برای مبارزه با کروناویروس شما نیاز به یک ارتش

Photographs of nurses hanging under a sign that reads Faces Behind the Mask
در پاسخ به coronavirus پزشکان در هوستون کشف کرده اند که خود را با ارزش ترین منابع مردم است.عکس با رفتن ناکامورا / بلومبرگ / گتی

در ژوئن 24th, به عنوان تگزاس آغاز شد و به روی چیزی حساب کردن با آن چشمگیر سنبله در coronavirus موارد من دریافت یک تماس تلفنی از یک احساس خطر ، او شنیده ام یک شایعه در مورد هوستون بن Taub بیمارستان جایی که من کار به عنوان یک متخصص داخلی: ظاهرا پس از آن بود پر از بیماران که برخی به دنبال درمان COVID-19 شد پوشش راهرو در حالی که دیگران را ترک کرده بود پس از گذراندن بیش از حد طولانی در خط. “آیا ما در نیویورک وضعیت در دست ما و یا چه؟”

من مشغول به کار در بیمارستان به مدت چهار هفته بدون استراحت. استرس در سیستم آشکار بود اما من تا به حال دیده می شود چیزی شبیه به آنچه که او توصیف شده است. “ما مشغول هستید اما آن را هرج و مرج” به من گفت. هنوز هم من به شدت دستپاچه شد و پس از حلق آویز کردن من در زمان راه رفتن در اطراف بیمارستان را به مطمئن شوید که من تا به حال چیزی از دست رفته. اورژانس و انتظار آن در منطقه بودند منظم و تقریبا خالی است. در تریاژ ایستگاه یک بیمار با پوشیدن یک ماسک ایستاده بود و با آرامش در حالی که فشار خون گرفته شد. من استقبال پرستاران در پزشکی-فولاد واحد: “چگونه در حال میشم انجام می دهند؟” آنها به نظر می رسید overworked اما در کنترل است. در I. C. U. پزشکان در لباسهای خوشه در اطراف کامپیوتر های ایستگاه های کاری گرد کردن به عنوان آنها به طور معمول انجام داد. آن را به سختی یک صحنه از یک فیلم فاجعه.

در یک راهرو و یک مجموعه ای از تلویزیون های صفحه تخت توضیح داد: آنچه که من از دیدن. آنها نشان دادند که ظرفیت سطح بیمارستان ها در سراسر شهرستان هریس که شامل هوستون. این شهرستان به عنوان یک کل بر روی لبه: از آن 1,614 I. C. U. تخت 1,509 فتح کرد گرفته شد کامل شد. حدود پنج صد نفر از کسانی که بيماران بیمار با COVID-19; بقیه دچار ترکیبی از شرایط آن است که نمونه قبل از همه گیر. بن Taub بیمارستان دیدم رسیده بود “اشباع” است که به معنای ورودی آمبولانس بودند که منحرف در جای دیگر. گریم آمار تقابل عجیب با آرامش در فضای اطراف من بلکه حس ساخته شده از آن است. من بیمارستان آشکارا شد و “اشباع” و خالی در همان زمان.

من آنجا یاد گرفتم که این وضعیت غیر معمول نیست در سبب شیوع بیمارستان در طی این بیماری همه گیر. در اوایل بهار وقتی که من برای اولین بار شروع به نگرانی در مورد اینکه آیا هوستون به حال به اندازه کافی منابع برای رسیدگی به افزایش عفونت و من فکر می کردم بیشتر در مورد تجهیزات و فضا. من شمارش ما بیمارستان هواکش و منفی-فشار اتاق در نظر گرفتن مفهوم I. CU. “تخت” به معنای واقعی کلمه. در حال حاضر من درک می کنم که هوستون اول پزشکی شهرستان نیست کمبود فضا و یا تجهیزات. اگر ما بیمارستان ها را قبول نمی کند بیشتر بیماران مبتلا به این دلیل است که ما به اندازه کافی ندارد I. C. U. پرستاران برای مراقبت از آنها. ما scarcest بر منابع انسانی است.

در اواخر ماه مارس بیماران مبتلا به COVID-19 آغاز شده و پس از رسیدن به بیمارستان من. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض و حفظ P. P. E. I درمان اولین بیمار مبتلا به این ویروس عمدتا از راهرو تماس او را در تلفن. پرستاران در زمان یک رویکرد متفاوت است. “ما در همه زمان ها وجود دارد” یکی به من گفت. روز و شب او و همکاران او بودند چک کردن علائم حیاتی خود و کمک به او استفاده از حمام و پرداختن به آلارم ناشی از دستگاه های پزشکی در اطراف او. در آن نقطه از پیشرفت بیماری آنها انجام بسیاری از کار که COVID-19 مورد نیاز است. تنها کار من بود برای دیدن اینکه آیا بیمار بهبود تنفس شد. زمانی که او در سمت چپ این بیمارستان به طور کامل بهبود خوشحال بودم اما نه افتخار. من تا به حال دلیل کمی برای: پیروزی متعلق به پرستاران و درمانگران تنفسی.

در درمان تمام بیماری ها, تعداد پرسنل مورد نیاز را افزایش می دهد به عنوان سطح مراقبت ميگيرد. برای COVID-19 یکی از اساسی ترین سطح مراقبت شامل یک کانول بینی—یک انشعاب لوله پیشرو از یک مخزن اکسیژن به داخل سوراخهای بینی—که ارائه می شود در حدود دو برابر اکسیژن به عنوان موجود در هوا عادی. در بخشهای داخلی-جراحی میباشد که در آن چنین دستگاه هایی استفاده می شود یک پرستار می تواند نظارت بر مراقبت از بيمار. اما مردم با موارد پیشرفته تر از COVID-19 نوسان سطح اکسیژن و گسترده تر نیاز دارد. درمانگران تنفسی باید حداقل یک بار در هر شش ساعت; پزشکان باید سفارش مکرر خون تساوی حیاتی-ثبت چک و قلب نظارت است. در intermediate-واحد مراقبت که در آن بیماران مانند اینها درمان پرستار به بیمار نسبت یک به چهار است.

در I. C. U. که در آن بیماران دریافت حتی یک سطح بالاتر از توجه و مراقبت هر پرستار می تواند با تنها دو در یک زمان. اغلب بسیاری از مردم باید همگرا به ارائه مراقبت به طور همزمان. “Proning” که پدید آمده است به عنوان یک ارزش درمانی پیشرفته در درمان شدید COVID-19 است یک مثال خوب از کار ويژه I. C. U. مراقبت. یک بیمار که جوراب بدبختانه از پشت به شکم او در حالی که او تنفس لوله I. V. s و مانیتور دست نخورده نگه داشته و متصل; ساعت بعد حرکت باید معکوس شود. در طول همه گیر proning نشان داده شده به صرفه جویی در زندگی تفاوت برای برخی از بیماران; این اجازه می دهد تا مایع در ریه ها به توزیع مجدد خود را باز کردن مناطق جدید به اکسیژن. اما با دقت کوه در می رم یک ناخودآگاه فلج بیمار می تواند نیاز به عنوان بسیاری از شش نفر—پرستاران و دستیاران درمانگران و گاهی اوقات پزشکان هر gowned در P. P. E.—به coördinate تلاش های خود را به عنوان اگر آنها در حال حرکت بزرگ مجسمه سازی. به منظور I. C. U. مستعد ابتلا به تعداد زیادی از بیماران هر روز باید آن را به طور کامل.

I. C. U. در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون.عکس با رفتن ناکامورا / بلومبرگ / گتی

نیروی انسانی, بنابراین, اشکال I. C. U. ظرفیت فقط به عنوان بسیار به عنوان تجهیزات. چندی پیش من یک تماس تلفنی از یک پرستار بود که مراقبت از یک بیمار از معدن; ما مشکوک است که او تا به حال COVID-19 و هر چند او اعضای حیاتی و موثر بدن نیست لزوما مربوط به او نبود به دنبال بزرگ است. در عرض نیم ساعت از ورود من در بالین او بوده است انتوبه در صورت درخواست. ما در I. C. U. s پر معنی که نسبت پرستاران به بیماران وجود دارد برگزاری مداوم در یک به دو. اما انتقادی-تیم مراقبت از بیمار پرستاری رهبری قادر بودند به جای او پیدا کردن فقط یک اتاق که در آن او می تواند دریافت I. C. U. سطح مراقبت بلکه اختصاصی, پرستار آموزش دیده. من به یاد می آورد چیزی Esmaeil پرسا مدیر اجرایی بن Taub بیمارستان کرده بود در مصاحبه ای گفت: “اگر جادویی وجود دارد یک گروه از ده یا بیست I. C. U. پرستاران که من می توانم پس از آن من می تواند تبدیل به بیشتر از تخت به I. C. U. s است.”

اما به ندرت وجود دارد فوق العاده پرستاران یافت می شود و بنابراین یک COVID-19 سنبله به پایان می رسد تا انحراف از کارکنان بیمارستان به عنوان یک کل. در بن Taub پرستاران در حال حرکت بوده است از پزشکی-فولاد بخش میانی مراقبت و یا از متوسط مراقبت به I. C. U. (به طور مشابه, داخلی, پزشکی, پزشکان, مثل من که استفاده می شود برای دیدن بیماران در پزشکی-فولاد واحد را آغاز کرده اند که کار در I. C. U. s تحت نظارت انتقادی-مراقبت پزشکان است.) نسبت پرستاران به بیماران در I. C. U. است گاهی اوقات با صعود به یک تا سه و یا بالاتر. در ضمن نیاز به کشش پرسنل trickles. یک پرستار در پزشکی-فولاد واحد ممکن است در حال حاضر مسئول هشت بیماران به جای چهار—پایین تر نسبت که خطرات را افزایش می دهد.

پرستاران نیست تعویض; بسیاری از آموزش گسترده و تجربه در مناطق خاص مانند پست-بیهوشی کار و تحویل و یا می سوزاند. هفته گذشته به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد هر روز در تگزاس گذشت ده هزار و به عنوان I. C. U. s در سراسر هوستون بزرگ حتی بیشتر از اشباع به نام من یک سابق I. C. U. پرستار من می دانم که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در بزرگ بیمارستان خصوصی در نزدیکی معدن. من او را پرسید که چگونه پرستاران وجود دارد انجام شد. “ما نمی O. K.,” او گفت:. تحت فشارهای خروش پرستار به بیمار نسبت در I. C. U. شد به طور منظم تحت فشار قرار دادند به یک تا سه و بسیاری از پرستاران مشغول به کار بودند شش تا دوازده ساعت در شیفت در هر هفته. با بیشتر COVID-19 بیماران که در بیمارستان بود باز pop-up واحد که تا به حال کشیده پرستاری نسبت بیشتر است. “مردم فکر می کنم یک پرستار پرستار پرستار, اما آنها فقط به عنوان تخصصی پزشکان” او گفت:. در مراقبت از بیمار چیزی است که به عنوان پر تنش به عنوان نیاز به یادگیری کارهای جدید و تکرار آنها را به سرعت. بسیاری از پرستاران شد و نشانه های فرسودگی شغلی.

دورتر یک سفر از هوستون بیشتر به راحتی یکی می یابد بيمارستان مبارزه با I. C. U. نیروی انسانی. در اخیر روز صبح وقتی که من به نام در اطراف من پیدا کردم که شش I. C. U. تخت نشسته استفاده نشده برای کمبود پرستاران در یک بیمارستان در ریچموند سی مایل از مرکز شهر. چهل و پنج مایل بیشتر پایین من-59 فرانسیس لرما سر پرستاری در ال کمپو یادبود بیمارستان به من گفت که او تا به حال زمان برای uptrain کارکنان خود را; در عوض, او متکی سازگاری خود را به عنوان او در نقل و انتقالات آنها را به COVID-19 مراقبت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اقامت در ال کمپو یک شهر کوچک از دوازده هزار Lerna بود نمیفهمد که او می خواهم به گرفتن یک استراحت از فعالیت های شدید زندگی بزرگ-پرستاری شهرستان دولت. او گفت: “هر روز بیست و چهار ساعت شبانه روز, من کارکنان.” یک تقلا برای پرستاران در بیمارستان ها که خالی هستند اما اشباع شده: این چه هوستون نسخه از “نیویورک وضعیت” به نظر می رسد.

در نهایت در بیمارستان و مبارزه با این بیماری همه گیر بستگی به افراد است. همان درست است در سطح دولت است. تگزاس فرماندار گرگ ابوت دنبال یک مخاطره آمیز بازگشایی طرح تا زمانی که افزایش موارد او را مجبور به آن را عقب; فقط قبل از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در یک مورد او صادر سفارش نیاز به تقریبا همه بزرگسالان در تگزاس به پوشیدن ماسک. او در حال حاضر در برابر یک سری از تصمیم گیری های دشوار. تگزاس هیچ مالیات بر درآمد و بستگی به مصرف مالیات برای درآمد; با دولت را نقد ذخایر تهی شده و مصرف قفل شده ابوت باید در پیدا کردن یک راه برای پرداخت به اندازه کافی تست و تماس با ردیابی به ارمغان می آورد ویروس تحت کنترل است. یک گزینه خواهد بود به گسترش پوشش مدیکید به عنوان اوکلاهما انجام داده است; این می تواند ایمنی-net بیمارستان ها مانند معدن افزایش دسترسی به بودجه فدرال. ابوت همچنین می تواند استفاده کارآمدتر از منابع با اعلام وضعیت اضطراری و درخواست فاجعه بار عملیات پزشکی مرکز تهاتری استفاده می شود در طول حوادث به توزیع بیماران به I. C. U. s است. (در حال حاضر فردی پزشکان باید تماس های متعدد بیمارستان برای پیدا کردن تخت برای بیماران است.)

به تازگی در یکی از خود را به طور منظم همه گیر به روز رسانی نامه جیمز McDeavitt یک دین در کالج پزشکی بیلور توضیح داد که چگونه این وضعیت در هوستون در حال تحول است در راه است که هر دو امیدوار و نگرانکننده است. مانند بسیاری از مردم McDeavitt نوشت: او تا به حال شده است به تماشای ویروس تولید مثل شماره—برآورد چگونه اغلب هر صورت با توجه به این ویروس منجر به بیشتر موارد. هنگامی که تولید مثل تعداد بیشتر از یک ویروس در حال گسترش است; اگر آن را کمتر از یک تعداد تثبیت یا حتی کاهش می یابد. در اوایل ماه جولای گسترده فاصله و پوشش کمک درایو شماره در هوستون از نزدیک به دو به زیر یک. اما ژوئیه 4 مشخص شده یک نقطه عطف. بعد از تعطیلات که بسیاری از جشن در گروه های بزرگ با آرامش اقدامات ایمنی تعداد صعود دوباره به 1.5 یک سطح که در آن جامعه گسترش رشد می کند بیشتر احتمال دارد.

در ضمن هوستون بیمارستان شده است شاهد بهبود نتایج برای COVID-19 بیماران. در آوریل و مه پذیرفته شدگان بیلور سنت لوک یک بیمارستان بزرگ ماند به طور متوسط از هجده روز و نزدیک به نیمی قرار گرفتند هواکش; در حال حاضر با کنتراست متوسط طول اقامت کاهش یافته است و به بیش از پنج روز و تنها حدود چهارده درصد از بیماران نیاز به تهویه مکانیکی. در بخش ما شده ایم از دیدن بیماران جوانتر. اما بیمارستان ها نیز تطبیق. نیروی انسانی تغییرات به ما کمک فشار بیشتر از ما تیره و تار ظرفیت. برخی از پرستاران جدید به تازگی وارد شده از خارج از دولت, در حال گسترش آن است. و جدید روش های درمانی از جمله proning و استفاده از “جریان” کانول بینی که تحویل غلظت های بالاتر از اکسیژن بدون نیاز به لوله گذاری تراشه ساخته شده تفاوت. پرستاران و درمانگران تنفسی و پزشکان و مدیران بیمارستان و دیگران در حال کار به outrace ویروس.

تگزاس در حال گسترش است و بازآموزی پزشکی ارتش. و در عین حال در صورت عدم وجود واکسن و یا بازی در حال تغییر درمان تنها راه به ضرب و شتم COVID-19 است که برای جلوگیری از آن. در آن حس نیروهای نظامی است که مهم ترین در حال عادی تگزاسی که به تنهایی قدرت به کاهش عفونت با حفظ فاصله و با پوشیدن ماسک. هوستون پزشکی شهرستان با بیش از هشتاد و پنج بیمارستان. اما در این همه گیر آن در پزشکی ممکن است فریبنده است. هیچ سیستم بیمارستان می تواند در مقابله با این ویروس عفونی بدون کمک از مردم و رهبران آنها. “تنها راه مبارزه با طاعون” آلبرت کامو نوشت: “مشترک نجابت است.”


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme