افکار رپتورز تکرار انرژی Wayne Embry در NBA shutdown

وجود یک سوراخ خمیازه در وین Embry زندگی این روزها زمانی که او قرار بود در تورنتو به تماشای یکی دیگر از رپتورز حذفی اجرا و وام خود را حکیم مشاور به تیم رئیس جمهور Masai Ujiri به عنوان ماه های تابستان از پیش نویس و بازیکن حرکت شناور در افق.

و هر روز او به نظر می رسد به یاد مکالمات که چکش صفحه اصلی فقط آنچه که او از دست رفته در طول همه گیر با بازی و لیگ او را دوست دارد موجود در نام تنهایی.

“خانم که در اطراف مردم و بازیکنان, امیدوارم که قادر به تکرار” Embry گفت: با تلفن از خانه خود را بعد از ظهر سه شنبه.

“زمانی که من آمد در بازگشت به خانه پس از سال گذشته چند نفر به من گفت: ‘تبریک قهرمانی جهان. آن را نمی شود بهتر است که آن را?’ گفتم: بله. گفتند: “چگونه می تواند آن را بهتر از که ؟ به من گفت: برنده دو.”

آن را غیر ممکن است برای گفتن که یا اگر این تیم را فرصتی برای دفاع از خود 2018-19 تاج در چه مانده از 2019-20 فصل است. آن را خسته کننده نمی دانستند درد دوری از انرژی یک بسته بندی شده عرصه و شدت یک تیم تعقیب یک قهرمانی.

کسانی هستند که rites of spring برای NBA باشگاه و آن را فوق العاده دشوار است برای انجام این کار بدون آنها.

هیچ بازی. هیچ شیوه های. بدون پاسخ.

“من نفرت را به نوبه خود در تلویزیون اما شما رو به دیدن چه جهنم در جریان است و این چیز خوبی گفت:” 83 ساله Embry که بازی 11 فصل NBA. “در حال حاضر آن را فقط در اینجا نشستن و تماشای اخبار. نمی توانید به باشگاه بروید, بنابراین من برای یک کمی پیاده روی سعی کنید به پیاده روی 20 دقیقه. نشستن در اینجا و ببینید که چه فیلم ها در, بازی قدیمی, بازی و تماشای فیلم کمی.

“قادر به تماشای (لغو) جنون مارس نوع از بد شانسی نه دیدن بازیکنان است. این است یک زندگی متفاوت و امیدوارم ما می توانیم از طریق این چه زودتر به جای بعد.”

این واضح است که سخت ترین زمان در Embry 15 سال تصدی با رپتورز عصر که دیده می شود او را به عنوان مشاور ارشد تیم رئیس جمهور و موقت مدیر کل در زمان پس از ریچارد پددی استخدام او برای کمک به rookie مدیر کل راب Babcock حرکت NBA در سال 2004. Embry شده است از طریق تکیه سال از جنجال و هیاهو و تغییر او را دیده Kevin o’neill, سام Mitchell جی Triano, Dwane کیسی و نیک پرستار به عنوان مربیان; Babcock, Bryan News, Ujiri جف Weltman و بابی وبستر به عنوان GMs — در یک دهه و نیم است.

“به عنوان مشاور ارشد شما به نظاره نشست و به تماشای شما و امیدوارم الهام بخش, اما من برایت خط و اجازه دهید آنها را به انجام چیزی که خود و آنها انجام یک کار فوق العاده است.”

“آن را مانند ساخت یک ساختمان است. شما راست معمار … و حق مردم و آثار آن. شیمی بسیار خوب بوده است و آن را فقط سرگرم کننده که در اطراف.”

اما وکیل او ارزشمند بوده است. حضور او در آغاز به حق رای دادن gravitas و هیچ کس بیشتر بود افتخار می کنم که شب در ماه ژوئن گذشته زمانی که شامپاین و آبجو-سوخت جشن خروشان در اوکلند را در اوراکل آرنا. او را دیدم حق رای رسیدن به آن اوج و به شدت می خواهد یکی دیگر از اجرا در آن است.

“تیم ما در حال حاضر بسیار خوب … توسعه پاسکال (Siakam) راه او را به خود و کایل (لوری) شده است یک رهبر فوق العاده است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر کردن در مورد این روز دیگر. ما تا به حال صدمات اما هنجار (پاول) مراحل در هنگامی که فردی (VanVleet) پایین است و چه چیزی او و زمانی که هنجار را فردی می کند و این چیزی است. آن را بسیار عمیق و من فقط می خواهم راه آنها بازی کند. آنها خود خواهی و سرژ (Ibaka) آمده است و او با داشتن فوق العاده سال. شیمی فقط واقعا خوب و کادر مربیگری را انجام داده یک کار فوق العاده است.

“این همه گرد هم آمدند.”

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>