این یک نرمال روان-سلامت فاجعه

Verbal یونگ

سارس بیماری همه گیر پاره از طریق هنگ کنگ مانند تابستان رعد و برق. آن را وارد ناگهان ضربه سخت و پس از آن رفته بود. فقط سه ماه از هم جدا اولین عفونت در مارس سال 2003 از گذشته در ماه ژوئن.

اما درد و رنج به پایان نمی زمانی که مورد تعداد آمار صفر است. بیش از چهار سال آینده دانشمندان در دانشگاه چینی هنگ کنگ کشف چیزی نگران کننده است. بیش از 40 درصد از سارس بازماندگان تا به حال یک فعال بیماری روانی, شایع ترین PTSD یا افسردگی. برخی از احساس مکرر روان درد. دیگران بودند وسواسی-اجباری. یافته های محققان گفته بود “نگران کننده است.”

رمان coronavirus ویرانگر لی لی در سراسر ایالات متحده از مدت ها پیشی گرفته سه ماه علامت گذاری و نشانه های آن را در هر زمان به زودی. اگر سارس است که هر درس ثانویه سلامت اثرات طولانی خواهد شد outlast همه گیر خود را.

در حال حاضر یک سوم از آمریکایی ها احساس شدید اضطراب با توجه به اداره آمار و نزدیک به یک چهارم نشان می دهد نشانه هایی از افسردگی است. یک نظرسنجی اخیر توسط بنیاد خانواده کایزر, یافت می شود که این بیماری همه گیر به حال تاثیر منفی بر سلامت روان 56 درصد از بزرگسالان است. در مارس, متن, به فدرال اورژانس روان-سلامت خط شدند تا 1,000 درصد از سال قبل است. این وضعیت به خصوص وخیم برای برخی از گروه های آسیب پذیر—بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران COVID-19 بيمار مبتلا به موارد شدید افرادی که عزیزانشان را از دست داده—است که به صورت قابل توجهی خطر ابتلا به اختلال استرس پس از سانحه. در سبب فشرده-واحد مراقبت هذیانی در بیماران در حال دیدن سرد توهم. حداقل دو غرق اورژانس پزشکی کارگران گرفته اند زندگی خود را.

به حدی این بود که انتظار می رود. افسردگی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه اعتياد و سوء استفاده از کودکان و خشونت خانگی تقریبا همیشه خروش پس از بلایای طبیعی است. و coronavirus است هر بیت به عنوان یک فاجعه به عنوان هر گونه آتش سوزی یا سیل. اما آن را نیز چیزی بر خلاف هر گونه آتش سوزی یا سیل. “انواع روان-سلامت چالش های مرتبط با COVID-19 لزوما همان است که می گویند, عمومی مدیریت استرس و یا مداخلات از آتش سوزی می گوید:” استیون تیلور یک روانپزشک در دانشگاه بریتیش کلمبیا و نویسنده کتاب روانشناسی بیماری های همه گیر (منتشر fortuitously در اکتبر 2019). “این بسیار متفاوت در جهات مهم است.”

اکثر افراد انعطاف پذیر پس از حوادث و تنها درصد کمی توسعه شرایط مزمن. اما در یک ملت از 328 میلیون درصد کوچکی تبدیل به تعداد زیادی ترجمه شده به مطلق. و در یک کشور که در آن حتی تحت شرایط عادی کمتر از نیمی از میلیون ها نفر از بزرگسالان مبتلا به یک بیماری روانی و درمان آن اعداد بزرگ یک مشکل جدی است. موجی از استرس روانی منحصر به فرد در طبیعت آن و نسبت تحمل پایین در حال حاضر متزلزل آمریکا روانی-بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم در لحظه تیلور به من گفت: “من فکر نمی کنم ما به خوبی آماده شده و در همه.”


بیشترین بلایای طبیعی را تحت تاثیر قرار شهرستانها و یا کشورهای گاهی اوقات مناطق. حتی پس از یک فاجعه طوفان برای مثال در حالت عادی رزومه چند صد مایل دورتر. نه در یک بیماری همه گیر می گوید جو Ruzek یک دیرین PTSD محقق در دانشگاه استنفورد و پالو آلتو دانشگاه: “در اصل وجود مناطق امن تر است.”

به عنوان یک نتیجه Ruzek به من گفت: برخی از کلید اصول در واکنش به این فاجعه دیگر نگه دارید. مردم می توانند جمع شدن در یک محل مرکزی برای دریافت کمک. روانی کمک های اولیه کارگران نمی تواند به دنبال غریبه ها در گوشه و کنار خیابان. برای مطمئن شود, پزشکی از راه دور مزایای آن است—آن را حذف لجستیکی و بار مالی حمل و نقل و برخی از مردم به سادگی پیدا کردن آن راحت تر—اما آن را پیچیده توسعه است و می تواند مشکلات برای افرادی که متحمل فشار از coronavirus.

یک بیماری همه گیر بر خلاف زلزله و یا آتش نامرئی است که باعث می شود آن را بیشتر از همه اضطراب آور. “شما نمی توانید آن را ببینید شما نمی توانید طعم و مزه آن شما فقط نمی دانم می گوید:” چارلز Benight استاد روانشناسی در دانشگاه کلرادو در کلرادو اسپرینگز که متخصص در پست-بازیابی. “نگاه شما خارج و آن را به نظر می رسد خوب است.”

از عدم قطعیت مکانی می آید زمانی قطعیت. اگر ما نمی دانیم که در آن ما امن هستند پس ما می توانیم می دانم که زمانی که ما امن هستند. هنگامی که یک آتش سوزی به پایان می رسد شعله های آتش فروکش و دود پاک می کند. “شما باید یک رویداد و پس از آن شما باید به بازسازی فرایند است که واقعا مشخص,” Benight به من گفت. “آن را مانند یک طوفان می رود برای یک سال است.” اما بیماری های همه گیر نیست احترام شسته و رفته مرزهای: آنها در امواج می آیند ebbing و جریان مات بحران به بهبود است. یک ماه در نیویورک عود و آریزونا آرام است. بعد مخالف است.

این ابهام می تواند آن را سخت تر برای مردم را به انعطاف پذیر شود. “این مانند در حال اجرا کردن یک رشته به نمره هدف و هر 10 متری حرکت آنها به هدف” Benight گفت. “شما نمی دانید که آنچه شما در حال هدف قرار دادن.” در این معنا, Ruzek گفت: کسی که مبارزه با اثرات روانی این بیماری همه گیر است و کمتر مانند یک آتش بازمانده از یک داخلی-قربانی خشونت هنوز هم در زندگی با او بدرفتار و یا دچار آسیب های روانی سرباز هنوز مستقر در خارج از کشور. روان-بهداشت حرفه ای نمی تواند به آنها اطمینان که خطر گذشته است چرا که خطر نمی گذشت. یکی می تواند درک کند که چرا در یک ممکن است در بررسی که توسط محققان در دانشگاه شیکاگو 42 درصد از پاسخ دهندگان احساس نا امید کننده حداقل یک روز در هفته گذشته.

یک معامله خوب از این عدم اطمینان اجتناب ناپذیر بود. بیماری های همه گیر, بعد از همه, در حال گیج کننده است. اما هماهنگ cool-headed, صادق, پیام از مقامات دولتی و عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان رفته اند یک راه طولانی به سوی allaying بی اضطراب. سازمان بهداشت جهانی برای همه خوب آن را انجام داده است حاوی ویروس است و بارها و بارها bungled ارتباطات سمت بحران است. ماه گذشته یک که رسمی ادعا کرد که بدون علامت گسترش ویروس است “بسیار نادر”—تنها به روشن کردن روز بعد پس از یک رگبار انتقاد از خارج عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان است که “ما در واقع مجبور است که جواب نشده است.” در ماه فوریه مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آمریکایی ها به آماده شدن برای “اختلال در زندگی روزمره است که ممکن است شدید” پس از آن تنها چند روز بعد گفت: “مردم آمریکا نیاز به رفتن با زندگی عادی خود” و سپس رفت و بیشتر تیره برای سه ماه آینده. کارشناسان بهداشت می باشد و بدون سرزنش یا: اوایل مشاوره در مورد ماسک بود “یک مطالعه موردی در چگونه به برقراری ارتباط با مردم” نوشت: Zeynep Tufekci یک اطلاعات-استاد علوم در دانشگاه کارولینای شمالی و اقیانوس اطلس مشارکت نویسنده.

