آنها شنیده کوبه برایانت هلیکوپتر به پایین بروید. سپس آنها دعا

کالاباساس کالیفرنیا.—آن را به عنوان فقط یکی دیگر از یکشنبه در یک کلیسای کوچک در امتداد لاس Virgenes جاده در آرام لبه حومه لس آنجلس. این کلیسا در دره عمیق و باریک است عادی جعبه از یک ساختمان با سقف مسطح بیش از درب جلو شیشه ای.

آن را حدود 9:45 صبح روز یکشنبه عبادت سرویس یک ساعت فاصله دارد. یک سقف پایین ابرها پنهان صدر لخت قهوه ای تپه در سراسر جاده.

شما همیشه می توانید برای دیدن لحظه ای که جهان در مورد تغییر است.

الیزابت هاولند فارست وارد شده بود از سانتا مونیکا هیپنوتیزم در طول راه با پایین پرواز هلیکوپتر که او به دنبال غرب برای چندین مایل در بزرگراه 101. این موج آنقدر استادانه با خم در جاده های او فکر می کردم تا زمانی که او از دست داده و چشم از آن جلوتر از او. او در لاس Virgenes خروج, ضربه, چراغ سبز در مرکز نوار و آپارتمان و پارک شده در کلیسا. او بررسی آرایش خود را در آینه.

اسکات Daehlin زندگی می کند که در یک GMC صفری در پارکینگ در حال آماده محراب سیستم صوتی برای تمرین گروه کر و خارج پا به دریافت چیزی را از او ون. جری Kocharian, یک عضو کلیسا و نگهداری کارگر ایستاده بود با قهوه خود را در طرف مقابل از ساختمان.

کشیش باب Bjerkaas در داخل بود, آموزش مدرسه یکشنبه به نوجوانان متمرکز در پیدایش. چه کتاب های باستانی می گویند در مورد زندگی ما زندگی می کنند در حال حاضر ؟

The Church in the Canyon, near the site of the Sunday morning helicopter crash that killed Kobe Bryant and eight others in Calabasas, Calif., Jan. 29.

کشیش باب به عنوان عبادت او را شنیده پایین هلیکوپتر از طریق کلیسا و دیوار. که غیر معمول نیست در لبه لس آنجلس که در آن بسیاری از هلیکوپتر — اخبار copters ترافیک copters پلیس copters جستجو و نجات copters خصوصی copters غذا به کسانی که به اندازه کافی غنی برای پرواز بیش از ترافیک به جای درایو را از طریق آن — ارائه یک thwap-thwap-thwap backbeat به زندگی روزانه.

اما این یکی صدا واقعا کم است.

خارج Daehlin تلاش برای ردیابی صدا را از طریق ابر. بدن خود آن را احساس — مداوم کوبه ای “مانند یک درام و پا زدن”— اما چشم خود را نمی تواند نقطه هلیکوپتر نامرئی هواپیمای بی موتوری پرواز به دور از او.

“آه” او گفتم. “آن را بیش از حد کم است.”

در طرف دیگر کلیسا Kocharian, گیر افتاد, مبهم نگاه اجمالی تیره فانتوم در تیره ابرها. از آن عبور لاس Virgenes.

“آن را نمی دایره مانند آن در تلاش بود به زمین” Kocharian گفت. “این در حال حرکت بود.”

از گوشه ای از چشم او از طرف راننده پنجره هاولند فارست دیدم یک فلش که چرخید و سر او به سمت تپه. مردان در خارج از آن را شنیده کمتر به عنوان یک بوم و بیشتر به عنوان یک ضربه — ناگهانی سریع ضرب و شتم خرد قطعات و سکوت مطلق.

آن را پشت سر هم از طریق دیواره های کلیسا.

“اوه عزیز خداوند” کشیش باب گفت. “چیزی اتفاق افتاده است.”

Pastor Bob Bjerkaas at The Church in the Canyon on Jan. 29. Bjerkaas learned during a service of the crash; he didn't share news that Bryant was aboard, but he steered his sermon toward the unfolding events outside.

خطبه

هیچ انفجار, هیچ, هالیوود, سبک, سنگ اسمانی بزرگ. هلیکوپتر زده زمین حدود نیم مایل از کلیسا در دره عمیق و باریک در زمین سوخته توسط عظیم Woolsey آتش در نوامبر سال 2018 است.

