زمان برای NFL به آدرس coronavirus نگرانی با تنظیم کردن برنامه فصل

خوش شانس NFL.

آن را فقط اتفاق می افتد که به عنوان ایالات متحده هایش با COVID-19 گیر کرگدن از تمام ورزشی در لیگ های خارج از فصل است. در عین حال که به سختی می دهد راجر Goodell و شرکت. مجوز به تن-ناشنوا است.

NFL در روز پنج شنبه لغو آن سالانه صاحبان جلسه که برنامه ریزی شده برای شروع 29 مارس در پالم بیچ فلوریدا., در میان coronavirus نگرانی. در نهایت.

چه در زمان ،

با چند تیم NFL گرفتن امور به دست خود و کشیدن پیشاهنگان و مربیان در خارج از جاده برای پیش نویس pro-بعد مدار در دانشگاه “را از نزدیک نظارت” پیام از خیابان پارک به نظر می رسد تا هفته گذشته.

مطمئن شوید که آن را به یک مایع وضعیت. اما در مقایسه با اقدامات پیشگیرانه از دیگر ورزشی, بدن, NFL دوباره نشان آن است که قادر به گرفتن در راه خود را.

NBA که کاملا شلاق برای پاسخ به بحران هوشمندانه به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس. جنون مارس لغو شده است که تا به حال اتفاق می افتد پس از کنفرانس اصلی کشیده پلاگین در خود مسابقات بسکتبال. همین کار را برای کالج های دنیا سری و بهار دیگر مسابقات NCAA حوادث. لیگ اصلی بیس بال است به حالت تعلیق در بهار آموزش و عقب رانده شروع فصل به طور منظم.

بدیهی است که اگر این شیوع در آمد اکتبر Goodell را NFL خواهد بود مجبور به سریع عمل می کنند.

او هنوز هم می تواند انجام کاری مهم ASAP هر چند برای نشان دادن لیگ درک لحظه: به تعویق انداختن پیش نویس NFL.

این رویداد سه روزه است که میله میله برای شروع 23 آوریل در لاس وگاس. چه آسیب در انجام اواسط ماه مه پیش نویس ؟ من مطمئن هستم که وجود دارد مسائل اقتصادی و برگزاری ملاحظات اما همه چیز اتفاق می افتد. سال پیش و پس از 9/11, لیگ مجبور شد به حرکت یک سوپر باول برای گریه کردن با صدای بلند. عقب هل دادن پیش نویس که ممکن است جذب صدها هزار نفر به وگاس, معقول خواهد بود به اندازه کافی. فقط خرید زمان کمی که کمک خواهد کرد که با تنظیم است.

این روشن نیست که آیا NFL خواهد در نظر گرفتن یک پیش نویس بدون طرفداران, اما آنها باید. لاس وگاس اظهارات مالک علامت دیویس گفت: لیگ است که کار با بازیکنان NFL انجمن و دولت و مقامات محلی است.

“آنها در حال ساخت یک اندازه گیری, تصمیم گیری,” دیویس گفت: اخبار صبح دالاس. “بهداشت و ایمنی همیشه شماره 1 است.”

یک تصمیم در حال حاضر به ظاهر حک شده در سنگ: NFL را شروع لیگ سال به عنوان برنامه ریزی شده بعدی حاکی پتانسیل صندلی بازآرایی quarterbacks را رسما آغاز و پس از قانونی دستکاری پنجره باز می شود در روز دوشنبه. که به عنوان یک معامله بزرگ به عنوان آن شده اند که سال پیش زمانی که بسیاری از رایگان-عامل چشم انداز اغلب بازدید از چند تیم قبل از تصمیم گیری. برخی هنوز هم تمایل به رفتن بر روی تور, اما معمولا این یک فرایند است که نقش با تماس های تلفنی و فکس.

حتی با شمارش معکوس به رایگان آژانس و دست نخورده آن قابل توجه است که NFL نشده موظف تیم منع سفر توسط پیشاهنگان و مربیان در دوران قبل از پیش نویس فشار. واشینگتن ردسکینز, مینه سوتا وایکینگ ها و غول نیویورک در میان دیگران ساخته شده چنین تصمیم گیری خود را. فیلادلفیا ایگلز, San Francisco 49ers و آتلانتا فالکونز نیز خود را بسته تیم ستاد در حالی که لیگ و تیم های مختلفی داده اند کارکنان این گزینه از کار از راه دور. NFL که دوست دارد به غرور و افتخار خود را در رقابتی تعادل می تواند یک بیانیه قوی با پیروی از رهبری برخی از آن تیم است.

به زودی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حضور pro-روز تمرینات می تواند تبدیل به یک مسئله. با بسیاری از دانشگاه ها تعطیل دانشگاه آن را نه غلط برای این مکان به باز کردن به تیم NFL. میشیگان لغو آن روز برای جمعه برنامه ریزی شده. آلاباما تحت فشار قرار دادند آن رویداد به مارس 9. در عین حال با ده ها تن از pro-روز تمرینات برنامه ریزی شده طی هفته های آینده این مدارس قرار دارد به تصمیم گیری برای NFL.

بازیکنان NFL نیست با توجه به تیم ستاد تا 20 آوریل (یا 6 آوریل برای تیم با مربیان). در آن زمان تیم پزشکی کارکنان مطمئنا امید آنها را برای دسترسی به آزمایشات پزشکی است که می تواند به تایید تشخیص از COVID-19. در این لحظه است که می تواند یک موضوع است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

زمان در NFL ، در عین حال این بدان معنی نیست که لیگ را نباید برخی اقدامات که ممکن است اطمینان عمومی آن نیست و صرفا نورد با شانس.

بهتر است به امن تر از متاسفم است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>