کاخ سفید به نوبه خود بارها در تضاد متحده CDC و خود را. رئیس جمهور است و با استفاده از پلت فرم خود را به گسترش اطلاعات غلط. در یک لحظه زمانی که بهداشت عمومی—است که می گویند ده ها هزار نفر از زندگی—بستگی به وحدت ملی و پاک کردن پیام های همه گیر تبدیل شده است به یک جبهه جدید در پارتیزانی جنگ فرهنگ. مونیکا Schoch-Spana یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت که “سیاسی و اجتماعی به حاشیه رانده می تواند باعث تشدید روانی اثرات این بیماری همه گیر.”

Schoch-Spana قبلا نوشته شده است در مورد 1918 همه گیر آنفلوآنزا. به تازگی او می گوید: از مردم درخواست شده است او چگونه coronavirus مقایسه می کند. او همیشه سریع به اشاره به تفاوت های مهم: زمانی که آنفولانزا پدید آمده در آمریکا در پایان یک, وحشیانه, زمستان, ملت بود که بسیج برای جنگ است. نسبی وحدت غالب و روح جمعی و از خود گذشتگی بود که در هوا. در آن زمان ایالات متحده بود تسویه حساب با دشمنان خود را. در حال حاضر ما در حال تسویه حساب با خودمان است.


یکی از چیزهایی است که توسط برخی در مورد زمان همه گیر است که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدگی به آن روان-سلامت اثرات. معمولا می گوید: Joshua Morganstein صندلی از انجمن روانپزشکی آمریکا را در کمیته روانی ابعاد فاجعه آسیب یک فاجعه به سلامت روان به پایان می رسد تا هزینه بیش از آسیب آن را به سلامت جسمی. در عین حال از 2 تریلیون دلار است که کنگره اختصاص داده شده برای همه گیر امداد از طریق مراقبت در عمل تقریبا یک 50th از 1 درصد—یا $425 میلیون—شد اختصاص داده شده برای سلامت روانی است. در ماه آوریل بیش از ده روان-سلامت سازمان به نام در کنگره برای apportion $38.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای حفاظت از کشور موجود درمان زیرساخت به علاوه اضافی $10 میلیارد دلار برای pandemic پاسخ.

بدون گسترده و سیستماتیک مطالعات برای ارزیابی دامنه, مشکل, چند, آن را سخت خواهد بود برای تعیین با هر دقت یا مقدار مناسب از بودجه و یا که در آن است که بودجه مورد نیاز است. تیلور به من گفت که “دولت در حال پرتاب پول در این مشکل در حال حاضر بدون واقعا دانستن اینکه چگونه یک مشکل بزرگ خواهد بود.”

علاوه بر مطالعات ارزیابی دامنه مشکل که جمعیت بیشتر نیاز به کمک دارید و چه نوع کمک آنها نیاز Ruzek به من گفت: محققان باید ارزیابی چگونه به خوبی مداخله و تلاش مشغول به کار هستند. حتی در زمان عادی او گفت: ما نمی به اندازه کافی از آن است. این مطالعات به ویژه مهم است در حال حاضر به دلیل تا زمانی که به تازگی فاجعه روان-سلامت پروتکل برای بیماری های همه گیر شد یک چاره اندیشی موقت است. ضرورت محققان در حال طراحی و اجرای آنها را همه در یک بار.

“فاجعه روان-سلامت کارگران هرگز آموزش داده شده است در هر چیزی در مورد این” Ruzek گفت. “آنها نمی دانند چه می گویند.”