پانزده ماه پیش کوه سوخته تمام راه را به مالیبو اما آتش در امان کلیسا. داستان بود اما در همه جا وجود دارد.

نه این زمان. توسط توپوگرافی شانس کلیسا تا به حال تنها دیدگاه خرابه. بهترین نمایش از کلیسای متحرک در امتداد خیابان. همسایگان ambled وجود دارد بلافاصله mingling با churchgoers. هیچ کس در رشد جمعیت می دانستم که چه چیزی را از آنچه که آنها را دیدم.

وجود شعله های آتش, اما هیچ دوزخ. شاهدان توصیف چیزی شبیه به عود حداقل برای مدتی. رنگ پریده, دود افزایش یافت و به پایین خاکستری ابرها.

Daehlin به نام 911. در عرض چند دقیقه اتومبیل های گشت بزرگنمایی گذشته نسبت به مالیبو دره و سپس به اطراف چرخید. آنها کشیده به جلوی خانه در لاس Virgenes آب شهری منطقه یک دانش سطحی از ساختمان در پایه تپه به طور مستقیم در سراسر از کلیسا.

Journalists report from a parking lot of the Church in the Canyon as investigators on a distant hill work at the scene of the helicopter crash, where former NBA star Kobe Bryant, his 13-year-old daughter Gianna and seven others died.

موتورهای آتش از اشکال مختلف و انواع آمد بعدی. تلویزیون کامیون ها دنبال کرد. اورژانس های پزشکی کارگران scampered تا تپه در مسیرهای پیاده روی استفاده می شود معمولا توسط سگ واکر و دوچرخه سواران کوه با بهترین نیت.

خدمات روز یکشنبه در پروتستان وابسته به کلیسا در دره عمیق و باریک, شروع در 10:45. حدود 75 نمازگزاران آمد پنج شنبه, قروچه در مورد اغتشاش خارج است. زمینه آنها به داخل پناهگاه با ردیف صندلی خالی در زیر یک سقف کم پوشیده شده با چراغ های فلورسنت. بودجه تنگ است اما کشیش باب امید به ارتقاء چراغ های عید پاک.

کشیش باب 51 با موهای قرمز و قرمز ریش بزی بهمراه رگه های خاکستری. او از نظر قانونی نابینا در یک چشم و رانندگی نیست. او دارای همسر و چهار فرزند — دو پسر و یک دختر بچه در سنین 15-20. او یک خنده.

بسیاری از تماس او مربی باب چرا که او مربی است, چوگان سرپهن, برای چندین دهه از جمله در مدرسه بالا است. تصاویر گذشته تیم پر کردن در و دیوار دفتر خود را.

هیچ یک از تماس های او را با نام خانوادگی Bjerkaas. او املای آن را با یک درخواست.

“آیا طلسم آن را به عنوان-s,” او گفت:. “این به اندازه کافی بد به ‘مالی’ در آن وجود دارد.”

کشیش باب برنامه ریزی شده در جمعه خطبه در مورد شغل — “درد و رنج مردی صالح و چگونه ما را,” او توضیح داد: در دفتر خود در روز چهارشنبه.

“این غیر منتظره ای مناسب,” او گفت:.

Pastor Bob Bjerkaas at The Church in the Canyon.

عجیب و غریب, صبح روشن, سورئال. در شروع از یکشنبه سرویس کشیش باب تصویب شد توجه داشته باشید از هاولند فارست کلیسای عضو که تا به حال دیدم تصادف از ماشین خود را. او نگاه در آن. خواندن سخت است برای کسی که می تواند موج دست خود را نزدیک صورت خود را و نه آنها را ببینید.

توجه داشته باشید گفت که کوبه برایانت در هلیکوپتر. آن را 45 دقیقه قبل از TMZ اولین شکست این خبر به جهان است.

کسی در پارکینگ کار برای یک تلویزیون محلی ایستگاه گذشته بود که شایعه به هاولند فارست. به زودی او را دیدم یک SUV جلو در. راننده رو از پوشیدن لباس پیراهن با شلوار تیره و تاریک قنتد, ژاکت, او گفت:. برطرف کننده ناراحتی های او راه می رفت در سراسر خیابان صحبت با مقامات و آمد به کلیسا بسیاری است.

او تا به حال شده است در کاماریلو فرودگاه هاولند فارست که به گفته او در حال انتظار برای یک هلیکوپتر از اورنج کانتی. او برنامه ریزی شده به درایو برایانت دختر و هفت نفر دیگر به Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس.

“او گفت:” من یک تماس سریع به اینجا می آیند,'” هاولند فارست گفت. او دعا با او گفت و او را به سمت چپ.

Elizabeth Howland Forrest, a congregant at The Church in the Canyon. Howland Forrest saw the crash en route to a service there.

کشیش باب جرات نکرد به اشتراک گذاری این اطلاعات تایید نشده و گزارش نشده. اما او سازی خطبه خود را نسبت به این وقایع خارج است.

“در پایان در درخواست تجدید نظر خود من گفت:” ما تا به حال بسیار قدرتمند یادآوری است که زندگی نامشخص است,” او گفت:. “فقط به عنوان کار بزرگ را تجربه فاجعه بسیار به طور ناگهانی چیزی واقعا تکان دهنده در اینجا اتفاق افتاده است امروز. این می تواند اتفاق می افتد به هر یک از ما.”

در 11:32 در خطبه TMZ را شکست داستان: Kobe Bryant مرده بود, کشته در سقوط یک هلیکوپتر. یک مرد در جماعت ایستاده بود برای به اشتراک گذاشتن اخبار از سراسر جاده ها بود که در حال حاضر pinging در سراسر جهان است. آن را نمی تواند بیشتر محلی و یا جهانی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

به عنوان برنامه ریزی شده این جماعت به این نتیجه رسیدند با یک آمریکایی آفریقایی تبار روحانی “او تمام جهان را در دست خود را.”

این سرویس به پایان رسید در ظهر. جمعیت خارج شد و ضرب. یک کلانتر معاون آمد به کلیسا. آنها با بستن جاده ها در منطقه و خواست کسانی که در کلیسا به دانستن است.

“این است رفتن به دریافت دیوانه واقعا سریع” معاون گفت.

سکوت و اشک

در Mamba آکادمی ورزشی در 24 کیلومتری غرب پایین 101 در هزار اوکس وجود نداشت آهسته نشان می دهد. وجود دارد در حال تحول داستان. خبر از سقوط یک هلیکوپتر و کوبه برایانت مرگ آمد و با هم در یک ماهواره ،

یک خانه از عبادت یک کلیسای جامع از ورزش جدا شده و توسط یک رشته از بزرگراه به طور ناگهانی در ارتباط با بی خردی از تصادف.

“کل اتاق ناگهان رفت و سکوت” گفت: Jennifer Miller, که تا به حال دو پسر در سنین 11 و 13 بازی در تیم از بردسير در یک آخر هفته مسابقات است. “بسکتبال کاهش یافته است.”

آکادمی اندازه یک Costco چمباتمه در یک مجتمع صنعتی در هزار اوکس. آن را یک بار قرار دارد و کارگران برای Amgen های دارویی غول پیکر با یک آلاینده در پردیس نزدیک بود اما سوخته و تعمیرشده به megagym چند سال پیش. برایانت شریک شد در سال 2018 یک سال پس از بازنشستگی خود را از NBA است.

در این مه آلود صبح آکادمی بود و پر از هیجان زده دختران و پسران خود را پدر و مادر و مربیان الدین از پچ پچ ضربت توپ squeaks از کفش های bleats از سوت.

یکی از پنج دادگاه بود محاصره یکشنبه. آن بود که در آن برایانت خواهد مربی تیم از 13 سال دختر قدیمی, Gianna فقط به عنوان او تا به حال پنج شنبه. آنها تا به حال بازی در ظهر و 2 بعد از ظهر همه می دانستند که. مردم صرف مقدار از صبح تماشای بازی در حالی که دزدانه peeks برای دیدن اگر برایانت وارد شده بود.

اخبار از سقوط موج به سرعت. بازی متوقف شد. میلر یک جریان از پیام های متنی. این درست نیست درسته ؟ او در آنجا با شما مناسب است ؟

وجود دارد sobs و محافل نماز. که یکی دیگر از چیزی که Mamba آکادمی ورزشی در حال رایج کلیسا در دره عمیق و باریک. نماز.

در کلیسا مردم آمد. در Mamba آکادمی ورزشی بسیاری از مردم باقی مانده است. وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار.

“آن سورئال پله از آن ساختمان و به شاید یک جهان متفاوت است” میلر گفت.

یک زخم در محل

عجیب و غریب, رشته از تخریب و توجه است که به تازگی به این به طور معمول آرام کشش از suburbia در Conejo ولی با آن سرزمین خیابان ها و مراکز نوار آراسته متری و استخر شنا. این منطقه احساس می کند طراحی شده به دور از انواع چیزهایی که گرفتار آن شده است.

بار مانند این می تواند آزمون ایمان است. کشیش باب تا به حال کاسته مردم از طریق وحشت و تخریب آتش سوزی, 15 ماه پیش بود که محور خانواده خود را بیش از حد. او دعا با مردم آسیب دیده از تیراندازی و کشتار در نوار مرزی در هزار اوکس در آستانه این آتش سوزی زمانی که 12 نفر به علاوه مسلح.

این متفاوت بود — که از هیچ جا به عنوان یک شهاب سنگ فقط در خارج از درهای کلیسا.

کسی او را متوقف کرد و پس از کلیسا. چه می خواهید انجام دهید ؟

“من هیچ ایده” کشیش باب گفت. هیچ طرح عملی برای حوادث غیر قابل تصور.

تصاویر مخابره از ماهواره کامیون و عکاسان پارک شده در خارج از کلیسا در مقابل درب تا به حال به سرعت ricocheted در سراسر جهان است. مردم شتافت به منبع آن تصاویر ازدحام برای دیدن چیزی است که آنها فقط به حال به خود را ببینید.

“من فکر می کردم آنچه را که بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر؟” کشیش باب گفت. “ما صرف یکشنبه تلاش می شود در نام عیسی مسیح.”

به آنها اجازه دهید مردم در پارک. آنها, آورده, آب و قهوه. آنها باز دستشویی. تلویزیون کامیون ها و خبرنگاران شلوغ است. طرفداران به زودی رنگی مانند زیارت.

A memorial outside the Church in the Canyon.

“وجود دارد نه تنها مشکل” کشیش باب گفت. “یک قطعه واحد از بستر. یک زن و شوهر از بچه ها سیگار کشیدن ماری جوانا در جلو و من گفت: “شما نمی دود ماری جوانا در مادر بزرگ خود را جلوی حیاط, نظر شما?’ و به آنها گفت: “من با عرض پوزش کشیش.'”

او خندید.

“زندگی یک کمی از خوب و بد در آن” کشیش باب گفت. “و در این سمت از بهشت, ما همیشه باید کشت خوب است.”

میدوی را از طریق بعد از ظهر زمانی که تصادف مرگ و میر تایید شد نه کشیش باب استفاده از مربی صوتی برای گرفتن توجه همه را. وجود دارد خواهد بود یک نماز در 6:30, او گفت:.

هشتاد و مردم آمد. اکثر آنها چهره کشیش باب تا به حال هرگز دیده می شود. وجود طیف گسترده ای از سنین و نژادها شلوغ به کمی محراب آن شب تحت سوسو زدن چراغ های فلورسنت. ترین عینک کوبه برایانت کشباف. یک نوجوان بود به نام کوبه. دیگری بود به نام برایانت.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که همه ما مشترک” کشیش باب گفت. “گاهی اوقات زمانی که این مشکل چیز اتفاق می افتد, ما دوباره یادآوری شد.”

هر روز پس از احساس عادی تر از روز قبل. روز چهارشنبه چند تلویزیون کامیون ها باقی مانده است. حرم از گل و بادکنک و یادداشت های انباشته شده بودند در اطراف نور پست در پیاده رو. کلانتر نمایندگان باقی مانده مستقر در سراسر خیابان برای محافظت منطقه از بیش از حد کنجکاو در حالی که دیگران گشت تپه سوار بر اسب و وسایل نقلیه همه زمین.

Mourners gather behind a police barricade.

ثابت چرخش از یک زن و شوهر از ده نفر ایستاده بود توسط کلیسای متحرک. یک مرد جوان از وان Nuys شود. یک حالت حمل و نقل کارگر در ناهار خود را. یک مرد در یک کسب و کار کت و شلوار. دو نفر از دوستان گرفتن عکس های سلفی. یک زن با یک سگ.

آنها ایستاده بود با هم پشت خود را به کلیسا خیره در چیزی است که آنها نمی تواند کاملا ببینید. آنها فقط می دانستند که جهان تغییر کرده به نحوی بود و محل آن اتفاق افتاده است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر