سه سناریو برای این که چگونه به پایان می رسد

این سوال در ذهن همه است این است: هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

پاسخ من این است که هرگز. جهان را برای همیشه تغییر: مهم نیست که چگونه عمیقا تحت تاثیر قرار شما—پزشکی, مالی, احساسی, و یا در غیر این صورت وجود دارد ،

اما تصمیم گیری ما را در مورد نحوه اقدام در حال حاضر بسیار مهم و نتایج بالقوه قبل از ما بسیار متفاوت هستند.

همکار من اد یونگ گذاشته کسانی که هفته گذشته در یک داستان با عنوان “چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید.” روز پس از انتشار آن او نشسته (از راه دور) به صحبت با من و ما همکار کاترین چاه مورد آنچه که او در بر داشت در این دوره از گزارش.

آنچه در زیر متن گفتگوی ما. شما همچنین می توانید گوش دادن به قسمت پر از فاصله اجتماعی در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)


این گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

کاترین ولز: این احساس که ما در حال پرسیدن چگونه به پایان خواهد رسید اما از آن حتی آغاز نشده است ؟

اد یونگ: من قطعا فکر می کنم ما حتی به بدترین آن و در عین حال غم به می گویند. موارد در حال رشد هستند. ما در حال حاضر شاهد درمانی و بیمارستان ها در حال ضعف و علائم آن را بدتر و بیشتر فراوان به عنوان روزهای آینده و هفته های فشار.

ما نیاز به جراحی خودمان را برای همه چیز بدتر شده در حالی که در همان زمان نیز در حال آماده شدن و مبارزه برای اقدامات که ممکن است همه چیز را بهتر.

همیشه خطر ناک به دور نگاه به آینده به خصوص برای چیزی به عنوان سرعت در حال حرکت به عنوان این. اما من فکر می کنم دو دلیل وجود دارد چرا از آن مهم است در حال حاضر.

اولین انتخاب ما را بلافاصله در حد معمول زمانبندی از بحران بود و در عرض چند روز یا چند هفته—من به معنای واقعی کلمه در حال حاضر—کسانی که انتخاب می رویم به یک تفاوت بزرگ در چگونه به خوبی کشور کرایه در آینده است.

ثانیا: حتی افرادی که فکر کردن در مورد بیماری های همه گیر نشده بود پیش بینی برخی آمریکا را شکست. اگر ما به هر گونه امید جلوگیری از این سناریو بدترین حالت ما نیاز به تبدیل شدن به بسیار بهتر در مورد تصور بدترین و بهترین ممکن است آینده.

ولز: بنابراین مهم است که به فکر کردن در مورد پایان در حال حاضر از آنجا که ما باید برخی از کنترل بیش از آن.

یونگ: کاملا.

ولز: هر دو شما صحبت شده است برای ماه اگر نه سال در مورد این که یک احتمال است. آیا شما پیش بینی که چگونه این خواهد برود ؟ چه شده است تعجب آور به شما ؟

یونگ: من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود—

چاه: آن را برای من روشن! من به این می گویند شده است. shocker.

جیمز Hamblin: شما باید گوش دادن به قسمت 1.

یونگ: راست و درست است. من نوشت: یک قطعه در سال 2018 در مورد همه گیر تهدیدات برای اقیانوس اطلس. که نه تنها قطعه ای بود که در خارج وجود دارد. که یک فاجعه از این نوع اتفاق می افتد کاملا اجتناب ناپذیر است. اما گفته شده که من و هر کس دیگری صحبت کردم که تقریبا به یک فرد فکر کرد که ایالات متحده آماده بهتر از آن را ثابت کرده است. آن را به طوری قابل ملاحظه ای underperformed. آن است که هنوز هم, من فکر می کنم برای مردم را به ايمان.

ولز: چه در مورد شما ؟ است که آن را سخت را برای شما را به این باور ؟

یونگ: من فکر می کنم که تا چه حد ایالات متحده flinched در مواجهه با این ویروس شده است واقعا تعجب آور است. این دیدگاه که من پیدا کردم مفید در فریم ملی استقرار نسبت به این بحران از مردی به نام Ron Klain بود که به اصطلاح جهانی مبارزه با ابولا که هماهنگ آمریکا در واکنش به غرب آفریقا شیوع ابولا در سال 2014. او اشاره کرد که اگر شما نگاه کنید در کشورهایی که انجام یک کار واقعا خوب برای دست زدن به این بیماری همه گیر—مکان هایی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ—نه تنها این کشورها انجام کارهای خاص مانند گسترده آزمایش, اما آن را نیز یک تصادف است که بسیاری از آنها تا به حال تجربه دست اول با سارس در سال 2003. که من فکر می کنم مهم است.

کشورهایی که برخی از تجربه چه بسیار سریع در حال حرکت احتمالا همه گیر تنفسی virus می توانید برای یک جمعیت یک حس چگونه واکنش نشان می دهند. آن را مانند یک میراث می کند و یک نوع ملی آمادگی که من فکر می کنم ما در امریکا و شاید بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی فقط به سادگی فاقد. رون گفت و من فکر می کنم بسیار به درستی یکی از رایج ترین جملات ادا در آمریکای امروز است “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.” و این چیزی است که کسی در هنگ کنگ می گفته اند. که بی تجربگی می رود بازگشت به آنچه که من می گفت در مورد شکست تخیل.

ولز: چرا ما باید این شکست تخیل ؟ من درک می کنم برخی از مراحل است که می تواند به خود گرفته اند و ما جلوگیری از رسیدن به این نقطه است. اما چرا ؟

یونگ: من فکر می کنم وجود دارد دو راه برای نگاه کردن به آن. یکی این است که هیچ کشوری نمی تواند به طور کامل آماده برای چیزی شبیه به این. آن را فقط بیش از حد ناگهانی بیش از حد نادر است بیش از حد سریع است. پس چه آمادگی واقعا شامل حال آماده به بهار اقدام به زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. که یکی از راه های که در آن ما شکست خورده این زمان در اطراف: عدم تست برای عدم هماهنگ رهبری برای همه است. بسیاری از افراد صحبت کردم که فکر می کنم در مورد بهداشت عمومی و آمادگی بحث در مورد این مفهوم چرخه وحشت و غفلت است. بنابراین حدس می زنم که یکی از ما در حال حاضر.

چاه: که برای تلفن های موبایل زیادی مانند من روز به روز.

یونگ: راست و درست است. [می خندد.] این ناتوانی ما را به فکر می کنم در گذشته یک زمانبندی است که به طور معمول زمانبندی یک چرخه انتخاباتی که واقعا لطمه می زند و ما در هنگام برخورد با برخی از مسائل سیستمیک که چهره جامعه امروز آیا آن را برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر و یا جلوگیری از تغییر آب و هوا. این همان مشکل است. این یکی از چیزهایی که من می خواستم برای مقابله با این قطعه است. می تواند ما را در شکستن این چرخه ؟ ما برای همیشه محکوم به تکرار آن است ؟

ولز: چه جواب بله یا خیر ؟ آیا شما آن را کشف کردن ؟ آیا ما محکوم به تکرار آن است ؟

یونگ: از بدبین و شاید رئالیست در من است و نه امیدوار. من در این نگاه همه گیر می افتند در حال حاضر, و من نگران هستم در مورد کوتاه مدت و میر و تلفات است که از پس امدن. اما حتی در حال حاضر من در حال حاضر نگران بود و پنج سال از هم اکنون—که آیا ما فقط اسلاید بازگشت به همان وضعیت آسیب پذیر. تنها دلیل من برای فکر کردن است که ممکن است مورد مرتب کردن بر اساس منحرف و آن را که این فاجعه است واقعا بد است. آن است که در یک مقیاس است که همه را تحت تاثیر قرار از کشور شاید تمام جهان در راه است که حوادث گذشته فقط باید نیست.

ولز: هیچ compartmentalizing آن است.

یونگ: هیچ compartmentalizing آن است. کاملا. که ممکن است این چیزی است که حرکت ما از این دوره ای خوشنودی است.

Hamblin: به نظر می رسد مانند وقتی که ما با قرار دادن یک دفاع فریم بر این ما قادر به بازی به این مفهوم همان است که … ما یک نظامی است. ما قرار داده و تقریبا همه از پول ما به ارتش و من احساس می کنم مانند بسیاری از ما نظامی و سیستم دفاعی است exorbitantly اشتباه به سمت بدترین سناریوی ممکن است. به جز اینجا.

یونگ: آره من کاملا با آن موافقم. این مقیاس نامتناسب هزینه در این دو بخش در دفاع نظامی در مقابل عامه است که واقعا قابل توجه است. من تعجب می کنم اگر آن چیزی است که در آینده تغییر دهید. این رویداد شده است در مقایسه با بسیاری از مردم صحبت کردم به چیزی شبیه به 9/11. اگر هر چیزی آن است که مهم تر از آن است. 9/11 بود mandatorily محدود مردم به خانه های خود. و در صورتی که باعث چنین تغییر عمیق در این کشور استقرار چنین تغییر اساسی نسبت به مبارزه با تروریسم به عنوان شماره 1 آمریکا اولویت و [به سمت] تروریست ها به عنوان شماره 1 آمریکا از ترس شاید این همین کار را برای بهداشت عمومی و بیماری های همه گیر به عنوان تهدید ممکن است.

همه چیز بستگی به چه درس مجاز به برگزاری بیش از چند ماه آینده و در واقع آنچه اتفاق می افتد در انتخابات ماه نوامبر. راه آمریکا واکنش نشان می دهد که—آن است که آیا دیدن دشمن به درستی من فکر می کنم به عنوان بیماری و یا اینکه به اشتباه به عنوان حامل از این بیماری را کاملا نفوذ این کشور و سیاست خارجی آن وضعیت به بقیه جهان رفتن به جلو.

Hamblin: شما پیش بینی سه سناریو برای این که چگونه به پایان می رسد در قطعه خود را. من میخواستم بدونم که اگر شما می تواند به سرعت اجرا را از طریق آن.

یونگ: اول از سه نتایج است و بعید است که در آن هر کشور به طور همزمان کنترل فردی خود را همه گیر و همه گیر تعطیل است. برای این کار باید کل و همزمان. که خیلی بعید است در حال حاضر با توجه چقدر مکان های خاصی در حال مبارزه.

گزینه دوم این است که این ویروس می کند بیشتر یا کمتر از آنچه که گذشته از همه گیری آنفولانزای از سال 2009 بود که فقط رفت و برگشت از طریق جهان از طریق سوزاندن موجود جمعیت. برخی از مردم می میرند. افرادی که برای زنده ماندن تبدیل ایمنی برای یک زمان. این ویروس نمی توانید به اندازه کافی میزبان به گسترش کارآمد و آن را فقط fizzles. هزینه این سناریو خواهد بود به طرز حیرت انگیزی وحشتناک است. ما دوباره به این موضوع از تخیل. من فکر می کنم برخی از مردم کاملا بتواند چقدر هزینه این سناریو خواهد بود. میلیون ها نفر از مرگ و میر یا از ویروس و یا از افرادی که نمی توانند برای درمان های معمول مجموعه ای از حملات قلبی, سکته مغزی, بقیه, به دلیل بیمارستان ها نمی تواند مقابله با این ویروس. به این معنی ما سیستم مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی ما نیروی کار را فقط سقوط برای مدت زمان از همه گیر و شاید برخی از زمان پس از به عنوان آن نیاز به بهبود می یابند. آن معنی است که پزشکان شروع به ساخت گزینه های مانند: اجازه دهید من در این بیمار می میرند چرا که ممکن است شانس بهتری برای زنده ماندن ؟ این امر می تواند چنین اخلاقی و پزشکی فاجعه است. من فقط بیم به فکر می کنم آنچه این سناریو در واقع مستلزم.

Hamblin: ما در حال حاضر سهمیه بندی در شرایط آزمون و ماسک در داخل بيمارستان. پزشکان در حال گرفتن سفارشات را به پوشیدن ماسک به جز در شرایط خاص حتی اگر در یک دنیای ایده آل در حال حاضر من می خواهم که هر کسی که می آید را به یک بیمارستان تست کنید و یک ماسک هر روز. و [آن را] به علاوه در نیویورک گفت: “اگر شما احساس بیمار فقط در خانه بمانند اگر شما می توانید.” مشاوره همیشه “دکتر خود مشورت” و “رفتن به اتاق اورژانس اگر شما احساس بیمار.” اما هیچ. بنابراین ما در مراحل اولیه. من امیدوارم که آن را نمی کنید نقطه شما در حال صحبت کردن در مورد. من مرتب کردن بر اساس از تلاش برای بازی که و چگونه آن را به کار گرفته در مناطق خاص. مانند به خصوص در برخی از بیمارستان های روستایی, به نظر می رسد اجتناب ناپذیر وجود دارد می تواند حداقل برخی از داستان که در آن یک ICU فقط به نوبه خود مردم را که به وضوح نیاز به ICU مراقبت.

یونگ: و می رود که به … برخی از این آینده است که نوع پخته به محل در حال حاضر به این دلیل که ویروس این فیوز به آن است. آن طول می کشد زمان طولانی برای عفونت به واقع نشان می دهد و سپس برای بدترین آن عفونت به بازی خود را ، به حدی آینده کمی تنظیم شده است. حال در مورد کاهش میزان مشکلات رو به کاهش برخی از نشانه هایی است که ما در حال حاضر شروع به دیدن.

و سپس گزینه نهایی است که من فکر می کنم بهترین است بلکه پیچیده ترین این است که ما این بازی طولانی بازی ضربت سخت زدن یک مول با این ویروس در طی حداقل یک سال اگر نه دو تا واکسن را می توان ساخته شده است, که بدان معنی است که مردم در شهرهای مختلف ایالات کشورها سعی کنید به مهر خود را فردی شیوع بیماری را ویروس تحت کنترل است.

در نقطه ای که شاید اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند آرام است. این ویروس ممکن است دوباره. آن را تقریبا به طور قطع خواهد آمد. اما اگر ما بازی مرتب کردن بر اساس بازی تطبیقی مانند روشن و خاموش کردن دوباره آن را به ما می دهد زمان برای انجام کارهایی مانند آماده به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی رول کردن گسترده تست شروع به توسعه داروهای ضدویروس توسعه آزمون به کار کردن که ممکن است ایستاده ایمنی نسبت به ویروس. همه آن چیزهایی که می تواند انجام شود اما ما باید به گذشته موج اول و پس از آن ما باید خودمان را آماده برای نوعی از یک بازی طولانی.

ولز: پس فقط به من بگویید اگر من این حق است. سه گزینه وجود دارد چگونه این می تواند در نهایت. یکی این است که اساسا ما از دست رفته شانس ما است که اسکواش را در اوایل.

یونگ: درست است.

ولز: گزینه دو چه برخی از مردم به طور جدی پیشنهاد در حال حاضر فقط اجازه دهید آن را اجرا کنید البته آن. که به معنی وحشت در یک مقیاس است که دشوار است به تصور کنید که ما قطعا دیده نشده در طول عمر ما احتمالا در نسل. مقیاس وحشت و مرگ خواهد بود—بحث در مورد یک شکست از تخیل. من قطعا نمی توانید تصور کنید که چگونه است که اتفاق می افتد.

یونگ: نه می تواند به من ،

ولز: بنابراین بدیهی است که بد است. و سوم است که البته ما در این است که ما این کار را انجام ادواری مهر-از شیوع بیماری های پراکنده اما ما قرار دادن ترمز در آن به اندازه کافی است که وحشت محدود است تا زمانی که ما می توانید دریافت یک واکسن.

یونگ: بله این دقیقا آن. که سومین راه حل این است که در مورد گسترش همه چیز در طول زمان به حداقل رساندن خوشه که پایمال بیمارستان و فقط خرید خودمان به اندازه کافی زمان که بیشتر دائمی اقدامات متقابل را می توان توسعه یافته.

ولز: به نظر می رسد حتی در سومین سناریو وجود دارد طیف گسترده ای از چگونه است که می تواند به حق است ؟

یونگ: راست. آره.

ولز: و من تعجب کنید که چگونه هر دوی شما فکر می کنم که ما شکست تخیل در حال رفتن به بازی به آن. ما همه مشتاق به بازگشت به زندگی از آنجا که ما چنین عدم تحمل برای آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. اما از آنجا که ما نمی توانیم تصور کنید که چقدر بد آن می تواند.

یونگ: این زن و شوهر از هفته در حال رفتن به, چالش, چرا که مردم شروع به گرفتن خسته اجتماعی فاصله. آنها شروع به تعجب که چرا این همه لازم است. در ضمن موارد هنوز هم ادامه خواهد داد به صعود. پس از آن خواهید بود عجیب و غریب قطع ارتباط بین مردم احساس مانند آنها بوده است در معرض عجیب و غریب شدیدی اقدامات آنها درک نمی کنند که همچنین به نظر می رسد نه چیزی انجام می شود چرا که آنها نمی خواهد که هر اثر فوری بر روی سیر بیماری همه گیر. و همچنین شما را در فشار قرار می گیرد در مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران ملی و محلی به رفع این محدودیت ها اجازه می دهد تا اقتصاد به عقب بر گردیم به حالت عادی اجازه می دهد تا مردم را به بازگشت به شغل خود و بازگشایی کسب و کار خود را.

حداقل در حال حاضر روشن است از هر متخصص بهداشت صحبت کردم که واقعا مهم است به ماندن در این دوره است. ما نیاز به این زمان. این موقعیت unenviable اما واقعا وجود دارد نه یک انتخاب که ما رو به. و اگر این اقدامات به اندازه کافی اگر ما می توانیم گذشته که موج اول و سپس ما می توانید شروع به در حال سعی و دقیق تر و ظریف, من فکر می کنم. اما که نیاز به مقدار زیادی از چیزهای دیگر که ما در مورد صحبت کردیم به در محل: دنده محافظ گسترده آزمایش سرولوژی آزمون به کار کردن است که برخی از درجه ای از مصونیت. کسانی که همه چیز اتفاق می افتد قبل از اینکه ما شروع به انتشار ما پا کردن ترمز. شما نمی توانید انجام دهید که در یک وضعیت که در آن پزشکان بدون ماسک و یا که در آن مردم با استفاده از کیسه های زباله به جای لباس. آن بد خواهد بود. آن خواهد بود بسیار بد است.

ولز: شما هر دو این چیزی است که من می خواهم به شما در مورد جایی که من احساس می کنم مثل شما گفت: نه چیزی. “این امر می تواند بد” است چنین فروختن. و من می دانم که شما در حال نمایش پایه حرفه ای. اما این که آن بد خواهد بود. منظورم این است وحشتناک. و ببخشید منظورم این در یک اتهامی راه است. من فکر می کنم آن را واقعی کنجکاوی معدن: حتی شما به عنوان یک روزنامه نگار است که پوشش این و می داند تنگاتنگی چه می تواند رخ دهد مانند این است که بخشی از این بیش از حد وحشتناک برای گفتن با صدای بلند ؟

یونگ: نه که. من دو دیدگاه است. اولا هر نفر در حال حاضر در صندوق پستی من مخالف با شما است که من بیش از حد محدود در شرح حوادث آینده است. اما حتی در حال حاضر وحشت کند هیچ کس خوب است. من نمی خواهم مردم را به وحشت. من می خواهم مردم به درک وخامت اوضاع. بنابراین قطعه من نوشت: مذاکرات در مورد سناریوهای مختلف در بازی—این اعداد که آنها ممکن است شامل و چه کاملا باید اتفاق می افتد با برخی از ضرورت. من می توانید استفاده کنید به عنوان بسیاری از superlatives به عنوان من می خواهم به عنوان بسیاری از گرافیک صفت به عنوان من می توانم جلو و از من اصطلاحنامه. و من فکر نمی کنم که رفتن به چیزی است که باعث تفاوت. من فکر می کنم بخشی از پاسخ است که من تا به حال به این قطعه که ممنون میشم از این است که آن را به عمد نوشته شده به طوری که آن را در مورد القای وحشت اما نه در آن است در مورد ارائه نادرست تضمین. این مورد با آرامش اما با دقت در نظر گرفتن مردم از طریق آنچه که ممکن است و چه اتفاقی خواهد افتاد و گفت: “در اینجا ما هستند انتخاب کند.” این چیزی است که من می خواهم به ترک مردم با. ما هنوز هم باید گزینه. ما هنوز هم چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این سناریو بدترین حالت. در اینجا چیزی است که بدترین سناریو است. در اینجا این است که چگونه به خارج شدن از آن. و من فکر می کنم که همه شما می توانید انجام دهید. مردم می توانید کار کردن مقیاس از آن را برای خود به دنبال در شرح آن است. من فکر می کنم که شهروندان آن آگاه است اما نه نومید است که بیشتر احتمال دارد به اقدام از یک است که در حال اجرا در اطراف تفکر که آسمان در حال رفتن به سقوط بر روی سر خود را. من می خواهم مردم را به احساس می کنید مناسب احساس خطر بلکه قدرت.

ولز: هی اد من یک سوال برای شما و سپس ما قصد داریم به شما اجازه رفتن. شما می توانید به من بگویید در مورد زرافه? آیا شما به یاد داشته باشید زرافه?

یونگ: در قبل از ایام زرافه. خوب. زرافه در حال بلندترین حیوانات در جهان است. آنها فقط کمرنگ مسخره است. آنها اقتباس کرده اند به یک زندگی راستی در راه است که فقط نوع سخت به قرار دادن سر خود را در اطراف. یکی از مورد علاقه من [قطعات] زرافه چیزهای بی اهمیت است که پوست در پاها فوق العاده تنگ نوع مانند جوراب های فشرده سازی برای جلوگیری از خون از تجمع در پایین پاها.

ولز: زرافه ها ساخته شده است در فشرده سازی با جوراب!

یونگ: زرافه ساخته شده در فشرده سازی ،

Hamblin: آن را به خوبی به لحظه ای فکر می کنم در مورد چیزی کنار ویروس.

یونگ: من می دانم درست است ؟

Hamblin: من به یاد داشته باشید هنگامی که آخرین باری که من که بود.

ولز: زرافه ها شگفت انگیز هستند. اجازه دهید ما به یاد داشته باشید: ممکن است یک بیماری همه گیر اما زرافه هنوز هم وجود دارد. فراموش نکنید که. اتمام اد را قطعه در زرافه. اد ما مقیم متخصص در بیماری های همه گیر چگونه دنیا به پایان می رسد و همچنین زرافه. پس از اتمام نوشتن خود را. جزئیات اد را قطعه در زرافه به دلیل آن را شگفت انگیز است. و آنها هنوز هم وجود دارد. آنها اهمیتی نمی دهند که ما با داشتن یک بیماری همه گیر. آنها زندگی خود را. بلند بودن.

Hamblin: که نتیجه امروز زرافه بخش.

یونگ: همه حق است. ممنون بچه ها.

Hamblin: آره. با تشکر بسیار.

ولز: با تشکر از شما, Ed.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>