این است چگونه تهمت می خواهد دیده می شود

معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

در طول 20 دقیقه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولید یک لحظه به معنای به نمایش گذاشتن دو کیفیت او هرگز واقعا نمایش داده می شود: شجاعت فیزیکی و احساس مذهبی.

آمریکایی ها دیده می شود کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید فوران در کشور شهرستانها. یک رئیس جمهور که کشت سختی-مرد تصویر به نظر می رسید ترس, cowering در داخل کاخ سفید ترکیب.

ناراضی است که روایت تهمت سعی کردم به تعویض در یکی دیگر از. او می خواست به سیگنال خود را به هسته رای دهندگان که او می خواهم حفاظت از ارزش های خود را و آنها را امن نگه دارید. او می خواست به دیده می شود به عنوان قوی ظالم و مومن. و او مایل به استقرار دولت فدرال قدرت شلیک به آن را اتفاق می افتد.

بنابراین او فرماندهی ملت توجه با طراحی دقیق از یک بار تلویزیون شناخته شده است. در اواخر بعد از ظهر تهمت توییتی که او می خواهم ساخت یک بیانیه عمومی. دقیقه قبل از او شروع به پلیس همگرا بر مسالمت آمیز معترضان فراوان خارج لافایت مربع در شمال کاخ سفید پمپاژ گاز اشک آور در آنها و سوق دادن آنها با اعمال خط از ماموران سوار بر اسب. هیچ چیز این جمعیت انجام داده بود باعث نمایش قدرت اما دلیل آن را به زودی آشکار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن strode به یک باغ گل رز تریبون مجموعه ای در برابر پس زمینه از چهار پرچم. بین انفجار صوتی در پخش اخبار تهمت خود را اعلام کرد رئیس جمهور از “نظم و قانون” با دعوت از شهرداران و فرمانداران به قاطع استفاده از زور برای دفاع از ساکنان و اعلام کرد او می خواهم استقرار نظامی برای کمک به. او قول داد برای حفظ آمریکایی امن در حالی که احترام به “صالح فریادهای معترضان مسالمت آمیز.” اما بیان شد تنها بخشی از منظره. پس از او به پایان رسید او گفت: او می خواست برای ادای احترام به یک “مکان بسیار خاص.” او در سمت چپ خانه سفید شمالی ورودی و رهبری با پای پیاده به سمت سنت جان کلیسای اسقفی که آسیب دیده بود توسط آتش شب گذشته بود. او گذشت پارک و عبور ثانیه, خیابان رفتارهاي گاز باعث در برخی از همراهان خود را به نفس نفس زدن.

صلح آمیز معترضان که حقوق مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دفاع و پشتیبانی فقط چند دقیقه زودتر به حال ایستاده در راه خود را به راه رفتن. که برای آنها تبدیل به یک قربانی از چه تهمت مارس امیدوارم پایدار op عکس از ریاست جمهوری خود.

“من تحمیل حکومت نظامی در 7 بعد از ظهر” شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود توییتی پس از آن. “کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & [بدون] تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از [پلیس] افسران مشکل تر است. شرم آور!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در کلیسا بود کوتاه اما مناسب هدف خود را. ورود در خارج از رئیس جمهور راست ایستاده بود و برگزار شد تا یک کتاب مقدس. “بزرگترین کشور در جهان است,” او گفت:. عکاسان عکس گرفت; اخبار کابل تحت پوشش آن زندگی می کنند. شاید رای دهندگان خواهد او را به عنوان یک رئیس جمهور در فرمان بازپس خیابان بود که آب گرفتگی با معترضان دقیقه قبل از.

تهمت نمی کند به طور منظم حضور در کلیسا. او جلب تمسخر در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که او اشاره به یک آیه کتاب مقدس از “دو قرنتیان” به جای “دوم قرنتیان.” اما محافظه کاران مسیحی در میان خود وفادار ترین هواداران و او را کشت و آنها را برای سال ها به خصوص در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فرمانداران به در نظر گرفتن مکان های عبادت “خدمات ضروری” و نگه داشتن آنها را باز در گیر و او را تهدید به “نادیده گرفتن” کسانی که حاضر. (قانون اساسی نیست او عطا ميفرمايد.) با او تماس برای سفارش او را به حال ممکن است دیگر حوزه در ذهن بیش از حد.

“رئیس جمهور می خواهد به آن را به یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد از خدا و کشور—تماس با خارج و پس از آن من به کلیسا بروید و نگه دارید تا با کتاب” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفته سی ان ان در مصاحبه ای پس از آن.

داشتن بدست تصاویر, او می خواست تهمت چپ و راست راه می رفت برگشت به کاخ سفید است. پیش از آن در روز او برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران و گفت که برخی از شده بود “ضعیف” در سرکوب تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری خود هر چند ساخته شده است در افراد مشهور, نه شجاعت. او قلم به جنگ ویتنام زندگی می کردند و زمانیکه زندگی یک تاجر ثروتمند و بعد از یک واقعیت تلویزیون ستاره.

همانطور که من نوشت: اوایل این هفته یکی از پیشینیان خود ریچارد نیکسون پس از waded به یک جمعیت ضد جنگ معترض در یادبود لینکلن. او داده نشده کارکنان خود را متوجه پیشرفت و حال, حداقل, حضور امنیتی. در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن تفرج امروز هرگز او را در هر خطر واقعی. او بود احاطه شده توسط سرویس مخفی و دور از پلیس ضد شورش.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است احساس او نقض بحث که از او جدا شده در سفید خانه پناهگاه. اگر بود که این ایده هر چند آن را در هزینه قابل توجهی را به زور انحلال این نوع از تظاهرات مسالمت آمیز قانون اساسی محافظت می کند. شیرین کاری یک یادآوری بیش از حد از قدرت ریاست جمهوری. در واشنگتن امشب معترضان در حال فرار بودند تا 16th Street, چشمک زدن گاز اشک از چشمان خود را به دلیل یک مرد می خواستم یک عکس از خود را برگزاری یک کتاب مقدس در یک کلیسا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>