زمان بندی همه چیز است و برای کانادا زنان تیم بسکتبال این المپیک زمان وحشیانه

چند چیز کمی است که احتمالا باید چیزهای بزرگتر اما این زمان های عجیب و غریب و آنها نیست:

بنابراین حرف آخر آمد در توکیو المپیک به تعویق افتادن آن شد همیشه نتیجه گیری منطقی برای برخورد با کروناویروس همه گیر و گمان می کنم تلاش برای کشف کردن برخی از لجستیکی ترسناک بود چرا آن را در زمان طولانی و به دلیل آن چیزی است که ما در برخورد با اینجا من یک بیت از بسکتبال واکنش.

و در حالی که من احساس بسیار بد برای مردان از طرف کانادا بسکتبال معادله به تعویق افتادن واقعا بمکد برای زنان زیرا آنها در واقع به رسیدن برای رفتن برای اطمینان حاصل کنید.

و آنها aced آماده سازی خود را. از طریق روند تحصیلی آنها می خواهم با هم در مورد یک بار در هر شش هفته به طوری که آنها به خوبی آشنا در آنچه که آنها تا به حال انجام در دادگاه آنها به حال همه فقط از طریق به طور منظم فصل در برخی از بهترین لیگ در جهان WNBAers شد رفتن به شروع فصل خود را به ماندن در شکل نوک بالا و آنها می خواهم قرار دادن با هم یک نمایشگاه سری و نهایی کمپ در ژاپن که تا به حال آنها را بیشتر آماده برای این بازی از هر کدام از این دو. و بیشتر از همیشه قبل از این کانادایی ها بودند مشروع مدال مدعی است.

آنها هنوز هم می تواند هر زمان که آنها به داشتن بازی های المپیک و گلن Grunwald به من گفت که او انتظار دارد که آنها را باید همان آماده سازی برنامه در محل برای چهار یا پنج ماه قبل از بازی, اما آنها واقعا دزدیدند چه شده است بهترین شانس خود را.

به عنوان ما گفت: در تمام طول به تعویق افتادن بود و درست به انجام, اما آن را بمکد. و برای که تیم زنان این شخص بیشتر از آن را برای بسیاری دیگر با توجه به جایی که آنها در جهان هستند و چگونه آنها آماده بودند.

اوه آره. مردان.

بیش از حد بسیاری از سوالات واقعا هر قاطع حرکت می کند. آنها انتظار دارند به همان شش تیم در ویکتوریا در سال آینده برای همان صلاحیت نهایی مسابقات.
اما آنها نمی دانند که آنها نمی دانند که تا زمانی که NBA ارقام کردن آنچه در آن زمان ممکن است مانند در سال 2021 و این بسیار بسیار بالا در هوا.

بنابراین آن را خوب به ضجه و زاری چه بوده است اما هنوز هم باید به این سوال پاسخ داده شود در سال آینده این است که کانادایی ها بازی خواهد کرد. من کاملا حاضر و خوشحالم که به همه در کلام او است که آنها را یک درجه بالا فهرستی برای این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن – من تا به حال یک بیت از بیم و هراس به دلیل آن را در بازار مال فروشان – اما در حال حاضر با بسیاری از زمان بندی سوالات در بازی هیچ کس نمی تواند با اطمینان می دانیم.

فقط به عنوان آن شده است برای چند دهه.

این نوع از آرامش که هر شرکت بر روی زمین در حال انجام کاری برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر اما واقعا من نیازی به دریافت ایمیل از هر یک از آنها را فراموش کنم ؟

هی از من بپرسید که چه شده است اشغال مقدار زیادی از وقت من به تازگی.

“داگ ؟ چه شده است اشغال مقدار زیادی از وقت خود را به تازگی؟”

“چه خوب از شما بپرسم. من شده است با هزینه های خیلی افتضاح از زمان پرداخت و در پایان با یک 65,000-word مقاله در TEB! و آن فرستاده شده بود به مردمی خوب در Penguin Random House دیروز و پس از آنها نمی نوبه خود در اطراف و آتش آن حق عقب هستم با توجه به اینکه یک برنده!”

شما قادر خواهید بود به صرف برخی از خود را سخت به دست آورده پول خرید یک کپی برخی از زمان این سقوط – به من اعتماد کن من به شما یادآوری می کنند اغلب هنگامی که زمان در نهایت می آید به انجام این کار است – اما این شده است سخت و خسته کننده در زمان و نه مانند هر چیزی من تا کنون انجام شده و من خوشحالم که بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین کامل است.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

من به شما اجازه می دانم که بعد از آن چقدر کمک و راهنمایی کردم و فقط از کسانی که هنگامی که زمان مناسب است اما باور کن من هرگز تا به حال شده است قادر به دریافت این انجام می شود از چپ به دستگاه های خود من.

اگر شما در حال تلاش برای جمع آوری چیزهای برای, اجازه دهید بگویم یک کتاب شما می توانید برخی از سراسر ‘آیا شما می داند که ممکن است جالب این روز است.

و آیا شما می دانید که دیروز سالگرد یکی از بزرگترین فصل به طور منظم برنده در رپتورز تاریخ حق رای دادن?

من نمی.

اما زمانی که من در بر داشت این تا حدودی داستان جالب که من چند سال پیش به مناسبت 20امین سالگرد آن پیروزی شیکاگو بولز تیم که در نهایت پایان فصل 72-10 را به ارمغان آورد برخی از خاطرات خوب جاری شدن سیل.

خواندن آن شاید آن را به شما لبخند و همه ما می تواند استفاده از برخی از لبخند این روزها.

همه حق من فکر می کنم نگه داشتن به هر روز برنامه است که کار را برای محتوا و سلامت روانی پس بیایید آن را انجام دهد. ما خواهید بود جمعه اما لطفا شروع به پر کردن تا آخر هفته کیسه مراسلات پستی به دلیل آن در واقع خالی است و هرگز فراموش.

به علاوه من دوست دارم به شنیدن از شما.

با کلیک بر روی [email protected] و از هر چه شما می خواهید به درخواست. رپتورز سوالات بسیاری فینال.

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد بسکتبال در حال به تعویق افتاد ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>