توکیو المپیک برگزار چشم جولای 2021 برای موکول بازی

لندن—المپیک تابستانی در توکیو به تعویق افتاد به دلیل coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد باز در جولای 23, 2021 به گفته افراد آشنا با این موضوع.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) و سازمان دهندگان متمایل به فشار گسترده در میان ورزشکاران, ورزشی فدراسیون و کمیته ملی المپیک و سه شنبه توافق کردند که برای به تعویق انداختن بازی به 2021 اما در سمت چپ تاریخ جدید در سوال. مراسم افتتاحیه بازی های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

کمیته بین المللی المپیک گفت: تصمیم نهایی می تواند در هفته, اما آن را در حال حاضر بسیار بیشتر احتمال دارد به اعلام قبلی نسبت به مردم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل راهنمایی های صادر شده توسط کمیته بین المللی المپیک. دولتی پخش NHK در روز شنبه نیز گزارش داد جولای 23, 2021 به عنوان هدف جدید.

کمیته بین المللی المپیک خواهد شد تشکیل جلسه اضطراری از آن تصمیم گیری هیئت اجرایی روز یکشنبه برای بحث در مورد این تصمیم.

مارک آدامز سخنگوی این سازمان به یک کلمه پاسخ “حدس و گمان” وقتی پرسیده شد که در مورد تاریخ جدید روز شنبه.

تصمیم به انتخاب یک تقریبا یکسان تاریخ این رویداد را سال نیست به خصوص تعجب آور با توجه به چالش های به فشار بازی های المپیک در حال حاضر بسته بندی شده تقویم ورزشی. همچنین بهترین زمان برای ایالات متحده گوینده NBCUniversal که پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار (ایالات متحده) برای رسانه های ایالات متحده حقوق به هر یک از بازی های المپیک است.

اما این بدان معنی است که بازی را هنوز در محل در توکیو گرمترین زمان از سال یک موضوع که در حال حاضر باعث نگرانی و عوارض. المپیک ماراتن منتقل شد به شمال, کولر شهرستان پس از اعتراض و سازمان در حال برنامه ریزی چند مرحله سعی کنید به نگه داشتن تماشاگران و رقبای سرد است.

در یک تماس در هفته گذشته با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ برخی از فدراسیونها از جمله کسانی که به نمایندگی شنا, تنیس روی میز, مسابقات سه گانه و سوارکاری — تا به حال ابراز یک اولویت برای برگزاری بازی های المپیک در بهار. که هر چند می توانست منجر به یک برخورد با فصل به صورت عمده لیگ فوتبال و بسیاری از ثروتمندترین ایالات متحده ورزشی لیگ.

کمیته بین المللی المپیک همچنین می خواستم تا مطمئن شوید که به هدایت و روشنی از مسابقات قهرمانی اروپا فوتبال که در حال نقل مکان کرد و تا 2021 و معمولا در ماه ژوئن.

این جاده شاید بزرگترین مانع شد که سر از جهانی دو و میدانی حاکم بدن سباستین کو اعلام کرد که او باز به حرکت دو و میدانی قهرمانی جهان برای تابستان آینده در یوجین سنگ. کو رفت و بیشتر از آن در روز جمعه گفتن یک گروه از خبرنگاران که در حال حرکت جهانی دو و میدانی’ رویداد اصلی 2022 در واقع ممکن است مفید باشد.

“شما ممکن است در مسابقات قهرمانی جهان سال متوالی که در آن ما به طور معمول نمی داشته اند که” او گفت:. “اما برای دو و میدانی, آن را مانند یک چیز بد است. برای رفتن از 2021 بازی های المپیک به برگزاري دو دوره از مسابقات قهرمانی جهان ’22 — احتمالا” 22 — ’23 ما در بوداپست و پس از آن به بازی های المپیک در پاریس در ’24.

“این امر ارائه دو و میدانی در مرکز صحنه در یک مکان نقطه از سال,” او اضافه شده است. “بنابراین اجازه دهید نگاهی به آن از کمی خوش بینانه راه قادر به پانچ ورزشی ما به خانه های بسیاری از مردم در طول چهار سال متوالی چرخه.”

باخ که تحمل انتقادات زیادی بر دست زدن به coronavirus بحران توصیف سازماندهی مجدد این بازی به عنوان یک چالش است که پرداخت خواهد بود.

در میان مسائل سازمان صورت قراردادهایی به ارزش میلیاردها دلار با پخش همکاران و حامیان مالی و همچنین به عنوان چگونه به مکانهای امن و حفظ زیرساخت های کلیدی است که نیاز به mothballed برای یک سال اضافی.

“یک بازی است هرگز به تعویق افتاد قبل از” باخ گفت. “ما هیچ طرح اما ما این اعتماد به نفس ما می توانید با قرار دادن یک پازل با هم خواهد شد و سپس در پایان باید فوق العاده بازی های المپیک است.”

سنتی ژوئیه-اوت تاریخ این معنی است که کمیته بین المللی المپیک به احتمال زیاد قادر به تماس در حضور بازیکن برتر از دنیای فوتبال تنیس و گلف برخی از بزرگترین نامها در ورزش جهانی و جاذبه های بزرگ برای مخاطبان تلویزیون.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

یک بار در تاریخ تعیین شده است, چالش بعدی خواهد بود برای سازماندهی مجدد صلاحیت مسابقات که شده بود مختل coronavirus. باخ گفت: ورزشکارانی که در حال حاضر واجد شرایط تضمین خواهد شد یک محل برای 2021.

یک روز پس از به تعویق افتادن اعلام شد کمیته بین المللی المپیک اولویت برای تابستان آینده روشن ساخته شده بود و زمانی که John Coates استرالیا که ریاست آن کمیسیون مسئول توکیو بازی وجود دارد گفت: اولویت برای مرداد ماه تاریخ, با توجه به مصاحبه او به ژاپن Yomiuri روزنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>