حتی پس از, اصول اساسی خواهد بود. فاجعه روان-سلامت متخصصان اغلب بحث در مورد پنج عنصر اصلی از مداخله—آرام بخش و خودکارآمدی ارتباط امید و حس ایمنی—و کسانی که اعمال می شود در حال حاضر تا آنجا که تا کنون. در سطح سازمانی و پاسخ بستگی گسترده غربالگری است که به روان-سلامت کنار همه گیر تقریبا چه آزمایش فیزیکی-سلامت جانبی. در شرایط بحرانی—و به خصوص در این یکی—این افراد نیاز به روان-سلامت حمایت بسیار بیشتر از افرادی که می توانند به تامین آن است. پس از فاجعه روانشناسان آموزش ارتش از داوطلبان به ارائه پشتیبانی عمومی و شناسایی افراد در معرض خطر ابتلا به مشکلات طولانی مدت است.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که ما هنوز هم می تواند به محل قرار داده برای مردم بر اساس آنچه که ما آموخته ایم در مورد چه چیزی مفید برای PTSD و برای افسردگی و اضطراب اما ما باید برای تنظیم این بیت می گوید:” پاتریشیا واتسون روانشناس در مرکز ملی PTSD. “این رقص های مختلف از رقص است که ما تا به حال برای انواع دیگر بلایای طبیعی است.”

برخی از ایالت ها به سرعت به یادگیری مراحل جدید. در کلرادو Benight کمک به قطار داوطلب انعطاف پذیری مربیان برای حمایت از اعضای جامعه خود و در صورت لزوم ارجاع آنها به رسمی بحران-مشاوره برنامه. تیم خود را نیز مشغول به کار با داوطلبان در 31 متحده بریتانیا و استرالیا است.

کلرادو روش این است که مرتب کردن بر اساس دقت مورد آزمایش شواهد مبتنی بر مدل که Ruzek گفت: فاجعه روانشناسان باید آرزوی. سپس دوباره “ما در حال نشستن در اینجا با بسیاری از گزینه های می گوید:” متی بودن یک دانشمند محقق در جانبازان اداره بهداشت روان-بهداشت و خودکشی-واحد پیشگیری از. “چیزی بهتر از هیچ چیز است.”

در هر صورت به حد کامل خرید اینترنتی نمی خواهد آمد به تمرکز برای برخی از زمان. اختلالات روانی می تواند به توسعه و به عنوان یک نتیجه از کتاب درسی فاجعه روانپزشکیکه Morganstein کمک ارسال هشدار می دهد که تقاضا برای روانی-مراقبت های بهداشتی ممکن است سنبله حتی به عنوان یک بیماری همه گیر فروکش. “اگر تاریخ هر شاخص” Morganstein می گوید از COVID-19: “ما باید انتظار داری دم از روان-سلامت اثرات آن می تواند فوق العاده است.” تیلور نگران است که این ویروس باعث خواهد شد قابل توجهی upticks در وسواسی-جبری اختلال ترس از مکانهای شلوغ و germaphobia نه به ذکر است ممکن است عصبی اثرات مانند سندرم خستگی مزمن.

Coronavirus نیز ممکن است تغییر راه ما فکر می کنم در مورد سلامت روان به طور گسترده تر. شاید Schoch-Spana می گوید شیوع بیماری همه گیر مربوط به شرایط روانی را destigmatizing اثر است. یا شاید آن را بیشتر گنجانده که انگ: ما همه درد و رنج بنابراین ما نمی توانیم همه فقط آن را دریافت کند ؟ شاید بحران کنونی را بی درنگ یک بازنگری از آمریکا روانی-سیستم مراقبت های بهداشتی. یا شاید آن را به سادگی تلفات آن است.

در سال 2013 تأمل در دهمین سالگرد سارس بیماری همه گیر و روزنامه ها در هنگ کنگ توصیف یک شهر زخم خورده توسط طاعون. زمانی که COVID-19 وجود دارد وارد هفت سال بعد آنها را دوباره. سارس تا به حال دچار آسیب های روانی که در شهر, اما آن را نیز آماده آن است. ماسک صورت حال تبدیل شدن به امری عادی است. مردم با استفاده از بافت به فشار دکمه های آسانسور. فضاهای عمومی بررسی شد و resanitized. در شهر نیویورک COVID-19 تن کشته و بیش از 22,600 مردم در هنگ کنگ یک شهر نزدیک به همان اندازه از کشته شدن هفت. این شهرستان دارای آموخته از آن زخم است.

امریکا بیش از حد را تحمل زخم طاعون. شاید دفعه بعدی ما خواهد بود که آنهایی که آموخته اند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account