تام برادی است که رهبری به Tampa Bay Buccaneers با توجه به گزارش های متعدد

تام بردی که تبدیل خود را از یک پیش نویس NFL چاره اندیشی موقت به تمام زمان quarterbacking بزرگ در طول دو سلسله دهه با جدید انگلستان میهن پرستان اعلام کرد که او می تواند ترک این تیم است.

او هدر رفته هیچ زمان پیدا کردن خود را بعدی NFL صفحه اصلی. بردی راه اندازی شد برای ورود با Tampa Bay Buccaneers با یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: شنبه شب این بود: “به دنبال امیدوار کننده” که بردی امر مقابله با این تیم به ارزش حداقل $30 میلیون (آمریکا) در هر فصل است. که فرد بعد گفت یک توافق “اساسا” در جای خود بود. امضای نمیتوان رسمی تا روز چهارشنبه در 4 بعد از ظهر به وقت شرق هنگامی که NFL رایگان-بازار رسما باز می شود.

بردی, 42 گفت: از طریق رسانه های اجتماعی صبح روز سه شنبه او را به خروج خود را از انگلستان پس از teaming با پرستان مربی لایحه Belichick برای شش پیروزی سوپر باول. او در توییتر نوشت که “وقت آن است برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و حرفه ای است.”

او اضافه کرد که او نمی دانست آنچه که او “فوتبال آینده نگه می دارد.” بردی یک عامل رایگان برای اولین بار پیشنهاد کرد او را به ادامه بازی به جای بازنشسته گفت: “فوتبال سفر را در جای دیگر.”

بوکانیرز و لس آنجلس شارژر معتقد بودند که قرارداد ارائه می دهد و به بردی با ارزش 30 میلیون دلار در هر فصل یا بیشتر با توجه به یک فرد با آگاهی از این مذاکرات. اما بردی ظاهرا می خواستم به نگه داشتن خانواده اش در سواحل شرق و شارژر بودند گفت: در اوایل سه شنبه شب به استعفا خود را به از دست دادن این مناقصه است. The Buccaneers تصور می شد به فروش بردی در چشم انداز بازی خود را به خوبی در نظر گرفته سر مربی بروس Arians.

بردی چهره یک برنامه به طور بالقوه مشکل, انتقال, تغییر تیم برای اولین بار در NFL در طول خارج از فصل است که در آن روال عادی قطع شده اند توسط coronavirus مسائل مربوط به. لیگ به تعویق انداخته است و تیم های خارج از فصل و تمرینات به طور نامحدود بالقوه مؤثر بردی توانایی برای انطباق با Arians’ جرم و به هم تیمی های جدید خود را. اما با گذشت تا شارژر ارائه کند و او را جلوگیری از دلهره آور رقابتی وظیفه بازی در همان بخش — غرب کنفدراسیون فوتبال آسیا — با قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و ستاره کارفرمایی پاتریک Mahomes.

آن را نامطلوب روز فوتبال-تماشای جهان است که اولین بار بود به هضم اخبار بردی خروج از میهن پرستان. این تیم صاحب رابرت کرافت گفت: او ملاقات دوشنبه شب با بردی در کارفرمایی دستور. این جلسه در محل کرافت خانه او در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

“من یک تماس از تامی شب گذشته و او به من گفت که او می خواست به من نگاه کنید” کرافت گفت. “من امیدوار بودم ما می تواند انجام یک معامله. او آمد. ما تا به حال مهربان و دوستدار گفتگو. او به من گفت که او می خواست به حرکت می کند. من به او داده بود که آزادی. او به دست آورده است که بیش از 20 سال تمام است که او انجام داده است. من نمیفهمد او سزاوار آن است.”

بردی کار می کرد تمدید قرارداد با پرستان گذشته خارج از فصل است که دالهای پس از 2019 فصل است.

“این بسیار خوب بحث” کرافت گفت. “من او را دوست دارم مانند یک پسر. من بسیار غمگین هستم. من آرزو می کنم آن را مناسب برای او را به ماندن در اینجا. من او را شناخته ام برای نیمی از زندگی خود را. من به او گفتم که. من به تماشای او به اینجا می آیند به عنوان یک بچه با, هلو, ریش ریش شدن, و او به من گفت که او می خواهم بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده است. من فکر می کنم او فقط می خواستم به حرکت می کند.”

کرافت گفت که او باور نمی بردی تصمیم به ترک میهن پرستان بود و بر اساس ملاحظات مالی.

“نکته مهم این است که من هنوز هم او را دوست دارم مثل یک پسر” کرافت گفت. “این مرا ناراحت می کند اما او را به دست آورده و حق را به انجام آنچه او می خواهد. آن چیزی نیست که من امیدوار است.”

بردی پیوست پرستان به عنوان 199th بازیکن انتخاب شده در سال 2000 پیش نویس یک ششم دور انتخاب کردن در میشیگان. او آنها را پس از ایجاد خود را به عنوان یک pop-فرهنگ آیکون و مسلما بیشتر انجام کارفرمایی در تاریخ است.

“گاهی اوقات در زندگی در آن طول می کشد برخی از زمان به تصویب قبل از اینکه واقعا قدردانی از چیزی یا کسی اما این مورد نشده است با تام” Belichick در بیانیه ای گفت. “او یک شخص خاص و بزرگترین کارفرمایی در تمام دوران است.”

رابطه بین بردی و Belichick گزارش را تیره و تار شده است در زمان, در سال های اخیر و برخی در داخل و اطراف سازمان فکر کرافت مداخله و میانجیگری حفظ جفت فراتر از زمانی که آن را در غیر این صورت می توانست هم پاشید. اما مربی و کارفرمایی مشترک ظالم سطح رقابت و میهن پرستان یک خستگی ناپذیر تیم غالب در عصر برابری.

میراث پیچیده است با پرستان شده با NFL در Spygate رسوایی (به صورت نادرست فيلبرداري مخالفان مربیگری سیگنال) و بردی داشتن شده است به حالت تعلیق توسط لیگ در Deflategate حماسه (برای نقش خود را در یک طرح را در NFL نظر نادرست زیر باد توپ فوتبال).

اما این تیم هواداران اخراج صحبت از قهرمانی بودن و آلوده بودن ریشه در حسادت و هیچ کس نمی تواند انکار است که میهن پرستان’ در زمینه نتایج بی نظیر بودند. با بردی میهن پرستان رسیده برگشتی 17 بار و نه سوپر باول ظاهر.

“تام و من همیشه ارتباط خوبی ساخته شده است در تحسین و احترام و قدردانی” Belichick گفت. “تام موفقیت به عنوان یک بازیکن و شخصیت او به عنوان یک فرد استثنایی هستند. هیچ چیزی در مورد پایان تام پرستان حرفه ای تغییرات چگونه unfathomably دیدنی و جذاب آن بود. با او بی امان رقابت و طول عمر او به دست آورده همه را ستایش و جشن گرفته خواهد شد برای همیشه لطفا برای. آن شده است یک امتیاز به مربی تام بردی برای 20 سال است.”

بردی جایگزین Jameis وینستون در کارفرمایی در تمپا. او در برابر فریب از L. A. بازار است. با شارژر او را گرفته اند و برای خود دیرین کارفرمایی فیلیپ رودخانه که توافق روز شنبه به یک سال مقابله با Indianapolis Colts.

تنسی تیتان, San Francisco 49ers و لاس وگاس اظهارات نیز مرتبط شده است به بردی قبلا در این روند اما تیتان زده چهار سال $118 میلیون معامله دوباره ثبت نام کارفرمایی Ryan Tannehill و اظهارات توافق با عامل رایگان مارکوس Mariota با holdover استارت درک یابند. The 49ers برتر فصل گذشته سوپر باول با جیمی Garoppolo قبلا بردی پشتیبان در انگلستان و گزارش تصمیم گرفت در برابر تعقیب بردی این فصل.

حتی در اواخر شب دوشنبه برخی از مدیران با دیگر تیم NFL فکر لیگ تصمیم به تعویق انداختن تیم ها در خارج از فصل و برنامه ها ممکن است تحت تاثیر قرار بردی مذاکرات و او را به همه چیز کار کردن با کرافت و Belichick به ماندن با میهن پرستان. آنها در اشتباه بودند.

بردی خداحافظی به انگلستان آمد و در دو یادداشت ارسال شده در حساب توییتر خود را.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای همه باور نکردنی از طرفداران و میهن پرستان حامیان,” او نوشت. “[ماساچوست] شده است خانه من برای بیست سال. آن واقعا شادترین دو دهه من می توانستم پیش بینی در زندگی من و من چیزی جز عشق و قدردانی برای من زمان در انگلستان. حمایت شده است قریب به اتفاق — من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند.”

بردی گفت: Patriots “مجموعه بزرگ استاندارد در نرم افزار ورزشی” و ادامه خواهد داد به انجام این کار.

“اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم موفقیت,” او نوشت از میهن پرستان هم تیمی. “من افتخار بزرگی است که این فرصت را به می دانم که هر و هر کس از شما که خاطرات ما با هم ایجاد شده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>