این است که یک رکود است. این یک عصر یخبندان.

آسوشیتد پرس

ما نمی توانیم بگوییم ما در یک رکود اقتصادی و در عین حال حداقل نه به طور رسمی. یک کمیته تصمیم می گیرد این چیزها نه واقعا. دولت به طور کلی تصویب این دیدگاه که یک انقباض است نه رکود مگر اینکه فعالیت های اقتصادی کاهش یافته است بیش از دو چهارم. اما ما در یک رکود و هر کس آن را می داند. و آنچه که ما در حال تجربه است و خیلی بیشتر از آن: black swan مالی جنگ و طاعون. شاید چیزهایی که احساس طبیعی که در آن شما هستند. شاید همه چیز را احساس نمی کند طبیعی است. همه چیز طبیعی نیست. برای هفته ها یا ماه ها ما نمی دانیم چه مقدار از تولید ناخالص داخلی است آهسته و چگونه بسیاری از مردم مجبور شده اند از کار. دولت آمار را در حالی که برای تولید. آنها نگاه به عقب, آخرین شماره هنوز هم به تصویر می کشد یک اقتصاد در نزدیکی اشتغال کامل. برای تعیین کمیت واقعیت حاضر ما باید به تکیه بر حکایت از کسب و کار نظرسنجی از کارگران تیکه از اطلاعات خصوصی و چند دولت اعداد. آنها نشان می دهد که اقتصاد در رکود و یا انقباض و یا یک نرم patch نه دچار ضرر و زیان و یا فروش و یا اصلاح. آنها نشان می دهد تبخیر ناپدید شدن در آنچه احساس می کند مانند یک مذهبی مقیاس.

آنچه که اتفاق می افتد این است که یک شوک به اقتصاد آمریکا بیشتر ناگهانی و شدید تر از هر کسی زنده است و تا کنون تجربه کرده است. نرخ بیکاری صعود به اوج خود از 9.9 درصد 23 ماه پس از رسمی شروع رکود بزرگ. فقط چند هفته به داخلی coronavirus همه گیر و فقط روز به اعمال اقدامات اضطراری برای دستگیری آن نزدیک به 20 درصد از کارگران گزارش می دهند که آنها باید ساعت های از دست رفته یا از دست دادن شغل خود هستند. یکی از حقوق و دستمزد و برنامه ریزی پردازنده نشان می دهد که 22 درصد از کار-ساعت باید تبخیر برای کارکنان ساعتی با سه در 10 نفر که به طور معمول نشان می دهد تا برای کار رفتن به سه شنبه. غایب قوی دولتی پاسخ, نرخ بیکاری به نظر می رسد برخی برای رسیدن به ارتفاعات دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و یا حتی بدبختی اواخر 1800s. 20 درصد رای غیر ممکن است.

دولت بیکاری براده در حال رشد هندسی یک سیگنال از نحوه ملی اعداد را تغییر دهید زمانی که ما آنها را. دوشنبه گذشته کلرادو تا به حال 400 نفر درخواست بیمه بیکاری. این سه شنبه: 6,800. کالیفرنیا دیده می شود روزانه آن براده پرش از 2000 تا 80.000. اورگان رفت از 800 به 18000. در کانکتیکات نزدیک به 2 درصد از دولت به کارگران اعلام کرد که آنها به تازگی بیکاری در یک روز. بسیاری از دیگر کشورهای در حال گزارش همان نوع از اعداد و ارقام.

این شماره به موضوع تغییرات شدید; چیزهایی مانند کارخانه بزرگ تعطیلی آنها منجر به پرش و سقوط و پرش و سقوط. اما برای آنها به افزایش نه چندان شتاب در سراسر همه کشورها? به ماندن بالا ؟ که جدید است. اقتصاد است نه اوج به یک شغل بحران است. این انفجار به یک. با توجه به مسیر دولت گزارش آن است که برخی از کشور خواهد شد یک رکورد جدید در تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ آینده نه تنها در خام اعداد بلکه در سهم کارگران گذاشته است. در کل انتظار می رود که در محدوده 1.5 میلیون تا 2.5 میلیون به بالا رفتن از وجود دارد.

هیچ کدام از آن تعجب آور است. اقتصاد نیاز به توقف برای حفاظت از زندگی و حفظ سیستم پزشکی. هواپیماهای شده اند مبتنی کنفرانس ها لغو می شود و میلیون ها نفر از آمریکایی ها گفت: نه به ترک خانه های خود را جز برای دریافت مواد غذایی و سایر ملزومات. با توجه به اقدامات اضطراری در حال حاضر در محل کسب و کار تا به حال هیچ چاره ای اما به کارگران اجازه رفتن. لیست کارفرمایان تخمگذار کردن کارگران یکهو شامل خطوط هوایی, هتل ها, رستوران ها, میله cabinetmakers کتانی شرکت های روزنامه فروشی, خدمات مواد غذایی و جشنواره ها. من شروع به اضافه کردن اعداد در گزارش های خبری و ترک زمانی که من ضربه 100,000.

اقتصاد شده بود آهسته همراه در آن اواخر گسترش رو به رشد در 2 یا 3 درصد سالیانه. در حال حاضر خصوصی پیش بینی انتظار می رود آن را در قرارداد چیزی شبیه به 15 درصد سرعت هر چند هیچ کس واقعا نمی داند. یک ویروسی را قرنطینه غیر ممکن است برای مدل چون مدل سازی به معنی دانستن چه مدت لازم است اقدامات اضطراری خواهد داشت و چگونه به خوبی دولت را در پاسخ با برخی از درجه ای از دقت و صحت. هنوز زمان واقعی اقدامات نشان می دهد مصرف کنندگان-اقتصاد آخرالزمان. یک کارت اعتباری processor گفت که پرداخت برای کسب و کار بودند پایین 30 درصد در سیاتل 26 درصد در پورتلند و 12 درصد در سان فرانسیسکو. تقریبا هر دولت شاهد کاهش چشمگیر, با هتل ها و رستوران ها به ضربه بسیار سخت است.

بازار طبیعی نیست ، بازار سهام از دست داد 20 درصد از ارزش خود را فقط در 21 روز—سریعترین و بیشترین بازار خرس در, رکورد, سریع تر از سال 1929 سریع تر از سال 1987 10 بار سریع تر از 2007. سیستم مالی مورد نیاز کمتر از هفت اضطراری مداخلات توسط فدرال رزرو در هفته گذشته. این کشور در بانک مرکزی لوسیون صورت نرخ بهره به صفر آغاز شده و خرید بیش از نیم تریلیون دلار از دارایی های مالی و باز کردن امکانات ویژه برای تزریق نقدینگی به سیستم مالی است.

در عین حال در اقتصاد واقعی همه چیز متوقف منجمد در محل. این است که یک رکود است. این یک عصر یخبندان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>