتان اما اتان است [بسیاری از] پیروان [در رسانه های اجتماعی] بنابراین ما فکر کردیم که اگر ما رسیدن به اتان ، او کسی است که در واقع در پاسخ به ما. ما به او گفت, “ما شده است بازی یک بازمانده بازی اما نمی تواند در واقع رقابت بنابراین ما می خواست او را به بازی یکی دیگر از راه.” ما با هماهنگی خواهد شد خواهر به او زوم لینک و زمان و اتان فقط مرتب کردن بر اساس از ظهور ، را نمی دانستم او در زوم برای یک تماس دو ساعت پس او فقط از نوع ایستاده وجود دارد و ما مانند “را در گالری.”

بک: این شگفت انگیز است برای دوستانی که مایل به رفتن در خود و غریب وسواس با شما.

خواهد شد: دقیقا. زمانی که من برای اولین بار پرسید: اگر مردم می خواهم به بازی یک بازمانده بازی بیش از تلفن های خود را در طول قرنطینه من نوع خواسته آن را به عنوان یک شوخی و مردم به طور کامل خریداری شده به آن است. هنگامی که مردم ارسال شد <url> ویدئوها پدر و مادر من را ببینید من از تماشای آنها و می خواهم “است که انجام این کار برای شما?”


اگر شما یا کسی که شما می دانید که باید بر روی فایل های دوستی در تماس در [email protected] و به ما بگویید که کمی در مورد آنچه باعث می شود دوستی منحصر به فرد است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>