برای جلوگیری از ادغام آمریکایی موانع ساخته شده در فضای شهری

ایده های شهری نابرابری نیست حادثه اتفاق می افتد. گتی / اطلس جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
گتی / اطلس

جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در گوشه ای از 38 خیابان و خیابان های شیکاگو. محل قابل توجه است. آن نهفته است در بخشی از شهر wedged بین دو بزرگراه و نه چندان دور از غیر رسمی مرزی جدا محله با جمعیت زیادی از سیاه پوست و لاتین از ساکنان عمدتا سفید محله به جنوب. در دهه های اخیر از این مرز به طور قانونی اجرا از طریق پیمان محدود کننده است که می تواند زندگی می کنند که در آن.

آمریکا با نام تجاری شهری نابرابری متکی بر چنین موانع به اطمینان حاصل شود که تمام انواع مشکلات—که تهاجمی پلیس فقط یکی—متمرکز در مکان های خاص. فلوید مرگ ایجاد کرده ملی داد و بیداد بر سر خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها اما تغییر تاکتیک های پلیس کافی نیست. موانع را مجبور به پایین آمدن بیش از حد.

تعامل است که فلوید بود که سیاه و سفید بود با چهار افسر پلیس در اواخر ماه گذشته بود آنومالی نیست. داده های جمع آوری شده قبل از همه گیر نشان می دهد که پلیس در مینیاپولیس استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در هفت برابر سرعت که در آن آنها با استفاده از آن را در برابر مردم سفید. نابرابری رخ می دهد در ابعاد دیگر: سیاه ساکنان ایالت مینه سوتا را تا 7 درصد از جمعیت این ایالت اما 16 درصد از دولت را تایید کرد COVID-19 موارد است. فلوید را کالبد شکافی نشان داد که او تا به حال شده است با این ویروس آلوده قبل از مرگ او.

مینیاپولیس است که متاسفانه معمولی است. به عنوان ملت های اجتماعی و نهادهای سیاسی را تضعیف کرده اند و آمریکایی ها از دست داده اند ایمان به دولت رای دهندگان تبدیل شده اند کمتر مایل به ایجاد این نوع از سرمایه گذاری مورد نیاز برای مقابله با این کشور را با چالش های عمده ای از جمله تخریب محیط زیست, خشونت, تبعیض نژادی و بی عدالتی اعتیاد, بیماری های روانی و اقتصادی دررفتگی. به جای آن دولت را توسعه داده اند یک راه برای انتخاب گروه آمریکایی برای جلوگیری از این مشکلات با ایجاد یک سیستم استادانه درست شده از موانع در فضا است.

سفید محله های جنوب از نقطه ای که در آن فلوید بود کشته شد و هرگز به طور کامل یکپارچه, حتی به عنوان مینیاپولیس سیاه رشد جمعیت در اولین دهه از قرن 20th. که نتیجه عمدی بود. هزاران ملک اعمال در آن سفید محله شامل پیمان محدود از نظر قانونی منع صاحبان اموال از فروش و یا اجاره خانه های خود را به آمریکایی های سیاه و سفید و گاهی اوقات برای آسیایی آمریکایی ها و یهودیان و دیگر اعضای disfavored گروه. پیمان نمی شد اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی تا سال 1948. حتی امروز این محله که در آن پیمان بودند متمرکز باقی می ماند به شدت سفید.

بسیاری از موانع است که جداسازی مردم از رنگ به مراتب بیشتر ملموس است. ساخت بزرگراه زخم وارد که هنوز به زخم التیام یابد. پس از فلوید مرگ معترضان تعطیل ایالتی 94 یک بزرگراه که از چند دهه قبل تا به حال ساخته شده را مستقیما از طریق Rondo یک پر رونق محله بود که یک hub برای سنت پل سیاه جامعه است. یکی از پیام های اخیر معترضان ارسال شد—که این بزرگراه در خدمت پرت و دور افتاده مسافران نیز منزوی و بیگانه و کسانی که باید در آنها مشهود بود به مینه سوتا رهبران. در یک کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Tim Walz اذعان به اهمیت تاریخی این آزادراه زمانی که او گفت: "این نه فقط فیزیکی است. آن را پاره پاره فرهنگ آن را پاره پاره که ما بودند. آن را بی رویه عمل می کنند که گفت: این جامعه مهم نیست که آن را نامرئی است."

چه اتفاقی افتاد در مینیاپولیس نیز رخ داده در سراسر کشور تحت نظارت نوسازی شهری. زمانی که سیاه و سفید جمعیت دارای عقاید در شهرهای شمال و جنوب آن شهرداری نیست انجام در مقیاس بزرگ تلاش برای ادغام کار و بهبود شرایط مسکن و یا حفاظت از حقوق آمریکایی های سیاه و سفید. در عوض مقامات خاک یکسان در تمام محله ها و استراتژیک قرار داده و بزرگراه و همچنین عمومی-پروژه های مسکن و ساختمان های اداری در مکان های که خواهد تحکیم مرز بین سیاه و سفید محله. Interstates شد یک نوع مانع است. زمانی که دولت فدرال سرمایه گذاری در بزرگراه ها به جای عمومی-سیستم های حمل و نقل آن به سفید آمریکایی ها یک راه برای فرار مرکزی-شهرستان محلات در حالی که در ادامه به درو مزایای اقتصادی این شهرستان است.

در قرن 20 سنگر آمد و در بسیاری از اشکال دیگر. به جای ساخت یک فدرال وام مسکن-کمک برنامه برای همه آمریکایی ها اولین وبزرگترین استخدام توسط فدرال آژانس مسکن و درو رنگارنگ خطوط در نقشه است که تعیین می شود که می تواند یک وام از دولت و چه کسی نمی تواند. سیاست گذاران نمی پیدا کردن راه هایی برای سرمایه گذاری در مبارزه شهرستانها برخورد با جمعیت های مالی و استرس; در عوض, آنها اجازه گروه های کوچک از ساکنان مرفه تقسیم کردن و فرم شهر خود طراحی جدید اداری مرزها و در نظر گرفتن دلار مالیات خود را با آنها. به جای سرمایه گذاری منابع لازم برای درمان بی خانمانی شهرستانها قرار داده تا موانع بین فقیر و غنی. امروز غنی مراکز تجارت جهانی وجود داشته باشد فقط پایین خیابان از جان گذشته فقر است.

خشونت به پایان رسید که جورج فلوید زندگی است در نتیجه این رویکرد شهری به حل مشکل. زمانی که جرم و جنایت افزایش یافت و از دهه 1960 تا اوایل 1990s چند شهرستانها سرمایه گذاری در هسته موسسات جامعه است که آن را کمتر احتمال دارد. در عوض رای دهندگان و انتخاب نمایندگان خود خواسته یک نظامی نیروی پلیس برای پس گرفتن فضاهای عمومی با زور و دادستان قرار دادن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در پشت موانع از زندان و سلول های زندان است.

آمریکا سیاست شهری ساخته شده است با جوامع دردار و مرزهای اداری با دیوارهای زندان و gerrymandered قانونی مناطق با محدودیت زمین-با استفاده از مقررات و با مدارس از wildly ناهموار معنی. ملت شهری در دستور کار رانده است هدف اجتماعی و اقتصادی را بدست آورد. عواقب ناشی از این رویکرد گذاشته لخت برای همه برای دیدن. زمانی که دولت ایجاد موانع در فضای آنها تغییر بار مشکلات اجتماعی به جوامع محروم ترین. آنها گودال جوامع در برابر یک دیگر تقویت اختلافات میان آنها و ترک چالش های فوری unaddressed.

برای دهه شهری سیاست گذاران و دانشگاهیان در رابطه با چالش های متمرکز فقر و تبعیض نژادی را مورد بحث که آیا دولت باید سرمایه گذاری بیشتر منابع در جوامع است که دروغ پشت موانع—و یا به جای بیشتر خانواده ها این شانس را به مقیاس موانع و حرکت به مناطق با فرصت بیشتری. اما نه رویکرد تا کنون اجرا شده در یک مقیاس است که می تواند یک دندانه در سیستم ما از شهری و نابرابری. چرا که نه ؟

ساختار سنگر آمریکایی ها ساخته شده است جامد و انعطاف پذیر. زمانی که خانواده های کم درآمد حرکت به جوامع جدید آنها به طور معمول رانش را به تفکیک محله یا جامعه جدید خود را تغییر دهید و اطراف آنها را. ساختار شهری نابرابری تقریبا همیشه دست نخورده باقی می ماند. متناوبا زمانی که دولت فدرال ساخته شده است سرمایه گذاری در محله های کم درآمد این سرمایه گذاری به طور موقت و یا کافی برای ایجاد تحول و تغییر. با گذشت زمان من را تبدیل به بیشتر بدبین که این تغییر خواهد کرد; کسانی که به راحتی نشستن پشت یک دیوار به سادگی ممکن است تمایلی به ارسال منابع خود را به طرف دیگر.

به جای آن دیوار است. خلاص شدن از آن خواهد شد به شدت منفور برای این بخش از جمعیت است که جدا شده خود را در مناطق از مزیت. کل سیستم آمریکایی نابرابری—یک کل راه زندگی—ساخته شده در بخش. این موانع ساخته شده است و با اجماع و هماهنگی; آنها ساخته شده و تقویت شده با زور. Rondo محله در خیابان با بولدوزر تخریب شد. جورج فلوید برگزار شد با دست خود دستبند از پشت او را به عنوان تماشاچیان بی اراده او را تماشا می میرند.

اگر آمریکایی ها در حال رفتن به شکستن موانع است که تقسیم این کشور است که نیاز به یک مترقی جنبش اجتماعی—و همان سطح از انرژی تلاش هماهنگ است که ایجاد وضعیت موجود.

تمام متحده نه فردی شهرستانها باید برای از بین بردن خانواده های تک منطقه بندی و اجرای فدرال نیاز است که در هر حوزه قضایی به منظور توسعه یک طرح برای نمایشگاه مسکن. کنگره باید پایان عظیم فدرال آموزش سیستم عامل ها از جمله عقب وام مسکن بهره کسر است که به مالکان عظیم انگیزه ای برای خرید خانه در منحصر به فرد ترین محله ها می توانید آنها را پیدا کنید و سپس به مخالفت با هر گونه تلاش برای ساخت مسکن مقرون به صرفه در این نزدیکی هست. ایالات متحده نیاز به پیشرفت ملی حمل و نقل در دستور کار هدایت اهداف پایداری محیط زیست و اتصال به جدایی فیزیکی از آمریکایی ها با نژاد و قومیت و طبقه. قانونگذاران باید فراتر از مرزهای اداری از محدوده شهر با ارائه قوی فدرال مشوق های منطقه ای برای هماهنگی مسکن, تجارت, آموزش و پرورش و امنیت عمومی. این دستور فقط یک نقطه شروع است.

ایالات متحده یک کشور تقسیم شده و آمریکایی ها به شدت نیاز به رهبری را به ما یادآوری می کنند که همه ما رو به یک مجموعه مشترک از چالش ها با هم. اما یک حرف از وحدت کافی نیست. بارها و بارها سنگر جداگانه که آمریکایی ها را تضعیف تمام تلاش در اصلاحات. برای مقابله با آمریکا نابرابری کشور نیاز برای شروع یک مقیاس بزرگ تخریب شده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب