توکیو المپیک موکول برای جولای 23-Aug. 8 در سال 2021

توکیو توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در همان شکاف زمان برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو سازمان گفت: مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021 — تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است.

“برنامه برای بازی کلیدی است برای آماده سازی برای بازی ها” توکیو سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری گفت. “این تنها سرعت بخشیدن به پیشرفت ما است.”

هفته گذشته کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این سال بازی های برنامه ریزی شده برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت. 9. اما در نزدیکی دقیق یک سال تاخیر را ببینید موکول مراسم اختتامیه در اوت. 8.

“خوب است که آنها قادر به انجام آن به سرعت به عنوان در حال حاضر تمام (فدراسیون بین المللی) کار می کنند نسبت به رفع آنها تقویم برای تابستان” کانادا مسابقه واکر اوان Dunfee گفت.

وجود داشته است صحبت از تعویض بازی های المپیک به, بهار, یک حرکت است که همزمان با گل از ژاپن معروف شکوفه های گیلاس. اما این امر نیز برخورد با فوتبال اروپا و آمریکای شمالی ورزش لیگ.

موری گفت: زمستان بازی های المپیک در نظر گرفته شد اما برگزاری این بازی بعد می دهد فضای بیشتری برای تکمیل بسیاری از مقدماتی حوادث است که به تعویق افتاده است با شیوع ویروس.

“به نظر می رسد مانند انتخاب قطعی و بدیهی به من گفت:” کانادا ماراتون رید Coolsaet دو زمان المپیک. “برای ورزشکاران مثل من که اصلا مقدماتی علامت گذاری به عنوان آن را به ما می دهد این فرصت را در سال 2021 به پست یک نتیجه است.”

پس از برگزاری هفته های محلی و سازمان و کمیته ملی المپیک هفته گذشته به تعویق افتاد توکیو بازی های تحت فشار از ورزشکاران ملی المپیک بدن و کارکنان فدراسیون های ورزشی. این اولین تعویق در تاریخ المپیک هر چند وجود چند لغو در طول زمان جنگ.

“کمیته بین المللی المپیک تا به حال نزدیک بحث های مربوطه و بین المللی فدراسیون های” کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto گفت. “من معتقدم IFs را پذیرفته اند که بازی برگزار می شود در تابستان.”

بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

“از طرف کانادا پارالمپیک کمیته با تشکر از شما به کمیته بین المللی المپیک, IPC و توکیو 2020 برای سرعت در حال تصمیم گیری در مورد تاریخ جدید برای المپیک و پارالمپیک در سال 2021,” کانادا پارالمپیک رئیس کمیته Marc-Andre فابین در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که مقدار زیادی از کار است که می گذارد پیش رو را یک به تعویق افتاد بازی به زندگی و تا حد زیادی قدردانی از تلاش های خود را. ما متعهد به انجام بخشی از ما را به بازی یک موفقیت است.

“این در حال حاضر ما می دهد کل ورزش جامعه حس واقعی از وضوح و راه را برای حرکت رو به جلو است. در حال حاضر ما در کنار ورزش ملی ما سازمان همکاران و ورزشکاران می توانید شروع به آماده سازی دانستن همه ما متحد در توکیو در تابستان آینده یک سال از برنامه ریزی شده و قادر به جشن می گیرند چگونه ورزش به ارمغان می آورد مردم با هم است.”

Muto گفت: این تصمیم بود دوشنبه و کمیته بین المللی المپیک گفت: این حمایت تمام ورزشی بین المللی فدراسیون شد و بر اساس سه اصلی ملاحظات: برای محافظت از سلامت ورزشکاران, برای حفاظت از منافع از ورزشکاران و ورزش المپیک و بین المللی تقویم ورزشی.

“این تاریخ جدید را به مقامات بهداشت و همه درگیر در این سازمان از بازی حداکثر زمان برای مقابله با به طور مداوم در حال تغییر چشم انداز و اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر” کمیته بین المللی المپیک گفت. “از تاریخ جدید … نیز سود اضافه شده است که هر گونه اختلال که به تعویق افتادن باعث خواهد شد تا بین المللی ورزش های تقویم را می توان نگه داشته و حداقل در منافع ورزشکاران و IFs.”

هر دو موری و Muto باید گفت: هزینه تغییر زمان بازی های المپیک خواهد بود “عظیم” — محلی گزارش برآورد میلیارد دلار — با بسیاری از هزینه های منتقله توسط مالیات دهندگان.

Muto وعده شفافیت در محاسبه هزینه و زمان تست تصمیم گیری چگونه آنها تقسیم شده است.

“پس از آن (المپیک) برنامه ریزی شده بود برای این تابستان تمام سالن داده بود تا میزبانی هر گونه حوادث دیگر در طول این زمان پس چگونه ما رویکرد که؟” Muto پرسید. “علاوه بر این وجود دارد که باید تضمین هنگامی که ما در کتاب تاریخ جدید است و این امکان را متحمل خواهد شد پرداخت اجاره. بنابراین وجود خواهد داشت هزینه های متحمل شده و ما نیاز به در نظر گرفتن آنها را یکی یکی. من فکر می کنم که خواهد بود که سخت تر روند.”

Katsuhiro Miyamoto یک استاد بازنشسته ورزش اقتصاد در دانشگاه کانسای قرار می دهد هزینه های خود را به عنوان بالا به عنوان $4 میلیارد دلار (ایالات متحده). که پوشش قیمت حفظ استادیوم refitting آنها پرداخت اجاره مجازات و هزینه های دیگر.

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک است. اما ممیزی اداره دولت ژاپن می گوید که این هزینه ها دو برابر این مقدار است. تمام هزینه های عمومی به جز 5.6 میلیارد دلار از بودجه خصوصی بودجه عملیاتی.

سوئیس-بر اساس کمیته بین المللی المپیک در حال کمک 1.3 میلیارد دلار با توجه به کمیته سازماندهی اسناد و مدارک. کمیته بین المللی المپیک سهم می رود به بودجه عملیاتی.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ بارها به نام توکیو المپیک بهترین آمادگی در تاریخ است. معاون نخست وزیر تارو آسو نیز نامیده می شوند و آنها را “لعنت.” Aso در رقابت های تیراندازی در بازی های المپیک 1976 و متولد شد و در سال 1940.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای سال 1940 در توکیو لغو شد به دلیل ژاپن در جنگ با چین است.

اجرای بازی های المپیک نیز شاهد IOC عضو Tsunekazu تاکدا که او نیز به رهبری, ژاپنی, کمیته ملی المپیک مجبور به استعفا در سال گذشته در میان رسوایی رشوه خواری.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

اصلاح: این داستان درست شده است نشان می دهد که در سال 1940 بازی های المپیک در توکیو لغو شد به دلیل ژاپن در جنگ با چین نه به دلیل جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>