تام بردی گزارش حرکت به Derek Jeter را تمپا و مستغلات

اگر شما تام بردی شما به طور ناگهانی نیاز به یک مکان برای زندگی در تمپا, فلوریدا,., منطقه است. و اگر شما تام بردی یک اتاق خواب است که احتمالا یک گزینه نیست.

تا جایی که دیگری به نوبه خود اما Derek Jeter عمارت? تمپا بی تایمز گزارش داد که بردی در حال حرکت بود به یک دنج خانههای متعلق به Jeter در دیویس سلیمان در تمپا.

نیویورک تایمز در توصیف این خانه در سال 2011. در 30,875 فوت مربع آن دارای هفت اتاق خواب و نه دستشویی و حمام, استخر, دو آسانسور قایق یک درایو از طریق رواق و دو سه ماشین گاراژ.

Jeter خود را در حال حاضر بیشتر از یک میامی مرد خدمت به عنوان رییس اجرایی Marlins. بردی میشیگان فارغ التحصیل و جتر که متعهد به میشیگان قبل از رفتن طرفدار هستند دیرین دوستان است.

در سال 2005 و 2006 Jeter توسعه شرکت خریداری دو مجاور مقدار زیادی دلار پرداخت 7.7 میلیون دلار (آمریکا) به منظور خود را فروتن, صفحه اصلی اتاق برای نفس کشیدن. ساخت و ساز آغاز شده در سال 2010.

خانه مستعار در میان مردم محلی? سنت Jetersburg.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>