سه معتبر نویسندگان را اشغال کرده اند دفتر بیضی

اقیانوس اطلس
نویسنده مسئول: داستان ناگفته از ما رئیس جمهور و کتاب آنها نوشت توسط کریگ Fehrman خواننده مشتاق مطبوعات / Simon & Schuster

“خوبی خدا” و خش هری ترومن با مداد در این مقاله از یک soon-to-be-ex-کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد و از او خاطرات “چه تلخه.” تئودور روزولت, طرز ناراحت کننده غوطه ور در خود زندگی نامهنوشت de profundis به دخترش: “من کار کردن با گرم unintelligence … من نسبتا نفرت داشتن آن در حال حاضر.” جان آدامز در بر داشت نثر ترکیب جسمی ناراحت کننده “تقریبا مانند یک ضربه آرنج یا زانو.” دوایت آیزنهاور ، brooding بیش از این اثبات از خاطرات خود با یک پانل از سردبیران گفت: “گمان می کنم من قصد دارم به رفتن همراه با این تقسیم مصدر.” (“آنها خود را تقسیم مصدر” یک ویرایشگر به یاد او.) اندرو جکسون اولین کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد ضرب گلوله کشته شد در پشت در وسط چارلستون; دوم خود را به طور ناگهانی فوت کرد چند ماه بعد. داستان تد سورنسن در عین حال نوشت که اکثر (همه) جان اف کندی برنده جایزه پولیتزر پروفایل در شجاعتاست یک جزئی حماسه fealty و خود حک.

کتاب توسط رئیس جمهور … این احسان و متفرقه نوع. سنگین باسن سابقه نشستن بر آن است. ادبیات به ندرت تا به چیزی برای انجام با آن. پس اعتباری به کریگ Fehrman برای compendiousness خوانایی و کلی سرزندگی خود نویسنده مسئول: داستان ناگفته از ما رئیس جمهور و کتاب آنها نوشت. کتاب خود او انواع سریع به کمپین “کتاب” (کسانی که قبل از نوشته نویسنده طول می کشد) و “میراث کتاب” (کسانی نوشته بعد). مقدار زیادی از کمپین, کتاب, البته, نوشته شده توسط nonpresidents. برامدگی لبه طبقات سنگ پل باشکوهی با عنوان اما کمی loved دولت قلدربرای مثال: “یک کتاب” Fehrman به ما می گوید که lazily plagiarized پنج صفحات متوالی از یک مخزن فکر می کنم.” (من دوست دارم که “lazily”; کمی بیشتر هوشیاری در اقتباس از آثار ادبی و, وجود دارد که در یک کتاب مثل این, هیچ مشکلی.) آنها تمایل به عجله مشاغل و می تواند یک نوع بی ارزش مزه است. به هرمان قابیل آن پیشنهاد شد که تمام مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بود چیزی جز یک شکل پیشرفته از اعتیاد به مواد مخدره برای کتاب خود. “اگر شما می دانید هرمان قابیل” او دوباره, “شما می دانید که هیچ چیز بیشتر از حقیقت. و اگر شما من را باور نمی, من دعوت شما را به دریافت یک کپی از کتاب جدید من این است که هرمان قابیل!

میراث کتاب اما—ناصاف درد سربی آدرس به آیندگان است—منحصر به فرد حفظ از پسران بزرگ: رئیس جمهور. Fehrman است پر جنب و جوش در قضاوت او: “کشنده و دفاعی” (Lyndon B. Johnson دیدگاه), “با عجله و سرکش” (بیل کلینتون زندگی من). این staleness ریاست جمهوری خاطرات او تسلیم است و پخته شده در: “هنگام نوشتن خود را میراث کتاب بیش از حد بسیاری از روسای جمهور سعی کنید برای پوشش دادن همه چیز و بدتر برای توجیه همه چیز است.” که منحصر به فرد از این کتاب ها شاید: ضخیم با stodge دولت آنها نیز مدیریت quavering ناپایدار توجه داشته باشید از عدالت.

ترین رئیس جمهور باید یک درجه از کلامی تسهیلات. برخی از آنها با کمال تعجب فصیح. نقره زبان کالوین کولیج, برای مثال, به سختی یک ضرب المثل, اما به این گوش کنید: “دستمزد نمی برآوردن آنها همیشه بزرگ است. و نه خانه و نه زمین و نه کوپن اگر آنها سقوط ضخامت برگ پاییز. انسان دارای یک ماهیت معنوی. آن را لمس و آن را باید پاسخ دهند که آهنربا در پاسخ به قطب.” (که از سال 1914 سخنرانی که با ارائه مبارزات انتخاباتی خود کتاب ایمان در ماساچوستبا عنوان آن است.) تئودور روزولت بود یک نویسنده پرکار. JFK تمایل به دیده می شود به عنوان یک ادبی شکل در یک متن ادبی بود همسان تنها با عدم تمایل خود را به تولید, توسط, خود, هر, واقعی ادبیات. (پروفیل در شجاعت بود Sorensen کار و کندی اولین کتاب چرا انگلستان خواببود—Fehrman توضیح می دهد—به طور گسترده بازنویسی شده توسط نیویورک تایمز‘ آرتور Krock.) اما من تصور داشتن کک-پریدند اطراف در این منطقه است که کاخ سفید پناه تنها سه اصیل گل آلود چشم و pained-توسط-ذهنیت نویسندگان: John Quincy Adams, آبراهام لینکلن و باراک اوباما.

از خاطرات شخصی از Ulysses S. Grant حاوی لحظات خود را از ادبی جلال در واقع آنها را انجام دهد. “بهتر نیروهای هرگز رفت و پس از یک نبرد-زمینه نسبت به بسیاری از این افسران و مردان, پس از آن ثابت خود را به بود که فرار وحشت زده در سوت برای اولین بار از گلوله و پوسته در شیلوه.” یک جمله: عقب مانده رو به نحو مانند عکاسی مرور زمان در جهت معکوس میکرو مکانیکی بررسی روند که خام و وحشت زده اتحادیه استخدام در نبرد شیله شد چاشنی سربازان. گرانت می تواند موجز و به یاد ماندنی را در همان زمان “Disencumber خود را از شما [عرضه] قطار” زد که سفارش او را به کلی John A. McClernand در قهرمان هیل “را انتخاب کنید واجد شرایط و موقعیت و احساس دشمن است.” من نمی توانم کمک مالی در لیست من از نویسندگان هر چند چون او رانده شد به نوشتن با شرایط و زمان آن را در یک soldierly راه است. ورشکستگی به او خار; خاطرات شخصی شروع به عنوان یک سری از نظامی خاطراتی به فروش می رسد برای برخی از پول نقد سریع برای مجله قرن. تقریبا به طور همزمان تشخیص ترمینال سرطان گلو ارائه هولناک مهلت. همچنین داشتن برنده جنگ های داخلی او بهتر داستان از بسیاری از روسای جمهور است.

جان کوئینسی آدامز, مقابل, می خواستم بسیار بد برای یک شاعر. ششمین رئیس جمهور pined حتی کار به صورت موازی شاعرانه, وجود, یکی, که در آن او يومان این آیات کمک کرده بودند در بر داشت یک سنت ادبی خود را برای بی ادب جوان کشور است. “من می خواهم صدای صادق ستایش / به دنبال من پشت / و به فکر آینده روز / از نوع بشر است.” (رالف والدو امرسون دوست داشت که شعر “که می خواهد از مرد است.”) به عنوان او آن را “در هنگامی که یک مرد از کسب و کار و یک مرد از قافیه”— آیا می شود که یک رویای آمریکایی چیست ؟ لینکلن در ضمن داشتن به عنوان یک نوجوان pored بر حفظ و متابولیزه تک گویی از شکسپیر جمع آوری شده در یک پرایمر به نام درس فصاحتتوسعه توانایی تحت تاثیر قرار دادن کلمات خود را بر ذهن خواننده یا شنونده با معتبر فلز بر روی فلز شکسپیر صدای جرنگ جرنگ. در اینجا او در مارس سال 1832 در ایلینوی جنوبی را Sangamo مجله, نوشتن برای عموم و برای اولین بار در این مورد برای خود به عنوان یک نامزد برای مجلس قانونگذاری ایالتی: “من متولد شد و تا کنون باقی مانده در فروتن ترین جنبه های زندگی است. من هیچ ثروتمند یا محبوب, روابط به توصیه من … اگر خوب مردم در عقل خود را باید مشاهده کنید مناسب برای نگه داشتن من در این زمینه من شده است بیش از حد آشنا با نا امیدی به صورت بسیار chagrined.” او برای تلفن های موبایل مانند ریچارد سوم. اوباما رویاهای از پدر من بود نوع دیگری از دراماتیک سخنرانی: داستان سرایی بشدت خود آگاه, روش سوارکاری, لبه محکم بسته, سرد, خشم.

چند لرزش باید گفت حضور در انتخابات ریاست جمهوری کتاب شمع. علاقه زیادی اما چند لرزش. با اینحال به عنوان نویسنده در ارشد درآمد حاصل از پوشش, دوره, در, راحت, زمانی کلیپ—واشنگتن به مونرو … Adams به اعطای … هایس به روزولت—عجیب و غریب Friday the 13th–سبک تنش شروع به ساخت. خود را در پوست سر شروع به خارش. چه اتفاقی خواهد افتاد بعد از این همه متفکر میانه-به-highbrowism زمانی که ما می رسند در جشن از بی سوادی است که Trumptown 2020? چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما به در حال حاضر? آیا این کتاب ساخته شده است هورا کوسن ؟ خواهد بزرگ قرمز دستکش بوکس در بهار و پانچ خواننده در بینی ؟

آن را به عنوان اتفاق می افتد Fehrman متوقف می شود مرده ای پس از اوباما—سوزن سوزن شدن انگشتان پا, به عنوان آن را در لبه پرتگاه است. این مرد به تازگی مورد ستایش قرار داد یک سخنگوی کاخ سفید به عنوان “یک نویسنده پرفروش و عمیقا با استعداد سخنران که بسته عرصه و دقیق و با دقت honed روش برای نوشتن سخنرانی های خود” است به سختی برجسته است. بنابراین اجازه دهید ما تلاش به جای او در این نسب ریاست جمهوری نویسندگی. وجود هنر معاملهپس از رد آن توسط haggard-با-ندامت کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد و دیگر وافغان pseudobooks: هرگز, فکر می کنم بزرگو به همین ترتیب تمام راه را تا سال 2015 را فلج امریکا.

و پس از آن وجود دارد کتاب است که مغلوب ساختن پیشی جستن است نوشتن در حال حاضر در bloops و blurts و squiggles از بی خوابی id انرژی بر روی آمریکا اتر: خوراک توییتر خود. از آن می آید بالای سر خود کلامی رسوب گلوله را در فرمت. آن را بدون تاریخ است. از زمان به زمان آن را به عنوان یک پورتال یا یک شوت به roiling اموات از پارانویا و بدگویی داستان. علامت تعجب نقاط بی وقفه بیش از حد آن را عجیب و غریب, طنز زندگانی. این unserious مانند مرد خودش را در حالی که معاشقه به طور مستمر با فاجعه بار در دنیای واقعی عواقب. کلاسیک Trumpian ذهن مخرب به عبارت دیگر: وزن و خرد کردن بیهوده و بیمعنی و فاجعه در همان زمان. هر صدای جیر جیر جدید سوختگی یک کتابخانه نابودی یک حافظه wrecks یک آرشیو, سیب زمینی سرخ کرده یک سیناپس. آیندگان—اگر وجود دارد—را حیرت زده خواهد کرد. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری—اگر وجود دارد—بدون شک دنبال می شود با برخی از سر استیصال و برای بازگشت به ریاست جمهوری کندی. به چاق, دقیق, خاطرات نگران مردان است. ما آن را می خواهم و سپس این درمان به شدت در صفحه یکنواختی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>