این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که دولت فدرال رها شما

آنگوس و خورنده / بلومبرگ / گتی

تیوی دولت فدرال ذخایر تجهیزات پزشکی دستکش و ماسک است که تقریبا خستهجمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بستری در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز چهارشنبه. در ضمن فردی متحده در حال تقلا مناقصه در برابر یکدیگر برای تجهیزات آنها نیاز دارید.

“Coronavirus همه گیر است که کیفرخواست سنگینی علیه این کشور بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم” جوزف Kantor, معاون وزارت امور خارجه افسر بهداشت برای لوئیزیانا وزارت بهداشت به من گفت. “ثروتمندترین کشور در جهان است scrounging اطراف هواکش” و تجهیزات حفاظت شخصی.

Kantor یکی از ده بهداشت حرفه ای در سراسر کشور با آنها صحبت کردم در این هفته. هم کسانی که مکالمات آشکار یک دولت فدرال است که قادر به محافظت از عرضه و آماده شدن این کشور و شهرهای آن. این مراقبت های بهداشتی کارگران به دنبال وحشت از هرج و مرج در شهر نیویورک به عنوان شواهد از آنچه اتفاق می افتد به یک شهر پر جنب و جوش در صورت عدم وجود استراتژی ملی و آمادگی. به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از یک بحران مشابه آنها در حال از دست دادن ایمان در دولت فدرال و توسل به خود بداهه راه حل.

لوئیزیانا Kantor به من هشدار داد هنگامی که ما صحبت در مارس 30, است “در دقیق وضعیت سرانه به عنوان شهر نیویورک” و دولت شاهد یکی از بیشترین افزایش در coronavirus موارد در کشور است.

این یک “پوچ وضعیت که در آن هر دولت و هر بیمارستان است که در رقابت با یکدیگر به خرید تجهیزات از بازار خصوصی و دولت” Kantor گفت. او در مقایسه با وضعیت به “یک دیوانه بازار کک” و آن را به نام “هیچ راهی برای مدیریت یک فاجعه طبیعی بود.”

لوئیزیانا است که با تکیه بر تجربه خود تروما و انعطاف پذیری از طوفان کاترینا. دولت در حال حاضر در ساختمان های عظیم مرکز بهداشت و درمان با 2000 تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار در داخل نیواورلئان مرکز کنوانسیون. در سراسر خیابان را از مرکز کار در راه است, در 250 بیمار تسهیلات برای مردم در انتظار نتایج آزمون. “ما در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به گسترش حاد-مراقبت از ظرفیت” Kantor گفت.

فرماندار جان ادم ادواردز دستور داده است 14,000 هواکش از جمله 5,000 از فدرال ذخایر. همانطور که از شنبه, دولت دریافت کرده بود تنها 300.

یعنی Turang یک پرستار در نیواورلئان در حال کار بر روی COVID-19 دیدگاه در مرکز کنوانسیون. او شکایت می کند که مراقبت های بهداشتی حرفه ای و کارشناسان می دانستند که یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود در ایالات متحده, اما حتی اگر “نوشتن بر روی دیوار” این بود که هرگز یک اولویت برای کشور است. در 2018, تهمت و دولت را منحل کرد شورای امنیت ملی به ریاست متمرکز بر بیماری های همه گیرو آن را به خواست کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در سال 2015 Turang مشغول به کار در سیرالئون در طول شیوع بیماری ابولا اما می گوید که تجربه کمتر استرس زا از آنچه که همکاران او در حال پایدار در حال حاضر در ایالات متحده است. در آفریقا گفت: “نبود حتی یک سوال که من همیشه باید برای استفاده مجدد از هر گونه لوازم است.” همکاران او در حال حاضر مجبور به خرید خود عینک محافظ و ماسک صورت. او مقصر افتخار و غرور برای این هرج و مرج سوء مدیریت یک “نتیجه زندگی در یک جهان که در آن شما فکر می کنم شما نوع می رسد.”

و Turang نگرانی در مورد آینده است. “من تخت بیمارستان کامل بودن” او گفت:. “من می بینم ما کنوانسیون مرکز تاخت و تاز کردن توسط بیماران ما نمی توانیم مدیریت زیرا آنها آنقدر بیمار است. می بینم بسیاری از مردم در حال مرگ است.”

Louisiana است که به سختی تنهایی. “در حال حاضر ما هنوز هم در آنچه که من اسمش ارامش قبل از طوفان” گفت: Nauman قریشی, نفرولوژیست و رئیس پزشکی در آتن-سنگ آهک بیمارستان در آلاباما. که دو تا سه هفته پشت نیویورک داده است آنها را به زمان برای یادگیری و انطباق.

اگر چه او در بیمارستان به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در حال حاضر قریشی می گوید همه آنها “آماده شدن برای بدترین.” او در بیمارستان شده است جمع آوری ماسک و روپوش و افزایش سهام خود را از هواکش 80 درصد است. محلی پزشکان در حال تخلیه غیر ضروری بیماران و به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو. تیم از پزشکان در حال حاضر سازماندهی شده است به چرخش در زمانی که بیمار بیمار با COVID-19.

قریشی می گوید شهرها در مناطق روستایی مانند او در حال حاضر چالش های منحصر به فرد. جمعیت مسن تر است و دسترسی به اینترنت پر از لکه است. “هنگامی که ما سعی می کنید برای دریافت در تماس با بیماران یک سوم از آنها قادر به ارتباط با ما از طریق زوم. یک سوم از آنها ترجیح می دهند یک تلفن همراه بنابراین ما تا به حال به خرید اضافی گوشی و یک سوم از آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از گوشی های هوشمند است.”

جامعه خود قرار می دهد تاکید بیشتری بر آنچه اتفاق می افتد در بیرمنگام 90 مایل از آتن نسبت به آنچه اتفاق می افتد در نیویورک است. “زندگی بسیار محلی در اینجا,” او گفت:. “همه فکر می محلی است.” مردم قانع کننده برای جلوگیری از تجمع با هم در کلیسا یک چالش بوده است. “در اینجا زندگی حول محور کلیسا,” او گفت:. قریشی, یک مسلمان مهاجر از پاکستان داوطلب برای توضیح ضرورت این وضعیت به محلی رهبران کلیسا. در آتن او گفت: مردم را متوقف تجمع در کلیساها و مساجد نزدیک به سه هفته پیش. فرماندار کی Ivey در نهایت اجرا “در خانه ماندن” منظور در مارس 4, عنوان, آلاباما, پیشی گرفتن از 1500 موارد است. اخیر اپیدمیولوژیک مدل پیش بینی کرد که دولت می تواند بالاترین سرانه مرگ و میر در کشور و چهارم-بالاترین مجموع تعداد مرگ.

کارولینای شمالی نیز از اقامت در خانه, منظور, اما از آن است که به اندازه کافی برای ارام کردن امی ماریتا پزشکی مدیر آبی ریج سلامت در Polk County است. “من احساس اعتماد به نفس” او به من گفت. “من می ترسم. دلیل من می ترسم چرا که ما نمی باید از این ظرفیت برای دیدار با اعداد و ما در حال رفتن برای دیدن.”

ماریتا با این نسخهها کار در یک جامعه روستایی در کارولینای شمالی که در آن بسیاری از پزشکان و نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. بر خلاف شهرهای بزرگ او گفت: اگر شیوه های پزشکی و بیمارستان ها کاهش اعمال جراحی الکتیو یا درمانگاه کار به جای افزایش COVID-19 بيمار فقدان آنها “کوسن های مالی و یا چتر نجات” به جذب درآمد از دست داد. او بیمارستان محلی بود در حال حاضر کاهش قبل از coronavirus او گفت: حتی اگر آن را به عنوان یک حیاتی مرکز بهداشت و درمان برای بیمارانی که نمی توانید استطاعت به سفر به خارج از شهرستان است.

نزدیک به 35 درصد از جمعیت بیمار است 65 ساله یا مسن تر و بسیاری از آنها شرایط بهداشت قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر است. پس از دیدن آنچه که اتفاق افتاده در نیویورک و سیاتل گفت: ارائه دهندگان محلی هستند “دیوانه وار” افزایش ظرفیت تخت ایجاد بحران و پاسخ مراکز و به دنبال استقرار مراقبت های بهداشتی حرفه ای به ارائه خدمات در خروش مکان.

محدودیت های بهداشت روستایی-مراقبت مجبور ماریتا و تیم خود را به آمده تا با راه حل های خلاق. چرا که 60 درصد از بیماران خود را ندارد و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت و یک سوم از آنها اصلا قابل اعتماد تلفن همراه دسترسی به آنها به درمانگاه پارکینگ برای پزشکی از راه دور قرار ملاقات. کلینیک او خریداری یک اپل نگه می دارد و آن را در یک کیسه پلاستیکی; بیماران می توانند رانندگی و استفاده از آن برای بازدیدکننده داشته است خود را. این یک راه حل خلاق, اما به همه گیر باعث شده است تا او به سوال “چرا نمی توانید همه مردم به خصوص در جوامع روستایی را بهتر از Wi-Fi را ندارد؟”

در میشیگان فرماندار گرچن Whitmer است که چرا درخواست او ساکنان می توانید دسترسی به منابع مهم و منابع است.

“این یک وضعیت وخیم ما در حال مقابله با حق در حال حاضر در میشیگان” Whitmer به من گفت در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است. میشیگان سوم-بیشترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده در پشت نیویورک و نیوجرسی فدرال و مقامات تخمین می زنند که در هر نقطه از 1000 تا 4500 ساکنان میشیگان مرگ ممکن است از این بیماری همه گیر. “مانند هر دولت در کشور ما در حال تلاش برای به دست آوردن آنچه که ما نیاز داریم از ما فدرال ملی ذخایر,” او گفت:.

در ضمن تهمت حمله کرده فرمانداران به عنوان “شاکيان” با “اشتهای سیری ناپذیر.” او متعلق به خود شدیدترین انتقاد Whitmer که او به عنوان یک “مشکل بزرگ” و یک “زن فرماندار” چه کسی مقصر دولت است. “ما یکدیگر را دشمن” او به من گفت. “دشمن COVID-19.” او گفت که او با استفاده از هر خیابان ممکن است به امن تجهیزات لازم و ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران. “این یک منبع فشار در هر فرماندار در کشور,” او گفت:. “ما واقعا می تواند در خدمت اگر ما تا به حال یک استراتژی ملی.”

که یک شکایت مشترک از رهبران سیاسی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در سراسر کشور, اما آنها را مجبور به نگه داشتن در حال انتظار. در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی تهمت گفت: دولت فدرال است “پشتیبان” و “نه یک سفارش کارمند.” جارد کوشنر که مشاوره coronavirus-پاسخ تیم با صفر تجربه و اعتبار اعلام کرد که فدرال ذخایر منابع بود “قرار بود به ذخایر ما” و نه این که از ایالات متحده. در واقع ذخایر ایجاد شده به طور خاص برای کمک به کشورهای نیازمند در طول بحران.

Not تمام کشورهای در حال درد و رنج از همان درجه از غفلت است. برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و اوکلاهما را به حال خود عرضه درخواست انجام, در حالی که دیگران گذاشته شده اند التماس. آن طرفداری قرار دادن متحده با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران جمهوریخواه جلوتر از کسانی که حکومت دموکرات? “من نمی باید پاسخ” Whitmer گفت. “من می دانم که این: COVID-19 تبعیض قائل نیست همراه دولت خط یا خطوط و یا اجتماعی و اقتصادی خطوط. COVID-19 است ravaging کشور ما است.” او خواسته های او می تواند امن برای میشیگان تمام کیت های آزمایش به آن نیاز دارد و ارائه PPE برای همه خط مقدم پاسخ.

آشا Shahjahan می تواند به نفع از آن سحر و جادو است. “[ما] عرضه های پزشکی کافی است برای یک وضعیت عادی. این یک جنگ منطقه وضعیت” او به من گفت. او یک پزشک مراقبت های اولیه در دیترویت ، به حفظ منابع او و همکارانش شده است با پوشیدن یک مجموعه ای از PPE برای کل یک شیفت به جای تغییر برای هر بیمار جدید. “ما نمی خواهیم مثل ایتالیا. در حال حاضر آن را ‘ما نمی خواهیم به مانند شهر نیویورک’,” او گفت:. “این رفتن به بدتر و ما باید آماده شود.”

جهان فهیمی اضطراری-پزشکی, دکتر, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, همان احساس است. “نیویورک قناری در معدن زغال سنگ” او به من گفت. “ما می توانید ببینید که چه اتفاقی خواهد افتاد.” مانند دیگر بهداشت حرفه ای او با استفاده از زمان محدود قبل از پیش بینی افزایش به آماده شدن. او گفت: پزشکان در حال توسعه کار گروه و خشک اجرا می شود به طوری که اگر افزایش بازدید آنها نخواهد بود “, گیر افتاد, تخت, پا.” آنها با عجله به repurpose بیمارستان و در حال تغییر بستری بخش به فشار منفی جداسازی بخش به جای نیازهای COVID-19 بيمار. وی با تمجید سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom که اجرا stay-در-خانه سیاست “در نیک از زمان” که آنها را خریداری مهم هفته و کمک به صاف منحنی.

فهیمی است مضطرب با ناهمواری ملی پاسخ. او cringes در بسته بندی شده در سواحل فلوریدا. “این توهین به مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که خواهد شد که برای مقابله با عواقب و بی مسئولیتی از هر کسی که گفت این بود که کسب و کار به طور معمول” او گفت:. فرماندار فلوریدا ران DeSantis در نهایت دستور ایالت shutdown در 2 آوریل. او نگه داشته سواحل باز برای بیش از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی همه گیر.

کریس Okumu صندلی ارتوپدی در ستون مرکز پزشکی در شهرستان دالی سیتی, کالیفرنیا, به من گفت که حتی اگر جامعه پزشکان شده است “با هم متحد شدند” مانند Avengers و برقراری ارتباط با محلی مراکز علمی مانند UCSF و دانشگاه استنفورد آنها هنوز به طور کامل آماده شده است.

Okumu است و در اصل از اوگاندا که از او به عنوان “کشور شناخته شده برای داشتن ویروس” مانند Zika ابولا و ایدز است. او مدت طولانی در برخورد با مرگ اما coronavirus منحصر به فرد ترسناک برای او. “این جالب است برای آمدن به ایالات متحده توسعه یافته ترین کشور در جهان و مقابله با یک بیماری همه گیر با یک ویروس موثر بر من زندگی در اینجا و نه در اوگاندا او گفت:” با آه.

او که در بيمارستان شده است استیجاری توسط دولت برای درمان COVID-19-مثبت بیماران مبتلا به کمبود PPE. همسر او یک پزشک است که مشغول به کار در میلان ایتالیا است و نگه داشته در تماس با او ایتالیایی همکاران در طول سه ماه گذشته. کرده و به او اخطار کرد که ایالات متحده آماده است برای ویروس. او گفت: بیمارستان در حال حاضر کمتر از ارزش یک هفته از انزوا لباسهای “که ما باید برای هر حرفه ای مراقبت های بهداشتی درمان COVID مثبت بیمار یا شخص تحت بررسی است.” او همچنین گفت که آنها به اندازه کافی ندارد N95 ماسک.

او به من گفت که بحران است و آنها را وادار به پرسیدن سوالات دشوار مانند “که به درمان می شود که ما نمی باید فضای کافی برای درمان همه؟” اگر بیمار مسن تر می شکند او ران او هنوز هم قادر به او کمک کند ؟ که در آن او را به ماندن ؟ او هنوز هم به دنبال پاسخ.

در بوستون, Mary Ann Dakkak ندارد زمان به سوال بپرسید. او مشغول تلاش برای صرفه جویی در زندگی در دانشگاه بوستون مرکز طبی که در آن او یک دستیار استاد و خانواده-پزشک طب. او دولت انتظار اوج خود caseload در دو هفته آینده.

Dakkak است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تمام عمر خود را به مبارزه با ویروس. به منظور محافظت از خود و دیگران از پتانسیل آلودگی Dakkak را متوقف کرده است و غذا خوردن در درمانگاه و بیمارستان در طی 10 ساعت در شیفت. در 9 مارس پس از مطلع شدن از او می خواهم شروع COVID-19 خدمات در March17 او مرتب به شوهر و فرزندان ماندن با پدر و مادرش در کالیفرنیا است. مانند هر حرفه ای بهداشت و درمان من مصاحبه او عمیقا نگران است او را در معرض ویروس و سپس به خانه آمده و آلوده به خانواده او و جامعه محلی است. “من نمی send my خانواده به کالیفرنیا بنابراین من می تواند قرنطینه و بیمار می شود. من فرستاده خانواده به کالیفرنیا بنابراین من می تواند سالم و کار,” او گفت:.

همسالان خود تماس بگیرید و او را سخت اما او اذعان می کند به گریه هر روز. “گاهی اوقات من گریه چون از چیزی است که من دیده ام. گاهی اوقات من گریه چون من خسته هستم. گاهی اوقات من گریه چون من می ترسم.” او گفت: آخرین بار او احساس این درمانده بود که او کار می کرد در چاد در نزدیکی مرز سودان در سال 2007. در آن زمان او احساس کردند که با وجود تمام دانش او نمی تواند متوقف کردن مردم از مرگ. در این صورت از coronavirus او می گوید: “من با استفاده از همه چیز را من می دانم و من می توانم هر چیزی به جز برگزاری یک بیمار دست در حالی که آنها در حال انتوبه.” او گفت: همه همکاران او رفت و به پزشکی برای کمک به مردم و استفاده از علم برای مبارزه با بیماری است. او تصدیق میکند: “من هرگز با آن مواجه چیزی مثل این. این است که خیلی سریع تر از آتش است.”

او نگرانی در مورد منابع جوامع فقیر و روستایی و بیمارستان ها که لازم نیست همان زیرساخت یا عرضه پزشکان که بوستون برخوردار است. حتی در بوستون, اگر چه او به من گفت: “ما در حال هل دادن پشت ما در برابر یک سد است که در حال شکستن است و ممکن است بشکند بیش از ما به هر حال.”

در اوایل این هفته او خواسته شوهرش, Jason به ترک فرزندان خود را با پدربزرگ و مادربزرگ خود را و دوباره او را در بوستون تحقق استرس تبدیل شده است بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به تنهایی. او به من گفت که جیسون سابق دریایی می گوید: کل کار در حال حاضر است به مطمئن شوید که او آماده است. او خواستار او “نیزه”.

معمولا ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشور در جهان به حمایت از آن “نیزه”—آن مراقبت های بهداشتی کارگران در طول یک بحران است. در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, اما, رتبه های تلویزیون به نظر می رسد به اولویت بیش از آزمایشات است. آمریکایی ها هستند که سمت چپ برای تکیه بر یک بساک.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>