توکیو 2021 صلاحیت باقی می ماند یک پازل برای اکثریت کانادا ورزشکاران

برای کسانی که در حال حاضر رزرو خود اسکله در توکیو بازی ها کمیته بین المللی المپیک را تایید که ورزشکاران واجد ش

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399

برای کسانی که در حال حاضر رزرو خود اسکله در توکیو بازی ها کمیته بین المللی المپیک را تایید که ورزشکاران واجد شرایط باقی می ماند واجد شرایط فراهم می کند برخی از وضوح برای آنها.

اما فقط 19 کانادا ورزشکاران در سراسر نه ورزش به استثنای تیم ورزشی که تا کنون به دست آورد هر دو خود را بین المللی و کانادا معیار به نام به 2021 تیم با توجه به کمیته المپیک کانادا.

قهرمان جهان والیبال ساحلی اواز یا موسیقی دو نفری از سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes و قهرمان المپیک کشتی گیر اریکا Wiebe در میان آنها هستند.

این COVID-19 همه گیر آلوده کردن بیش از نیم میلیون نفر و کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان به ارمغان آورده ورزش جهان متوقف.

این هفته تصمیم کمیته بین المللی المپیک و ژاپن کمیته سازماندهی برای به تعویق انداختن توکیو بازی ها تا سال 2021 به ورزشکاران و داخلی و بین المللی فدراسیون های تنفس اتاق به راه اندازی مجدد روند تحصیلی هنگامی که زمان می آید.

کانادا فرستاده 314 ورزشکاران به رقابت در 27 ورزشی در سال 2016 ریو بازی.

هشت تیم واجد شرایط که تا کنون برای 2021 در حال حاضر یک رکورد برای یک nonboycotted غیر میزبانی بازی توکیو مشروط است و انتظار می رود بزرگتر است.

بازیکن برای تیم های ورزشی را نمی توان تا زمانی که نزدیک تر به بازی.

کانادا تا کنون واجد شرایط 82 نوشته در 26 ورزش.

در مردان جاده, دوچرخه سواری, برای مثال, کانادا واجد شرایط سه نوشته اما فقط یکی در زمان محاکمه.

"اطلاعات دریافتی از کمیته بین المللی المپیک . . . معیارهای که در مجموعه فعلی مقدماتی آن دسته از ورزشکاران که واجد شرایط خواهد بود که احترام" COC جمهور Tricia اسمیت گفت: در اوایل این هفته.

ده ها تن از ورزشکاران شد و ساختمان زندگی خود را در اطراف تامین امنیت بیشتر سهمیه نقاط برای کانادا و ادعا آنها را برای خود در هفته های آینده تا زمانی که این ویروس طرح میتوانست رقابتی خود را زندگی می کند.

المپیک و پارالمپیک شنا آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع روز شنبه در تورنتو برای مثال در حال حاضر در خود نگه دارد.

هیچ ورزشکار کانادا قبل از واجد شرایط برای بازی های پارا المپیک که به دنبال بازی های المپیک است.

کانادا در حال حاضر دارای 85 سهمیه اسلات تایید برای توکیو است که فقط بیش از 50 درصد از برآورد اندازه تیم از بین 130 و 150 ورزشکاران با توجه به کانادا پارا المپیک کمیته.

در المپیک دو بار ترامپلاین قهرمان و ریو پرچم حامل روزی MacLennan یکی headlining ورزشکار مجبور به صبر برای پیوستن به کشور خود تیم المپیک.

کانادا دارای یکی از زنان ترامپلاین اسکله در توکیو به لطف مدال برنز در سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان.

رقابت در جام جهانی این زمستان 31 ساله از پادشاه شهر, Ont., جمع آوری امتیاز نسبت به این ادعا آن است.

ششم و نهایی جام جهانی در Bresca ایتالیا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاد تا ماه ژوئن با هیچ تضمینی وجود ندارد آن را به جلو بروید و سپس.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"ما صلاحیت داخلی بسیار زیبا بود به مسابقات بین المللی" MacLennan توضیح داد. "ما تا به حال مستحکم یک نقطه بزرگ برای کانادا در این نقطه برای زنان است. هنوز هم کمی در هوا برای مردان است.

"ما در حال اتمام پنج از شش جام جهانی. ما تا به حال یکی دیگر از رقابت های بین المللی است که باید کمک به نقاط داخلی و بدیهی است که اتفاق می افتد.

"من تصور می کنم از آن خواهد شد به عقب برداشت تا در یک زمان هنگامی که آن را امن است."

ورزشکاران جانباز در هشت کانادا تیم در حال حاضر توکیو محدود ممکن است احساس امنیت خود را در فهرستی از موقعیت و اعتماد به نفس آنها می شود در توکیو.

فدراسیون در حال حاضر که یک سال دیگر به نام المپیک خود را فهرست اسامی, اما, و تشویق های داخلی رقابت برای نقاط.

کانادا زنان و مربی فوتبال Kenneth Heiner-Moller را رسم یک مسیر به بازی با محوریت مسابقات در جام بین المللی, ویندوز, به احتمال زیاد با تاکید بر می گیرند.

"در حال حاضر ما می دانیم که آن را به اتفاق می افتد (در سال 2020) اما ما همچنین می دانیم که ما در حال رفتن به شرکت از آنجا که ما واجد شرایط" هینر-Moller گفت.

"بنابراین در حال حاضر ما می توانید شروع به دنبال در آینده (آماده سازی) مراحل. این نوع همان اهداف متفاوت اما جدول زمانی."

با توجه به نظرسنجی 57 درصد از المپیک صلاحیت نقاط برای توکیو تعیین شده است.

هر ورزش متفاوت است واجد شرایط معیارهای هر دو در سطح بین المللی و داخل کشور می باشد.

"هیچ دو ورزشی هستند به طور یکسان" COC اجرایی دیوید گیوه اشاره کرد.

"این خواهد بود بدجور مهم است که رهبران هر, ورزش, نگاه کنید با یک برنامه به 2021 و برنامه ریزی این را در یک راه است که باعث می شود بیشتر حس برای آنها است."

— با فایل های از نیل دیویدسون است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب