سوم-دوره بحران می افزاید: توهین به Frederik اندرسن آسیب در برگ’ از دست دادن به Panthers

افرا برگها از دست دروازه بان Frederik اندرسن و بیشتر در یک 5-3 از دست دادن به Florida Panthers در Scotiabank عرصه شنبه شب ،

مسلما در مهم ترین بازی فصل تا به امروز برگها منفجر 3-1 رهبری در دوره سوم در برابر تیم فلوریدا است که آنها در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی در کنفرانس شرق.

Auston ماتیوز قرار داده تورنتو تا 3-1 با 37 هدف از این فصل فقط 22 ثانیه به سوم بود اما تمام فلوریدا پس از آن. علامت Pysyk (دوم خود را از شب), Jonathan Huberdeau و مایک هافمن تمام به ثمر رساند 10:13 علامت این دوره است. Pysyk و Huberdeau به ثمر رساند 58 ثانیه, جدا, کمتر از یک دقیقه پس از ماتیوز’ هدف است.

برگها برگزار شد و در دوره دوم پس از اندرسن سمت چپ بالای بدن آسیب — جایگزین مایکل هاچینسون برای شروع دوم. اما آنها به سمت چپ چند فلوریدا اسکیت بازان به تنهایی در مقابل خالص و آن را به آنها را در سوم.

هاچینسون مجاز سه گل در اولین نه عکس های او مواجه شده و در دور سوم ، هافمن به ثمر رساند در یک بانک به ضرب گلوله از پشت net.

ماتیوز یک فرصت طلایی در بازی قدرت با این بازی گره خورده 3-3 اما رنگ یک تصویر لحظهای خاموش پست — پس از شکست خود در نیم در نا امیدی در راه بازگشت به نیمکت.

هاچینسون شد آینده شروع به جامد شنبه شب که در آن او backstopped 2-1 اضافه برنده شدن بیش از سناتورهای.

پلنگ برنده گذشته دو نشست بین شرق حذفی امیدوار و به دست آورد مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

  • کاپیتان اعتصاب: برگها مرکز جان توارث به ثمر رساند در یک نکته-در خود 19th هدف از این فصل اما برای اولین بار در شش بازی. که یک بیت از امداد برای کاپیتان که به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او تلاش کمی در جرم و پس از یک حرفه ای-بالا 47 اهداف فصل گذشته. با وجود رکود او ادامه داد: برای کمک به طور مداوم در دفاع و faceoffs.
  • Nylander بازدید 25: یکی دیگر از نقطه روشن برای برگها تولید رو به جلو ویلیام Nylander که شش گل در هفت بازی گذشته خود پس از یک نکته-در خود را در روز دوشنبه. Nylander دارای 25 اهداف در این فصل بیشتر از بهترین گلزن در 21 دیگر NHL باشگاه است.

  • بعدی: چهار شنبه در نیویورک رنجرز, 7:30 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Mark Zwolinski

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید